IF Ready vs Os Takım Profili
IF Ready vs Os Maç Bilgileri
Son 10 maçta 0W-2D-8L; 10 gol atıldı, 22 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 2.2. Galibiyet 0%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 10%.
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 24 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.4, yenilen 2.4. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 70%, korner üst 30%.
| IF Ready | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Os | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| IF Ready | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Os | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
IF Ready vs Os Gol/Korner Zaman Dağılımı
IF Ready vs Os Aralarındaki Maçlar
IF Ready vs Os Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| IF Ready Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-08-14 | Sandviken |
2 - 1
3 - 2
|
IF Ready 1 | M | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-16 | 2 IF Ready |
0 - 0
0 - 1
|
Nordstrand 3 | M | +2.0, +2.5 | Alt |
|
||||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-09 | 1 IF Ready |
0 - 1
0 - 2
|
Grorud 2 3 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-02 | 1 Fyllingsdalen |
0 - 0
2 - 0
|
IF Ready 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
||||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-25 | 1 IF Ready |
1 - 3
1 - 3
|
Oppsal | M | +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-17 | 3 Skeid 2 |
0 - 0
1 - 1
|
IF Ready | B | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-11 | 1 1 IF Ready |
2 - 2
3 - 3
|
Sandviken 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-04 | Nordstrand |
1 - 0
1 - 0
|
IF Ready 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-05-31 | 5 Grorud 2 |
3 - 0
4 - 2
|
IF Ready 5 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-05-23 | 1 IF Ready |
1 - 0
1 - 2
|
Stabaek 2 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-05-07 | 1 IF Ready |
0 - 1
1 - 2
|
Lyn 1896 | M | +1.5, +2.0 | Alt |
|
2-9 (11) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-05-01 | 1 Kjelsås 2 |
1 - 1
1 - 2
|
IF Ready 2 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-04-23 | 3 IF Ready |
1 - 1
2 - 3
|
Frøya 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-04-09 | 3 IF Ready |
0 - 0
1 - 0
|
Lokomotiv Oslo 2 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-10-23 | 2 IF Ready |
1 - 0
1 - 0
|
Brann 2 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-10-16 | 1 Lyn 1896 |
1 - 0
3 - 1
|
IF Ready 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-09-25 | 1 2 Lysekloster |
1 - 2
1 - 3
|
IF Ready 3 | G | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-09-04 | 2 IF Ready |
1 - 1
1 - 2
|
Bjarg 1 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-28 | 4 IF Ready |
1 - 1
3 - 3
|
Stord 3 | B | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-21 | 1 Fyllingsdalen |
3 - 0
4 - 3
|
IF Ready 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-14 | 2 IF Ready |
0 - 0
1 - 1
|
Frigg 2 | B | +1.5,+2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norway Cup | 2021-08-01 | 3 IF Ready |
0 - 0
0 - 1
|
Stromsgodset 1 | M | +3 | Alt | 11.0 | Üst |
|
2-14 (16) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Norway Cup | 2021-07-25 | 2 IF Ready |
4 - 0
4 - 0
|
Grei | G | -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2020-01-25 | 2 Skjetten |
0 - 0
0 - 0
|
IF Ready 2 | B | +1.0 | Alt |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-10-19 | 2 Frigg |
1 - 0
1 - 4
|
IF Ready 1 | G | -0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-10-12 | 1 IF Ready |
0 - 1
0 - 2
|
Ullern | M | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-10-07 | 1 Mjondalen 2 |
1 - 0
3 - 3
|
IF Ready 1 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-09-30 | 2 IF Ready |
0 - 1
0 - 4
|
Valerenga 2 | M | +2.0, +2.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-09-21 | Grei |
0 - 0
0 - 2
|
IF Ready 1 | G | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-3 (14) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norway Division 3 Group 2 | 2019-09-14 | IF Ready |
0 - 1
2 - 1
|
FK Tønsberg 2 | G | +1.0 | Alt |
|
