Paz, Kas 9, 2025 · 16:15
En EskiEn Yeni
DWDWWD
1.57
3.40
5.50
En YeniEn Eski
DWLWLL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.75
FC Kallon
FC Kallon vs Mighty Blackpool Takım Profili
FC Kallon
DWLDDWDWWDEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt0/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Mighty Blackpool
DLWLLLWLWDEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt1/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Son
| FC Kallon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Mighty Blackpool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Kallon | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Mighty Blackpool | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 20,
Ort: 2.05,
Std. sapma: 1.36, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 35%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
FC Kallon vs Mighty Blackpool Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Kallon vs Mighty Blackpool Aralarındaki Maçlar
FC Kallon vs Mighty Blackpool Tüm H2H verilerini gör →| FC Kallon Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-05 | 2 FC Kallon |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Blackpool 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Kallon Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-27 | FC Kallon |
0 - 1
1 - 1
|
Kamboi Eagles FC 1 | B | -1.0 | Alt |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-19 | 1 Abacha City |
0 - 3
0 - 4
|
FC Kallon | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-13 | 1 FC Kallon |
2 - 3
7 - 5
|
Wilberforce Strikers 3 | G | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-02 | Bhantal FC |
1 - 0
1 - 1
|
FC Kallon | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-29 | FC Kallon |
0 - 0
1 - 0
|
East End Lions | G | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-14 | FC Kallon |
0 - 0
1 - 1
|
Star Sport Academy 1 | B | -0.5 | Üst |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-07 | Bo Rangers FC |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kallon 1 | B | 0.0 | Alt | 8.0 | Üst |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Sierra Leone Premier League | 2025-05-30 | 2 FC Kallon |
1 - 3
1 - 4
|
Old Edwardians 2 | M | -0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-05-24 | Diamond Stars FC |
0 - 0
0 - 2
|
FC Kallon | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-04-20 | Kamboi Eagles FC |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kallon 1 | B | 0.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-04-17 | 4 Wilberforce Strikers |
0 - 0
2 - 2
|
FC Kallon 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-03-30 | FC Kallon |
0 - 1
1 - 2
|
Abacha City 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-02-25 | 3 FC Kallon |
2 - 0
4 - 2
|
Luawa FC | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-3 (9) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-06-03 | 3 FC Kallon |
1 - 1
1 - 1
|
Luawa FC 3 | B |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||||
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-29 | 2 FC Kallon |
3 - 1
3 - 4
|
Old Edwardians | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-18 | 1 FC Kallon |
0 - 2
2 - 3
|
East End Lions 3 | M | -0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-05 | 2 FC Kallon |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Blackpool 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 3 (2-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-04-28 | 1 FC Kallon |
0 - 1
0 - 1
|
Bo Rangers FC 3 | M | 0.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-04-14 | 2 FC Kallon |
1 - 0
2 - 1
|
Real Republicans SL 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-03-25 | 3 FC Kallon |
1 - 1
1 - 1
|
Wilberforce Strikers 3 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-03-16 | 1 Ports Authority FC |
0 - 1
0 - 5
|
FC Kallon 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-02-05 | 2 Freetonians SLIFA |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kallon 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Liberia First Division | 2023-10-22 | 1 BEA Mountain FC |
2 - 1
2 - 1
|
FC Kallon 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Liberia First Division | 2023-10-19 | 1 4 FC Kallon |
0 - 0
1 - 1
|
LISCR FC 2 | B | +0.5 | Alt |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 8 (3-5) | 0 (0-0) | ||
| Liberia First Division | 2023-10-16 | 3 Paynesville |
3 - 0
5 - 0
|
