Sal, Ara 13, 2016 · 19:45
En EskiEn Yeni
DLWWDL
1.57
4.20
5.25
En YeniEn Eski
WWLLLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.75
Toplam Gol
Alt 10.5
Toplam Korner
+0.75
Annan Athletic
Forfar vs Annan Athletic Takım Profili
Forfar
LLLDDLWWDLEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 21
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Annan Athletic
DDWDDLLLWWEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 22
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıDengeli5/10
Sonlarda düşüyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 3 tanesini kazandıSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
Son
| Forfar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Annan Athletic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Forfar | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Annan Athletic | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.28,
Std. sapma: 1.66, Medyan: 3,
Mod: ,
Üst: 63%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Forfar vs Annan Athletic Gol/Korner Zaman Dağılımı
Forfar vs Annan Athletic Aralarındaki Maçlar
Forfar vs Annan Athletic Tüm H2H verilerini gör →| Forfar Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland League Two | 2016-09-10 | 1 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 2
|
Forfar 1 | G | +0.5 | İade |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Forfar Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland League Two | 2016-12-10 | 1 Forfar |
0 - 0
0 - 1
|
Arbroath 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-11-19 | 1 Montrose |
1 - 1
1 - 1
|
Forfar 4 | B | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Scotland League Two | 2016-11-12 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Berwick 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-11-05 | 2 Stirling |
0 - 1
0 - 3
|
Forfar 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland FA Cup | 2016-11-01 | 1 Forfar |
0 - 0
0 - 1
|
Edinburgh City 5 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-10-29 | 2 Forfar |
0 - 1
1 - 1
|
Edinburgh City 2 | B | -1.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland FA Cup | 2016-10-22 | 3 Edinburgh City |
0 - 0
0 - 0
|
Forfar | B | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
4-10 (14) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Scotland League Two | 2016-10-15 | 2 Arbroath |
0 - 0
2 - 0
|
Forfar 2 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
12-11 (23) | 3-7 (10) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2016-10-08 | 1 Forfar |
1 - 1
1 - 3
|
T.N.S. 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland League Two | 2016-10-01 | 3 Forfar |
0 - 1
1 - 3
|
Montrose 4 | M | -1.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-24 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 1
|
Forfar 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-17 | 3 Forfar |
1 - 1
4 - 1
|
Stirling 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-10 | 1 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 2
|
Forfar 1 | G | +0.5 | İade |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 4 (2-2) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2016-09-03 | 2 Forfar |
2 - 1
3 - 2
|
Raith 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland League Two | 2016-08-27 | 1 Forfar |
1 - 2
3 - 2
|
Elgin 1 | G | -0.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-08-20 | 1 1 Berwick |
0 - 1
1 - 2
|
Forfar 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2016-08-16 | 1 Aberdeen U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Forfar 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotland League Two | 2016-08-13 | 2 Forfar |
2 - 1
4 - 3
|
Cowdenbeath 3 | G | -0.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-08-06 | 3 Edinburgh City |
1 - 2
2 - 3
|
Forfar 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League Cup | 2016-07-30 | Dundee |
3 - 0
7 - 0
|
Forfar | M | -1.5, -2.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-26 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
East Fife 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-19 | 1 Peterhead |
2 - 0
2 - 0
|
Forfar 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-16 | 1 1 Forfar |
1 - 0
2 - 2
|
Dumbarton | B | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2016-07-12 | Forfar |
2 - 0
3 - 3
|
Cove Rangers | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-05 | Forfar |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd | B | +1.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-02 | 1 Forfar |
0 - 0
2 - 1
|
Brora Rangers FC 1 | G | -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2016-06-28 | Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Raith | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Scotland League One | 2016-04-30 | 1 2 Forfar |
0 - 1
1 - 2
|
Brechin 1 1 | M | +0.5 | İade |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League One | 2016-04-23 | 2 Albion |
2 - 1
3 - 2
|
Forfar 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-6 (16) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 5 (2-3) |
| Scotland League One | 2016-04-16 | 1 Forfar |
