Fremad Amager vs Midtjylland Takım Profili
Fremad Amager vs Midtjylland Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-4D-3L; 9 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.9, yenilen 1.0. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 40%, korner üst 30%.
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 14 gol atıldı, 8 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 0.8. Galibiyet 60%, AH kazanma 70%, gol üst 30%, korner üst 60%.
| Fremad Amager | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Midtjylland | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Fremad Amager | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Midtjylland | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Fremad Amager vs Midtjylland Gol/Korner Zaman Dağılımı
Fremad Amager vs Midtjylland Aralarındaki Maçlar
Fremad Amager vs Midtjylland Tüm H2H verilerini gör →| Fremad Amager Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Cup | 2016-10-27 | 1 Fremad Amager |
0 - 1
1 - 3
|
Midtjylland | M | +1.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Fremad Amager Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Division 1 | 2019-09-22 | 2 FC Fredericia |
0 - 2
1 - 2
|
Fremad Amager 3 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Denmark Division 1 | 2019-09-14 | 1 Fremad Amager |
1 - 0
1 - 2
|
Viborg | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| Denmark Cup | 2019-09-11 | 4 Fremad Amager |
0 - 0
1 - 1
|
Lyngby 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Denmark Division 1 | 2019-09-08 | 1 Kolding IF |
0 - 0
0 - 0
|
Fremad Amager 2 | B | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Denmark Division 1 | 2019-08-30 | 4 Fremad Amager |
0 - 0
1 - 0
|
Naestved IF 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Denmark Division 1 | 2019-08-25 | 2 HB Køge |
2 - 1
3 - 1
|
Fremad Amager 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-08-21 | 1 Hvidovre IF |
0 - 0
0 - 0
|
Fremad Amager 4 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-08-16 | 2 Fremad Amager |
1 - 1
2 - 3
|
Nykobing | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-08-11 | 2 Fremad Amager |
0 - 0
0 - 0
|
Skive 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Denmark Cup | 2019-08-07 | 1 Skjold |
0 - 1
0 - 1
|
Fremad Amager 1 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-08-04 | Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 1
|
Fremad Amager 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-07-27 | Fremad Amager |
0 - 1
2 - 2
|
Vejle 1 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-10 (15) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 8 (2-6) |
| Europe Friendlies | 2019-07-14 | 1 HB Køge |
0 - 1
0 - 1
|
Fremad Amager 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 8.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Europe Friendlies | 2019-06-22 | 1 Naestved IF |
0 - 0
0 - 1
|
Fremad Amager 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 6 (3-3) | ||
| Denmark Division 1 | 2019-05-25 | 1 Viborg |
2 - 0
4 - 0
|
Fremad Amager | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-05-19 | Fremad Amager |
2 - 1
3 - 4
|
Silkeborg IF 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Denmark Division 1 | 2019-05-12 | 2 Hvidovre IF |
0 - 1
1 - 2
|
Fremad Amager 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-05-08 | 2 Fremad Amager |
1 - 3
4 - 3
|
Lyngby 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-05-05 | 2 FC Helsingor |
0 - 1
1 - 2
|
Fremad Amager 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-04-28 | 1 Nykobing |
2 - 3
2 - 4
|
Fremad Amager 2 | G | 0.0 | Üst |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Denmark Division 1 | 2019-04-24 | 1 Naestved IF |
0 - 0
0 - 0
|
Fremad Amager 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-04-21 | 1 FC Roskilde |
1 - 2
2 - 2
|
Fremad Amager 1 | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-04-14 | 1 HB Køge |
1 - 1
1 - 1
|
Fremad Amager 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-04-07 | 1 Fremad Amager |
1 - 0
1 - 0
|
Thisted FC 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Denmark Division 1 | 2019-03-31 | 2 Fremad Amager |
1 - 0
1 - 0
|
FC Fredericia 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-03-17 | 2 Fremad Amager |
0 - 0
0 - 1
|
Viborg | M | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Division 1 | 2019-03-10 | 1 Fremad Amager |
0 - 2
2 - 2
|
FC Roskilde | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Division 1 | 2019-03-03 | Fremad Amager |
0 - 1
0 - 2
|
Nykobing 3 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-02-23 | 2 Fremad Amager |
1 - 1
2 - 2
|
Hillerød 2 | B | -1.5 | Üst |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2019-02-09 | 1 Fremad Amager |
2 - 1
3 - 1
|
Landskrona BoIS 1 | G | -0.5 | 9.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Midtjylland Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Denmark Superligaen | 2019-09-22 | 2 FC Copenhagen |
