Grorud vs Ranheim Takım Profili
Grorud vs Ranheim Maç Bilgileri
Son 10 maçta 0W-1D-9L; 6 gol atıldı, 25 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.6, yenilen 2.5. Galibiyet 0%, AH kazanma 10%, gol üst 50%, korner üst 50%.
Son 10 maçta 4W-3D-3L; 17 gol atıldı, 17 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.7, yenilen 1.7. Galibiyet 40%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 50%.
| Grorud | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Ranheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Grorud | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Ranheim | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Grorud vs Ranheim Gol/Korner Zaman Dağılımı
Grorud vs Ranheim Aralarındaki Maçlar
Grorud vs Ranheim Tüm H2H verilerini gör →| Grorud Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 1 | 2022-04-19 | 1 Ranheim |
1 - 0
2 - 1
|
Grorud 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2021-09-29 | 2 Grorud |
2 - 1
3 - 2
|
Ranheim 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2021-05-15 | 3 Ranheim |
0 - 0
1 - 0
|
Grorud 4 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2020-09-21 | 2 Grorud |
0 - 1
0 - 2
|
Ranheim 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2020-07-06 | 2 Ranheim |
1 - 3
5 - 3
|
Grorud 2 | M | -1.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Grorud Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 1 | 2022-08-29 | 3 IK Start |
1 - 0
5 - 0
|
Grorud 2 | M | -1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-22 | 1 1 Grorud |
1 - 0
1 - 1
|
Skeid 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-14 | Bryne |
0 - 1
2 - 1
|
Grorud 1 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-08 | 2 Grorud |
0 - 1
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | M | +0.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-04 | 1 Stjørdals/Blink |
0 - 0
1 - 0
|
Grorud 1 | M | 0.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-07-31 | Grorud |
0 - 0
1 - 3
|
KFUM 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-07-24 | 3 Fredrikstad |
0 - 1
3 - 1
|
Grorud 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norway Division 1 | 2022-07-18 | 1 3 Grorud |
0 - 0
0 - 1
|
Mjondalen 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Norway Division 1 | 2022-07-11 | 1 Sogndal |
3 - 0
4 - 0
|
Grorud 3 | M | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-07-07 | 1 Grorud |
0 - 1
1 - 3
|
Sandnes Ulf 2 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2022-07-03 | 1 Skeid |
2 - 0
3 - 2
|
Grorud 3 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norway Division 1 | 2022-06-27 | 2 Grorud |
0 - 1
0 - 2
|
SK Brann 1 | M | +1.5, +2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norway Cup | 2022-06-23 | 2 Ullensaker/Kisa |
1 - 1
2 - 1
|
Grorud 2 | M | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2022-06-20 | 1 Kongsvinger |
1 - 2
2 - 2
|
Grorud | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norway Division 1 | 2022-05-30 | Grorud |
1 - 1
1 - 2
|
Stjørdals/Blink 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-05-26 | Asane |
0 - 0
3 - 2
|
Grorud 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norway Division 1 | 2022-05-23 | 6 Grorud |
1 - 2
2 - 2
|
Bryne 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Norway Cup | 2022-05-19 | 3 Follo |
0 - 0
0 - 0
|
Grorud 1 | B | +1.0, +1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norway Division 1 | 2022-05-16 | 1 Stabaek |
0 - 1
1 - 1
|
Grorud 3 | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2022-05-08 | 3 Grorud |
0 - 1
0 - 3
|
IK Start 2 | M | 0.0, +0.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 1 | 2022-04-24 | Raufoss |
0 - 0
1 - 1
|
Grorud | B | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | İade |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norway Division 1 | 2022-04-19 | 1 Ranheim |
1 - 0
2 - 1
|
Grorud 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2022-04-10 | 2 Grorud |
1 - 0
2 - 2
|
Fredrikstad 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norway Division 1 | 2022-04-03 | 2 KFUM |
1 - 2
2 - 2
|
Grorud 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-6 (16) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 5 (4-1) |
| Europe Friendlies | 2022-03-19 | 3 IK Start |
0 - 0
1 - 1
|
Grorud | B | -1 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Europe Friendlies | 2022-02-26 | 2 Grorud |
1 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 2 | M | +0.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2022-02-05 | 1 Kjelsås |
2 - 0
2 - 0
|
Grorud 3 | M | +0.5,+1.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2022-01-29 | Eidsvold TF |
0 - 1
0 - 2
|
Grorud | G |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Norway Division 1 | 2021-11-27 | 1 Grorud |
1 - 1
1 - 2
|
Ham-Kam 2 | M | +1.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2021-11-20 | 1 Strommen |
0 - 2
1 - 3
|
Grorud 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Ranheim Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 1 | 2022-08-29 | 1 SK Brann |
2 - 0
5 - 0
|
Ranheim 1 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-22 | Ranheim |
0 - 0
1 - 1
|
