Floreat Athena vs Perth SC Takım Profili
Floreat Athena vs Perth SC Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 20 gol atıldı, 26 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 2.6. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 50%, korner üst 70%.
Son 10 maçta 3W-4D-3L; 20 gol atıldı, 20 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 2.0. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 50%.
| Floreat Athena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Perth SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Floreat Athena | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Perth SC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Floreat Athena vs Perth SC Gol/Korner Zaman Dağılımı
Floreat Athena vs Perth SC Aralarındaki Maçlar
Floreat Athena vs Perth SC Tüm H2H verilerini gör →| Floreat Athena Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-05 | 1 3 Perth SC |
0 - 1
1 - 3
|
Floreat Athena 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-06 | 1 Floreat Athena |
3 - 0
4 - 1
|
Perth SC 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Australia Friendlies | 2024-01-25 | 3 Perth SC |
3 - 3
4 - 3
|
Floreat Athena 2 | M | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Australia Western Australia Premier League | 2023-07-29 | 1 3 Floreat Athena |
0 - 0
0 - 1
|
Perth SC 2 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2023-04-15 | 5 Perth SC |
1 - 0
2 - 1
|
Floreat Athena 5 3 | M | 0.0 | İade | 8.5 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2022-06-11 | 2 Floreat Athena |
1 - 0
3 - 1
|
Perth SC 2 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2022-05-03 | 1 Perth SC |
1 - 1
2 - 2
|
Floreat Athena 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2021-09-18 | 1 Perth SC |
5 - 1
6 - 3
|
Floreat Athena 2 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2021-09-11 | 4 Perth SC |
2 - 0
4 - 0
|
Floreat Athena 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2021-07-03 | 1 Perth SC |
1 - 0
1 - 0
|
Floreat Athena 3 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 8-4 (12) | 6 (3-3) | 1 (0-1) |
| Australia Friendlies | 2021-02-14 | 3 Perth SC |
2 - 0
2 - 1
|
Floreat Athena 3 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Australia Western Australia Premier League | 2020-10-11 | 1 2 Perth SC |
0 - 2
0 - 4
|
Floreat Athena 2 1 | G | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2020-07-11 | 1 2 Perth SC |
0 - 0
0 - 2
|
Floreat Athena 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australia Friendlies | 2020-03-07 | Perth SC |
4 - 0
5 - 0
|
Floreat Athena | M | -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia Friendlies | 2020-02-21 | 3 Perth SC |
0 - 0
1 - 0
|
Floreat Athena 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Floreat Athena Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Friendlies | 2025-02-15 | Floreat Athena |
0 - 4
3 - 7
|
Perth RedStar FC | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Australia Friendlies | 2025-02-08 | 1 Stirling Macedonia |
1 - 0
2 - 1
|
Floreat Athena 3 1 | M | -0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Australia Friendlies | 2025-01-31 | 2 Western Knights |
2 - 0
3 - 2
|
Floreat Athena 2 | M | 0.0,+0.5 | Üst |
|
||||||
| Australia Friendlies | 2025-01-26 | Sorrento FC |
2 - 2
3 - 3
|
Floreat Athena 2 | B | -0.5,-1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-31 | 1 3 Fremantle City FC |
1 - 1
3 - 4
|
Floreat Athena 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-24 | 1 Floreat Athena |
2 - 2
3 - 2
|
Bayswater City 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-17 | Olympic Kingsway |
1 - 0
2 - 0
|
Floreat Athena 2 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
2-8 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-10 | 3 Floreat Athena |
0 - 1
2 - 1
|
Armadale 1 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-27 | Balcatta |
1 - 1
1 - 1
|
Floreat Athena 2 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-20 | 1 4 Stirling Macedonia |
0 - 1
2 - 1
|
Floreat Athena 1 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-13 | 1 Floreat Athena |
2 - 0
2 - 0
|
Inglewood United 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-05 | 1 3 Perth SC |
0 - 1
1 - 3
|
Floreat Athena 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-29 | 1 Floreat Athena |
2 - 0
4 - 2
|
Western Knights 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-22 | 1 4 Floreat Athena |
0 - 0
0 - 1
|
Perth Glory NPL 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-15 | 1 Floreat Athena |
2 - 2
3 - 4
|
Perth RedStar FC 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-08 | 1 4 Floreat Athena |
1 - 1
1 - 2
|
Fremantle City FC 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-01 | 1 Bayswater City |
0 - 0
1 - 1
|
Floreat Athena 5 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-25 | 7 Floreat Athena |
0 - 1
0 - 1
|
Olympic Kingsway 3 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-18 | 1 Armadale |
2 - 0
3 - 0
|
Floreat Athena 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
14-5 (19) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-04 | 3 Floreat Athena |
1 - 0
2 - 1
|
Balcatta | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-04-27 | 4 Western Knights |
2 - 2
4 - 2
|
Floreat Athena 2 | M | 0.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-20 | 3 Floreat Athena |
0 - 0
2 - 0
|
Stirling Macedonia 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-13 | 1 3 Inglewood United |
