Hearts vs Aberdeen Takım Profili
Hearts vs Aberdeen Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 12 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.6. Galibiyet 30%, AH kazanma 50%, gol üst 50%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 22 gol atıldı, 18 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.2, yenilen 1.8. Galibiyet 60%, AH kazanma 70%, gol üst 90%, korner üst 40%.
| Hearts | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Hearts | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Hearts vs Aberdeen Gol/Korner Zaman Dağılımı
Hearts vs Aberdeen Aralarındaki Maçlar
Hearts vs Aberdeen Tüm H2H verilerini gör →| Hearts Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2024-10-06 | 1 Aberdeen |
1 - 1
3 - 2
|
Hearts 6 1 | M | -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-01-27 | 1 Hearts |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2023-12-09 | 3 Aberdeen |
0 - 1
2 - 1
|
Hearts 7 | M | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2023-09-16 | 4 Hearts |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 2 | G | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2023-05-20 | 1 Hearts |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 4 | G | -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2023-03-18 | 3 Aberdeen |
3 - 0
3 - 0
|
Hearts 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Scotland Premiership | 2023-01-18 | 1 Hearts |
4 - 0
5 - 0
|
Aberdeen 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-10-16 | 3 Aberdeen |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-03-02 | 1 Hearts |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 1 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2021-10-30 | 3 Aberdeen |
0 - 1
2 - 1
|
Hearts 2 1 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2021-08-22 | 3 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 2 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2019-12-29 | 1 2 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 3 | B | 0.0 | İade | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2019-09-25 | 2 Hearts |
1 - 2
2 - 2
|
Aberdeen 2 | B | 0.0 | Üst |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premiership | 2019-08-04 | 4 Aberdeen |
1 - 0
3 - 2
|
Hearts 4 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2019-05-10 | 2 Aberdeen |
0 - 0
2 - 1
|
Hearts 4 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Hearts Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Conference League | 2024-11-28 | 1 Cercle Brugge |
1 - 0
2 - 0
|
Hearts 2 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-23 | 1 Hearts |
0 - 0
1 - 4
|
Celtic 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-10 | 2 Rangers |
1 - 0
1 - 0
|
Hearts 3 | M | -1.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2024-11-07 | Hearts |
0 - 0
0 - 2
|
Heidenheim 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-02 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Hearts 4 | G | +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-10-30 | 1 Hearts |
1 - 0
1 - 2
|
Kilmarnock 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-10-27 | 2 Hibernian |
0 - 0
1 - 1
|
Hearts 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Conference League | 2024-10-24 | 3 Hearts |
2 - 0
2 - 0
|
Omonia Nicosia 2 | G | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2024-10-19 | Hearts |
1 - 0
4 - 0
|
St Mirren 5 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2024-10-09 | Raith |
0 - 1
3 - 1
|
Hearts | M | 0.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland Premiership | 2024-10-06 | 1 Aberdeen |
1 - 1
3 - 2
|
Hearts 6 1 | M | -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League | 2024-10-03 | 1 Dinamo Minsk |
1 - 1
1 - 2
|
Hearts 1 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2024-09-28 | 1 Hearts |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 4 | B | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-5 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Scotland Premiership | 2024-09-21 | 3 St Mirren |
2 - 1
2 - 1
|
Hearts 4 | M | 0.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2024-09-14 | 1 Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 1 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 11.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2024-09-01 | 2 Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 4 | M | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-29 | 3 Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
Viktoria Plzen | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2024-08-25 | 1 Motherwell |
1 - 0
3 - 1
|
Hearts 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-22 | 2 Viktoria Plzen |
0 - 0
1 - 0
|
Hearts 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2024-08-17 | 1 4 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 4 | M | +0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-08-10 | 3 Dundee |
3 - 0
3 - 1
|
Hearts 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Scotland Premiership | 2024-08-03 | 3 Hearts |
0 - 0
0 - 0
|
Rangers 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2024-07-27 | Fleetwood Town |
2 - 0
3 - 0
|
Hearts 1 | M | +0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Elite Club Friendlies | 2024-07-17 | Hearts |
0 - 1
1 - 5
|
Tottenham | M | +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-11 (16) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2024-07-13 | 2 Hearts |
1 - 1
1 - 2
|
Leyton Orient 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-05-18 | 1 Hearts |
1 - 0
3 - 3
|
Rangers 1 | B | +0.5 | Üst | 12.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2024-05-15 | St Mirren |
1 - 1
2 - 2
|
