Çar, Eyl 16, 2026 · 17:30
FC Nitra
1 3
1 - 3
Maç Sonu · İY 1-1
En EskiEn Yeni
WWLWWW
19.00
8.00
1.11
En YeniEn Eski
DLLLDW

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.75
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+2.25
FC Nitra
FC Nitra
DWWLWWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst7/7
Üst 2.5 golÜst5/7
Asya handikabıKapatırKapattı 6/10
Öne geçen · ilk golü attığı 5 maçın 4'sini kazanıyorÜst üste 3 galibiyetSon 7 maçın 6 tanesinde ilk yarıda gol
Slovan Bratislava
WWWDWDLLLDEn YeniDüşüşte-2.0 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerAlt2/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeliKapattı 5/10
FC Nitra

Son 10 maçta 7W-1D-2L; 21 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.1, yenilen 1.0. Galibiyet 70%, AH kazanma 60%, gol üst 40%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 70%7 Beraberlik 10%1 Kayıp 20%2
Toplam Gol 3.5, 4.0
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Asya Handikapı
Kazanç 60%6 İptal 0%0 Kayıp 40%4
Slovan Bratislava

Son 10 maçta 4W-3D-3L; 18 gol atıldı, 17 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.7. Galibiyet 40%, AH kazanma 50%, gol üst 30%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 40%4 Beraberlik 30%3 Kayıp 30%3
Toplam Gol 3.5, 4.0
Üst 30%3 İptal 0%0 Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 50%5 İptal 0%0 Kayıp 50%5
Son
FC Nitra
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Slovan Bratislava
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
FC Nitra
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Slovan Bratislava
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 2.83, Std. sapma: 1.50, Medyan: 2, Mod: 2, Üst: 30%