FC Kallon 3 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Liberia First Division | 2023-09-28 | 2 Freeport |
1 - 0
2 - 2
|
FC Kallon 1 | B | 0.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Liberia First Division | 2023-09-24 | 2 FC Kallon |
1 - 0
1 - 1
|
Invincible Eleven 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Liberia First Division | 2023-09-19 | 1 1 Cece United |
0 - 1
0 - 2
|
FC Kallon 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| CAF Confederations Cup | 2023-09-15 | Dreams FC |
1 - 1
2 - 1
|
FC Kallon 4 | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Liberia First Division | 2023-09-09 | 2 FC Kallon |
1 - 1
1 - 1
|
LPRC Oilers FC 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Mighty Blackpool Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Sierra Leone Premier League | 2025-08-04 | 1 Mighty Blackpool |
1 - 1
2 - 2
|
Abacha City 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-26 | Mighty Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Ports Authority FC | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-16 | Bhantal FC |
1 - 0
2 - 0
|
Mighty Blackpool | M | -1.0 | İade |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-12 | 2 Mighty Blackpool |
1 - 0
2 - 0
|
Freetown City 1 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-07-05 | East End Lions |
0 - 0
2 - 1
|
Mighty Blackpool | M | -1.5 | Üst |
|
||||||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-28 | Mighty Blackpool |
1 - 1
1 - 2
|
Freetonians SLIFA | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-13 | 1 Luawa FC |
1 - 0
1 - 0
|
Mighty Blackpool | M | 0.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-06-08 | 2 Mighty Blackpool |
1 - 0
1 - 0
|
Wusum Stars 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-05-31 | Star Sport Academy |
1 - 0
3 - 0
|
Mighty Blackpool | M | 0.0 | Üst |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-05-24 | Mighty Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Bullom Stars | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-05-09 | Mighty Blackpool |
1 - 0
2 - 0
|
Kamboi Eagles FC 1 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-04-18 | Ports Authority FC |
1 - 0
3 - 0
|
Mighty Blackpool | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-03-21 | Freetown City |
1 - 0
2 - 2
|
Mighty Blackpool | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2025-03-10 | Freetonians SLIFA |
0 - 1
1 - 1
|
Mighty Blackpool | B | 0.0, -0.5 | İade |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-15 | 1 Mighty Blackpool |
0 - 0
0 - 1
|
Bo Rangers FC 5 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-05-05 | 2 FC Kallon |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Blackpool 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 3 (2-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-04-30 | Mighty Blackpool |
3 - 0
5 - 0
|
Kahunla Rangers 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-03-19 | 1 Mighty Blackpool |
0 - 0
0 - 2
|
Lamboi 1 | M | 0.0 | Üst |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-02-27 | 1 Mighty Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Bhantal FC 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sierra Leone Premier League | 2024-02-06 | 3 Mighty Blackpool |
0 - 1
0 - 2
|
Luawa FC 2 | M | 0.0 | Üst |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.571 | 3.4 | 5.5 |
| İlk Yarı | 2.2 | 2.05 | 6 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.75) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 3 - 1 , Korner: 0 - 10
Korner: , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 2.0, 2.5
Skor: 2 - 0 , Korner: 0 - 2 İlk Yarı
Korner: , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 0.5, 1.0
-
24' - 1st Goal - FC Kallon -
25' - 1st Corner - Mighty Blackpool -
30' - 2nd Corner - Mighty Blackpool -
44' - 2nd Goal - FC Kallon - 2-0%FC Kallon extend their lead and Early Payout is awarded
-
2-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Corner - Mighty Blackpool - Race to 3 Corners - Mighty Blackpool
-
60' - 4th Corner - Mighty Blackpool -
64' - 3rd Goal - FC Kallon -
66' - 5th Corner - Mighty Blackpool - Race to 5 Corners - Mighty Blackpool
-
69' - 6th Corner - Mighty Blackpool - Race to 7 Corners - Mighty Blackpool
-
71' - 7th Corner - Mighty Blackpool -
75' - 8th Corner - Mighty Blackpool -
78' - 4th Goal - Mighty Blackpool - Race to 9 Corners - Mighty Blackpool
-
81' - 9th Corner - Mighty Blackpool -
84' - 10th Corner - Mighty Blackpool -
3-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