Hearts | B | 0.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2024-05-11 | Hearts |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee 3 | G | -1.0 | İade | 11.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2024-05-04 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Hearts 2 | M | -2.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
17-8 (25) | 9-6 (15) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2024-04-27 | 4 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts | B | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Aberdeen Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2024-11-26 | 3 Hibernian |
1 - 0
3 - 3
|
Aberdeen 1 | B | 0.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-23 | 3 St Mirren |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 5 | M | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-11-09 | 3 Aberdeen |
0 - 0
4 - 1
|
Dundee 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2024-11-02 | 1 Celtic |
3 - 0
6 - 0
|
Aberdeen 5 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-10-30 | 5 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 4 | G | +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-10-26 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-10-19 | 1 Celtic |
2 - 0
2 - 2
|
Aberdeen 5 | B | -2.0 | Üst | 12.0 | Üst |
|
18-2 (20) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| Scotland Premiership | 2024-10-06 | 1 Aberdeen |
1 - 1
3 - 2
|
Hearts 6 1 | G | -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-09-28 | Dundee |
1 - 2
1 - 2
|
Aberdeen 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2024-09-21 | 1 Aberdeen |
2 - 0
4 - 0
|
Spartans FC 2 | G | -2.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2024-09-14 | 4 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Motherwell 5 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Scotland Premiership | 2024-08-31 | 3 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 2 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
1-12 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2024-08-25 | 3 Aberdeen |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2024-08-17 | 3 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Queen's Park 3 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-08-11 | 2 Aberdeen |
1 - 1
3 - 1
|
St Mirren 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2024-08-05 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
12-7 (19) | 5-5 (10) | 4 (4-0) | 5 (4-1) |
| Scotland League Cup | 2024-07-27 | 1 Aberdeen |
0 - 0
6 - 0
|
Dumbarton | G | -2.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
15-3 (18) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2024-07-23 | 3 Aberdeen |
0 - 1
2 - 1
|
Airdrieonians | G | -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-9 (16) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Scotland League Cup | 2024-07-20 | East Kilbride |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen | G | +2.5, +3.0 | Üst |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Cup | 2024-07-13 | 3 Queen of South |
0 - 3
0 - 3
|
Aberdeen 1 | G | +1.5, +2.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-05-19 | 4 Ross County |
1 - 1
2 - 2
|
Aberdeen 1 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2024-05-15 | 2 Aberdeen |
0 - 0
5 - 1
|
Livingston 2 | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2024-05-12 | 2 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Aberdeen 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2024-05-04 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2024-04-27 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Motherwell 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-7 (17) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Scotland FA Cup | 2024-04-20 | 1 Aberdeen |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 | B | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 8 (4-4) |
| Scotland Premiership | 2024-04-13 | 1 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | B | -0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2024-04-06 | 2 Livingston |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2024-03-30 | 2 Aberdeen |
1 - 1
2 - 1
|
Ross County 4 | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2024-03-16 | 1 Motherwell |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.85 | 3.6 | 4.1 |
| İlk Yarı | 2.5 | 2.25 | 4.333 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 9 - 6
Korner: 10.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 2.5
Skor: 0 - 1 , Korner: 4 - 2 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0
-
11' - 1st Corner - Hearts -
11' - 2nd Corner - Hearts -
17' - 3rd Corner - Hearts - Race to 3 Corners - Hearts
-
31' - 4th Corner - Hearts - 29' ~ Substitution ~ Halkett ~ Kingsley ~(Hearts)
- 34' ~ Substitution ~ Forrester ~ Kent ~(Hearts)
-
37' - 1st Goal - Aberdeen -
42' - 1st Yellow Card - Hearts -
44' - 5th Corner - Aberdeen -
45' - 2nd Yellow Card - Aberdeen -
45+6' - 3rd Yellow Card - Aberdeen -
45+8' - 6th Corner - Aberdeen -
0-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Doohan ~ Mitov ~(Aberdeen)
-
48' - 7th Corner - Aberdeen -
49' - 8th Corner - Aberdeen -
49' - 9th Corner - Aberdeen - Race to 5 Corners - Aberdeen
-
51' - 10th Corner - Hearts -
52' - 4th Yellow Card - Aberdeen - 59' ~ Substitution ~ Milne ~ McGarry ~(Aberdeen)
- 58' ~ Substitution ~ Shinnie ~ Palaversa ~(Aberdeen)
-
62' - 11th Corner - Hearts -
62' - 2nd Goal - Hearts - Race to 7 Corners - Hearts
-
66' - 12th Corner - Hearts -
72' - 5th Yellow Card - Aberdeen - 75' ~ Substitution ~ Lopes ~ Sokler ~(Aberdeen)
-
78' - 13th Corner - Aberdeen - 79' ~ Substitution ~ Grant ~ Forrest ~(Hearts)
- 80' ~ Substitution ~ Keskinen ~ Morris ~(Aberdeen)
- 79' ~ Substitution ~ Vargas ~ Drammeh ~(Hearts)
-
85' - 14th Corner - Hearts -
86' - 6th Yellow Card - Aberdeen -
90+10' - 15th Corner - Hearts - Race to 9 Corners - Hearts
-
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

