Sal, Kas 3, 2026 · 19:00
En EskiEn Yeni
WLLWLL
2.00
3.80
2.80
En YeniEn Eski
DLLWLW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.25
Leeds U21
Hartlepool vs Leeds U21 Takım Profili
60Genel
HartlepoolEngland National League · Ligdeki 30 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönİç saha formuZayıf yönHücum
LLLLWLLWLLEn YeniSabit-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 21
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Üstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 5 maçın 3'sini kazanamıyorÜst üste 3 maç 2.5 Üst7 günde 3 maçİY 3.5 korner üstü: son 10 maçta 92.5 kart üstü: son 10 maçta 8
58Genel
Leeds U21England Premier League 2 · Ligdeki 31 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönSon formZayıf yönSavunma
LWDWWLWLLDEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıDengeliKapattı 5/10
Sonlarda düşüyorÜstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 7 maçın 3'sini kazanamıyorÜst üste 4 maç 2.5 Üst
Oranı düşen maçlar: Leeds U21 oranı düşüyor 3.20 → 2.80−12.5%
Hartlepool vs Leeds U21 Maç Bilgileri
Hartlepool
Son 10 maçta 2W-0D-8L; 13 gol atıldı, 23 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.3, yenilen 2.3. Galibiyet 20%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 0%0
Kayıp 80%8
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 30%3
İptal 0%0
Kayıp 70%7
Leeds U21
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 21 gol atıldı, 22 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.1, yenilen 2.2. Galibiyet 40%, AH kazanma 50%, gol üst 70%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 20%2
Kayıp 40%4
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 0%0
Kayıp 50%5
Son
| Hartlepool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Leeds U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Hartlepool | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Leeds U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0, 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.63,
Std. sapma: 1.89, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 48%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Hartlepool vs Leeds U21 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Hartlepool vs Leeds U21 Aralarındaki Maçlar
Hartlepool vs Leeds U21 Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Hartlepool Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England National League | 2026-10-31 | 3 Boreham Wood |
2 - 0
4 - 3
|
Hartlepool 2 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| England National League | 2026-10-27 | AFC Fylde |
0 - 1
3 - 1
|
Hartlepool 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| England National League | 2026-10-24 | 1 1 Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
Hornchurch FC 2 | G | -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| England FA Cup Qualification | 2026-10-17 | 2 Hartlepool |
0 - 0
0 - 2
|
Marine 2 | M | -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| England National League Cup | 2026-10-13 | 3 Hartlepool |
1 - 2
1 - 2
|
Newcastle U21 4 | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| England National League | 2026-10-10 | 2 Forest Green |
0 - 1
2 - 4
|
Hartlepool 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| England National League | 2026-10-03 | Hartlepool |
0 - 1
0 - 1
|
Tamworth | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England National League | 2026-09-29 | 2 Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Harrogate Town 2 | M | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England National League | 2026-09-26 | 3 Scunthorpe |
2 - 1
4 - 1
|
Hartlepool 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England National League | 2026-09-19 | 1 Hartlepool |
0 - 1
1 - 3
|
Worthing 3 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-09-16 | 1 Altrincham |
1 - 1
2 - 1
|
Hartlepool 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England National League | 2026-09-11 | 1 Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Hartlepool 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England National League | 2026-09-05 | 2 Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Woking 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| England National League | 2026-09-01 | 3 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool 3 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 6-5 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England National League | 2026-08-28 | 1 3 Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Eastleigh 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| England National League | 2026-08-22 | 2 Sutton Utd |
2 - 1
2 - 1
|
Hartlepool 3 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| England National League | 2026-08-15 | 1 Aldershot |
0 - 0
0 - 1
|
Hartlepool 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England National League Cup | 2026-08-11 | Hartlepool |
0 - 3
0 - 10
|
Middlesbrough U21 1 | M | +1.0 | Üst |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England National League | 2026-08-08 | 1 Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
Barrow 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | 1 Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2026-07-25 | Hartlepool |
0 - 1
0 - 3
|
Grimsby | M | +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Hebburn Town |
1 - 1
2 - 3
|
Hartlepool | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-14 | 2 Redcar Athletic |
1 - 2
2 - 4
|
Hartlepool | G | +2.0, +2.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| England National League | 2026-04-25 | 3 Boston Utd |
