FC Espoo vs Atlantis Takım Profili
FC Espoo vs Atlantis Maç Bilgileri
Son 10 maçta 2W-2D-6L; 14 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 2.1. Galibiyet 20%, AH kazanma 40%, gol üst 50%, korner üst 60%.
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 21 gol atıldı, 23 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.1, yenilen 2.3. Galibiyet 40%, AH kazanma 44%, gol üst 80%, korner üst 60%.
| FC Espoo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Atlantis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Espoo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Atlantis | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
FC Espoo vs Atlantis Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Espoo vs Atlantis Aralarındaki Maçlar
FC Espoo vs Atlantis Tüm H2H verilerini gör →| FC Espoo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-07 | 1 Atlantis |
1 - 0
3 - 1
|
FC Espoo 3 | M | -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-16 | Atlantis |
3 - 1
4 - 2
|
FC Espoo 2 | M | -1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2016-08-26 | 1 FC Espoo |
1 - 2
4 - 3
|
Atlantis 3 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2016-06-14 | 4 Atlantis |
0 - 1
1 - 2
|
FC Espoo 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Espoo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-15 | 2 FC Espoo |
1 - 0
2 - 2
|
GrIFK 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-07 | 1 Atlantis |
1 - 0
3 - 1
|
FC Espoo 3 | M | -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-02 | 3 FC Espoo |
0 - 1
1 - 3
|
Klubi-04 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-18 | 1 4 FC Espoo |
2 - 0
2 - 1
|
HJS Akatemia | G | 0.0, +0.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-12 | 1 FC Ilves II |
1 - 0
3 - 2
|
FC Espoo 3 | M | -2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-05 | 3 GrIFK |
1 - 0
2 - 1
|
FC Espoo 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-28 | 2 FC Espoo |
1 - 0
2 - 0
|
P-Iirot 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-16 | Atlantis |
3 - 1
4 - 2
|
FC Espoo 2 | M | -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-13 | 1 FC Espoo |
0 - 1
0 - 2
|
TPV 5 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2020-06-06 | 1 EPS |
1 - 1
1 - 1
|
FC Espoo | B | +0.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kakkonen Play Offs | 2019-10-26 | 3 Tampereen Ilves 2 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Espoo 1 | G | 0.0 | Alt |
|
7-10 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 6 (3-3) | ||
| Finland Kakkonen Play Offs | 2019-10-19 | FC Espoo |
1 - 0
3 - 1
|
IF Gnistan | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland Kakkonen Play Offs | 2019-10-12 | 1 KaaPo |
2 - 0
3 - 1
|
FC Espoo | M | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-10-05 | 4 FC Espoo |
1 - 1
2 - 2
|
KaPa 4 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-09-28 | 2 FC Jazz |
1 - 1
3 - 2
|
FC Espoo 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-09-21 | 1 FC Espoo |
3 - 1
4 - 1
|
Tampereen Ilves 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-09-14 | 2 SalPa |
0 - 0
2 - 1
|
FC Espoo 2 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kakkonen Group B | 2019-08-31 | FC Espoo |
2 - 0
5 - 1
|
GrIFK 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-08-22 | 2 FC Espoo |
0 - 0
1 - 1
|
IF Gnistan 3 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-08-17 | 1 P-Iirot |
0 - 1
1 - 2
|
FC Espoo | G | 0.0 | Üst |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kakkonen Group B | 2019-08-10 | 1 FC Espoo |
3 - 0
6 - 0
|
Tampere United | G | -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-08-01 | FC Honka Akatemia |
1 - 1
2 - 1
|
FC Espoo | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-14 (18) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 7 (1-6) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-07-27 | 1 FC Espoo |
1 - 0
2 - 1
|
KaaPo 2 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-07-20 | 1 EPS |
0 - 0
0 - 0
|
FC Espoo | B | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-07-13 | 1 3 KaPa |
1 - 0
2 - 1
|
FC Espoo | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
1-12 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-06-29 | FC Espoo |
1 - 1
1 - 4
|
FC Jazz 1 | M | -0.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kakkonen Group B | 2019-06-25 | 2 FC Espoo |
0 - 2
0 - 2
|
SalPa 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-06-16 | 2 GrIFK |
1 - 2
1 - 4
|
FC Espoo 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-06-09 | 3 IF Gnistan |
0 - 2
3 - 2
|
FC Espoo 3 2 | M | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
15-0 (15) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2019-06-02 | FC Espoo |
0 - 2
