FCM Traiskirchen vs Ritzing Takım Profili
FCM Traiskirchen vs Ritzing Maç Bilgileri
Son 10 maçta 1W-3D-6L; 6 gol atıldı, 18 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.6, yenilen 1.8. Galibiyet 10%, AH kazanma 33%, gol üst 30%, korner üst 20%.
Son 10 maçta 7W-2D-1L; 27 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.7, yenilen 1.1. Galibiyet 70%, AH kazanma 80%, gol üst 60%, korner üst 30%.
| FCM Traiskirchen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Ritzing | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FCM Traiskirchen | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Ritzing | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
FCM Traiskirchen vs Ritzing Gol/Korner Zaman Dağılımı
FCM Traiskirchen vs Ritzing Aralarındaki Maçlar
FCM Traiskirchen vs Ritzing Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| FCM Traiskirchen Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-30 | FCM Traiskirchen |
1 - 0
2 - 2
|
SKU Amstetten 1 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-23 | 4 Wiener Sportclub |
0 - 0
2 - 0
|
FCM Traiskirchen 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-16 | 2 FCM Traiskirchen |
0 - 0
0 - 0
|
FC Stadlau 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-09 | 1 Austria Vienna II |
0 - 0
2 - 0
|
FCM Traiskirchen 1 | M | -1.0 | Alt |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-02 | 2 FCM Traiskirchen |
1 - 1
1 - 2
|
SC Mannsdorf 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-08-26 | 2 Neusiedl |
1 - 1
1 - 1
|
FCM Traiskirchen 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-08-19 | 4 FCM Traiskirchen |
0 - 3
0 - 4
|
ASK Ebreichsdorf 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-08-14 | 1 2 Admira Wacker Modling II |
0 - 0
0 - 1
|
FCM Traiskirchen 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Austria Cup | 2016-07-16 | FCM Traiskirchen |
1 - 0
1 - 3
|
SV Horn | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2016-07-06 | FCM Traiskirchen |
0 - 1
0 - 2
|
Floridsdorfer AC | M |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) | ||||
| Europe Friendlies | 2016-07-02 | 2 Wiener Sportclub |
1 - 0
2 - 0
|
FCM Traiskirchen 3 | M |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||||
| Austria Landesliga | 2016-06-10 | 2 SC Zwettl |
1 - 0
1 - 1
|
FCM Traiskirchen 2 | B | 0.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Austria Landesliga | 2016-05-26 | 2 FCM Traiskirchen |
0 - 0
1 - 1
|
Haitzendorf 4 | B | -1.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Austria Landesliga | 2016-04-01 | 2 FCM Traiskirchen |
1 - 0
2 - 0
|
Langenrohr 2 | G | -1.0 | Alt |
|
3-12 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Europe Friendlies | 2016-02-23 | FC Stadlau |
2 - 0
5 - 0
|
FCM Traiskirchen 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2016-02-02 | FCM Traiskirchen |
4 - 0
5 - 2
|
SC Ortmann | G | Üst |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2015-11-19 | ASV Vosendorf |
0 - 1
0 - 2
|
FCM Traiskirchen | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-11-14 | 1 1 FCM Traiskirchen |
3 - 0
3 - 1
|
SC Zwettl 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-10-18 | 3 SV Wurmla |
0 - 1
2 - 2
|
FCM Traiskirchen 2 | B | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2015-07-14 | SV Schwechat |
1 - 1
2 - 1
|
FCM Traiskirchen | M | -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-03-03 | FCM Traiskirchen |
2 - 1
4 - 2
|
SC Leopoldsdorf/Wien | G |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Ritzing Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-10-01 | Ritzing |
0 - 0
0 - 0
|
Weiner Sportclub 4 1 | B | -1.5, -2.0 | Alt |
|
||||||
| Austria Cup | 2016-09-21 | Ritzing |
1 - 2
1 - 3
|
Admira Wacker Modling 1 | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-09-09 | 2 SC Mannsdorf |
0 - 2
0 - 4
|
Ritzing 1 | G | +1.0 | Üst |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-08-26 | 2 ASK Ebreichsdorf |
1 - 2
3 - 5
|
Ritzing 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-08-12 | 3 First Vienna FC 1894 |
2 - 1
2 - 3
|
