Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-1.25
Ishoj
Ishoj vs Greve Takım Profili
Ishoj
WLWDWWWLWWEn YeniAlev almış+0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 11
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatır7/10
Greve
DLLWWDLLWDEn YeniDüşüşte-0.7 puan/maç, son 5 vs önceki 12
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Üstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 3 tanesini kazandı
Son
| Ishoj | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Greve | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Ishoj | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Greve | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 18,
Ort: 2.83,
Std. sapma: 1.42, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 28%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ishoj vs Greve Gol/Korner Zaman Dağılımı
Ishoj vs Greve Aralarındaki Maçlar
Ishoj vs Greve Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Ishoj Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Series Group 1 | 2021-09-18 | 2 Ishoj |
2 - 0
4 - 1
|
B 1903 1 | G | -2 | Üst |
|
||||||
| Denmark Series Group 1 | 2021-08-28 | Avarta |
1 - 2
2 - 4
|
Ishoj 3 | G | +1.5,+2.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-23 | 4 Ishoj |
0 - 1
0 - 1
|
Allerød 1 | M | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-12 | 2 Ishoj |
1 - 1
3 - 2
|
Ledøje-Smørum Fodbold 2 | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-09 | 1 Allerød |
0 - 3
2 - 5
|
Ishoj | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Series Group 1 | 2021-05-16 | 1 KFUM |
0 - 2
1 - 3
|
Ishoj 1 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Series Group 1 | 2021-05-05 | 1 Karlslunde IF |
0 - 0
0 - 0
|
Ishoj | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2021-05-01 | 2 Fremad Valby |
0 - 1
0 - 1
|
Ishoj 1 | G | +1.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2021-04-01 | 1 Frederikssund IK |
0 - 0
4 - 1
|
Ishoj 1 | M | +1.0 | Üst |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2020-10-24 | 2 Ishoj |
3 - 0
6 - 2
|
Fremad Valby 2 | G | -1.5 | Üst |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2020-10-11 | 3 Ishoj |
1 - 0
4 - 1
|
Husum BK 1 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
15-2 (17) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2020-10-08 | 2 Køge Nord FC |
0 - 0
1 - 0
|
Ishoj 1 | M |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||||
| Denmark Series Group 1 | 2020-09-11 | 4 Tårnby FF |
0 - 0
3 - 2
|
Ishoj 3 | M | +1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Denmark Cup | 2020-09-01 | 2 Ishoj |
0 - 1
1 - 1
|
AB 5 | B | 0.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2020-08-29 | 3 Avedøre |
0 - 1
1 - 5
|
Ishoj 3 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Denmark Series Group 1 | 2020-08-22 | 1 Ishoj |
2 - 0
7 - 0
|
Frederikssund IK 2 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-11-02 | 1 Ishoj |
3 - 1
5 - 1
|
Avedøre | G | -1.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-09-28 | 1 Ishoj |
3 - 0
5 - 0
|
KFUM | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-09-14 | 3 B 1908 |
1 - 0
2 - 1
|
Ishoj 5 | M | -0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-08-31 | 1 Avedøre |
1 - 3
1 - 5
|
Ishoj 1 | G | +0.5 | Üst |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-27 | Frem |
1 - 0
3 - 0
|
Ishoj 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-04-20 | 1 B 1908 |
3 - 1
4 - 2
|
Ishoj 2 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-04-06 | 2 Ledøje-Smørum Fodbold |
0 - 1
0 - 2
|
Ishoj 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
11-4 (15) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-03-30 | 2 Ishoj |
3 - 1
3 - 2
|
Fremad Valby 2 | G | -0.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2018-10-06 | 2 B 1908 |
0 - 1
2 - 1
|
Ishoj 5 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Greve Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Series Group 1 | 2021-09-18 | Frederikssund IK |
0 - 0
1 - 1
|