1 - 2
|
P-Iirot 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Atlantis Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-14 | 2 Atlantis |
0 - 1
0 - 4
|
Klubi-04 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-07 | 1 Atlantis |
1 - 0
3 - 1
|
FC Espoo 3 | G | -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-08-02 | 2 GrIFK |
3 - 0
5 - 1
|
Atlantis 2 | M | +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-18 | 1 Atlantis |
2 - 0
4 - 0
|
P-Iirot 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-10 | KaaPo |
2 - 0
3 - 1
|
Atlantis 3 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-07-03 | Atlantis |
2 - 1
3 - 4
|
Klubi-04 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-27 | 4 SalPa |
0 - 0
2 - 3
|
Atlantis 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-23 | 2 PIF Parainen |
0 - 1
1 - 1
|
Atlantis | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kakkonen Group B | 2020-06-16 | Atlantis |
3 - 1
4 - 2
|
FC Espoo 2 | G | -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2020-06-04 | 2 Atlantis |
0 - 0
1 - 1
|
PK-35 2 | B |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||||
| Finland Kolmonen | 2019-09-19 | 1 Töölön Taisto |
1 - 2
0 - 4
|
Atlantis | G | +1.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-09-12 | 2 Atlantis |
0 - 0
5 - 0
|
Poxyt 2 | G | -2.5, -3.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-09-06 | 3 Atlantis |
0 - 0
1 - 1
|
FC Espoo 2 1 | B | -1.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finland Kolmonen | 2019-08-27 | 1 EIF Academy |
0 - 4
0 - 7
|
Atlantis 1 | G | +2.5, +3.0 | Üst |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-08-23 | 3 Atlantis |
2 - 1
2 - 2
|
HPS 2 | B | -2.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-08-15 | 1 NuPS |
0 - 0
2 - 1
|
Atlantis 2 | M | +2.5, +3.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
7-12 (19) | 5-8 (13) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland Kolmonen | 2019-07-31 | 2 ESPA |
0 - 1
0 - 1
|
Atlantis 3 | G | +1.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-07-03 | 1 BK-46 |
0 - 1
1 - 2
|
Atlantis 9 1 | G | +2.5, +3.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-06-19 | 1 Atlantis |
3 - 1
7 - 1
|
Töölön Taisto 3 2 | G | -2 | Üst | 8.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-06-14 | Poxyt |
0 - 0
0 - 1
|
Atlantis 1 | G | +3.0, +3.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-06-07 | 1 FC Espoo 2 |
0 - 0
0 - 2
|
Atlantis 1 1 | G | +2.5, +3.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Finland Kolmonen | 2019-05-31 | Atlantis |
1 - 0
5 - 0
|
EIF Academy | G | -4.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-05-02 | 1 Atlantis |
0 - 0
4 - 0
|
ESPA 4 | G | -3.5, -4.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-04-26 | 1 Atlantis |
3 - 1
7 - 2
|
HIK 1 | G | -4.0, -4.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2018-10-06 | 1 Atlantis |
5 - 0
7 - 2
|
JoKi | G | -4.5 | Üst |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-09-27 | 1 RiPS |
2 - 3
2 - 9
|
Atlantis 1 | G | +1.0 | Üst |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-08-10 | 3 Atlantis |
1 - 0
3 - 1
|
Korso United 5 | G | -5.5, -6.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
11-5 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Finland Kolmonen | 2017-09-07 | 1 2 Atlantis |
3 - 0
3 - 0
|
HPS 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2017-09-02 | 1 EPS |
1 - 0
2 - 0
|
Atlantis 2 | M | +2.0 | Alt |
|
2-17 (19) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2017-08-31 | 1 Tikka |
1 - 5
2 - 7
|
Atlantis 1 | G | +2.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.3 | 4 | 1.85 |
| İlk Yarı | 3.4 | 2.6 | 2.375 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 0 , Korner: 5 - 8
Korner: 9.5 , Handikap: +0.5 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 0 - 3 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.5
-
3' - 1st Corner - Atlantis -
13' - 2nd Corner - Atlantis -
19' - 1st Yellow Card - Atlantis - Race to 3 Corners - Atlantis
-
26' - 3rd Corner - Atlantis -
27' - 2nd Yellow Card - Atlantis -
30' - 1st Goal - FC Espoo -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 4th Corner - FC Espoo -
48' - 3rd Yellow Card - Atlantis -
54' - 5th Corner - Atlantis -
55' - 6th Corner - FC Espoo -
56' - 4th Yellow Card - FC Espoo -
60' - 5th Yellow Card - Atlantis -
67' - 7th Corner - FC Espoo -
71' - 8th Corner - Atlantis - Race to 5 Corners - Atlantis
-
71' - 9th Corner - Atlantis -
72' - 10th Corner - Atlantis - Race to 7 Corners - Atlantis
-
76' - 6th Yellow Card - Atlantis -
78' - 2nd Goal - FC Espoo -
89' - 11th Corner - FC Espoo -
89' - 12th Corner - FC Espoo -
90+4' - 13th Corner - Atlantis -
2-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

