Lyngby U19 vs Midtjylland U19 Takım Profili
Lyngby U19 vs Midtjylland U19 Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-3D-4L; 14 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 2.1. Galibiyet 30%, AH kazanma 50%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 29 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.9, yenilen 1.3. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 50%, korner üst 0%.
| Lyngby U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Midtjylland U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Lyngby U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Midtjylland U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Lyngby U19 vs Midtjylland U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Lyngby U19 vs Midtjylland U19 Aralarındaki Maçlar
Lyngby U19 vs Midtjylland U19 Tüm H2H verilerini gör →| Lyngby U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark U19 League | 2020-08-29 | 1 Midtjylland U19 |
3 - 1
5 - 1
|
Lyngby U19 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2019-05-15 | 2 Lyngby U19 |
0 - 3
0 - 3
|
Midtjylland U19 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Denmark U19 League | 2018-11-24 | Midtjylland U19 |
1 - 0
6 - 0
|
Lyngby U19 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2018-04-21 | 4 Lyngby U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Midtjylland U19 2 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2016-05-07 | 2 Lyngby U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Midtjylland U19 1 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2015-10-25 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 1
4 - 2
|
Lyngby U19 2 | M |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Denmark U19 League | 2014-11-22 | 2 Lyngby U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Midtjylland U19 3 | G | +1.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Lyngby U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark U19 League | 2021-04-28 | AC Horsens U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Lyngby U19 1 | M | +1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Denmark U19 League | 2021-04-10 | 2 AaB U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Lyngby U19 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2020-11-28 | Lyngby U19 |
1 - 0
1 - 1
|
AGF Aarhus U19 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2020-11-21 | Vejle BK U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Lyngby U19 | G | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Denmark U19 League | 2020-10-30 | 1 FC Nordsjaelland U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Lyngby U19 2 | B | -1.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Denmark U19 League | 2020-10-10 | 1 Silkeborg IF U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Lyngby U19 1 | G | 0.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-08-29 | 1 Midtjylland U19 |
3 - 1
5 - 1
|
Lyngby U19 2 | M | -0.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark U19 League | 2020-08-23 | 1 Lyngby U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Esbjerg U19 2 | M | -0.5 | Alt |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-08-15 | 2 FC Copenhagen U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Lyngby U19 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-08-08 | 2 Lyngby U19 |
1 - 0
1 - 0
|
AC Horsens U19 1 1 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Denmark U19 League | 2019-12-07 | 1 Lyngby U19 |
0 - 1
0 - 3
|
FC Copenhagen U19 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-11-23 | 2 Vejle U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Lyngby U19 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Denmark U19 League | 2019-08-17 | 2 Brondby U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Lyngby U19 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 5 (4-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-06-08 | 4 AGF U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Lyngby U19 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark U19 League | 2019-05-15 | 2 Lyngby U19 |
0 - 3
0 - 3
|
Midtjylland U19 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Denmark U19 League | 2019-05-11 | 1 2 Brondby U19 |
3 - 0
4 - 1
|
Lyngby U19 2 | M | -0.5 | Üst |
|
11-8 (19) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Denmark U19 League | 2019-04-27 | 2 Sonderjyske U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Lyngby U19 4 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-04-18 | 2 Lyngby U19 |
1 - 1
2 - 2
|
FC Copenhagen U19 | B | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
13-4 (17) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 6 (3-3) |
| Denmark U19 League | 2019-04-06 | Esbjerg U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Lyngby U19 3 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 10-1 (11) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-03-30 | 3 Lyngby U19 |
3 - 1
5 - 3
|
Odense BK U19 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Denmark U19 League | 2019-03-23 | 2 Vejle U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Lyngby U19 1 1 | M | -2.0, -2.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-03-09 | 2 AaB U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Lyngby U19 4 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Denmark U19 League | 2018-12-01 | 2 Lyngby U19 |
2 - 2
3 - 3
|
AGF Aarhus U19 2 1 | B | +0.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| Denmark U19 League | 2018-11-24 | Midtjylland U19 |
1 - 0
6 - 0
|
Lyngby U19 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2018-08-24 | 4 FC Copenhagen U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Lyngby U19 2 | M | -2 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark U19 League | 2018-05-19 | 1 Lyngby U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Brondby U19 3 | B | +1.5 | İade |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Denmark U19 League | 2018-05-12 | 1 3 Lyngby U19 |
0 - 1
0 - 2
|
AGF Aarhus U19 3 | M | 0.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Denmark U19 League | 2018-05-07 | FC Copenhagen U19 |
2 - 1
5 - 1
|
Lyngby U19 3 | M | -1.5 | Üst |
|