Greve 3 | B | 0.0,+0.5 | Alt |
|
||||||
| Denmark Series Group 1 | 2021-08-13 | Greve |
3 - 0
6 - 0
|
Union | G | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Cup | 2021-08-04 | Svebølle |
0 - 0
1 - 0
|
Greve 1 | M | +2.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2021-06-30 | Tårnby FF |
0 - 0
2 - 0
|
Greve | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2021-06-23 | Greve |
0 - 0
0 - 0
|
KFUMs Boldklub | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2021-06-19 | 3 Greve |
1 - 0
1 - 0
|
Husum BK 1 | G | -1.5 | Alt |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2021-06-12 | 3 Fremad Valby |
2 - 1
2 - 3
|
Greve 1 | G | 0.0,-0.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2021-05-30 | 2 BSF |
1 - 0
2 - 1
|
Greve 1 | M | 0.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2021-05-19 | Greve |
0 - 2
0 - 4
|
Vordingborg IF 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Series Group 2 | 2021-04-21 | 2 GVI |
0 - 0
2 - 2
|
Greve 1 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2021-04-17 | 3 Greve |
0 - 2
0 - 3
|
Herlev | M | +0.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2021-04-05 | 1 Greve |
2 - 1
2 - 1
|
Otterup 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2020-10-10 | 3 Herlev |
0 - 1
0 - 2
|
Greve 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2020-09-19 | 2 Vordingborg IF |
0 - 0
0 - 2
|
Greve 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2020-09-12 | 3 Greve |
1 - 2
1 - 2
|
Taastrup FC 2 | M | 0.0 | İade |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2020-09-04 | 2 Roskilde Boldklub |
0 - 2
1 - 2
|
Greve | G | -0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Denmark Series Group 2 | 2020-08-22 | 3 B 1908 |
1 - 1
2 - 2
|
Greve 5 | B | -1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Denmark Series Group 2 | 2019-09-28 | 4 Avedøre |
2 - 0
2 - 1
|
Greve 2 | M | -0.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-09-07 | 3 Frederikssund IK |
0 - 1
2 - 2
|
Greve 2 | B | -1.0 | Üst |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-08-24 | KFUM |
0 - 0
0 - 0
|
Greve 3 | B | -0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-08-10 | 1 B 1908 |
0 - 0
1 - 0
|
Greve 2 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2019-08-03 | Greve |
0 - 1
2 - 4
|
GVI 1 | M | +0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2019-06-15 | 4 Herlev |
1 - 0
5 - 0
|
Greve 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2019-05-18 | 2 Greve |
1 - 0
3 - 0
|
Avedøre 2 | G | +0.5 | Üst |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2019-04-28 | 1 Holbæk |
0 - 0
0 - 0
|
Greve | B | -2.0, -2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2019-03-30 | 1 Karlslunde IF |
1 - 1
1 - 1
|
Greve 2 | B |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Denmark Series Group 1 | 2018-10-03 | 1 AB Tårnby |
0 - 0
0 - 0
|
Greve 2 | B | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2018-09-28 | 1 Herlev |
1 - 1
3 - 2
|
Greve 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2018-09-17 | Greve |
1 - 2
2 - 4
|
Karlslunde IF 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2018-09-02 | 1 Greve |
1 - 1
2 - 2
|
Avedøre | B | 0.0, +0.5 | Üst |
|
11-7 (18) | 7-5 (12) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 3 , Korner: 4 - 4
Korner: , Handikap: -1.0,-1.5 , Goller: 3.5
Skor: 0 - 1 , Korner: 2 - 3 İlk Yarı
Korner: , Handikap: , Goller:
-
1' - 1st Corner - Greve -
1' - 1st Goal - Greve -
3' - 2nd Corner - Ishoj -
17' - 3rd Corner - Greve -
23' - 4th Corner - Ishoj - Race to 3 Corners - Greve
-
24' - 5th Corner - Greve -
30' - 1st Yellow Card - Ishoj -
38' - 2nd Yellow Card - Greve -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 6th Corner - Ishoj -
58' - 3rd Yellow Card - Ishoj -
65' - 7th Corner - Greve -
68' - 8th Corner - Ishoj -
70' - 4th Yellow Card - Greve -
72' - 5th Yellow Card - Ishoj -
73' - 2nd Goal - Greve -
83' - 6th Yellow Card - Greve -
90' - 3rd Goal - Ishoj -
90+4' - 4th Goal - Greve
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

