Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.75
Fløya
Fløya vs Baerum Takım Profili
Fløya
Puanlar hesaplanıyor
DLWLLLDDWLEn YeniYükselişte+0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 17
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatır6/10
Baerum
Puanlar hesaplanıyor
LLLWLDLWLWEn YeniSabit+0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
İkinci yarı takımıYavaş başlayanSon 10 maçın 10 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 8 tanesinde karşılıklı gol
Fløya vs Baerum Maç Bilgileri
Fløya
Son 10 maçta 2W-3D-5L; 15 gol atıldı, 33 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.5, yenilen 3.3. Galibiyet 20%, AH kazanma 60%, gol üst 70%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 30%3
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 0%0
Kayıp 40%4
Baerum
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 20 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 2.4. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 60%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 10%1
Kayıp 60%6
Toplam Gol 3.5
Üst 60%6
İptal 0%0
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 30%3
İptal 0%0
Kayıp 70%7
Son
| Fløya | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Baerum | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Fløya | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Baerum | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.13,
Std. sapma: 1.72, Medyan: 3,
Mod: 2,
Üst: 35%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Fløya vs Baerum Gol/Korner Zaman Dağılımı
Fløya vs Baerum Aralarındaki Maçlar
Fløya vs Baerum Tüm H2H verilerini gör →| Fløya Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-22 | 6 Baerum |
0 - 2
1 - 2
|
Fløya 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Fløya Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-10-06 | 2 Tromsdalen |
1 - 0
6 - 0
|
Fløya 2 | M | -2.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-10-03 | 1 Fløya |
1 - 2
4 - 3
|
Brattvåg 1 | G | +1.5 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-26 | 2 3 Kvik Halden FK |
2 - 0
2 - 2
|
Fløya 1 | B | -2.0, -2.5 | İade | 11.0 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-23 | 1 Fløya |
0 - 1
1 - 1
|
Valerenga 2 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-19 | Fløya |
0 - 3
2 - 6
|
Hodd | M | +2.0, +2.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-08 | 2 Brattvåg |
2 - 0
3 - 1
|
Fløya 1 | M | -3.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-05 | 2 Moss |
3 - 0
6 - 0
|
Fløya 3 | M | -1.0,-1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-22 | 6 Baerum |
0 - 2
1 - 2
|
Fløya 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
15-10 (25) | 9-3 (12) | 5 (4-1) | 6 (2-4) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-18 | 2 Fløya |
1 - 1
2 - 4
|
Alta 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-04 | 1 5 Fløya |
1 - 0
1 - 1
|
Senja 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-11 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Norway Cup | 2021-07-31 | 3 Fløya |
0 - 3
1 - 5
|
KFUM | M | +3.0 | Üst |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-28 | 1 2 Valerenga 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Fløya 1 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norway Cup | 2021-07-24 | Fløya |
1 - 1
2 - 2
|
Tromsdalen 1 | B | +1.0 | Üst |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-21 | 3 Fløya |
1 - 0
1 - 1
|
Kvik Halden FK 2 | B | +1.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-07 | 2 Fløya |
0 - 1
1 - 4
|
Asker 3 | M | +2.0, +2.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-03 | 2 Fløya |
1 - 2
2 - 5
|
Moss 1 | M | +1.0 | Üst |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-06-30 | 2 Fløya |
1 - 0
1 - 1
|
Tromsdalen 2 | B | +2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
1-11 (12) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-06-26 | 1 2 Fløya |
0 - 1
0 - 3
|
Eidsvold TF 1 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-06-20 | Kongsvinger |
2 - 0
4 - 1
|
Fløya 2 | M | -3.0, -3.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
10-8 (18) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Europe Friendlies | 2021-06-12 | 3 Fløya |
1 - 1
2 - 1
|
Senja | G | 0.0 | Alt |
|
11-6 (17) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-10-03 | 1 Moss |
4 - 0
4 - 3
|
Fløya 2 | M | -2.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-09-26 | Fløya |
0 - 1
0 - 1
|
Hodd 2 | M | +2.5, +3.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-09-13 | Fløya |
1 - 3
1 - 4
|
