Sal, Nis 25, 2023 · 19:30
En EskiEn Yeni
WDLWWD
1.57
3.60
5.25
En YeniEn Eski
LDLDWD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
Üst 8.5
Toplam Korner
+1.0
El Daklyeh
Future SC vs El Daklyeh Takım Profili
Future SC
LDWWWDLWWDEn YeniSabit-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
El Daklyeh
LLWLDWDLDLEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Son
| Future SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| El Daklyeh | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Future SC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| El Daklyeh | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner DağılımıÇizgi 8.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.38,
Std. sapma: 1.74, Medyan: 2,
Mod: 3,
Üst: 45%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Future SC vs El Daklyeh Gol/Korner Zaman Dağılımı
Future SC vs El Daklyeh Aralarındaki Maçlar
Future SC vs El Daklyeh Tüm H2H verilerini gör →| Future SC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Egypt Division 1 | 2022-12-01 | 2 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 1
|
Future SC 2 1 | G | +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Future SC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Egypt Division 1 | 2023-04-19 | 3 Talaea El Geish |
0 - 0
0 - 0
|
Future SC 2 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-04-12 | Ghazl El Mahallah |
0 - 0
0 - 1
|
Future SC 3 | G | +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-04-06 | 2 Al Ittihad Al Sakandary |
0 - 0
0 - 1
|
Future SC 1 | G | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| CAF Confederations Cup | 2023-04-02 | 3 Pyramids FC |
1 - 0
2 - 1
|
Future SC 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Egypt League Cup | 2023-03-25 | 3 Future SC |
0 - 0
0 - 0
|
Talaea El Geish 2 | B | -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| CAF Confederations Cup | 2023-03-19 | Future SC |
1 - 0
3 - 0
|
ASKO Kara 3 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 6 (5-1) | 0 (0-0) |
| Egypt Division 1 | 2023-03-12 | 3 Aswan FC |
0 - 1
1 - 2
|
Future SC 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| CAF Confederations Cup | 2023-03-08 | 4 Future SC |
1 - 0
2 - 0
|
FAR Rabat 2 | G | 0.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Egypt Division 1 | 2023-03-03 | 3 Future SC |
0 - 0
0 - 0
|
Ismaily SC 2 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| CAF Confederations Cup | 2023-02-26 | 1 FAR Rabat |
1 - 0
2 - 0
|
Future SC 2 | M | -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-22 | 2 Al Moqawloon Al Arab |
0 - 0
0 - 0
|
Future SC 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| CAF Confederations Cup | 2023-02-19 | Future SC |
0 - 1
1 - 1
|
Pyramids FC 1 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-16 | 1 2 Future SC |
0 - 0
1 - 0
|
Haras El Hedoud 2 | G | -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| CAF Confederations Cup | 2023-02-12 | 1 ASKO Kara |
1 - 0
1 - 1
|
Future SC | B | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-07 | Future SC |
2 - 0
3 - 0
|
National Bank of Egypt 4 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-29 | El Zamalek |
2 - 1
2 - 1
|
Future SC 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-24 | Future SC |
0 - 0
1 - 1
|
El Masry 2 | B | 0.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-18 | 3 Enppi |
1 - 0
2 - 3
|
Future SC 2 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-11 | 2 Future SC |
1 - 0
1 - 1
|
Pyramids FC 4 1 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | İade |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-07 | 3 Ceramica Cleopatra |
2 - 1
2 - 3
|
Future SC 4 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-03 | 2 Future SC |
1 - 1
1 - 1
|
Smouha 3 | B | 0.0, -0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-28 | 2 Pharco FC |
1 - 1
2 - 3
|
Future SC 3 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-24 | 3 Future SC |
0 - 0
0 - 0
|
Talaea El Geish 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-19 | Future SC |
1 - 0
1 - 0
|
Ghazl El Mahallah 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-16 | 1 Al Ahly Cairo |
1 - 0
1 - 1
|
Future SC 1 1 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-12 | Ismaily SC |
0 - 0
0 - 0
|
Future SC 4 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-9 (15) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-08 | 1 2 Future SC |
1 - 0
1 - 0
|
Al Ittihad Al Sakandary 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-01 | 2 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 1
|
Future SC 2 1 | G | +1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-11-23 | 3 Future SC |
0 - 1
2 - 1
|
Aswan FC 5 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| CAF Confederations Cup | 2022-11-09 | 2 Future SC |
0 - 1
1 - 1
|
