Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
Alt 11.0
Toplam Korner
-0.25
Sirius
Kalmar FF vs Sirius Takım Profili
54Genel
Kalmar FFSweden Allsvenskan · Ligdeki 16 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönİç saha formuZayıf yön2. yarı
WDLLLLLWLLEn YeniDüşüşte-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 2/10
Hızlı başlıyorYavaş başlayan · 10 maçın 7'sinde ilk golü yiyorSon 10 maçın 2 tanesini kazandıSon 10 maçın 8 tanesinde gol atamadı
89Genel
SiriusSweden Allsvenskan · Ligdeki 16 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönHücumZayıf yönSon form
LLLWWWWDLLEn YeniDüşüşte-0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst9/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Kalmar FF vs Sirius Maç Bilgileri
Kalmar FF
Son 10 maçta 2W-1D-7L; 9 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.9, yenilen 1.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 20%, gol üst 20%, korner üst 40%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 10%1
Kayıp 70%7
Toplam Gol 3.0
Üst 20%2
İptal 20%2
Alt 60%6
Toplam Korner 11.0
Üst 40%4
İptal 10%1
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 20%2
İptal 10%1
Kayıp 70%7
Sirius
Son 10 maçta 4W-1D-5L; 12 gol atıldı, 15 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.5. Galibiyet 40%, AH kazanma 30%, gol üst 20%, korner üst 60%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 10%1
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0
Üst 20%2
İptal 30%3
Alt 50%5
Toplam Korner 11.0
Üst 60%6
İptal 20%2
Alt 20%2
Asya Handikapı
Kazanç 30%3
İptal 0%0
Kayıp 70%7
Son
| Kalmar FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Sirius | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Kalmar FF | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Sirius | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 11.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.73,
Std. sapma: 1.94, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 67%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Kalmar FF vs Sirius Gol/Korner Zaman Dağılımı
Kalmar FF vs Sirius Aralarındaki Maçlar
Kalmar FF vs Sirius Tüm H2H verilerini gör →| Kalmar FF Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-02 | 1 Sirius |
0 - 2
3 - 2
|
Kalmar FF 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2024-08-11 | 1 Sirius |
0 - 0
3 - 1
|
Kalmar FF 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2024-04-08 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
1 - 2
|
Sirius 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2023-08-13 | 1 Sirius |
3 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF 2 | M | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2023-05-03 | 2 Kalmar FF |
2 - 0
2 - 2
|
Sirius | B | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2022-10-24 | 2 Sirius |
0 - 0
0 - 0
|
Kalmar FF | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2022-07-10 | Kalmar FF |
1 - 1
1 - 1
|
Sirius 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2021-10-03 | 1 Kalmar FF |
0 - 1
3 - 1
|
Sirius 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2021-05-01 | 1 Sirius |
0 - 0
1 - 1
|
Kalmar FF 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2020-11-01 | 3 Sirius |
2 - 1
2 - 2
|
Kalmar FF 2 1 | B | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2020-07-23 | 3 Kalmar FF |
0 - 0
1 - 1
|
Sirius 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2019-11-02 | 1 1 Sirius |
0 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2019-03-31 | Kalmar FF |
0 - 1
0 - 2
|
Sirius 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2018-11-05 | 1 Sirius |
0 - 0
1 - 1
|
Kalmar FF | B | 0.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2018-05-14 | Kalmar FF |
1 - 0
1 - 0
|
Sirius 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Kalmar FF Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-29 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
GAIS 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-24 | Kalmar FF |
0 - 1
0 - 3
|
Brommapojkarna 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-19 | 2 Degerfors |
1 - 2
1 - 2
|
Kalmar FF 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-12 | 2 Malmo FF |
0 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 2 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-20 | Kalmar FF |
0 - 2
0 - 5
|
BK Hacken 1 | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-13 | Elfsborg |
0 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 1 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-07 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
Djurgarden 3 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-29 | 2 Halmstad |
0 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-23 | 2 Västerås SK FK |
0 - 0
0 - 0
|
Kalmar FF 1 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Cup Qualification | 2026-08-19 | 1 Ängelholms FF |
0 - 2
0 - 7
|
Kalmar FF | G | +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-16 | Kalmar FF |
0 - 1
0 - 4
|
Hammarby 1 | M | +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-09 | 1 IFK Goteborg |
1 - 1
3 - 2
|
Kalmar FF 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-01 | 3 BK Hacken |
1 - 1
1 - 1
|
Kalmar FF | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-25 | 1 Kalmar FF |
1 - 1
2 - 1
|