Bryne 2 | B | -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-14 | 1 Fredrikstad |
0 - 0
1 - 1
|
Ranheim 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-08 | 1 Ranheim |
0 - 0
2 - 1
|
Mjondalen 2 1 | G | -0.5 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-08-04 | 2 Skeid |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim 1 | M | +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 1 | 2022-07-31 | Ranheim |
0 - 0
2 - 1
|
Stjørdals/Blink 1 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norway Division 1 | 2022-07-25 | 1 KFUM |
1 - 0
1 - 2
|
Ranheim | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norway Division 1 | 2022-07-17 | 3 Ranheim |
0 - 1
3 - 3
|
Sogndal 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2022-07-10 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 1
3 - 2
|
Ranheim 2 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-12 (18) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2022-07-07 | 1 Ranheim |
1 - 0
4 - 0
|
Skeid 1 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2022-07-04 | Kongsvinger |
0 - 0
2 - 2
|
Ranheim | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-9 (19) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norway Cup | 2022-06-30 | 4 Ullensaker/Kisa |
0 - 1
0 - 2
|
Ranheim 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-06-27 | 4 Ranheim |
2 - 1
4 - 1
|
KFUM 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Norway Cup | 2022-06-23 | 2 Nardo |
0 - 0
0 - 1
|
Ranheim | G | +1.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
4-13 (17) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 5 (4-1) |
| Norway Division 1 | 2022-06-20 | 2 Asane |
0 - 1
1 - 2
|
Ranheim 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norway Division 1 | 2022-05-29 | 3 Ranheim |
1 - 2
3 - 2
|
Fredrikstad 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-05-26 | Mjondalen |
1 - 0
1 - 2
|
Ranheim | G | -0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2022-05-23 | 1 Ranheim |
0 - 0
2 - 2
|
IK Start 2 | B | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Norway Cup | 2022-05-19 | 1 Dahle |
0 - 3
1 - 8
|
Ranheim 1 | G | +3.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norway Division 1 | 2022-05-15 | 1 1 Stjørdals/Blink |
0 - 1
0 - 1
|
Ranheim 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-05-09 | Ranheim |
0 - 1
0 - 1
|
Stabaek 1 | M | +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Norway Division 1 | 2022-04-25 | 2 Bryne |
0 - 0
1 - 2
|
Ranheim | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-3 (14) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-04-19 | 1 Ranheim |
1 - 0
2 - 1
|
Grorud 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2022-04-11 | 1 Raufoss |
0 - 1
1 - 1
|
Ranheim 2 | B | -0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2022-04-03 | 2 Ranheim |
0 - 2
0 - 4
|
SK Brann 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2022-03-27 | 3 Stjordals/Blink |
0 - 0
1 - 2
|
Ranheim 3 | G | 0.0 | Alt |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Europe Friendlies | 2022-03-12 | 3 Levanger |
1 - 0
2 - 0
|
Ranheim 1 | M |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||||
| Europe Friendlies | 2022-03-04 | 1 Ranheim |
1 - 0
3 - 0
|
Rosenborg 2 | G | +1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2022-02-25 | Ranheim |
1 - 0
1 - 0
|
Nardo 1 | G | -2.0,-2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 1 | 2021-11-27 | 2 Fredrikstad |
1 - 0
3 - 1
|
Ranheim 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.6 | 4.5 | 1.8 |
| İlk Yarı | 3.75 | 2.75 | 2.25 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 1 , Korner: 5 - 12
Korner: 10.5 , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.5, 4.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 1 - 6 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.5
-
5' - 1st Corner - Ranheim -
10' - 2nd Corner - Ranheim - Race to 3 Corners - Ranheim
-
11' - 3rd Corner - Ranheim -
12' - 4th Corner - Ranheim - Race to 5 Corners - Ranheim
-
18' - 5th Corner - Ranheim -
26' - 1st Yellow Card - Grorud -
32' - 6th Corner - Ranheim -
42' - 7th Corner - Grorud -
45' - 2nd Yellow Card - Ranheim -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Ranheim - Race to 7 Corners - Ranheim
-
51' - 9th Corner - Grorud -
52' - 10th Corner - Grorud -
54' - 11th Corner - Ranheim - Race to 9 Corners - Ranheim
-
55' - 12th Corner - Ranheim -
55' - 3rd Yellow Card - Ranheim -
60' - 13th Corner - Ranheim -
60' - 14th Corner - Ranheim -
60' - 1st Goal - Ranheim - 57' Substitution - Hristov for Furaha - Grorud
- 57' Substitution - Meyer for Akinyemi - Grorud
-
75' - 15th Corner - Grorud - 77' Substitution - Drammeh for Sereba - Grorud
- 73' Substitution - Alte for Marklund - Ranheim
-
82' - 16th Corner - Grorud - 77' Substitution - Elsebutangen for Mankowitz - Grorud
-
87' - 2nd Goal - Grorud -
89' - 3rd Goal - Grorud -
90' - 4th Yellow Card - Grorud -
90+2' - 17th Corner - Ranheim -
90+2' - 5th Yellow Card - Ranheim - 82' Substitution - Andreassen for Solli - Ranheim
-
90+5' - 6th Yellow Card - Ranheim - 90+3' Substitution - Johansen for Michael - Grorud
-
2-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

