Per, Kas 24, 2016 · 14:00
En EskiEn Yeni
WDWDDD
1.10
8.00
15.00
En YeniEn Eski
DDLDWD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.25
Toplam Gol
Alt 8.5
Toplam Korner
-2.25
MC Oran
MC Oran vs MC El Eulma Takım Profili
MC Oran
Puanlar hesaplanıyor
WWWLWDWDDDEn YeniSabit-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt1/10
Üst 2.5 golAlt2/10
Asya handikabıKapatır8/10
MC El Eulma
Puanlar hesaplanıyor
WLLLDWDLDDEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 21
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmaz2/9
MC Oran vs MC El Eulma Maç Bilgileri
MC Oran
Son 10 maçta 5W-4D-1L; 8 gol atıldı, 4 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 0.4. Galibiyet 50%, AH kazanma 80%, gol üst 10%, korner üst 10%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 40%4
Kayıp 10%1
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 10%1
İptal 0%0
Alt 90%9
Toplam Korner 8.5
Üst 10%1
İptal 0%0
Alt 90%9
Asya Handikapı
Kazanç 80%8
İptal 0%0
Kayıp 20%2
MC El Eulma
Son 10 maçta 2W-4D-4L; 8 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 1.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 22%, gol üst 20%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 40%4
Kayıp 40%4
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Toplam Korner 8.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 22%2
İptal 0%0
Kayıp 77%7
Son
| MC Oran | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| MC El Eulma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| MC Oran | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| MC El Eulma | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0, 3.5
Korner DağılımıÇizgi 8.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.25,
Std. sapma: 1.76, Medyan: 2,
Mod: 1,
Üst: 25%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
MC Oran vs MC El Eulma Gol/Korner Zaman Dağılımı
MC Oran vs MC El Eulma Aralarındaki Maçlar
MC Oran vs MC El Eulma Tüm H2H verilerini gör →| MC Oran Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Algeria Division 1 | 2015-03-20 | 2 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 1
|
MC Oran 3 | G |
|
||||||||
| Algeria Division 1 | 2014-10-25 | 2 MC Oran |
1 - 1
2 - 1
|
MC El Eulma 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| MC Oran Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Algeria Division 1 | 2016-11-18 | MO Bejaia |
0 - 0
0 - 0
|
MC Oran 2 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.0 |
|
|||||
| Algeria Division 1 | 2016-11-11 | 3 MC Oran |
0 - 0
0 - 0
|
USM Alger 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.0 |
|
|||||
| Algeria Division 1 | 2016-11-03 | 2 ES Setif |
0 - 0
0 - 0
|
MC Oran 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Algeria Division 1 | 2016-10-21 | 2 MC Oran |
1 - 0
1 - 0
|
NA Hussein Dey 2 | G | -0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Algeria Division 1 | 2016-10-14 | 3 CA Batna |
2 - 1
2 - 2
|
MC Oran 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Algeria Division 1 | 2016-09-30 | 1 MC Oran |
1 - 0
1 - 0
|
USM El Harrach 1 | G | -0.5 | Alt | 8.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-09-23 | 1 MC Alger |
0 - 0
1 - 0
|
MC Oran 1 1 | M | -0.5 | Alt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria Division 1 | 2016-09-16 | 3 MC Oran |
0 - 0
1 - 0
|
USM Bel Abbes 5 | G | -0.5 | Alt | 8.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Algeria Division 1 | 2016-09-10 | 1 RC Relizane |
0 - 0
0 - 1
|
MC Oran 1 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Algeria Division 1 | 2016-08-27 | 2 MC Oran |
1 - 0
2 - 1
|
Olympique Medea 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-08-20 | 1 CR Belouizdad |
1 - 1
1 - 1
|
MC Oran 2 | B | -0.5, -1.0 | İade | 8.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-05-27 | 2 JS Kabylie |
0 - 0
0 - 0
|
MC Oran 3 | B | -1.5 | Alt |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Algeria Division 1 | 2016-05-20 | MC Oran |
1 - 1
2 - 1
|
RC Arba 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
16-1 (17) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Algeria Division 1 | 2016-05-13 | 2 NA Hussein Dey |
0 - 0
1 - 0
|
MC Oran 2 | M | -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
12-1 (13) | 10-1 (11) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-04-26 | MC Oran |
0 - 0
0 - 0
|
MC Alger | B | -0.5 | Alt | 8.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| CAF Confederations Cup | 2016-04-20 | Kawkab Marrakech |
1 - 0
1 - 0
|
MC Oran 5 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria Division 1 | 2016-04-15 | 2 MC Oran |
0 - 0
2 - 0
|
USM El Harrach 4 1 | G | -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| CAF Confederations Cup | 2016-04-09 | 3 MC Oran |
0 - 0
0 - 0
|
Kawkab Marrakech 1 | B | -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| CAF Confederations Cup | 2016-03-19 | 1 SC Gagnoa |
2 - 1
2 - 2
|
MC Oran 4 | B | 0.0 |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | |||
| CAF Confederations Cup | 2016-03-12 | 1 MC Oran |
1 - 0
2 - 0
|
SC Gagnoa 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Algeria Division 1 | 2016-03-05 | 4 ASM Oran |
0 - 0
0 - 3
|
MC Oran 1 | G | 0.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Algeria Division 1 | 2016-02-12 | 1 CR Belouizdad |
0 - 2
2 - 2
|
MC Oran 4 | B | -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-02-06 | 2 MC Oran |
0 - 0
2 - 1
|
