Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.25
Toplam Gol
Alt 10.5
Toplam Korner
+0.25
FC Emmen
FC Emmen vs Roda JC Takım Profili
FC Emmen
DWDLDWWWLWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst10/10
Asya handikabıKapatır5/8
Roda JC
WWWWWDWWWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatır8/9
FC Emmen vs Roda JC Maç Bilgileri
FC Emmen
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 29 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.9, yenilen 2.4. Galibiyet 50%, AH kazanma 62%, gol üst 80%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 20%2
Kayıp 30%3
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 80%8
İptal 0%0
Alt 20%2
Toplam Korner 10.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 62%5
İptal 0%0
Kayıp 37%3
Roda JC
Son 10 maçta 9W-1D-0L; 23 gol atıldı, 5 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.3, yenilen 0.5. Galibiyet 90%, AH kazanma 88%, gol üst 20%, korner üst 60%.
Maç Sonucu
Kazanç 90%9
Beraberlik 10%1
Kayıp 0%0
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Toplam Korner 10.5
Üst 60%6
İptal 0%0
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 88%8
İptal 0%0
Kayıp 11%1
Son
| FC Emmen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Roda JC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Emmen | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Roda JC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0, 3.5
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 19,
Ort: 2.89,
Std. sapma: 1.37, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 26%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
FC Emmen vs Roda JC Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Emmen vs Roda JC Aralarındaki Maçlar
FC Emmen vs Roda JC Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| FC Emmen Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-31 | 2 Fortuna Sittard |
0 - 4
1 - 8
|
FC Emmen | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Dutch Cup | 2014-10-28 | Heracles |
3 - 2
6 - 2
|
FC Emmen | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
||||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-24 | 1 FC Emmen |
1 - 0
3 - 0
|
FC Twente Reserves | G | -0.5, -1.0 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-18 | FC Emmen |
3 - 0
6 - 0
|
Maastricht 1 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-03 | 2 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 2
|
FC Emmen 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-26 | 2 FC Emmen |
0 - 2
2 - 2
|
Ajax Reserves | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-20 | NEC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Emmen | M | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-12 | FC Emmen |
1 - 1
2 - 2
|
Helmond Sport 2 1 | B | -0.5 |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-09-04 | FC Emmen |
0 - 2
0 - 7
|
Heracles | M | Üst |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-29 | VVV |
1 - 2
1 - 4
|
FC Emmen | G | -0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-25 | FC Emmen |
2 - 2
2 - 2
|
FC Den Bosch | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-22 | FC Emmen |
1 - 0
5 - 0
|
PSV Reserves | G | Üst |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | (-) | (-) | |||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Eindhoven |
2 - 0
3 - 0
|
FC Emmen | M |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-08 | FC Emmen |
1 - 0
1 - 1
|
De Graafschap | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2014-08-02 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
4 - 1
|
FC Emmen | M | Üst |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | FC Emmen |
0 - 1
1 - 2
|
FC Twente | M | Alt |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-12 | De Graafschap |
0 - 0
1 - 1
|
FC Emmen | B | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Roda JC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-11-02 | 1 1 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 4
|
Roda JC | G | +1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Dutch Cup | 2014-10-30 | 4 Roda JC |
1 - 1
4 - 2
|
Sparta Rotterdam 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-26 | Roda JC |
1 - 0
3 - 0
|
Sparta Rotterdam 1 | G | -0.5, -1.0 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-20 | 1 FC Twente Reserves |
0 - 2
0 - 2
|
Roda JC 1 | G | +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-03 | 1 Roda JC |
1 - 0
1 - 1
|
PSV Reserves 2 | B | -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-27 | 2 Helmond Sport |
1 - 0
1 - 2
|
Roda JC 3 | G | +0.5, +1.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Dutch Cup | 2014-09-23 | 1 Roda JC |
1 - 0
2 - 1
|
Heerenveen 4 | G | +0.5 | Alt |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-20 | Roda JC |
0 - 0
1 - 0
|
Ajax Reserves | G | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-13 | Fortuna Sittard |
0 - 1
0 - 2
|
Roda JC | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-31 | Roda JC |
2 - 0
2 - 0
|
Maastricht | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-10 (20) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-25 | FC Volendam |
2 - 0
3 - 0
|
Roda JC | M | İade | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-22 | Roda JC |
1 - 0
2 - 1
|
FC Eindhoven | G | Alt | 10.0 | İade |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-15 | Telstar |
1 - 0
1 - 2
|
Roda JC | G |
|
3-12 (15) | 3-3 (6) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-08 | Roda JC |
2 - 1
3 - 2
|
RKC | G | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | |
| Europe Friendlies | 2014-08-01 | Roda JC |
0 - 0
1 - 0
|
Helmond Sport | G | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | Excelsior |
0 - 2
1 - 4
|
Roda JC | G |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-22 | Roda JC |
1 - 0
1 - 1
|
Alemannia Aachen | B | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Europe Friendlies | 2014-07-18 | Willem II |
1 - 0
1 - 0
|
Roda JC | M | Alt |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-11 | Roda JC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Volendam | G | Üst |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3 | 3.6 | 2.2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 3 , Korner: 7 - 0
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0, 3.5
-
9' - 1st Corner - FC Emmen -
10' - 2nd Corner - FC Emmen -
19' - 1st Yellow Card - Roda JC -
26' - 2nd Yellow Card - FC Emmen -
32' - 1st Goal - Roda JC -
41' - 2nd Goal - Roda JC -
45+1' - 3rd Yellow Card - Roda JC -
0-2 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - FC Emmen
-
58' - 3rd Corner - FC Emmen -
63' - 4th Yellow Card - Roda JC -
67' - Red Card - Roda JC -
67' - 5th Yellow Card - Roda JC -
74' - 3rd Goal - Roda JC -
76' - 4th Corner - FC Emmen - Race to 5 Corners - FC Emmen
-
77' - 5th Corner - FC Emmen -
80' - 4th Goal - FC Emmen -
82' - 6th Yellow Card - FC Emmen -
90+3' - 6th Corner - FC Emmen - Race to 7 Corners - FC Emmen
-
90+4' - 7th Corner - FC Emmen -
90+5' - 5th Goal - FC Emmen
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

