IF Gnistan vs NJS Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 12 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.6. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Son 10 maçta 8W-1D-1L; 41 gol atıldı, 9 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 4.1, yenilen 0.9. Galibiyet 80%, AH kazanma 66%, gol üst 70%, korner üst 0%.
Futbol Tahminleri: Gol alt 3.25, NJS +1.25 (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
| IF Gnistan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| NJS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| IF Gnistan | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| NJS | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Toplam– maç | Deplasman– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
IF Gnistan vs NJS Gol/Korner Zaman Dağılımı
IF Gnistan vs NJS Aralarındaki Maçlar
IF Gnistan vs NJS Tüm H2H verilerini gör →| IF Gnistan Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-08 | 2 IF Gnistan |
1 - 0
5 - 0
|
NJS | G | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-17 | 2 NJS |
0 - 0
1 - 1
|
IF Gnistan | B |
|
||||||||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-04-26 | 3 NJS |
0 - 1
1 - 1
|
IF Gnistan 1 | B | +1.5 | Alt |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| IF Gnistan Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Cup | 2017-03-04 | 1 GrIFK |
2 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Finland Cup | 2017-02-18 | FC Honka |
1 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan 2 | M | -1.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Finland Cup | 2017-02-02 | IF Gnistan |
0 - 3
0 - 4
|
HJK Helsinki 1 | M | +2.0, +2.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Cup | 2017-01-28 | IF Gnistan |
0 - 0
0 - 0
|
KTP | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2017-01-07 | 1 NuPS |
0 - 2
1 - 4
|
IF Gnistan | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
||||||
| Finland Kakkonen Play Offs | 2016-10-15 | 2 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 0
|
MuSa 3 | G | -0.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Play Offs | 2016-10-08 | 4 MuSa |
0 - 0
1 - 0
|
IF Gnistan 4 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-11 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-09-25 | Sudet |
0 - 2
3 - 2
|
IF Gnistan 4 | M | +1.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-09-17 | 1 IF Gnistan |
2 - 1
2 - 2
|
FC Futura | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-09-10 | FC Lahti Academy |
1 - 1
1 - 3
|
IF Gnistan 2 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-08-30 | 1 IF Gnistan |
1 - 0
3 - 0
|
KaPa 1 | G | -1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
12-6 (18) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-08-25 | PEPO |
1 - 1
2 - 3
|
IF Gnistan 5 | G | 0.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-08-21 | 2 IF Gnistan |
1 - 0
2 - 1
|
SC Kufu 98 3 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-08-13 | 1 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
IF Gnistan 2 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-08-05 | IF Gnistan |
1 - 0
2 - 0
|
MPS 1 | G | -2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-07-30 | 1 IF Gnistan |
2 - 0
2 - 1
|
MP 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-07-24 | FC Vaajakoski |
1 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan | M | +0.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-07-17 | 3 Kultsu FC |
0 - 0
0 - 1
|
IF Gnistan 2 | G | 0.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-07-03 | IF Gnistan |
1 - 0
2 - 0
|
Sudet | G | -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-06-28 | 2 IF Gnistan |
0 - 2
1 - 2
|
FC Lahti Academy 3 | M | -1.0 | İade | 11.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-06-19 | 2 KaPa |
0 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan 1 | M | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-06-10 | 2 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 0
|
PEPO 1 | G | -1.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-06-04 | 3 SC Kufu 98 |
0 - 0
0 - 1
|
IF Gnistan 2 | G | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-05-27 | 3 IF Gnistan |
0 - 0
2 - 1
|
JaPS 3 | G | -0.5, -1.0 | İade | 11.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-05-21 | 2 MPS |
0 - 1
0 - 5
|
IF Gnistan 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-05-15 | 2 MP |
1 - 1
1 - 2
|
IF Gnistan 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Finland Kakkonen Group A | 2016-05-08 | 1 3 IF Gnistan |
2 - 2
4 - 3
|