0 - 0
0 - 0
|
Midtjylland 4 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Denmark Superligaen | 2019-09-15 | 1 Lyngby |
0 - 1
0 - 3
|
Midtjylland 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Denmark Superligaen | 2019-09-01 | 2 Midtjylland |
1 - 0
1 - 0
|
Brondby 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Denmark Superligaen | 2019-08-25 | 3 Sonderjyske |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Denmark Superligaen | 2019-08-18 | 2 Midtjylland |
0 - 0
1 - 1
|
Hobro IK 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-15 | 2 Rangers |
2 - 0
3 - 1
|
Midtjylland 4 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-08-11 | 1 AC Horsens |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 3 | G | +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-08 | 2 Midtjylland |
0 - 1
2 - 4
|
Rangers 5 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Denmark Superligaen | 2019-08-04 | 1 2 Midtjylland |
0 - 0
1 - 0
|
AaB 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-07-28 | 3 AGF Aarhus |
0 - 0
0 - 1
|
Midtjylland 5 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Denmark Superligaen | 2019-07-21 | 2 Midtjylland |
1 - 1
2 - 1
|
FC Nordsjaelland 4 | G | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-07-12 | 1 Midtjylland |
0 - 0
1 - 0
|
Esbjerg 2 | G | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-06 | 2 Lech Poznan |
1 - 0
2 - 1
|
Midtjylland 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-03 | 1 Midtjylland |
2 - 0
4 - 3
|
Vitesse | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2019-06-28 | 1 Midtjylland |
0 - 2
0 - 2
|
Esbjerg 1 | M | -0.5,-1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-05-25 | 2 Midtjylland |
1 - 2
1 - 2
|
Esbjerg 3 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Superligaen | 2019-05-20 | 2 Brondby |
2 - 1
4 - 1
|
Midtjylland 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Denmark Cup | 2019-05-17 | 2 Midtjylland |
1 - 1
1 - 1
|
Brondby | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-05-12 | 1 Midtjylland |
1 - 0
4 - 0
|
FC Copenhagen 2 | G | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Denmark Superligaen | 2019-05-05 | 2 Odense BK |
1 - 0
3 - 1
|
Midtjylland | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Denmark Superligaen | 2019-04-29 | 1 2 FC Nordsjaelland |
1 - 0
1 - 2
|
Midtjylland 4 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-04-22 | Midtjylland |
1 - 1
1 - 2
|
Brondby | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-04-18 | 1 FC Copenhagen |
2 - 0
3 - 0
|
Midtjylland | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Denmark Superligaen | 2019-04-14 | Midtjylland |
1 - 0
2 - 0
|
Odense BK 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-04-07 | 2 Esbjerg |
0 - 0
2 - 2
|
Midtjylland 1 | B | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-12 (17) | 2-8 (10) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Denmark Cup | 2019-04-03 | Midtjylland |
1 - 0
4 - 0
|
Odense BK 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Denmark Superligaen | 2019-03-30 | 1 Midtjylland |
0 - 0
0 - 0
|
FC Nordsjaelland 1 | B | -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Denmark Superligaen | 2019-03-17 | 1 Midtjylland |
1 - 1
2 - 1
|
Sonderjyske 3 | G | -1.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Denmark Cup | 2019-03-13 | 2 Kolding IF |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 2 | G | +2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Denmark Superligaen | 2019-03-08 | 1 Hobro IK |
0 - 1
1 - 2
|
Midtjylland | G | +1.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 6 | 4.75 | 1.45 |
| İlk Yarı | 5.5 | 2.5 | 2.05 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 6 - 3
Korner: 10.0 , Handikap: +1.0 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 3 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: +0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Midtjylland -
9' - 2nd Corner - Fremad Amager -
14' - 3rd Corner - Fremad Amager -
29' - 1st Yellow Card - Midtjylland - Race to 3 Corners - Fremad Amager
-
31' - 4th Corner - Fremad Amager -
33' - 2nd Yellow Card - Midtjylland -
35' - 3rd Yellow Card - Fremad Amager -
45' - 4th Yellow Card - Midtjylland -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 5th Yellow Card - Fremad Amager -
53' - Red Card - Midtjylland -
59' - 5th Corner - Fremad Amager - Race to 5 Corners - Fremad Amager
-
65' - 6th Corner - Fremad Amager -
66' - 1st Goal - Fremad Amager -
71' - 6th Yellow Card - Fremad Amager -
72' - 7th Corner - Midtjylland -
76' - 7th Yellow Card - Midtjylland -
78' - 8th Yellow Card - Midtjylland -
90+1' - 8th Corner - Midtjylland -
90+2' - 9th Corner - Fremad Amager -
90+3' - 9th Yellow Card - Fremad Amager -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

