Kilmarnock vs Celtic Takım Profili
Kilmarnock vs Celtic Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-5D-0L; 16 gol atıldı, 7 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.6, yenilen 0.7. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 40%, korner üst 10%.
Son 10 maçta 5W-4D-1L; 16 gol atıldı, 7 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.6, yenilen 0.7. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 30%, korner üst 40%.
| Kilmarnock | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Kilmarnock | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Kilmarnock vs Celtic Gol/Korner Zaman Dağılımı
Kilmarnock vs Celtic Aralarındaki Maçlar
Kilmarnock vs Celtic Tüm H2H verilerini gör →| Kilmarnock Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2025-04-12 | Celtic |
4 - 1
5 - 1
|
Kilmarnock | M | -2.0 | Üst | 11.5 |
|
|||||
| Scotland FA Cup | 2025-01-18 | Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Kilmarnock 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-10 | 3 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic 3 | M | +1.5, +2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-08-04 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Kilmarnock 2 | M | -2.5 | Üst | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-05-15 | 2 Kilmarnock |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic | M | +1.5 | Üst | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-02-17 | Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 3 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2023-12-10 | 3 Kilmarnock |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | G | +1.0, +1.5 | İade | 11.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2023-10-07 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | M | -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2023-08-20 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2023-04-16 | Kilmarnock |
1 - 4
1 - 4
|
Celtic 2 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Scotland League Cup | 2023-01-14 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 | M | -2.5 | Alt |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland Premiership | 2023-01-07 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock | M | -2.5, -3.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Scotland Premiership | 2022-08-14 | 4 Kilmarnock |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic 2 | M | +2.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2020-12-13 | Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 2 | M | -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2020-08-09 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic 1 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Kilmarnock Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2025-08-30 | 2 Motherwell |
1 - 1
2 - 2
|
Kilmarnock 5 | B | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-08-23 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | B | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2025-08-17 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 5 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-08-10 | 1 Hibernian |
2 - 1
2 - 2
|
Kilmarnock 2 | B | -1.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-08-02 | 1 2 Kilmarnock |
3 - 0
2 - 2
|
Livingston 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2025-07-26 | Kilmarnock |
3 - 0
4 - 0
|
East Fife | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2025-07-22 | Kelty Hearts |
0 - 0
0 - 0
|
Kilmarnock 1 | B | +1.5 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Cup | 2025-07-16 | Kilmarnock |
1 - 0
1 - 0
|
Livingston 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-10 (16) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 4 (3-1) |
| Scotland League Cup | 2025-07-12 | 1 Brora Rangers FC |
0 - 1
0 - 2
|
Kilmarnock | G | +2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-04 | Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr | G | -0.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2025-06-28 | 1 AZ |
2 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 | M | -1.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-18 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-14 | Motherwell |
0 - 0
3 - 0
|
Kilmarnock 1 1 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-10 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
3 - 2
|
Dundee 2 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-03 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 2
|
Kilmarnock 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-26 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-12 | Celtic |
4 - 1
5 - 1
|
Kilmarnock | M | -2.0 | Üst | 11.5 | Alt |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-05 | 2 Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
Motherwell 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-03-29 | St Mirren |
2 - 0
5 - 1
|
Kilmarnock 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-03-15 | 2 Kilmarnock |
0 - 1
1 - 1
|
Hibernian | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-03-01 | 1 Ross County |
1 - 0
1 - 0
|
Kilmarnock | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2025-02-26 | 2 Kilmarnock |
2 - 1
2 - 4
|
Rangers 4 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-02-22 | 2 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Kilmarnock 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Scotland Premiership | 2025-02-15 | 1 Kilmarnock |
1 - 0
3 - 1
|
St Johnstone 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2025-02-01 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2025-01-25 | 2 Hearts |
1 - 0
3 - 2
|
Kilmarnock 5 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland FA Cup | 2025-01-18 | Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Kilmarnock 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 11.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-01-08 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Motherwell 2 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
15-2 (17) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2025-01-05 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County 2 | M | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-01-02 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
St Mirren 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Celtic Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2025-08-31 | 3 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | B | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-26 | Kairat Almaty |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | B | +1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-08-23 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
Livingston 1 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-20 | 2 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Kairat Almaty 3 | B | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2025-08-15 | Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Falkirk 2 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-08-10 | 2 Aberdeen |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic 3 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 11.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-08-03 | 2 Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