0 - 1
0 - 5
|
Floreat Athena 1 | G | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-06 | 1 Floreat Athena |
3 - 0
4 - 1
|
Perth SC 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-30 | 3 Western Knights |
0 - 0
4 - 2
|
Floreat Athena 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
11-6 (17) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-23 | Perth Glory NPL |
1 - 1
1 - 1
|
Floreat Athena 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-16 | Perth RedStar FC |
0 - 0
0 - 0
|
Floreat Athena | B | -1.0, -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Australia Friendlies | 2024-02-23 | 2 Floreat Athena |
0 - 2
2 - 4
|
Perth Glory NPL 2 | M | 0.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-8 (11) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Australia Friendlies | 2024-02-16 | 3 Fremantle City FC |
1 - 0
2 - 1
|
Floreat Athena 3 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Australia Friendlies | 2024-02-04 | 3 Stirling Macedonia |
0 - 1
0 - 1
|
Floreat Athena 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-6 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Perth SC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Friendlies | 2025-02-14 | 2 Perth SC |
2 - 1
2 - 3
|
Western Knights 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Australia Friendlies | 2025-02-08 | 1 Perth SC |
1 - 0
1 - 1
|
Sorrento FC 1 | B | 0.0,-0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Australia Friendlies | 2025-01-31 | 2 Perth SC |
0 - 2
2 - 2
|
Stirling Macedonia 6 | B | 0.0,+0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Australia Friendlies | 2025-01-24 | Perth SC |
2 - 0
2 - 0
|
Perth RedStar FC 2 | G | +0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-31 | Perth SC |
1 - 0
1 - 1
|
Perth Glory NPL 1 | B | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-24 | 1 2 Perth RedStar FC |
1 - 4
4 - 5
|
Perth SC 1 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-16 | Perth SC |
1 - 0
2 - 0
|
Fremantle City FC 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-08-10 | Bayswater City |
2 - 0
4 - 1
|
Perth SC 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-26 | 1 Perth SC |
0 - 0
0 - 1
|
Olympic Kingsway 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-20 | 2 Perth SC |
1 - 3
4 - 4
|
Armadale 2 | B | 0.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-13 | 1 Balcatta |
0 - 2
0 - 5
|
Perth SC 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-07-05 | 1 3 Perth SC |
0 - 1
1 - 3
|
Floreat Athena 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-29 | 1 Inglewood United |
3 - 1
4 - 1
|
Perth SC 1 1 | M | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-22 | 2 Stirling Macedonia |
2 - 1
3 - 1
|
Perth SC 4 | M | -0.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-15 | 4 Perth SC |
1 - 0
2 - 1
|
Western Knights 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-06-12 | 3 Olympic Kingsway |
2 - 1
2 - 1
|
Perth SC 4 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-08 | Perth Glory NPL |
2 - 2
3 - 3
|
Perth SC 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-06-01 | 2 Perth SC |
0 - 2
1 - 4
|
Perth RedStar FC | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-05-28 | 1 Perth SC |
2 - 1
3 - 2
|
Stirling Macedonia 2 | G | 0.0 | Üst |
|
12-5 (17) | 12-2 (14) | 6 (4-2) | 0 (0-0) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-25 | Fremantle City FC |
2 - 0
4 - 3
|
Perth SC 1 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-17 | 2 Perth SC |
1 - 0
3 - 3
|
Bayswater City | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-05-11 | 1 Wanneroo City |
1 - 3
2 - 7
|
Perth SC 1 | G | +2.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-05-04 | 1 1 Olympic Kingsway |
1 - 0
5 - 0
|
Perth SC 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-04-25 | 1 Perth SC |
1 - 1
5 - 1
|
Cockburn City 3 | G | -2.0, -2.5 | Üst |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-20 | 4 Armadale |
0 - 0
1 - 1
|
Perth SC 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-13 | 2 Perth SC |
0 - 1
2 - 1
|
Balcatta 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-04-06 | 1 Floreat Athena |
3 - 0
4 - 1
|
Perth SC 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-28 | 3 Perth SC |
4 - 0
6 - 0
|
Inglewood United 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-22 | 1 5 Perth SC |
2 - 0
2 - 3
|
Stirling Macedonia 4 1 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australia Western Australia Premier League | 2024-03-16 | 5 Western Knights |
1 - 0
1 - 0
|
Perth SC 2 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.6 | 4.5 | 1.65 |
| İlk Yarı | 3.6 | 2.875 | 2.05 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 2 , Korner: 2 - 4
Korner: 8.5 , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 4.0
Skor: 1 - 2 , Korner: 2 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.5, 2.0
-
5' - 1st Corner - Perth SC -
7' - 2nd Corner - Floreat Athena -
11' - 1st Goal - Floreat Athena -
16' - 3rd Corner - Floreat Athena -
25' - 2nd Goal - Perth SC -
27' - 1st Yellow Card - Perth SC -
31' - 3rd Goal - Perth SC -
1-2 score at the end of First Half -
52' - 2nd Yellow Card - Floreat Athena -
54' - 4th Corner - Perth SC - Race to 3 Corners - Perth SC
-
75' - 5th Corner - Perth SC -
85' - 3rd Yellow Card - Perth SC -
90+4' - 6th Corner - Perth SC -
1-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

