Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.5
Toplam Gol
Üst 9.0
Toplam Korner
+0.25
FC Kontu
FC Kontu vs ToTe Takım Profili
FC Kontu
LLLLWDDLDLEn YeniDüşüşte-0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 18
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
ToTe
LWLWWWDDLLEn YeniDüşüşte-1.3 puan/maç, son 5 vs önceki 13
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Son
| FC Kontu | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| ToTe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Kontu | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| ToTe | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 34,
Ort: 3.35,
Std. sapma: 1.86, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 38%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
FC Kontu vs ToTe Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Kontu vs ToTe Aralarındaki Maçlar
FC Kontu vs ToTe Tüm H2H verilerini gör →| FC Kontu Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2025-08-29 | 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 2
|
ToTe 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2025-05-24 | 1 ToTe |
2 - 0
3 - 1
|
FC Kontu 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Finland Cup | 2023-03-12 | ToTe |
1 - 0
1 - 0
|
FC Kontu 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2022-09-30 | 4 FC Kontu |
0 - 1
0 - 1
|
ToTe 3 | M | +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2022-07-02 | ToTe |
0 - 1
2 - 3
|
FC Kontu 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Kontu Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2026-05-15 | 3 Valtti |
0 - 0
1 - 0
|
FC Kontu 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2026-05-07 | 2 FC Kontu |
0 - 0
0 - 0
|
PPJ/Lauttasaari | B | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2026-04-29 | 1 MPS/Atletico Malmi |
3 - 0
4 - 2
|
FC Kontu 1 | M | -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2026-04-23 | 4 HPS II |
0 - 1
2 - 2
|
FC Kontu 1 | B | 0.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2026-04-17 | 3 FC Kontu |
0 - 1
2 - 2
|
Atlantis FC/PM 1 | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2025-10-03 | FC Kontu |
1 - 0
4 - 0
|
Gnistan/Ogeli | G | -2.0 | Alt |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-09-19 | 2 MPS |
1 - 0
2 - 1
|
FC Kontu 2 | M | +1.5, +2.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-09-04 | 2 Atlantis FC/PM |
3 - 0
5 - 2
|
FC Kontu | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland Kolmonen | 2025-08-29 | 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 2
|
ToTe 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-08-22 | 5 Valtti |
1 - 1
2 - 1
|
FC Kontu 3 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-08-15 | 1 FC Kontu |
0 - 2
0 - 5
|
PPJ/Ruoholahti | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-08-10 | 2 Ponnistus |
1 - 0
3 - 0
|
FC Kontu 5 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-08-01 | 4 ESPA |
0 - 0
2 - 0
|
FC Kontu 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
9-4 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (2-3) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-07-25 | 1 FC Kontu |
0 - 0
1 - 0
|
Ponnistajat 2 | G | -3.5, -4.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Finland Kolmonen | 2025-07-04 | Gnistan/Ogeli |
0 - 1
0 - 5
|
FC Kontu 2 | G | +2.5, +3.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-06-27 | FC Kontu |
0 - 0
3 - 0
|
Sibbov 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2025-06-14 | 1 FC Kontu |
0 - 0
0 - 0
|
MPS 1 | B | -2.0 | Alt |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-05-24 | 1 ToTe |
2 - 0
3 - 1
|
FC Kontu 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-05-16 | 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 5
|
Valtti | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-05-08 | PPJ/Ruoholahti |
0 - 1
0 - 4
|
FC Kontu | G | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-04-29 | 2 FC Kontu |
1 - 0
2 - 0
|
Ponnistus 7 | G | -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-04-25 | 3 FC Kontu |
0 - 0
1 - 0
|
ESPA 2 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Cup | 2025-04-16 | FC Kontu |
0 - 4
0 - 9
|
FC Honka | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland Kolmonen | 2025-04-13 | 1 Ponnistajat |
0 - 0
0 - 7
|
FC Kontu | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Cup | 2025-03-27 | 2 FC Kontu |
3 - 0
5 - 0
|
Ponnistus 2 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2024-10-04 | 2 LPS |
3 - 2
4 - 4
|
FC Kontu | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-11 (17) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-09-06 | 1 FC Kontu |
1 - 0
2 - 0
|
Töölön Taisto | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-08-23 | 1 1 FC Kontu |
