Paz, Eyl 22, 2024 · 12:00
En EskiEn Yeni
WLDWWL
1.40
4.50
6.50
En YeniEn Eski
LWLLWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.0
Toplam Gol
Alt 10.5
Toplam Korner
+1.25
Pardubice
Mlada Boleslav vs Pardubice Takım Profili
Mlada Boleslav
WLDWWLDWWLEn YeniSabit-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
İkinci yarı takımıÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 7 tanesinde 2.5 kart üstü
Pardubice
LWWLLWLLWLEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli5/10
Son
| Mlada Boleslav | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Mlada Boleslav | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.43,
Std. sapma: 1.22, Medyan: 2,
Mod: 3,
Üst: 22%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Mlada Boleslav vs Pardubice Gol/Korner Zaman Dağılımı
Mlada Boleslav vs Pardubice Aralarındaki Maçlar
Mlada Boleslav vs Pardubice Tüm H2H verilerini gör →| Mlada Boleslav Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2024-04-21 | Pardubice |
0 - 2
1 - 2
|
Mlada Boleslav 1 | G | 0.0 | Üst | 11.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2023-11-11 | Mlada Boleslav |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | G | -1.0, -1.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2023-02-12 | 2 Mlada Boleslav |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice 2 | M | -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2022-08-27 | Pardubice |
0 - 3
0 - 3
|
Mlada Boleslav 1 | G | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-06 | 1 Mlada Boleslav |
3 - 0
4 - 0
|
Pardubice | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2021-12-05 | 1 Mlada Boleslav |
0 - 3
2 - 3
|
Pardubice 2 | M | -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Czechia First League | 2021-08-08 | 3 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Mlada Boleslav 2 | B | +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Europe Friendlies | 2021-06-30 | 2 Pardubice |
1 - 1
1 - 1
|
Mlada Boleslav 2 | B | +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2021-03-19 | Pardubice |
1 - 0
2 - 2
|
Mlada Boleslav | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Europe Friendlies | 2021-01-05 | Mlada Boleslav |
2 - 0
4 - 1
|
Pardubice | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
11-8 (19) | 8-2 (10) | 5 (5-0) | 3 (1-2) | ||
| Czechia First League | 2020-11-21 | Mlada Boleslav |
3 - 0
4 - 1
|
Pardubice | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Czechia Tipsport Liga | 2017-01-29 | 1 Mlada Boleslav |
2 - 0
4 - 0
|
Pardubice | G | -2.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Tipsport Liga | 2016-01-08 | 2 Mlada Boleslav |
3 - 0
6 - 0
|
Pardubice 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Tipsport Liga | 2015-01-17 | Mlada Boleslav |
1 - 1
2 - 2
|
Pardubice | B | -1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Mlada Boleslav Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2024-09-17 | 2 Mlada Boleslav |
0 - 2
0 - 2
|
Slavia Prague 2 | M | +1.0, +1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-09-01 | 3 FK Teplice |
1 - 1
1 - 2
|
Mlada Boleslav 2 | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-08-29 | 1 Paksi |
0 - 0
0 - 3
|
Mlada Boleslav 3 | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-08-22 | Mlada Boleslav |
0 - 0
2 - 2
|
Paksi 3 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-08-18 | 1 Sigma Olomouc |
2 - 1
3 - 2
|
Mlada Boleslav 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-08-15 | 2 Hapoel Beer Sheva |
3 - 0
2 - 4
|
Mlada Boleslav | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-11 (17) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2024-08-11 | 1 Mlada Boleslav |
1 - 0
4 - 0
|
Ceske Budejovice 1 | G | -1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-08-08 | 2 Mlada Boleslav |
1 - 0
1 - 1
|
Hapoel Beer Sheva 3 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Czechia First League | 2024-08-04 | 1 1 Hradec Kralove |
1 - 1
2 - 1
|
Mlada Boleslav 2 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-08-01 | 5 FK Transinvest |
0 - 0
0 - 1
|
Mlada Boleslav 2 | G | +1.0 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia First League | 2024-07-28 | 2 Mlada Boleslav |
2 - 0
3 - 0
|
Slovacko 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Conference League Qualifying | 2024-07-25 | Mlada Boleslav |
2 - 0
2 - 0
|
FK Transinvest 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt |
|
12-1 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Czechia First League | 2024-07-20 | 2 FK Jablonec |
1 - 0
2 - 0
|
Mlada Boleslav 3 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2024-07-12 | Slask Wroclaw |
1 - 0
1 - 1
|
Mlada Boleslav 1 | B | -0.5 | Alt |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2024-07-06 | Mlada Boleslav |
1 - 1
2 - 1
|
Vysocina Jihlava 1 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2024-07-03 | Mlada Boleslav |
3 - 0
5 - 0
|
FC Sellier & Bellot Vlasim | G | -2.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2024-06-29 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Mlada Boleslav | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2024-06-28 | Mlada Boleslav |
2 - 0
3 - 1
|
Varnsdorf | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-05-31 | 3 Mlada Boleslav |
2 - 0
3 - 1
|
Hradec Kralove 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-05-26 | Slavia Prague |
2 - 0
4 - 0
|
Mlada Boleslav 1 | M | -2.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2024-05-18 | 1 Mlada Boleslav |
0 - 3
0 - 5
|
Sparta Prague 1 | M | +1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-05-14 | 1 Mlada Boleslav |
0 - 1
0 - 1
|
Slovacko | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2024-05-11 | 3 Banik Ostrava |
0 - 1
0 - 1
|
Mlada Boleslav 2 | G | -1.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2024-05-05 | 1 Viktoria Plzen |
2 - 0
3 - 0
|
Mlada Boleslav 2 | M | -1.5 | İade | 11.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-04-28 | 5 FK Jablonec |