FC Nitra Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Slovakia Super Liga 2020-11-01 2 Slovan Bratislava
0 - 0
0 - 1
FC Nitra 1 G -2.0 Alt 10.5
Slovakia Super Liga 2020-08-08 3 FC Nitra
0 - 4
0 - 5
Slovan Bratislava 1 M +1.5 Üst 10.0
Europe Friendlies 2020-06-03 Slovan Bratislava
1 - 1
2 - 1
FC Nitra 1 M -2 Alt
Slovakia Super Liga 2020-03-01 1 FC Nitra
0 - 0
0 - 1
Slovan Bratislava M +1.0, +1.5 Alt 10.5
Slovakia Super Liga 2019-09-28 Slovan Bratislava
2 - 0
5 - 0
FC Nitra 1 M -1.5, -2.0 Üst 10.5
Slovakia Super Liga 2018-11-11 2 4 FC Nitra
0 - 2
1 - 2
Slovan Bratislava 4 1 M +0.5, +1.0 Üst
9-5 (14) 2-5 (7) 2 (2-0) 4 (4-0)
Slovakia Super Liga 2018-08-12 Slovan Bratislava
0 - 1
1 - 1
FC Nitra B -1.5 Alt 10.0 Üst
9-5 (14) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Slovakia Super Liga 2018-03-03 1 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 2 M +1.0 Alt 10.0 Alt
2-6 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (0-4)
Slovakia Cup 2017-10-18 2 Slovan Bratislava
1 - 0
3 - 1
FC Nitra 4 M -1.0 Üst 10.0 Alt
8-1 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Slovakia Super Liga 2017-09-30 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 1
FC Nitra 1 B -1.0, -1.5 Alt 10.0 Alt
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Europe Friendlies 2017-07-01 Slovan Bratislava
1 - 1
3 - 2
FC Nitra M 0.0 Üst 9.0 Üst
5-6 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakia Cup 2015-10-20 2 FC Nitra
1 - 2
2 - 3
Slovan Bratislava 2 M +1.0, +1.5 Üst
2-5 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Slovakia Cup 2015-03-03 Slovan Bratislava
0 - 1
5 - 2
FC Nitra 2 M
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
FC Nitra Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Slovakia 3. Liga 2026-09-12 1 FC Nitra
0 - 1
2 - 1
Dunajska Streda B 2 G -1.5, -2.0 Alt
Slovakia 3. Liga 2026-08-29 3 FC Nitra
2 - 0
2 - 0
FC Banik Prievidza 2 G -0.5, -1.0 Alt
Slovakia 3. Liga 2026-08-15 1 FC Nitra
2 - 1
3 - 2
OK Castkovce 1 G -1.5, -2.0 Üst
Slovakia Cup 2025-11-15 2 FC Nitra
1 - 1
2 - 3
FK Zeleziarne Podbrezova 4 M +1.5, +2.0 Üst 10.5
Slovakia Cup 2025-10-15 2 FC Nitra
1 - 0
2 - 1
Namestovo 1 G -0.5 Alt
Slovakia Cup 2025-09-30 2 FC Nitra
2 - 0
4 - 0
TJ Tatran Oravske Vesele 3 G -1.0 Üst
7-4 (11) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (3-1)
Slovakia Cup 2025-08-20 1 3 FC Nitra
0 - 0
0 - 0
Fo Kinex Bytca 1 B -0.5 Alt
9-3 (12) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Slovakia Cup 2025-07-27 1 Tj Besenov
0 - 2
0 - 5
FC Nitra 1 G +2.0 Üst
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakia 4. Liga 2025-03-26 TJ Slavoj Boleraz
0 - 0
0 - 1
FC Nitra 1 G -1.0 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Slovakia 3. Liga 2022-05-25 TJ Kovo Belusa
2 - 0
3 - 0
FC Nitra M -2.0, -2.5 Alt
9-6 (15) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Slovakia 3. Liga 2022-05-22 OFK Malzenice
3 - 1
4 - 3
FC Nitra M -2.0 Üst
4-7 (11) 1-4 (5) 3 (0-3) 2 (2-0)
Slovakia 3. Liga 2022-05-07 2 KFC Kalna nad Hronom
1 - 1
1 - 2
FC Nitra 3 1 G -1.0, -1.5 Üst
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2022-05-01 1 FC Nitra
2 - 1
2 - 3
Slovan Galanta 3 M +0.5, +1.0 Üst
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Slovakia 3. Liga 2022-04-14 2 FC Nitra
1 - 2
1 - 2
AFC Nove Mesto nad Vahom 3 M 0.0, -0.5 Üst
10-6 (16) 3-2 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2022-03-27 1 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
Spartak Myjava 2 M +0.5 Alt
9-12 (21) 1-6 (7) 1 (0-1) 7 (7-0)
Slovakia 3. Liga 2022-03-19 Slovan Duslo Šala
1 - 1
3 - 2
FC Nitra 1 M -1 Üst
8-2 (10) 5-2 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2022-03-01 FC Nitra
3 - 0
8 - 1
FC Klasov G -2.5, -3.0 Üst
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2021-11-20 2 FK Nove Zamky
1 - 1
2 - 1
FC Nitra 3 1 M 0.0, -0.5 Alt
10-3 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2021-11-17 1 FC Nitra
2 - 0
4 - 2
Tj Druzstevnik Velke Ludince 1 G -0.5, -1.0 Üst
11-1 (12) 7-1 (8) 4 (3-1) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2021-10-24 3 Lednicke Rovne
0 - 0
1 - 0
FC Nitra 2 M 0.0, +0.5 Alt
7-2 (9) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakia 3. Liga 2021-10-16 3 FC Nitra
1 - 1
4 - 2
OFK Malzenice 3 1 G +0.5 Üst
6-2 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Slovakia 3. Liga 2021-09-26 4 Slovan Galanta
2 - 0
2 - 0
FC Nitra 2 M 0.0, -0.5 Alt
7-8 (15) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakia 3. Liga 2021-09-01 4 FK Tempo Partizanske
0 - 1
0 - 2
FC Nitra 2 G 0.0 Alt
5-7 (12) 3-5 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Slovakia 3. Liga 2021-08-20 3 Spartak Myjava
0 - 0
2 - 1
FC Nitra 2 M -0.5 İade
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Slovakia 3. Liga 2021-08-07 1 FK Povazska Bystrica
2 - 0
3 - 0
FC Nitra 1 M -1.0 İade
4-5 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Slovakia Super Liga 2021-05-22 1 FC Nitra
0 - 2
0 - 4
MFK Zemplin Michalovce 2 M +1.0, +1.5 Üst 9.5 Alt
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Slovakia Super Liga 2021-05-15 2 MFK Ruzomberok
0 - 0
2 - 0
FC Nitra 1 M -1.0, -1.5 Alt 10.0 Üst
11-2 (13) 5-1 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Slovakia Super Liga 2021-05-09 2 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