1 - 0
1 - 5
|
Valtti 1 1 | M | +0.5 | Üst |
|
2-11 (13) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-08-09 | 1 FC Kontu |
2 - 1
2 - 1
|
Herto | G | -5.5, -6.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
15-1 (16) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-08-02 | 2 FC Kontu |
1 - 0
2 - 2
|
PPJ/Lauttasaari 1 2 | B | -1.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| ToTe Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2026-04-25 | 3 ToTe |
0 - 2
1 - 4
|
Sibbov 1 | M | +1.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2026-04-18 | 1 TuPS |
2 - 0
3 - 0
|
ToTe 2 | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2025-10-03 | 1 2 MPS |
1 - 1
2 - 2
|
ToTe 2 1 | B | +2.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2025-09-13 | 4 Sibbov |
1 - 1
2 - 2
|
ToTe 2 | B | +0.5 | İade |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2025-09-06 | ToTe |
1 - 0
4 - 0
|
ESPA 4 | G | 0.0,-0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2025-08-29 | 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 2
|
ToTe 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-08-23 | 1 ToTe |
2 - 1
7 - 2
|
Ponnistus 1 | G | -2.0, -2.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-08-16 | 1 ToTe |
0 - 0
0 - 1
|
Valtti | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Finland Kolmonen | 2025-08-02 | 3 ToTe |
2 - 1
3 - 2
|
Atlantis FC/PM 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2025-07-28 | 1 PPJ/Ruoholahti |
3 - 0
4 - 1
|
ToTe 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-07-04 | ToTe |
2 - 0
5 - 0
|
MPS 1 | G | -2.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Finland Kolmonen | 2025-06-13 | 2 Gnistan/Ogeli |
1 - 1
1 - 2
|
ToTe | G | +2.0, +2.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-06-07 | 3 ToTe |
2 - 1
6 - 1
|
Sibbov 2 1 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-06-01 | 4 ESPA |
1 - 1
1 - 2
|
ToTe 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2025-05-24 | 1 ToTe |
2 - 0
3 - 1
|
FC Kontu 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-05-18 | 4 Ponnistus |
1 - 1
1 - 2
|
ToTe 5 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-05-09 | 2 Valtti |
2 - 0
3 - 0
|
ToTe 2 | M | +0.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2025-04-24 | 1 Atlantis FC/PM |
0 - 0
0 - 1
|
ToTe 1 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finland Kolmonen | 2025-04-12 | 3 ToTe |
1 - 0
2 - 0
|
PPJ/Ruoholahti | G | -2.0, -2.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Cup | 2025-03-29 | 1 TuPS |
0 - 0
0 - 0
|
ToTe 3 | B | +0.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-10-05 | 1 ToTe |
2 - 1
2 - 1
|
NuPS 4 1 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finland Kolmonen | 2024-09-25 | 1 GrIFK Reservi |
1 - 0
2 - 1
|
ToTe 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-09-11 | 2 EIF Academy |
1 - 0
2 - 1
|
ToTe 2 | M | +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-09-05 | 2 HooGee |
1 - 1
4 - 2
|
ToTe 3 1 | M | +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Finland Kolmonen | 2024-08-22 | 4 PPJ/Ruoholahti |
0 - 1
0 - 1
|
ToTe 6 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-08-17 | 2 ToTe |
0 - 1
1 - 2
|
ESPA 5 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-08-09 | 5 LJS |
0 - 0
0 - 1
|
ToTe 6 | G | +2.0, +2.5 | Alt |
|
2-18 (20) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-08-04 | 2 EPS Reservi |
0 - 1
0 - 2
|
ToTe 5 | G | +2.0, +2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2024-07-27 | 2 ToTe |
1 - 1
3 - 2
|
FC Espoo 1 | G | -1.5 | Üst |
|
15-2 (17) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2024-07-05 | 2 NuPS |
0 - 0
3 - 0
|
ToTe 3 1 | M | +0.5, +1.0 | İade | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.75 | 3.75 | 2.05 |
| İlk Yarı | 3.2 | 2.625 | 2.375 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 7 , Korner: 2 - 5
Korner: 9.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 4 , Korner: 1 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.5
-
5' - 1st Corner - ToTe -
7' - 1st Goal - ToTe -
16' - 2nd Goal - ToTe - 0-2%ToTe extend their lead and Early Payout is awarded
-
19' - 3rd Goal - ToTe -
37' - 4th Goal - FC Kontu -
39' - 1st Yellow Card - FC Kontu -
44' - 5th Goal - ToTe -
45+2' - 2nd Corner - FC Kontu -
1-4 score at the end of First Half -
48' - 6th Goal - ToTe -
51' - 7th Goal - ToTe -
55' - 3rd Corner - FC Kontu -
57' - 8th Goal - FC Kontu -
58' - 4th Corner - ToTe -
60' - 9th Goal - ToTe - Race to 3 Corners - ToTe
-
63' - 5th Corner - ToTe -
73' - 6th Corner - ToTe -
74' - 7th Corner - ToTe - Race to 5 Corners - ToTe
-
84' - 2nd Yellow Card - FC Kontu -
2-7 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