St Mirren 1 | G | -2.5 | Alt | 11.5 | Üst |
|
12-1 (13) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| World Club Friendlies | 2025-07-26 | 1 Al Ahli Jeddah |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic | B | +0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2025-07-24 | 1 Ajax |
1 - 1
5 - 1
|
Celtic | M | +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Elite Club Friendlies | 2025-07-19 | 1 Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Newcastle 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2025-07-16 | 1 Sporting |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 1 | G | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2025-07-08 | Cork City |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic | G | +2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-04 | Queen's Park |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotland FA Cup | 2025-05-24 | 2 Aberdeen |
0 - 1
1 - 1
|
Celtic 2 | B | +2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
3-13 (16) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-17 | Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
St Mirren 3 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 5 (5-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-14 | 1 3 Aberdeen |
1 - 2
1 - 5
|
Celtic | G | +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-10 | 2 Celtic |
2 - 1
3 - 1
|
Hibernian 3 | G | -1.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
8-3 (11) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-04 | 1 Rangers |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | B | +0.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-26 | Dundee Utd |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic | G | +1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2025-04-20 | 1 St Johnstone |
0 - 4
0 - 5
|
Celtic 1 | G | +2.0, +2.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-04-12 | Celtic |
4 - 1
5 - 1
|
Kilmarnock | G | -2.0 | Üst | 11.5 | Alt |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-06 | 4 St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic 2 | M | +2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
4-11 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Scotland Premiership | 2025-03-29 | Celtic |
3 - 0
3 - 0
|
Hearts 1 | G | -2.0 | Alt | 11.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-03-16 | Celtic |
0 - 2
2 - 3
|
Rangers 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 5-6 (11) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2025-03-09 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Hibernian 3 | G | -2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-03-01 | 3 St Mirren |
1 - 2
2 - 5
|
Celtic | G | +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-02-25 | 1 Celtic |
3 - 0
5 - 1
|
Aberdeen | G | -2.0, -2.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-02-22 | 3 Hibernian |
2 - 0
2 - 1
|
Celtic 2 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2025-02-18 | Bayern Munich |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic | B | -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2025-02-15 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 3 | G | -2.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
15-0 (15) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 10 | 5.5 | 1.27 |
| İlk Yarı | 8 | 2.75 | 1.667 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.75) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (11.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 2 , Korner: 6 - 7
Korner: 11.0 , Handikap: +1.5, +2.0 , Goller: 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 1 - 4 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 1.0, 1.5
- 5' - 1st Shot Off Target - Tounekti (Celtic)]
-
7' - 1st Corner - Celtic - 8' - 2nd Shot Off Target - Mayo (Kilmarnock)]
- 7' - 1st Shot On Target - Carter-Vickers (Celtic)]
-
20' - 2nd Corner - Celtic - 20' - 3rd Shot Off Target - Scales (Celtic)]
- 31' - 4th Shot Off Target - Hatate (Celtic)]
- 33' - 5th Shot Off Target - Tounekti (Celtic)]
- 34' - 6th Shot Off Target - Daniels (Kilmarnock)]
-
35' - 3rd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
- 35' - 7th Shot Off Target - Donovan (Celtic)]
- 36' - 8th Shot Off Target - Deas (Kilmarnock)]
- 37' - 9th Shot Off Target - Tounekti (Celtic)]
- 38' - 2nd Shot On Target - Nygren (Celtic)]
-
39' - 1st Yellow Card - Celtic - 42' - 3rd Shot On Target - Carter-Vickers (Celtic)]
-
43' - 4th Corner - Celtic -
45+1' - 5th Corner - Kilmarnock -
0-0 score at the end of First Half - 52' - 10th Shot Off Target - Watson (Kilmarnock)]
-
55' - 2nd Yellow Card - Celtic - 54' - 11th Shot Off Target - McKenzie (Kilmarnock)]
-
57' - 1st Goal - Celtic - 57' - 4th Shot On Target - Maeda (Celtic)]
- 57' - 1st Assist - Saracchi (Celtic)]
- 58' ~ Substitution ~ Forrest ~ Balikwisha ~(Celtic)
- 58' ~ Substitution ~ Tierney ~ Saracchi ~(Celtic)
- 59' - 12th Shot Off Target - Nygren (Celtic)]
-
62' - 6th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
- 62' - 13th Shot Off Target - Scales (Celtic)]
-
68' - 7th Corner - Celtic - 67' - 14th Shot Off Target - Nygren (Celtic)]
- 70' ~ Substitution ~ Iheanacho ~ Maeda ~(Celtic)
- 70' ~ Substitution ~ McCowan ~ Hatate ~(Celtic)
- 71' ~ Substitution ~ Thomson ~ Polworth ~(Kilmarnock)
- 70' ~ Substitution ~ Anderson ~ Daniels ~(Kilmarnock)
- 70' ~ Substitution ~ Kiltie ~ McKenzie ~(Kilmarnock)
-
73' - 8th Corner - Kilmarnock - 75' - 15th Shot Off Target - Tounekti (Celtic)]
- 75' - 2nd Offside - Kilmarnock
- 73' - 3rd Offside - Kilmarnock
- 77' - 16th Shot Off Target - Iheanacho (Celtic)]
- 77' ~ Substitution ~ Watkins ~ Stanger ~(Kilmarnock)
- 78' - 17th Shot Off Target - Iheanacho (Celtic)]
- 69' - 6th Shot On Target - Tounekti (Celtic)]
- Race to 7 Corners - Celtic
-
81' - 9th Corner - Celtic - 81' - 18th Shot Off Target - McCowan (Celtic)]
-
83' - 10th Corner - Kilmarnock - 83' - 19th Shot Off Target - Anderson (Kilmarnock)]
-
83' - 11th Corner - Kilmarnock -
83' - 2nd Goal - Kilmarnock - 83' - 6th Shot On Target - Watson (Kilmarnock)]
- 83' - 2nd Assist - Kiltie (Kilmarnock)]
- 84' ~ Substitution ~ Williams ~ Brown ~(Kilmarnock)
-
87' - 12th Corner - Kilmarnock - 87' - 20th Shot Off Target - Anderson (Kilmarnock)]
- 87' - 21st Shot Off Target - Mayo (Kilmarnock)]
- 88' ~ Substitution ~ Yang ~ Tounekti ~(Celtic)
- 89' - 22nd Shot Off Target - Watkins (Kilmarnock)]
-
90' - 13th Corner - Kilmarnock - 90' - 23rd Shot Off Target - Mayo (Kilmarnock)]
- 90' - 7th Shot On Target - Deas (Kilmarnock)]
- 90+1' - 24th Shot Off Target - Nygren (Celtic)]
- 90+3' - 25th Shot Off Target - Forrest (Celtic)]
-
90+5' - 3rd Yellow Card - Kilmarnock -
90+6' - 3rd Goal - Celtic - 90+6' - 8th Shot On Target - Iheanacho (Celtic)]
-
90+7' - 4th Yellow Card - Celtic -
1-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