Brattvåg 2 | M | +3 | Üst |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-08-29 | 2 Tromsdalen |
2 - 0
6 - 0
|
Fløya 2 | M | -3.5, -4.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-08-23 | 1 Fløya |
0 - 0
1 - 4
|
Alta 2 | M | +3.0, +3.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
2-13 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-08-16 | 1 Kjelsås |
2 - 0
4 - 1
|
Fløya 3 | M | -4.0 | İade | 11.0 | İade |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-08-08 | 1 2 Fløya |
0 - 3
0 - 6
|
Kvik Halden FK | M | +4.0, +4.5 | Üst |
|
3-15 (18) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 4 (1-3) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-07-31 | 1 Fløya |
0 - 4
2 - 5
|
Florø 1 | M | +2.0, +2.5 | Üst |
|
1-10 (11) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-07-26 | 1 Eidsvold TF |
4 - 1
6 - 1
|
Fløya 4 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2020-07-19 | 2 Fløya |
0 - 2
0 - 6
|
Skeid | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Baerum Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-10-09 | Baerum |
1 - 1
3 - 2
|
Alta 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-10-02 | 2 Asker |
2 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-25 | 2 Baerum |
2 - 1
4 - 1
|
Moss 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-18 | 1 1 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Baerum 1 1 | M | -1.5 | Alt |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-11 | 3 Baerum |
1 - 2
3 - 3
|
Florø 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-05 | 4 Tromsdalen |
1 - 0
4 - 1
|
Baerum 2 | M | -1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-09-01 | Baerum |
2 - 1
6 - 2
|
Kvik Halden FK | G | 0.0,+0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-22 | 6 Baerum |
0 - 2
1 - 2
|
Fløya 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
15-10 (25) | 9-3 (12) | 5 (4-1) | 6 (2-4) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-13 | 1 Baerum |
0 - 2
1 - 3
|
Brattvåg 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-08-04 | 2 Baerum |
1 - 1
1 - 2
|
Asker | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-28 | Kvik Halden FK |
0 - 0
1 - 0
|
Baerum 1 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Norway Cup | 2021-07-24 | 4 Nordstrand |
1 - 0
2 - 2
|
Baerum 3 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-21 | 1 Baerum |
0 - 0
2 - 0
|
Tromsdalen 2 | G | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-11 | Moss |
2 - 0
2 - 2
|
Baerum 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-07 | 1 Baerum |
0 - 1
0 - 1
|
Hodd 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-07-03 | 3 Baerum |
0 - 0
3 - 0
|
Eidsvold TF 1 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-06-26 | 1 Baerum |
0 - 1
0 - 2
|
Kongsvinger 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2021-06-21 | 2 Valerenga 2 |
2 - 1
2 - 3
|
Baerum 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2021-06-15 | 4 Baerum |
0 - 0
0 - 3
|
Notodden 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2021-06-09 | 3 Baerum |
1 - 0
1 - 0
|
Fram 4 | G | -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Norway PostNord Cup | 2020-10-30 | 4 Kjelsås |
0 - 1
1 - 1
|
Baerum 2 | B | -0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Norway PostNord Cup | 2020-10-23 | 1 Moss |
0 - 0
0 - 0
|
Baerum 1 | B | 0.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Norway PostNord Cup | 2020-10-19 | Baerum |
1 - 1
2 - 2
|
Valerenga 2 | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-10-03 | 1 Arendal |
3 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | M | -1.5 | İade |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-09-26 | 1 Baerum |
0 - 0
1 - 1
|
Bryne 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-09-19 | 2 Sotra |
0 - 1
1 - 1
|
Baerum 2 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-11 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-09-12 | 1 3 Baerum |
0 - 1
1 - 1
|
Egersunds | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-6 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-09-05 | 1 Baerum |
0 - 0
1 - 1
|
Fram 1 | B | -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-08-29 | 2 Nardo |
1 - 1
1 - 1
|
Baerum | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Norway Division 2 Group 2 | 2020-08-22 | 2 Baerum |
1 - 1
1 - 3
|
Vard Haugesund 2 | M | 0.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.75 | 4 | 1.7 |
| İlk Yarı | 3.75 | 2.6 | 2.2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Üst@2 | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