0 - 0
3 - 1
|
Hartlepool 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-04-21 | Hartlepool |
1 - 1
4 - 3
|
Southend 2 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-04-18 | 1 Hartlepool |
2 - 0
2 - 1
|
Forest Green 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England National League | 2026-04-11 | 1 Boreham Wood |
0 - 0
3 - 0
|
Hartlepool 1 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-04-06 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Rochdale 3 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England National League | 2026-04-03 | 1 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 0
|
Hartlepool 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England National League | 2026-03-31 | 1 Wealdstone |
5 - 0
7 - 0
|
Hartlepool | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Leeds U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England U21 Premier League Cup | 2026-10-31 | 1 Leeds U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Stoke U21 2 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2026-10-18 | 2 Leeds U21 |
1 - 2
1 - 4
|
Crystal Palace U21 1 1 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| England EFL Trophy | 2026-10-13 | Oldham |
1 - 1
4 - 2
|
Leeds U21 | M | -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England U21 Premier League Cup | 2026-10-09 | 4 Leeds U21 |
3 - 0
3 - 1
|
Stockport U21 2 | G | -0.5, -1.0 | İade |
|
||||||
| England National League Cup | 2026-10-06 | 2 Tamworth |
1 - 0
1 - 0
|
Leeds U21 | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| England EFL Trophy | 2026-09-22 | 2 Barnsley |
0 - 3
3 - 4
|
Leeds U21 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England Premier League 2 | 2026-09-19 | Leeds U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Newcastle U21 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-09-13 | Middlesbrough U21 |
1 - 3
4 - 4
|
Leeds U21 | B | -0.5 | Üst |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| England National League Cup | 2026-09-08 | 1 4 Solihull Moors |
1 - 2
2 - 3
|
Leeds U21 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2026-09-04 | 3 Charlton U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Leeds U21 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-08-30 | 2 Liverpool U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Leeds U21 3 | M | -1.0 | Alt |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| England Premier League 2 | 2026-08-23 | 1 2 Leeds U21 |
1 - 2
4 - 3
|
West Brom U21 | G | 0.0 | Üst |
|
6-14 (20) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 6 (0-6) | ||
| England National League Cup | 2026-08-18 | Boreham Wood |
5 - 0
5 - 2
|
Leeds U21 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2026-08-14 | 2 Stoke U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds U21 1 | B | 0.0 | Alt |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-04-13 | 2 Leeds U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Leicester U21 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| England Premier League 2 | 2026-04-03 | 1 Leeds U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Man Utd U21 2 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
6-10 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-20 | 2 Southampton U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Leeds U21 3 | M | -1.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-16 | 1 Leeds U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Tottenham U21 | G | +0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-09 | 2 Sunderland U21 |
1 - 0
5 - 2
|
Leeds U21 3 | M | -1.0 | Üst |
|
11-6 (17) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-28 | 1 Leeds U21 |
0 - 0
1 - 3
|
West Ham U21 2 | M | +0.5 | Üst |
|
2-15 (17) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 4 (0-4) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-20 | 2 Chelsea U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Leeds U21 3 | B | -1.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-07 | 2 Man City U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Leeds U21 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-01 | 2 Leeds U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Arsenal U21 1 | M | +0.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-25 | 2 Liverpool U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Leeds U21 1 | M | -2.0 | Alt |
|
18-2 (20) | 11-0 (11) | 5 (5-0) | 3 (2-1) | ||
| Premier League International Cup | 2026-01-22 | 2 Leeds U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Anderlecht U21 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-16 | 1 Leeds U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Stoke U21 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-10 | 3 Reading U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Leeds U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
4-8 (12) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2025-12-16 | 5 Leeds U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Borussia Dortmund U21 2 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England National League Cup | 2025-11-26 | 2 Gateshead |
0 - 1
0 - 3
|
Leeds U21 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| England EFL Trophy | 2025-11-11 | Accrington Stanley |
0 - 1
3 - 2
|
Leeds U21 1 | M | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2 | 3.8 | 2.8 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 3.0, 3.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