Mjällby AIF 4 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-20 | Kalmar FF |
2 - 1
2 - 2
|
Malmo FF 3 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-12 | 2 Hammarby |
1 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-05 | Kalmar FF |
1 - 0
3 - 0
|
Orgryte IS 1 | G | -1.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-30 | 2 GAIS |
1 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-23 | 1 Kalmar FF |
1 - 0
2 - 1
|
Degerfors 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-17 | 4 Brommapojkarna |
1 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-10 | 2 Kalmar FF |
0 - 0
2 - 0
|
Halmstad 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-3 (15) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-02 | 1 Sirius |
0 - 2
3 - 2
|
Kalmar FF 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-27 | 3 Kalmar FF |
1 - 1
2 - 1
|
Elfsborg 4 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-23 | Kalmar FF |
1 - 1
1 - 1
|
IFK Goteborg 3 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-19 | 3 AIK |
1 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-12 | 1 Djurgarden |
2 - 2
3 - 2
|
Kalmar FF | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-05 | 1 Kalmar FF |
0 - 1
0 - 1
|
Västerås SK FK 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
14-5 (19) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Sweden Cup | 2026-03-07 | 2 Kalmar FF |
0 - 1
2 - 2
|
Orgryte IS 2 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
12-4 (16) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Sweden Cup | 2026-03-01 | 1 IFK Varnamo |
0 - 0
1 - 2
|
Kalmar FF | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Cup | 2026-02-21 | 1 Mjällby AIF |
1 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF 1 | M | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sirius Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-29 | 1 2 Hammarby |
1 - 0
2 - 0
|
Sirius 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-24 | 1 Sirius |
1 - 2
1 - 2
|
AIK 2 | M | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-18 | 2 Sirius |
0 - 1
2 - 2
|
Elfsborg 2 | B | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-10-10 | 2 GAIS |
0 - 0
0 - 1
|
Sirius | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-19 | Orgryte IS |
0 - 1
1 - 2
|
Sirius 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-14 | 1 Sirius |
2 - 0
2 - 0
|
Degerfors 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-09-05 | 2 Västerås SK FK |
0 - 0
0 - 1
|
Sirius | G | +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-31 | 2 Sirius |
0 - 1
0 - 1
|
Malmo FF 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-21 | 2 Sirius |
0 - 1
0 - 3
|
BK Hacken 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | İade |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-15 | 2 Mjällby AIF |
0 - 3
4 - 3
|
Sirius 3 | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-10 | 1 Sirius |
2 - 2
2 - 2
|
Brommapojkarna 3 | B | -1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-08-03 | 1 Halmstad |
0 - 2
0 - 2
|
Sirius | G | +1.0, +1.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-26 | 1 Sirius |
2 - 1
4 - 1
|
IFK Goteborg 4 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-19 | 2 Elfsborg |
0 - 0
1 - 3
|
Sirius 3 | G | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-12 | Brommapojkarna |
0 - 2
1 - 2
|
Sirius 1 | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-07-03 | Sirius |
1 - 0
4 - 4
|
Mjällby AIF 1 | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-30 | 4 AIK |
0 - 2
0 - 3
|
Sirius 3 | G | 0.0, +0.5 | İade | 10.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-24 | 1 Sirius |
2 - 1
2 - 1
|
GAIS 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-18 | 1 Djurgarden |
1 - 2
2 - 3
|
Sirius 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-11 | Sirius |
1 - 0
2 - 0
|
Orgryte IS 1 | G | -2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-05-02 | 1 Sirius |
0 - 2
3 - 2
|
Kalmar FF 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-27 | BK Hacken |
2 - 1
2 - 2
|
Sirius 1 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-23 | 2 Malmo FF |
0 - 1
2 - 3
|
Sirius 2 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-18 | 1 Sirius |
3 - 0
4 - 1
|
Västerås SK FK | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-13 | Sirius |
1 - 0
2 - 0
|
Hammarby 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Allsvenskan | 2026-04-04 | 1 Degerfors |
0 - 0
0 - 3
|
Sirius | G | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Sweden Cup | 2026-03-22 | 2 Hammarby |
0 - 1
2 - 2
|
Sirius 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Cup | 2026-03-15 | 4 Sirius |
0 - 0
0 - 0
|
IFK Goteborg 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
14-6 (20) | 8-4 (12) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Cup | 2026-03-08 | 1 Elfsborg |
0 - 1
1 - 2
|
Sirius 3 | G | 0.0 | İade | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Sweden Cup | 2026-03-01 | 3 Sirius |
3 - 0
4 - 1
|
Helsingborg | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-5 (15) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3 | 3.7 | 2.1 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Üst@2 | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: 11.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