7-10 (17) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Denmark U19 League | 2018-04-21 | 4 Lyngby U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Midtjylland U19 2 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2018-04-07 | 1 Esbjerg U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Lyngby U19 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Midtjylland U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark U19 League | 2021-05-07 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Randers FC U19 3 1 | M | -2.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2021-05-01 | 1 3 Midtjylland U19 |
2 - 3
2 - 3
|
FC Copenhagen U19 3 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2021-04-28 | Midtjylland U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Esbjerg U19 3 1 | M | -2.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2021-04-05 | 1 Midtjylland U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Brondby U19 | G | -2.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark U19 League | 2020-12-10 | Midtjylland U19 |
5 - 0
7 - 0
|
Sonderjyske U19 1 | G | -3.0 | Üst | 11.5 |
|
|||||
| Denmark U19 League | 2020-11-28 | 2 Midtjylland U19 |
1 - 1
3 - 3
|
AaB U19 2 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-6 (16) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Denmark U19 League | 2020-11-21 | Randers Freja U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Midtjylland U19 | M | +1.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-11-07 | 4 FC Copenhagen U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Midtjylland U19 1 | G | +0.5 | Alt |
|
7-8 (15) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-09-16 | AC Horsens U19 |
1 - 2
1 - 6
|
Midtjylland U19 3 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark U19 League | 2020-08-29 | 1 Midtjylland U19 |
3 - 1
5 - 1
|
Lyngby U19 2 | G | -0.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Youth League | 2020-08-18 | 2 Midtjylland U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Ajax U19 | M | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Denmark U19 League | 2020-08-08 | 3 Esbjerg U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Midtjylland U19 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Denmark U19 League | 2020-07-01 | Midtjylland U19 |
3 - 0
7 - 0
|
Vejle BK U19 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-06-27 | Midtjylland U19 |
1 - 1
2 - 1
|
FC Copenhagen U19 | G | -0.5, -1.0 | İade |
|
6-8 (14) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-06-24 | Odense BK U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Midtjylland U19 2 | B | 0.0 | Üst |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-03-11 | 3 AGF Aarhus U19 |
0 - 1
3 - 2
|
Midtjylland U19 3 | M | +0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Denmark U19 League | 2020-03-07 | 1 Midtjylland U19 |
1 - 0
2 - 0
|
AaB U19 | G | -0.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2020-02-29 | Randers Freja U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland U19 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Youth League | 2020-02-12 | 2 Midtjylland U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Lille U19 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Youth League | 2019-11-26 | 1 3 Zrinjski Mostar U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Midtjylland U19 3 | B | +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Denmark U19 League | 2019-11-08 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Odense BK U19 3 | G | +0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Youth League | 2019-11-04 | 2 Midtjylland U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Zrinjski Mostar U19 2 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Denmark U19 League | 2019-10-27 | 1 Brondby U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Midtjylland U19 | M | 0.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Youth League | 2019-10-23 | 3 Midtjylland U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Elfsborg U19 2 | G | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Denmark U19 League | 2019-10-19 | 1 Midtjylland U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Sonderjyske U19 1 | B | -1.5, -2.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| UEFA Youth League | 2019-10-02 | 3 Elfsborg U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Midtjylland U19 2 | G | +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-9 (16) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 6 (3-3) |
| Denmark U19 League | 2019-09-14 | 2 Vejle U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Midtjylland U19 | M | +1.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Denmark U19 League | 2019-08-31 | 2 AaB U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Midtjylland U19 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark U19 League | 2019-08-17 | 1 Silkeborg IF U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Midtjylland U19 2 | B | +1.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| U19 Tournament - 50 mins play | 2019-06-10 | 1 Midtjylland U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Malmo FF U19 1 | M | 0.0, +0.5 | İade |
|
7-2 (9) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.6 | 5 | 1.571 |
| İlk Yarı | 3.6 | 2.875 | 2.05 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.75) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 6 , Korner: 3 - 9
Korner: , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.5, 4.0
Skor: 0 - 2 , Korner: 2 - 4 İlk Yarı
Korner: , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.5
-
3' - 1st Goal - Midtjylland U19 -
6' - 1st Corner - Midtjylland U19 -
12' - 2nd Corner - Midtjylland U19 -
18' - 2nd Goal - Midtjylland U19 -
26' - 3rd Corner - Midtjylland U19 - Race to 3 Corners - Midtjylland U19
-
33' - 4th Corner - Midtjylland U19 -
40' - 5th Corner - Lyngby U19 -
40' - 6th Corner - Lyngby U19 -
0-2 score at the end of First Half -
52' - 3rd Goal - Midtjylland U19 -
66' - 1st Yellow Card - Midtjylland U19 -
67' - 4th Goal - Lyngby U19 -
69' - 2nd Yellow Card - Lyngby U19 - Race to 5 Corners - Midtjylland U19
-
73' - 7th Corner - Midtjylland U19 -
73' - 5th Goal - Midtjylland U19 -
75' - 8th Corner - Midtjylland U19 -
79' - 6th Goal - Midtjylland U19 - Race to 7 Corners - Midtjylland U19
-
81' - 9th Corner - Midtjylland U19 -
84' - 10th Corner - Midtjylland U19 -
84' - 11th Corner - Midtjylland U19 - Race to 9 Corners - Midtjylland U19
-
85' - 7th Goal - Midtjylland U19 -
90+1' - 12th Corner - Lyngby U19 -
90+2' - 3rd Yellow Card - Midtjylland U19 -
1-6 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