Ritzing 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Austria Cup | 2016-07-15 | 5 Wiener Sportclub |
0 - 0
0 - 3
|
Ritzing 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-05-27 | 1 1 Ritzing |
1 - 0
3 - 0
|
FC Stadlau 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-05-20 | 1 SV Horn |
1 - 0
2 - 2
|
Ritzing 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-05-14 | Ritzing |
0 - 0
2 - 0
|
FK Austria Vienna II | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-10 (15) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-05-08 | 3 Admira Wacker Modling II |
1 - 2
1 - 4
|
Ritzing | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-04-30 | 1 Ritzing |
0 - 0
0 - 0
|
Neusiedl | B | -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-04-02 | Ritzing |
1 - 1
3 - 1
|
Rapid Vienna II 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-03-25 | 1 2 SV Schwechat |
0 - 1
0 - 2
|
Ritzing 3 | G | +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-03-19 | Ritzing |
3 - 0
4 - 0
|
St Polten II 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2016-03-11 | 1 Parndorf |
1 - 1
1 - 1
|
Ritzing 1 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Austria Regionalliga Ost | 2016-03-05 | 1 3 Ritzing |
0 - 1
1 - 1
|
ASK Ebreichsdorf 1 | B | -0.5 | Alt |
|
7-10 (17) | 4-9 (13) | 6 (0-6) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-02-09 | SV Kapfenberg |
2 - 1
2 - 3
|
Ritzing 1 | G | -0.5 | Üst |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-01-29 | FC Nitra |
3 - 0
3 - 2
|
Ritzing | M | +0.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2016-01-16 | Austria Klagenfurt |
1 - 0
3 - 1
|
Ritzing | M | 9.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-11-13 | Ritzing |
1 - 0
2 - 0
|
SC Sollenau 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Austria Regionalliga Ost | 2015-11-06 | 2 Ritzing |
2 - 0
4 - 0
|
Wiener SK 2 | G | -0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 3 (1-2) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-10-31 | 3 FC Stadlau |
2 - 1
4 - 3
|
Ritzing 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Austria Regionalliga Ost | 2015-10-23 | 1 Ritzing |
2 - 0
2 - 3
|
SV Horn 2 | M | 0.0 | Üst |
|
4-15 (19) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 5 (0-5) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-10-16 | 1 Austria Vienna A |
0 - 0
2 - 0
|
Ritzing 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Austria Regionalliga Ost | 2015-10-09 | 2 Ritzing |
3 - 0
3 - 0
|
FC Trenkwalder Admira A 3 | G | -0.5, -1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Austria Regionalliga Ost | 2015-10-02 | 1 Neusiedl |
0 - 1
0 - 3
|
Ritzing 2 | G | +0.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 5 (3-2) | 2 (2-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-09-26 | 1 Ritzing |
2 - 0
2 - 2
|
SKU Amstetten 3 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-09-18 | 1 First Vienna FC 1894 |
0 - 0
1 - 0
|
Ritzing 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-09-11 | Ritzing |
1 - 2
4 - 2
|
Oberwart 3 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austria Regionalliga Ost | 2015-09-06 | 1 Rapid Vienna A |
0 - 1
0 - 3
|
Ritzing 1 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-12 (16) | 4-7 (11) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 5.5 | 3.6 | 1.53 |
| İlk Yarı | 4.75 | 2.6 | 1.95 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 3 , Korner: 2 - 4
Korner: 10.0 , Handikap: +1.0, +1.5 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 0 - 1 , Korner: 1 - 2 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: , Goller: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Ritzing -
7' - 2nd Corner - FCM Traiskirchen -
30' - 1st Goal - Ritzing -
37' - 3rd Corner - Ritzing -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 2nd Goal - Ritzing -
52' - 3rd Goal - Ritzing -
69' - 1st Yellow Card - Ritzing -
79' - 2nd Yellow Card - FCM Traiskirchen - Race to 3 Corners - Ritzing
-
85' - 4th Corner - Ritzing -
90+1' - 5th Corner - FCM Traiskirchen -
90+2' - 6th Corner - Ritzing -
0-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

