FC Groningen vs Excelsior Takım Profili
FC Groningen vs Excelsior Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-3D-2L; 18 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.0. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 50%, korner üst 30%.
Son 10 maçta 2W-4D-4L; 16 gol atıldı, 23 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.6, yenilen 2.3. Galibiyet 20%, AH kazanma 70%, gol üst 80%, korner üst 60%.
| FC Groningen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Excelsior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Groningen | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Excelsior | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
FC Groningen vs Excelsior Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Groningen vs Excelsior Aralarındaki Maçlar
FC Groningen vs Excelsior Tüm H2H verilerini gör →| FC Groningen Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-13 | 3 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | M | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2016-03-12 | 1 Excelsior |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2015-08-21 | FC Groningen |
0 - 0
2 - 0
|
Excelsior 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Dutch Cup | 2015-04-08 | FC Groningen |
1 - 0
3 - 0
|
Excelsior | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2015-02-14 | Excelsior |
0 - 0
1 - 1
|
FC Groningen | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-10-19 | FC Groningen |
1 - 1
1 - 1
|
Excelsior 2 | B | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Groningen Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-29 | 1 Heerenveen |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 2 | B | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-21 | 1 FC Groningen |
1 - 0
1 - 1
|
Vitesse 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-14 | 1 Heracles |
0 - 3
1 - 4
|
FC Groningen 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2017-01-08 | TSG Hoffenheim |
2 - 0
2 - 1
|
FC Groningen | M | -1.0 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2017-01-05 | 1 Almere City FC |
2 - 0
2 - 3
|
FC Groningen 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-18 | 2 FC Groningen |
1 - 1
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-09 | FC Groningen |
1 - 0
2 - 0
|
Roda JC | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
12-3 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-04 | 1 Ajax |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | M | -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-26 | 3 PEC Zwolle |
0 - 2
0 - 4
|
FC Groningen | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-19 | 1 FC Groningen |
1 - 1
2 - 1
|
ADO Den Haag 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2016-11-09 | FC Groningen |
0 - 1
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-05 | 1 NEC |
0 - 0
1 - 1
|
FC Groningen | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-29 | Willem II |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Dutch Cup | 2016-10-26 | 1 FC Utrecht |
0 - 0
1 - 0
|
FC Groningen 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-23 | 3 FC Groningen |
2 - 0
2 - 0
|
AZ 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-15 | 2 5 FC Groningen |
0 - 1
0 - 3
|
Heerenveen 1 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2016-10-06 | FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
NAC | M | -0.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-01 | 2 Vitesse |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 1 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-24 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
Heracles 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dutch Cup | 2016-09-20 | 1 Capelle |
0 - 2
0 - 4
|
FC Groningen | G | +2.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-16 | FC Utrecht |
0 - 2
1 - 5
|
FC Groningen | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-11 | FC Groningen |
1 - 1
1 - 1
|
Sparta Rotterdam | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
16-6 (22) | 8-4 (12) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-28 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 5 1 | B | -2.0, -2.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-21 | 3 FC Groningen |
0 - 3
3 - 4
|
FC Twente 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-13 | 3 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-07 | 1 FC Groningen |
0 - 3
0 - 5
|
Feyenoord 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-30 | 1 2 FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
Southampton 2 | M | +1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-23 | FC Groningen |
5 - 2
6 - 2
|
FC Emmen | G | -1.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-07-16 | FC Groningen |
0 - 2
3 - 3
|
Sparta Rotterdam | B | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-07-11 | 1 FC Groningen |
1 - 0
3 - 1
|
QPR | G | 9.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Excelsior Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-28 | Roda JC |
2 - 0
4 - 0
|
Excelsior | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-22 | Excelsior |
1 - 1
1 - 1
|
Go Ahead Eagles | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2017-01-14 | PSV |
1 - 0
2 - 0
|
Excelsior 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| France Cup | 2017-01-07 | 1 Lille |
1 - 0
4 - 1
|
Excelsior | M | -3.0,-3.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2017-01-07 | Ajax |
0 - 1
1 - 3
|
Excelsior | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-18 | 1 Excelsior |
1 - 1
2 - 2
|
NEC 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-10 | 2 Heerenveen |
0 - 1
2 - 1
|
Excelsior 4 | M | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-12-03 | 2 Excelsior |
2 - 2
3 - 3
|
AZ 1 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-26 | Vitesse |
1 - 2
2 - 2
|
Excelsior 3 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-9 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-19 | 1 Excelsior |
2 - 1
3 - 2
|
Sparta Rotterdam 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-11-06 | FC Utrecht |
0 - 0
2 - 1
|
Excelsior 2 | M | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-29 | 1 Ajax |
0 - 0
1 - 0
|
Excelsior 1 | M | -2.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Dutch Cup | 2016-10-26 | 1 Feyenoord |
0 - 0
4 - 0
|
Excelsior 2 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-21 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 2
|
PEC Zwolle 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-16 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 1
|
Roda JC 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-10-01 | 2 Go Ahead Eagles |
2 - 0
3 - 0
|
Excelsior 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-24 | Excelsior |
1 - 2
1 - 3
|
PSV | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dutch Cup | 2016-09-20 | 1 Barendrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Excelsior 3 | G | +1.5 | Alt | 11.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-17 | 2 Willem II |
1 - 0
1 - 1
|
Excelsior 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-09-10 | 3 Excelsior |
3 - 0
3 - 1
|
Heracles 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-27 | Feyenoord |
1 - 1
4 - 1
|
Excelsior 1 | M | -2.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
13-4 (17) | 8-4 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-19 | 3 Excelsior |
1 - 1
1 - 2
|
ADO Den Haag 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-13 | 3 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 3 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-08-06 | 1 FC Twente |
0 - 1
1 - 2
|
Excelsior 4 | G | -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2016-07-26 | FC Oss |
1 - 0
2 - 0
|
Excelsior | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-07-23 | 1 Helmond Sport |
1 - 1
1 - 2
|
Excelsior 1 | G | +0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-16 | 1 Go Ahead Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
Excelsior 3 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-09 | 1 Capelle |
0 - 1
0 - 1
|
Excelsior 1 | G |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2016-05-08 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 2
|
Excelsior 1 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2016-05-01 | Excelsior |
0 - 1
2 - 2
|
PEC Zwolle 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 7 (5-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.53 | 4 | 6 |
| İlk Yarı | 2.1 | 2.4 | 5.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.0) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Üst@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 4 - 2
Korner: 10.5 , Handikap: -1.0 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 3 - 0 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
22' - 1st Corner - FC Groningen -
26' - 2nd Corner - FC Groningen -
29' - 1st Yellow Card - FC Groningen -
42' - 3rd Corner - FC Groningen -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Excelsior -
48' - 1st Goal - FC Groningen - 67' Substitution - van Duinen for Hasselbaink - Excelsior
- 71' Substitution - Bacuna for Sorloth - FC Groningen
-
76' - 4th Corner - FC Groningen - 77' Substitution - Hadouir for De Wijs - Excelsior
-
79' - 5th Corner - Excelsior -
80' - 6th Corner - Excelsior -
80' - 2nd Goal - Excelsior -
84' - 3rd Yellow Card - FC Groningen - 84' Substitution - Idrissi for Memisevic - FC Groningen
-
90+4' - 4th Yellow Card - Excelsior -
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