FC Vaajakoski 2 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-7 (18) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Finland Kakkonen Group A | 2016-05-04 | FC Futura |
2 - 0
3 - 3
|
IF Gnistan 3 | B | +0.5 | Üst |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Cup | 2016-03-12 | 1 MPS/Atletico Malmi |
1 - 0
1 - 0
|
IF Gnistan 2 | M | +1.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Europe Friendlies | 2016-01-23 | Klubi-04 |
1 - 2
2 - 4
|
IF Gnistan 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| NJS Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2016-10-09 | 1 Töölön Taisto |
0 - 3
0 - 4
|
NJS | G |
|
||||||||
| Finland Kolmonen | 2016-09-30 | 2 Tips Vantaa |
1 - 3
1 - 7
|
NJS 1 | G | +1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2016-09-09 | 2 NJS |
2 - 0
4 - 0
|
HyPS 3 | G | -2.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2016-08-26 | 1 5 CLE |
1 - 1
1 - 2
|
NJS 1 | G | +2.5, +3.0 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2016-08-04 | 4 RiPS |
1 - 1
2 - 4
|
NJS 3 | G | +1.0, +1.5 |
|
|||||||
| Finland Kolmonen | 2016-07-28 | 1 MPS/Atletico Malmi |
0 - 0
0 - 0
|
NJS 1 | B | +0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2016-06-29 | 1 NJS |
1 - 1
2 - 1
|
Töölön Taisto 2 | G | 0.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2016-06-02 | 2 HyPS |
0 - 2
0 - 10
|
NJS | G | +2.0, +2.5 | Üst |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2016-04-29 | 1 NJS |
4 - 0
8 - 0
|
RiPS | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-10-03 | 2 TPV |
2 - 0
4 - 0
|
NJS 1 | M | -2.0 | Üst |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-09-27 | 3 NJS |
0 - 2
0 - 7
|
KaPa 2 | M | +1.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-09-18 | 1 1 Atlantis |
1 - 1
2 - 2
|
NJS 1 | B | -2.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
14-4 (18) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-29 | 3 JaPS |
0 - 0
1 - 0
|
NJS | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
12-4 (16) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-22 | 3 FC Honka |
2 - 0
2 - 0
|
NJS 2 | M | -3.0, -3.5 | Alt |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-15 | 1 NJS |
1 - 1
2 - 4
|
PK Keski-Uusimaa 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-08 | 2 IF Gnistan |
1 - 0
5 - 0
|
NJS | M | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-05 | 3 NJS |
1 - 2
3 - 7
|
TPV 2 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-08-02 | KaPa |
0 - 0
2 - 0
|
NJS 1 1 | M | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-07-26 | 1 NJS |
2 - 1
2 - 3
|
Atlantis 2 | M | +1 | Üst |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-07-18 | 2 FCV |
2 - 0
2 - 0
|
NJS 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-07-10 | 2 I-Kissat |
0 - 2
1 - 2
|
NJS 4 | G | -1.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-07-05 | NJS |
0 - 4
1 - 5
|
JaPS | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-28 | 2 NJS |
0 - 1
0 - 4
|
FC Honka 1 | M | +2.0, +2.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-22 | 1 PK Keski-Uusimaa |
1 - 0
1 - 1
|
NJS 2 | B | -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-17 | 2 NJS |
0 - 0
1 - 1
|
IF Gnistan | B |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-14 | 2 TPV |
4 - 0
7 - 1
|
NJS 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
11-6 (17) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-07 | 2 NJS |
0 - 2
2 - 3
|
KaPa 3 1 | M | +0.5 | Üst |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-06-01 | Atlantis |
1 - 1
1 - 1
|
NJS 2 | B | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-05-23 | 1 3 FCV |
0 - 2
0 - 3
|
NJS 1 | G | -1.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finnish Kakkonen Etelainen | 2015-05-10 | FC Honka |
0 - 0
2 - 0
|
NJS 4 | M |
|
15-2 (17) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.25 | 5.75 | 7 |
| İlk Yarı | 1.72 | 2.75 | 6.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 0 , Korner: 12 - 2
Korner: , Handikap: -1.0, -1.5 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 5 - 0 İlk Yarı
Korner: , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Goal - IF Gnistan -
12' - 1st Corner - IF Gnistan -
23' - 2nd Corner - IF Gnistan -
25' - 3rd Corner - IF Gnistan -
39' - 4th Corner - IF Gnistan -
42' - 5th Corner - IF Gnistan -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - NJS -
58' - 7th Corner - IF Gnistan -
62' - 8th Corner - IF Gnistan -
69' - 9th Corner - IF Gnistan -
69' - 10th Corner - IF Gnistan -
72' - 11th Corner - IF Gnistan -
75' - 12th Corner - IF Gnistan -
76' - 13th Corner - IF Gnistan -
82' - 2nd Goal - IF Gnistan -
83' - 14th Corner - NJS -
2-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