FK Sered 3 M +0.5 Alt 10.0 Alt
4-2 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Slovakia Super Liga 2021-05-01 1 FK Senica
0 - 0
1 - 0
FC Nitra 3 M -1.0 Alt 10.5 Üst
6-6 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (3-1)
Slovakia Super Liga 2021-04-24 2 FK Pohronie
0 - 0
0 - 0
FC Nitra B -1.0, -1.5 Alt 10.0 Alt
6-3 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Slovan Bratislava Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Slovakia Super Liga 2026-09-13 3 Slovan Bratislava
0 - 1
3 - 3
MSK Zilina 3 B -1.0 Üst 9.5
UEFA Champions League 2026-09-09 PSG
3 - 0
6 - 1
Slovan Bratislava 1 M -3.5, -4.0 Üst 11.0
Slovakia Super Liga 2026-09-05 2 Dunajska Streda
0 - 0
2 - 0
Slovan Bratislava 2 M 0.0, +0.5 Alt 10.0
Slovakia Super Liga 2026-08-30 1 Slovan Bratislava
1 - 1
1 - 2
MFK Zemplin Michalovce 3 M -1.5, -2.0 Alt 10.0
UEFA Champions League Qualifying 2026-08-26 3 NK Celje
1 - 1
1 - 1
Slovan Bratislava 1 B 0.0, -0.5 Alt 9.5
Slovakia Super Liga 2026-08-22 FC Kosice
0 - 2
1 - 2
Slovan Bratislava G +0.5 Alt 10.0 Üst
4-8 (12) 2-3 (5) 3 (2-1) 3 (0-3)
UEFA Champions League Qualifying 2026-08-19 2 Slovan Bratislava
1 - 1
1 - 1
NK Celje 2 B -0.5 Alt 9.5 Alt
4-0 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakia Super Liga 2026-08-15 1 Slovan Bratislava
1 - 0
5 - 0
MFK Ruzomberok G -1.5 Üst 10.0 Alt
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Champions League Qualifying 2026-08-11 3 Slovan Bratislava
0 - 0
2 - 0
Mjällby AIF 2 G -0.5, -1.0 Alt 9.0 Alt
2-4 (6) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Champions League Qualifying 2026-08-04 2 Mjällby AIF
0 - 0
1 - 2
Slovan Bratislava 1 G 0.0, -0.5 Üst 9.5 Alt
3-3 (6) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Slovakia Super Liga 2026-08-01 1 Slovan Bratislava
1 - 0
3 - 0
FK Zeleziarne Podbrezova 1 G -1.0 Alt 10.0 Alt
5-3 (8) 4-0 (4) 3 (3-0) 1 (0-1)
UEFA Champions League Qualifying 2026-07-29 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 1
FC Iberia 1999 B -1.5 Alt 9.0 Alt
1-5 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakia Super Liga 2026-07-26 Dukla Banska Bystrica
0 - 3
0 - 4
Slovan Bratislava G +1.0, +1.5 Üst 9.5 Üst
10-2 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Champions League Qualifying 2026-07-21 2 FC Iberia 1999
0 - 2
0 - 2
Slovan Bratislava 3 G +0.5 Alt 9.5 Üst
9-2 (11) 5-2 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2026-07-16 Slovan Bratislava
2 - 1
3 - 2
Pafos FC 2 G 0.0 Üst 8.5 Alt
0-4 (4) 0-3 (3) 3 (0-3) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2026-07-11 2 Slavia Prague
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 2 G -0.5 Alt 9.0 İade
7-2 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2026-07-04 Puskas Academy
0 - 0
1 - 0
Slovan Bratislava 2 M +1.0 Alt 8.5 Üst
8-4 (12) 6-1 (7) 3 (2-1) 3 (1-2)
Europe Friendlies 2026-06-29 Crvena Zvezda
0 - 0
1 - 1
Slovan Bratislava B -0.5, -1.0 Alt
5-3 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2026-06-24 Grazer AK
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava G 0.0 Alt 8.5 Alt
2-6 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Slovakia Super Liga 2026-05-16 1 Slovan Bratislava
0 - 0
0 - 2
MFK Zemplin Michalovce 1 M -1.5, -2.0 Alt 10.0 Alt
6-3 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakia Super Liga 2026-05-09 2 FK Zeleziarne Podbrezova
0 - 0
1 - 2
Slovan Bratislava 1 G +0.5 İade 10.0 Üst
7-12 (19) 1-7 (8) 3 (1-2) 5 (4-1)
Slovakia Super Liga 2026-05-02 Slovan Bratislava
0 - 0
1 - 0
Dunajska Streda 2 1 G -0.5 Alt 9.5 Üst
6-9 (15) 2-6 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakia Super Liga 2026-04-26 6 Spartak Trnava
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 4 G 0.0, +0.5 Alt 9.0 Alt
6-1 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakia Super Liga 2026-04-18 2 MSK Zilina
0 - 0
0 - 1
Slovan Bratislava 3 G 0.0 Alt 10.0 Alt
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Slovakia Super Liga 2026-04-11 2 Slovan Bratislava
0 - 1
2 - 2
Spartak Trnava 6 B -0.5, -1.0 Üst 9.5 Alt
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakia Super Liga 2026-04-04 2 Dunajska Streda
0 - 1
0 - 3
Slovan Bratislava 4 G 0.0 Üst 10.0 Alt
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Slovakia Super Liga 2026-03-22 2 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 0
FK Zeleziarne Podbrezova 3 G -1.0 Alt 9.5 Üst
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Slovakia Super Liga 2026-03-15 2 Slovan Bratislava
0 - 0
0 - 1
MSK Zilina 1 M -1.0, -1.5 Alt 10.0 Alt
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakia Super Liga 2026-03-07 1 MFK Zemplin Michalovce
0 - 2
1 - 3
Slovan Bratislava 1 G +1.0, +1.5 Üst 10.0 Alt
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Slovakia Super Liga 2026-02-28 3 Slovan Bratislava
1 - 0
4 - 0
Spartak Trnava 2 G -0.5 Üst 9.5 Üst
3-7 (10) 3-3 (6) 4 (2-2) 2 (0-2)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 19 8 1.111
Asya Handikapı
Maç Sonu (+2.25) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (+1.0) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.75) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.5) Ü[email protected] Alt@2