0 - 2
0 - 2
|
Airdrieonians | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Annan Athletic Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland League Two | 2016-12-10 | 1 Annan Athletic |
1 - 0
2 - 0
|
Cowdenbeath 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-11-19 | Annan Athletic |
1 - 0
1 - 0
|
Elgin | G | +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-11-12 | 1 Edinburgh City |
0 - 0
1 - 0
|
Annan Athletic | M | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Scotland League Two | 2016-11-08 | 1 Annan Athletic |
1 - 2
2 - 3
|
Montrose 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Two | 2016-11-05 | 2 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 2
|
Arbroath 2 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Scotland FA Cup | 2016-10-22 | 2 Annan Athletic |
0 - 0
0 - 0
|
East Stirling 5 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-10-15 | 1 Cowdenbeath |
0 - 2
2 - 2
|
Annan Athletic 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-10-01 | 2 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Annan Athletic 1 | G | -0.5 | Alt |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-24 | 3 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 1
|
Edinburgh City 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-17 | 4 Arbroath |
0 - 0
1 - 1
|
Annan Athletic 1 | B | -0.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-09-10 | 1 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 2
|
Forfar 1 | M | +0.5 | İade |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 4 (2-2) | ||
| Scotland League Two | 2016-08-20 | 1 Annan Athletic |
1 - 0
3 - 2
|
Clyde | G | 0.0 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Two | 2016-08-13 | 1 2 Berwick |
1 - 0
2 - 0
|
Annan Athletic 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-08-06 | 2 Annan Athletic |
3 - 1
3 - 2
|
Stirling 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
10-6 (16) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2016-08-02 | Celtic U20 |
3 - 1
5 - 1
|
Annan Athletic 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-30 | 2 East Stirling |
0 - 0
0 - 2
|
Annan Athletic 2 | G | 0.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-23 | 3 Annan Athletic |
1 - 1
1 - 3
|
Motherwell 1 | M | +1.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2016-07-19 | 1 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Annan Athletic 2 | M | -3.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
15-0 (15) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2016-07-16 | 1 Annan Athletic |
0 - 0
1 - 2
|
Stranraer 1 | M | +0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2016-07-12 | Annan Athletic |
0 - 1
0 - 4
|
Queen of South | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-09 | Annan Athletic |
0 - 0
2 - 3
|
Airdrieonians 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-02 | Crusaders |
2 - 2
2 - 2
|
Annan Athletic | B | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland League Two | 2016-04-30 | 2 Annan Athletic |
1 - 0
1 - 0
|
Queen's Park 2 | G | 0.0 | Alt |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-04-23 | 1 Stirling |
1 - 0
2 - 1
|
Annan Athletic 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotland League Two | 2016-04-16 | 2 Annan Athletic |
0 - 1
1 - 3
|
East Stirling 2 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-04-09 | Annan Athletic |
2 - 1
4 - 1
|
Arbroath | G | -0.5 | Üst |
|
4-16 (20) | 2-9 (11) | 5 (0-5) | 3 (1-2) | ||
| Scotland League Two | 2016-04-02 | 1 Elgin |
0 - 0
2 - 2
|
Annan Athletic 4 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-03-26 | Montrose |
0 - 2
0 - 5
|
Annan Athletic | G | 0.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Two | 2016-03-22 | Clyde |
1 - 0
2 - 1
|
Annan Athletic | M | -0.5 | İade | 11.0 | İade |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotland League Two | 2016-03-19 | Annan Athletic |
0 - 0
1 - 0
|
Berwick 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.57 | 4.2 | 5.25 |
| İlk Yarı | 2.05 | 2.4 | 4.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Üst@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 5 - 1 , Korner: 9 - 4
Korner: 10.5 , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 3 - 0 , Korner: 6 - 2 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Forfar -
4' - 1st Goal - Forfar -
14' - 2nd Corner - Forfar - Race to 3 Corners - Forfar
-
14' - 3rd Corner - Forfar -
17' - 4th Corner - Forfar -
19' - 5th Corner - Annan Athletic -
19' - 6th Corner - Annan Athletic - Race to 5 Corners - Forfar
-
21' - 7th Corner - Forfar -
27' - 8th Corner - Forfar -
27' - 2nd Goal - Forfar -
44' - 3rd Goal - Forfar -
3-0 score at the end of First Half -
50' - 4th Goal - Forfar - Race to 7 Corners - Forfar
-
51' - 9th Corner - Forfar -
57' - 10th Corner - Forfar -
60' - 5th Goal - Annan Athletic - Race to 9 Corners - Forfar
-
63' - 11th Corner - Forfar -
66' - 12th Corner - Annan Athletic -
66' - 13th Corner - Annan Athletic -
68' - 1st Yellow Card - Annan Athletic -
76' - 2nd Yellow Card - Forfar -
83' - 6th Goal - Forfar -
5-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