Primeiro de Agosto 2 1 | B | -1.0 | İade |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| El Daklyeh Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Egypt Division 1 | 2023-04-18 | Pyramids FC |
0 - 0
2 - 0
|
El Daklyeh | M | -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-04-12 | 2 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 0
|
Ceramica Cleopatra 3 | B | +0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-04-09 | 3 Smouha |
4 - 1
4 - 3
|
El Daklyeh 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-04-04 | 1 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 0
|
Pharco FC 2 | B | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-03-06 | 2 El Daklyeh |
1 - 0
2 - 1
|
Ghazl El Mahallah 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Egypt Division 1 | 2023-02-28 | 2 Al Ahly Cairo |
0 - 0
1 - 1
|
El Daklyeh 4 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-20 | 1 El Daklyeh |
0 - 1
1 - 2
|
Al Ittihad Al Sakandary | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 4-6 (10) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-11 | 5 Talaea El Geish |
0 - 0
0 - 1
|
El Daklyeh 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-02-05 | 1 El Daklyeh |
1 - 2
1 - 2
|
Aswan FC 2 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-27 | 2 Ismaily SC |
2 - 0
3 - 1
|
El Daklyeh | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-22 | 2 3 El Daklyeh |
1 - 0
1 - 2
|
Al Moqawloon Al Arab 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-18 | Haras El Hedoud |
0 - 0
0 - 1
|
El Daklyeh 3 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-11 | 2 El Daklyeh |
1 - 1
3 - 3
|
National Bank of Egypt 1 | B | +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-05 | 1 El Zamalek |
0 - 1
1 - 1
|
El Daklyeh 5 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Egypt Division 1 | 2023-01-02 | El Daklyeh |
0 - 1
0 - 1
|
El Masry 1 | M | +0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-28 | 4 Enppi |
0 - 0
0 - 0
|
El Daklyeh 2 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-23 | 3 El Daklyeh |
0 - 0
2 - 1
|
Pyramids FC 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-5 (9) | 7 (4-3) | 1 (0-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-19 | 2 Ceramica Cleopatra |
0 - 0
0 - 0
|
El Daklyeh 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-15 | 2 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 0
|
Smouha 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-11 | 1 Ghazl El Mahallah |
1 - 1
2 - 1
|
El Daklyeh 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-07 | 2 Pharco FC |
1 - 0
1 - 1
|
El Daklyeh | B | 0.0, -0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Egypt Division 1 | 2022-12-01 | 2 El Daklyeh |
0 - 0
0 - 1
|
Future SC 2 1 | M | +1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Egypt League Cup | 2022-11-19 | 3 El Daklyeh |
0 - 0
1 - 1
|
Haras El Hedoud | B | 0.0 | İade |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Egypt Division 1 | 2022-11-02 | El Daklyeh |
1 - 2
1 - 4
|
Al Ahly Cairo | M | +1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Egypt Division 1 | 2022-10-24 | 1 1 Al Ittihad Al Sakandary |
1 - 0
2 - 0
|
El Daklyeh 1 | M | 0.0, -0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Egypt Division 1 | 2022-10-20 | 3 Talaea El Geish |
0 - 0
0 - 0
|
El Daklyeh 1 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Egypt Cup | 2022-06-13 | 2 El Zamalek |
0 - 1
1 - 1
|
El Daklyeh | B | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Egypt Division 2 | 2022-06-03 | 1 Belbeis FC |
1 - 1
1 - 3
|
El Daklyeh | G | +1.0 | Üst |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Egypt Division 2 | 2022-05-20 | 2 Tersana SC |
0 - 0
0 - 1
|
El Daklyeh 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Egypt Division 2 | 2022-05-13 | 2 El Daklyeh |
2 - 0
3 - 0
|
Olympic El Qanal 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.571 | 3.6 | 5.25 |
| İlk Yarı | 2.2 | 2.1 | 5.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 1 , Korner: 9 - 2
Korner: 8.5 , Handikap: -1.0 , Goller: 2.0, 2.5
Skor: 0 - 0 , Korner: 5 - 0 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0
-
8' - 1st Corner - Future SC - 23' - 1st Offside - Future SC
-
30' - 2nd Corner - Future SC - Race to 3 Corners - Future SC
-
36' - 3rd Corner - Future SC -
37' - 4th Corner - Future SC - Race to 5 Corners - Future SC
- Race to 5 Corners - Future SC
-
41' - 5th Corner - Future SC -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - El Daklyeh -
48' - 7th Corner - El Daklyeh -
54' - 8th Corner - Future SC -
73' - 9th Corner - Future SC - Race to 7 Corners - Future SC
-
76' - 10th Corner - Future SC -
80' - 11th Corner - Future SC - Race to 9 Corners - Future SC
-
80' - 1st Yellow Card - El Daklyeh -
85' - 2nd Yellow Card - El Daklyeh -
89' - 1st Goal - El Daklyeh - 90+1' - 2nd Offside - Future SC
-
90+3' - 3rd Yellow Card - Future SC -
90+3' - 4th Yellow Card - Future SC -
0-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