1-10 (11) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Os Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-14 | 1 Stabaek 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Os 3 | G | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-09 | 1 Os |
0 - 1
5 - 2
|
Grei 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-07-02 | 2 Grorud 2 |
0 - 4
1 - 4
|
Os 1 1 | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Cup | 2022-06-22 | Os |
0 - 3
1 - 6
|
SK Brann 2 | M | +3.5, +4.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-19 | Lokomotiv Oslo |
1 - 1
1 - 1
|
Os 1 1 | B | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-06-04 | 1 2 Oppsal |
0 - 3
1 - 4
|
Os | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-05-10 | 3 Os |
0 - 0
0 - 0
|
Stabaek 2 2 1 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Norway Division 3 Group 1 | 2022-04-30 | 2 Grei |
1 - 1
2 - 4
|
Os | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2022-02-23 | Os |
0 - 1
1 - 5
|
Bjarg 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2022-02-18 | 2 Os |
1 - 5
3 - 6
|
Fana | M | +0.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-10-18 | 2 Brann 2 |
1 - 0
2 - 1
|
Os 3 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-10-02 | 1 Os |
2 - 1
3 - 2
|
Stord | G | -0.5,-1.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-09-25 | 2 Lyn 1896 |
0 - 2
2 - 2
|
Os 1 | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-09-11 | 2 Fyllingsdalen |
1 - 0
2 - 1
|
Os 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-10 (17) | 6-4 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-09-06 | 4 Os |
2 - 1
4 - 4
|
Lysekloster 6 | B | 0.0,+0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-28 | 1 Bjarg |
2 - 0
3 - 1
|
Os 4 | M | +0.5 | İade |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-21 | 1 Os |
3 - 1
5 - 1
|
Fjøra 1 | G | 0.0,-0.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2021-08-14 | 2 Fana |
1 - 1
1 - 1
|
Os 2 1 | B | -0.5,-1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norway Cup | 2021-07-25 | 2 Os |
0 - 3
2 - 6
|
Oygarden FK 3 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
5-7 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-10-12 | Stord |
0 - 0
1 - 1
|
Os | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-09-02 | 1 Sogndal 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Os 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-08-26 | 2 Os |
1 - 0
1 - 0
|
Brann 2 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-08-17 | 1 Strømsgodset 2 |
2 - 0
3 - 2
|
Os 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-08-10 | Os |
0 - 0
0 - 1
|
Vestfossen 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-07-28 | Vard Haugesund |
1 - 1
2 - 3
|
Os 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-07-21 | Os |
0 - 0
0 - 0
|
Djerv 1919 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-06-21 | 1 Fjøra |
0 - 2
0 - 4
|
Os 1 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-06-17 | 1 1 Os |
2 - 2
2 - 4
|
Strømsgodset 2 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-12 (17) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Norway Division 3 Group 4 | 2019-06-07 | 1 Brann 2 |
1 - 2
2 - 2
|
Os 3 | B | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 3 Group 4 | 2017-10-07 | 1 Haugesund 2 |
0 - 1
1 - 1
|
Os 2 | B | -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 4 | 5.25 | 1.5 |
| İlk Yarı | 4.5 | 2.75 | 1.909 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 1 , Korner: 2 - 6
Korner: 9.0 , Handikap: +1.0, +1.5 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 2 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: +0.5 , Goller: 1.5
-
10' - 1st Goal - IF Ready -
22' - 1st Corner - IF Ready -
38' - 2nd Corner - Os -
45+2' - 3rd Corner - IF Ready -
1-0 score at the end of First Half -
66' - 2nd Goal - IF Ready -
73' - 4th Corner - Os -
75' - 1st Yellow Card - IF Ready - Race to 3 Corners - Os
-
78' - 5th Corner - Os -
80' - 6th Corner - Os - Race to 5 Corners - Os
-
81' - 7th Corner - Os -
81' - 8th Corner - Os -
88' - 2nd Yellow Card - IF Ready -
88' - 3rd Goal - Os -
89' - 3rd Yellow Card - Os
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