1 - 0
1 - 1
|
Mlada Boleslav 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-04-21 | Pardubice |
0 - 2
1 - 2
|
Mlada Boleslav 1 | G | 0.0 | Üst | 11.5 | Üst |
|
4-11 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2024-04-13 | Mlada Boleslav |
0 - 0
1 - 2
|
FK Teplice 1 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
12-5 (17) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2024-04-07 | 1 1 Sparta Prague |
1 - 1
1 - 1
|
Mlada Boleslav 4 | B | -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-03-31 | 1 Mlada Boleslav |
2 - 1
3 - 2
|
FC Zlin 1 | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-03-16 | 1 5 Mlada Boleslav |
1 - 0
2 - 1
|
Sigma Olomouc 4 1 | G | -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Pardubice Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2024-09-01 | 1 3 Slavia Prague |
1 - 0
2 - 0
|
Pardubice 4 | M | -3.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-08-24 | 5 Pardubice |
0 - 0
2 - 1
|
Hradec Kralove 4 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-08-18 | 1 4 Slovan Liberec |
2 - 0
3 - 0
|
Pardubice 1 | M | -1.5 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-08-11 | 3 Pardubice |
0 - 0
0 - 1
|
Slovacko 3 | M | +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-08-04 | 2 Ceske Budejovice |
0 - 3
1 - 3
|
Pardubice 4 | G | -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-07-27 | 2 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
MFK Karvina 3 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-07-19 | 2 Sparta Prague |
2 - 1
2 - 1
|
Pardubice 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2024-07-12 | Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
MFK Chrudim 4 | B | -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2024-07-06 | Greuther Furth |
1 - 1
2 - 1
|
Pardubice 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2024-07-03 | Pardubice |
0 - 0
1 - 1
|
Dukla Praha | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europe Friendlies | 2024-06-29 | Slavia Prague |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | B | -1.5, -2.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
8-0 (8) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-05-25 | 1 1 Bohemians 1905 |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-05-19 | 2 Pardubice |
2 - 0
4 - 0
|
MFK Karvina 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Czechia First League | 2024-05-16 | FK Jablonec |
0 - 0
3 - 0
|
Pardubice | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2024-05-12 | 3 Pardubice |
1 - 1
3 - 2
|
Ceske Budejovice 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.5 | Üst |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Czechia First League | 2024-05-04 | 1 Pardubice |
0 - 0
2 - 0
|
FC Zlin 3 | G | -0.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2024-04-28 | 2 Bohemians 1905 |
1 - 0
2 - 1
|
Pardubice 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 11.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-04-21 | Pardubice |
0 - 2
1 - 2
|
Mlada Boleslav 1 | M | 0.0 | Üst | 11.5 | Üst |
|
4-11 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2024-04-14 | 3 FC Zlin |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2024-04-07 | 4 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Ceske Budejovice 4 | B | -0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 7 (5-2) |
| Czechia First League | 2024-03-30 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
9-8 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2024-03-17 | 2 2 Pardubice |
0 - 0
0 - 1
|
Banik Ostrava 6 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-9 (17) | 6-6 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2024-03-09 | 5 Hradec Kralove |
0 - 0
2 - 0
|
Pardubice 4 | M | -0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Czechia First League | 2024-03-02 | 1 Pardubice |
0 - 1
2 - 3
|
Viktoria Plzen 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
2-13 (15) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2024-02-25 | Slavia Prague |
0 - 0
3 - 0
|
Pardubice 3 | M | -2.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
15-1 (16) | 11-0 (11) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2024-02-17 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
FK Teplice 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-10 (15) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Czechia First League | 2024-02-14 | 1 3 MFK Karvina |
0 - 1
0 - 3
|
Pardubice 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Czechia First League | 2024-02-10 | 1 Slovacko |
0 - 1
1 - 2
|
Pardubice 4 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2024-02-02 | 1 1 Odense BK |
1 - 2
1 - 2
|
Pardubice 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2024-01-28 | Tromso |
1 - 0
0 - 1
|
Pardubice | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.4 | 4.5 | 6.5 |
| İlk Yarı | 1.909 | 2.5 | 6.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 2 , Korner: 6 - 5
Korner: 10.5 , Handikap: -1.0, -1.5 , Goller: 3.0
Skor: 1 - 1 , Korner: 4 - 1 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Goal - Pardubice -
13' - 1st Corner - Mlada Boleslav -
20' - 2nd Corner - Mlada Boleslav -
26' - 3rd Corner - Pardubice -
30' - 4th Corner - Mlada Boleslav - Race to 3 Corners - Mlada Boleslav
-
34' - 1st Yellow Card - Pardubice -
35' - 2nd Goal - Mlada Boleslav -
42' - 5th Corner - Mlada Boleslav -
1-1 score at the end of First Half -
48' - 3rd Goal - Mlada Boleslav -
65' - 6th Corner - Pardubice -
65' - 4th Goal - Pardubice -
68' - 7th Corner - Mlada Boleslav - Race to 5 Corners - Mlada Boleslav
-
69' - 8th Corner - Mlada Boleslav -
81' - 2nd Yellow Card - Pardubice -
89' - 9th Corner - Pardubice -
90+5' - 10th Corner - Pardubice -
90+6' - 3rd Yellow Card - Mlada Boleslav -
90+7' - 11th Corner - Pardubice -
2-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