USM Alger 2 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 1 | 2016-01-30 | 1 MO Bejaia |
1 - 0
1 - 0
|
MC Oran 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Algeria Division 1 | 2016-01-22 | 2 MC Oran |
1 - 0
1 - 1
|
CS Constantine 3 1 | B | -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Algeria Division 1 | 2016-01-15 | 2 MC Oran |
1 - 1
1 - 2
|
ES Setif 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
2-9 (11) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 1 | 2015-12-26 | MC Oran |
0 - 0
2 - 0
|
JS Kabylie 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Algeria Cup | 2015-12-19 | 1 MC Oran |
0 - 1
1 - 2
|
MO Bejaia 2 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Algeria Division 1 | 2015-12-12 | 4 RC Arba |
1 - 1
2 - 3
|
MC Oran 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria Division 1 | 2015-11-28 | 3 MC Oran |
0 - 0
1 - 0
|
NA Hussein Dey | G | -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| MC El Eulma Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Algeria Division 2 | 2016-11-18 | 4 AS Khroub |
1 - 0
1 - 1
|
MC El Eulma 2 | B | -0.5 | İade | 8.0 |
|
|||||
| Algeria Division 2 | 2016-11-11 | 1 MC El Eulma |
1 - 0
1 - 1
|
Amal Bou Saâda 2 | B | -0.5 | İade | 8.0 |
|
|||||
| Algeria Division 2 | 2016-10-28 | ASM Oran |
2 - 0
3 - 2
|
MC El Eulma | M | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Algeria Division 2 | 2016-10-21 | 2 MC El Eulma |
0 - 1
1 - 1
|
WA Boufarik | B | -0.5 | İade | 8.5 |
|
|||||
| Algeria Division 2 | 2016-10-14 | 1 US Biskra |
1 - 1
1 - 2
|
MC El Eulma 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Algeria Division 2 | 2016-10-07 | 1 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 0
|
GC Mascara 4 | B | -0.5 | Alt | 8.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Algeria Division 2 | 2016-09-30 | RC Arba |
1 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 3 | M | 0.0 | Alt |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2016-09-23 | 1 MC El Eulma |
0 - 2
0 - 2
|
USM Blida 3 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2016-09-16 | 1 Paradou AC |
2 - 0
4 - 0
|
MC El Eulma 1 | M | -0.5 | Üst | 8.0 | İade |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 2 | 2016-09-09 | 3 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
MC Saida 2 | G |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||||
| Algeria Division 2 | 2016-05-06 | MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
Olympique Medea | G |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Algeria Division 2 | 2016-04-29 | 2 OM Arzew |
2 - 1
4 - 2
|
MC El Eulma 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 2 | 2016-04-22 | 2 MC El Eulma |
2 - 0
4 - 1
|
USMM Hadjout 1 | G | -1 | Üst | 8.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 2 | 2016-04-01 | 2 MC El Eulma |
1 - 0
1 - 0
|
Paradou AC 4 | G | Alt | 8.5 | Alt |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Algeria Division 2 | 2016-03-18 | 1 JSM Bejaia |
0 - 0
0 - 0
|
MC El Eulma 3 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 2 | 2016-02-12 | 4 USM Bel Abbes |
1 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 1 | M | -1.0 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Algeria Division 2 | 2016-02-05 | MC El Eulma |
0 - 1
0 - 1
|
ASO Chlef 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 2 | 2016-01-29 | AS Khroub |
0 - 0
0 - 1
|
MC El Eulma 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2016-01-23 | 2 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 0
|
CA Bordj Bou Arreridj 3 | B | -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Algeria Cup | 2016-01-08 | 1 MC El Eulma |
1 - 1
1 - 1
|
Ain Fakroun 1 | B | -0.5, -1.0 | İade | 9.5 | Alt |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Algeria Division 2 | 2015-12-25 | 3 Olympique Medea |
1 - 1
2 - 1
|
MC El Eulma 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Algeria Cup | 2015-12-18 | 3 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 0
|
CS Constantine 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Algeria Division 2 | 2015-12-12 | 1 1 MC El Eulma |
2 - 1
3 - 2
|
OM Arzew 4 | G | -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Algeria Division 2 | 2015-11-27 | 2 USMM Hadjout |
0 - 0
0 - 0
|
MC El Eulma 1 | B | +0.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Algeria Division 2 | 2015-11-20 | Ain Fakroun |
0 - 0
0 - 0
|
MC El Eulma 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Algeria Division 2 | 2015-11-07 | 2 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
Amal Bou Saâda 3 | G | -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2015-10-15 | 1 JSM Skikda |
0 - 2
1 - 2
|
MC El Eulma 3 1 | G | 0.0 | Üst |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2015-10-03 | 1 MC El Eulma |
0 - 1
1 - 1
|
US Chaouia 4 | B | -0.5 | Üst |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| CAF Champions League | 2015-09-11 | 1 ES Setif |
0 - 1
2 - 2
|
MC El Eulma 2 | B | -1.0 | Üst |
|
5-0 (5) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Algeria Division 2 | 2015-08-25 | 1 CABB Arreridj |
2 - 1
3 - 1
|
MC El Eulma 3 | M | -0.5 | Üst |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.1 | 8 | 15 |
| İlk Yarı | 1.53 | 2.75 | 9 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-2.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: 8.5 , Handikap: -2.0, -2.5 , Goller: 3.0, 3.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