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 3 , Korner: 1 - 13

Korner: , Handikap: +2.0, +2.5 , Goller: 3.5, 4.0

2
İsabetli şut
8
3
İsabetsiz şut
9
68
Atak
110
35
Tehlikeli Atak
108
28
Topa Sahip Olma %
72

Skor: 1 - 1 , Korner: 1 - 7 İlk Yarı

Korner: , Handikap: +1.0 , Goller: 1.5

2
İsabetli şut
5
2
İsabetsiz şut
5
36
Atak
57
23
Tehlikeli Atak
52
32
Topa Sahip Olma %
68
  • 8' - 1st Goal - FC Nitra
  • 12' - 1st Corner - Slovan Bratislava
  • 14' - 2nd Corner - Slovan Bratislava
  • 15' - 3rd Corner - Slovan Bratislava
  • Race to 3 Corners - Slovan Bratislava
  • 17' - 4th Corner - Slovan Bratislava
  • Race to 5 Corners - Slovan Bratislava
  • 21' - 5th Corner - Slovan Bratislava
  • 24' - 6th Corner - Slovan Bratislava
  • 35' - 7th Corner - FC Nitra
  • 39' - 2nd Goal - Slovan Bratislava
  • Race to 7 Corners - Slovan Bratislava
  • 45+3' - 8th Corner - Slovan Bratislava
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 50' - 9th Corner - Slovan Bratislava
  • Race to 9 Corners - Slovan Bratislava
  • 51' - 10th Corner - Slovan Bratislava
  • 55' - 1st Yellow Card - FC Nitra
  • 55' - 11th Corner - Slovan Bratislava
  • 58' - 2nd Yellow Card - FC Nitra
  • 66' - 3rd Yellow Card - FC Nitra
  • 70' - 12th Corner - Slovan Bratislava
  • 71' - 13th Corner - Slovan Bratislava
  • 80' - 14th Corner - Slovan Bratislava
  • 86' - 3rd Goal - Slovan Bratislava
  • 90+3' - 4th Yellow Card - Slovan Bratislava
  • 90+4' - 4th Goal - Slovan Bratislava
  • 1-3%Slovan Bratislava extend their lead and Early Payout is awarded
  • 1-3 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar