Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.25
Allerød
Herlev vs Allerød Takım Profili
Herlev
WLWLDDLDLLEn YeniDüşüşte-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımıSon 10 maçın 10 tanesinde karşılıklı golSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstü
Allerød
WDWLLLWLLLEn YeniDüşüşte-0.7 puan/maç, son 5 vs önceki 11
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Son
| Herlev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Allerød | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Herlev | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Allerød | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0, 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 24,
Ort: 3.83,
Std. sapma: 2.36, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 38%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Herlev vs Allerød Gol/Korner Zaman Dağılımı
Herlev vs Allerød Aralarındaki Maçlar
Herlev vs Allerød Tüm H2H verilerini gör →| Herlev Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Cup | 2021-08-31 | Allerød |
1 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Denmark Series Group 1 | 2019-09-27 | 5 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Allerød | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Denmark Series Group 1 | 2015-09-10 | 3 Herlev |
1 - 0
3 - 0
|
Allerød 1 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Herlev Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-04-14 | 2 Herlev |
1 - 3
2 - 3
|
Slagelse 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-04-08 | 1 2 Skjold |
2 - 1
2 - 1
|
Herlev 2 | M | -0.5, -1.0 | İade |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-04-01 | 3 Herlev |
0 - 0
2 - 2
|
LSF 3 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-03-24 | 1 Næstved IF 2 |
2 - 1
4 - 1
|
Herlev 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark Series Group 2 | 2022-11-26 | 2 Skjold |
2 - 1
2 - 2
|
Herlev 1 | B | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Series Group 2 | 2022-10-08 | 2 Slagelse |
1 - 0
1 - 1
|
Herlev 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-09-16 | 2 LSF |
1 - 0
3 - 1
|
Herlev 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-17 | 2 Herlev |
0 - 0
2 - 1
|
Frederikssund IK 2 | G | +1.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-13 | 1 Herlev |
3 - 2
3 - 4
|
Slagelse | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-06-11 | 1 Herlev |
1 - 1
3 - 2
|
KFUM Roskilde 2 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Denmark Division 3 | 2022-06-04 | Young Boys FD |
1 - 0
2 - 0
|
Herlev 1 | M | -2.0, -2.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-05-26 | 2 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Slagelse 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 3 | 2022-05-22 | 4 Vanløse |
2 - 0
3 - 0
|
Herlev 3 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 3 | 2022-05-07 | 2 Herlev |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Denmark Division 3 | 2022-04-30 | 2 Slagelse |
0 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-04-23 | 4 KFUM Roskilde |
1 - 1
2 - 3
|
Herlev 2 | G | -1.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-04-18 | 1 2 Herlev |
2 - 2
3 - 4
|
Young Boys FD 2 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-04-02 | Frem |
2 - 0
5 - 0
|
Herlev 3 | M | -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 3 | 2022-03-26 | 1 Næsby |
2 - 0
3 - 0
|
Herlev 2 1 | M | -1.0,-1.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2022-03-19 | 4 Herlev |
0 - 1
1 - 2
|
Karlslunde IF 4 | M | 0.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Denmark Division 3 | 2021-11-13 | Slagelse |
3 - 0
4 - 0
|
Herlev 4 | M | -0.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2021-11-06 | 2 Herlev |
1 - 0
2 - 0
|
Vanløse 3 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2021-10-29 | 1 FC Roskilde |
0 - 0
2 - 3
|
Herlev 3 | G | -3.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Denmark Division 3 | 2021-10-16 | VSK Aarhus |
1 - 0
1 - 0
|
Herlev 4 | M | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Division 3 | 2021-10-09 | 2 Herlev |
0 - 1
0 - 3
|
Frem 3 | M | +1.0 | Üst |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Division 3 | 2021-10-02 | 2 Dalum |
1 - 0
2 - 0
|
Herlev 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Denmark Division 3 | 2021-09-25 | 1 Herlev |
0 - 1
0 - 2
|
Næsby 1 | M | 0.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Division 3 | 2021-09-11 | 1 Herlev |
0 - 1
0 - 1
|
IF Lyseng 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Division 3 | 2021-09-04 | 1 Karlslunde IF |
2 - 0
3 - 0
|
Herlev 3 | M | 0.0,-0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Denmark Cup | 2021-08-31 | Allerød |
1 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Allerød Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-04-07 | 1 Ledøje-Smørum Fodbold |
1 - 0
5 - 0
|
Allerød | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Danmarksserien Relegation | 2023-03-24 | 1 VB 1968 |
1 - 0
2 - 0
|
Allerød 2 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2023-02-23 | Allerød |
4 - 0
6 - 0
|
Hellerup IK 2 | G | +1.5, +2.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Series Group 2 | 2022-11-12 | 2 KFUMs Boldklub |
0 - 3
4 - 3
|
Allerød 4 | M | +1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Denmark Series Group 2 | 2022-11-05 | 2 Slagelse |
0 - 3
1 - 4
|
Allerød | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Denmark Series Group 2 | 2022-10-08 | 2 BK. Skjold |
1 - 1
2 - 1
|
Allerød 3 | M | +0.5 | İade |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Cup | 2022-08-31 | 2 Allerød |
0 - 3
0 - 3
|
FA 2000 2 | M | +1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-26 | 2 Frederikssund IK |
1 - 0
2 - 0
|
Allerød 5 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-17 | 3 VB 1968 |
0 - 1
0 - 3
|
Allerød 3 | G | +0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-12 | 1 Allerød |
1 - 0
1 - 1
|
Skjold 2 1 | B | -1.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (1-4) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2022-08-05 | 1 Ledøje-Smørum Fodbold |
0 - 1
0 - 1
|
Allerød | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2022-05-27 | Herstedøster IC |
0 - 0
1 - 0
|
Allerød 1 | M | +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 6-4 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Denmark Series Group 1 | 2022-05-17 | Allerød |
4 - 1
6 - 1
|
Herstedøster IC 2 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2022-05-12 | Frederikssund IK |
3 - 0
4 - 3
|
Allerød | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Denmark Series Group 1 | 2022-04-30 | 1 Allerød |
1 - 1
4 - 2
|
Ishoj 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2022-04-23 | 3 Brønshøj |
0 - 0
0 - 0
|
Allerød 4 | B | 0.0 | Alt |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2022-04-16 | B 1903 |
0 - 0
2 - 1
|
Allerød 1 1 | M | +0.5, +1.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Series Group 1 | 2021-09-26 | 1 Union |
0 - 1
0 - 3
|
Allerød | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Denmark Cup | 2021-09-23 | Brondby |
4 - 0
8 - 1
|
Allerød | M | -4.0 | Üst | 11.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2021-09-10 | 3 Herstedøster IC |
2 - 0
2 - 1
|
Allerød 1 | M | +1.0, +1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-7 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Denmark Cup | 2021-08-31 | Allerød |
1 - 0
3 - 0
|
Herlev 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-23 | 4 Ishoj |
0 - 1
0 - 1
|
Allerød 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
12-3 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-19 | Frederikssund IK |
0 - 0
2 - 1
|
Allerød 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Denmark Danmarksserien Promotion | 2021-06-09 | 1 Allerød |
0 - 3
2 - 5
|
Ishoj | M | 0.0 | Üst |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2021-04-17 | 1 Taastrup FC |
1 - 0
1 - 3
|
Allerød 2 | G | +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denmark Cup | 2020-10-07 | 1 Allerød |
0 - 0
0 - 0
|
AB 2 | B | +1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Series Group 2 | 2020-10-02 | 1 Roskilde Boldklub |
0 - 2
0 - 2
|
Allerød 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Denmark Series Group 2 | 2020-08-29 | Ledøje-Smørum Fodbold |
1 - 0
1 - 0
|
Allerød 2 | M | -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Series Group 2 | 2020-08-15 | 3 Skjold Birkerød |
0 - 0
0 - 3
|
Allerød 2 | G | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Denmark Series Group 1 | 2019-09-27 | 5 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Allerød | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.55 | 3.8 | 2.15 |
| İlk Yarı | 3 | 2.5 | 2.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (0.0) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 4 - 3 , Korner: 1 - 6
Korner: , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 2 - 1 , Korner: 0 - 5 İlk Yarı
Korner: , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Allerød -
5' - 1st Goal - Allerød -
9' - 2nd Goal - Herlev -
16' - 2nd Corner - Allerød - Race to 3 Corners - Allerød
-
20' - 3rd Corner - Allerød -
23' - 4th Corner - Allerød -
33' - 3rd Goal - Herlev - Race to 5 Corners - Allerød
-
37' - 5th Corner - Allerød -
2-1 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Herlev -
54' - 7th Corner - Allerød - 55' - 1st Offside - Herlev
-
56' - 4th Goal - Allerød -
62' - 5th Goal - Allerød - 66' - 2nd Offside - Allerød
-
66' - 6th Goal - Herlev - 72' - 3rd Offside - Herlev
-
75' - 1st Yellow Card - Herlev -
87' - 7th Goal - Herlev -
4-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

