FC Eindhoven vs Cambuur Leeuwarden Takım Profili
FC Eindhoven vs Cambuur Leeuwarden Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 20 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 1.3. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 40%, korner üst 60%.
Son 10 maçta 7W-1D-2L; 23 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.3, yenilen 1.1. Galibiyet 70%, AH kazanma 20%, gol üst 40%, korner üst 40%.
| FC Eindhoven | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Cambuur Leeuwarden | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Eindhoven | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Cambuur Leeuwarden | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
FC Eindhoven vs Cambuur Leeuwarden Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Eindhoven vs Cambuur Leeuwarden Aralarındaki Maçlar
FC Eindhoven vs Cambuur Leeuwarden Tüm H2H verilerini gör →| FC Eindhoven Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2019-11-22 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
0 - 3
|
Cambuur Leeuwarden 2 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2019-04-19 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2018-11-30 | 2 Cambuur Leeuwarden |
1 - 2
1 - 3
|
FC Eindhoven 5 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2018-04-02 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
3 - 2
|
FC Eindhoven | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2017-11-27 | 3 FC Eindhoven |
1 - 0
2 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2017-04-28 | 1 Cambuur Leeuwarden |
3 - 0
4 - 1
|
FC Eindhoven 3 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2016-10-30 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
2 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 4 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 7-5 (12) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Eindhoven Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-18 | 1 FC Den Bosch |
1 - 0
1 - 1
|
FC Eindhoven 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-12 | FC Eindhoven |
1 - 0
4 - 0
|
Maastricht 2 | G | -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-07 | 1 Ajax Reserves |
1 - 0
1 - 1
|
FC Eindhoven 3 | B | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-29 | 3 FC Eindhoven |
1 - 1
3 - 2
|
De Graafschap 1 | G | +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-21 | FC Eindhoven |
1 - 2
2 - 4
|
NAC | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-13 | 3 Top Oss |
0 - 0
0 - 1
|
FC Eindhoven 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 6-6 (12) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-09 | 1 FC Eindhoven |
3 - 0
5 - 1
|
FC Dordrecht 4 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-01 | 3 FC Volendam |
2 - 0
2 - 0
|
FC Eindhoven 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| Dutch Cup | 2020-10-28 | 2 FC Emmen |
0 - 0
2 - 0
|
FC Eindhoven 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-23 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
3 - 0
|
AZ Reserves 1 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-17 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
3 - 0
|
FC Eindhoven 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-09 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 1 1 | B | +1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-03 | NEC |
2 - 0
6 - 0
|
FC Eindhoven 2 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-29 | 4 FC Eindhoven |
2 - 3
3 - 3
|
Roda JC 1 | B | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-18 | 1 PSV Reserves |
0 - 1
1 - 2
|
FC Eindhoven 3 | G | 0.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-11 | FC Eindhoven |
0 - 0
0 - 0
|
Helmond Sport 2 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-05 | 3 FC Eindhoven |
0 - 1
2 - 3
|
Telstar 3 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-08-28 | 2 FC Utrecht Reserves |
0 - 1
1 - 2
|
FC Eindhoven 4 | G | 0.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2020-08-17 | 2 FC Eindhoven |
1 - 0
1 - 0
|
PSV Reserves 1 | G | -0.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-08-14 | Top Oss |
0 - 1
0 - 3
|
FC Eindhoven | G | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2020-08-08 | 1 Maastricht |
1 - 0
1 - 0
|
FC Eindhoven 1 | M | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2020-08-03 | Roda JC |
1 - 1
3 - 1
|
FC Eindhoven 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-03-06 | 2 FC Eindhoven |
0 - 2
2 - 2
|
Top Oss | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-28 | 2 FC Eindhoven |
1 - 0
3 - 1
|
Excelsior | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-12 (17) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-24 | AZ Reserves |
1 - 4
2 - 4
|
FC Eindhoven 2 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-14 | 1 3 FC Eindhoven |
0 - 1
1 - 1
|
PSV Reserves 2 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
15-2 (17) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-07 | Go Ahead Eagles |
1 - 0
3 - 1
|
FC Eindhoven 1 | M | -1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-01-31 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
1 - 1
|
De Graafschap 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-01-24 | FC Dordrecht |
0 - 0
1 - 0
|
FC Eindhoven 3 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Dutch Cup | 2020-01-21 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
1 - 1
|
FC Utrecht 1 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Cambuur Leeuwarden Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-20 | 2 Excelsior |
0 - 1
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Dutch Cup | 2020-12-17 | 2 Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
1 - 2
|
Go Ahead Eagles 1 | M | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-12 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
2 - 0
|
AZ Reserves 1 1 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-12-04 | Telstar |
0 - 0
1 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | G | +1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-30 | PSV Reserves |
0 - 0
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | +2.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-27 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
3 - 1
|
FC Den Bosch 1 | G | -2.0, -2.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-19 | 1 De Graafschap |
0 - 1
0 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-15 | 1 Cambuur Leeuwarden |
4 - 1
7 - 2
|
Almere City FC 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-11-07 | 1 Cambuur Leeuwarden |
2 - 1
2 - 3
|
Ajax Reserves 2 | M | -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Dutch Cup | 2020-10-28 | 1 RKC |
0 - 2
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-23 | 1 2 Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
3 - 0
|
Roda JC 2 | G | -1.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-20 | 5 NAC |
0 - 1
0 - 4
|
Cambuur Leeuwarden 2 | G | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-11 | 2 Cambuur Leeuwarden |
3 - 0
5 - 0
|
FC Dordrecht 1 | G | -2.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-10-06 | 2 Helmond Sport |
1 - 0
1 - 5
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-25 | 2 Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
5 - 2
|
FC Utrecht Reserves 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-19 | 1 Top Oss |
1 - 2
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | B | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-11 | 2 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 2
|
Go Ahead Eagles 4 | M | -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-09-05 | 2 Maastricht |
1 - 4
1 - 7
|
Cambuur Leeuwarden 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-08-28 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
2 - 0
|
NEC 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2020-08-22 | 2 Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
4 - 2
|
FC Dordrecht | G | -1.5 | Üst |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-08-14 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 2
0 - 4
|
FC Volendam 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2020-08-07 | FC Emmen |
0 - 2
2 - 5
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2020-08-01 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
PEC Zwolle | G | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Europe Friendlies | 2020-07-16 | 2 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
4 - 1
|
Harkemase Boys 2 | G | -5.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-03-09 | 1 AZ Reserves |
0 - 2
0 - 3
|
Cambuur Leeuwarden 2 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-28 | 1 Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
4 - 2
|
PSV Reserves | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
11-4 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-21 | 1 Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
Roda JC 2 | G | -2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-14 | 4 Almere City FC |
0 - 0
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-02-07 | Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
2 - 1
|
Maastricht 2 | G | -2.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2020-01-31 | NEC |
0 - 0
0 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 5.25 | 4.2 | 1.45 |
| İlk Yarı | 5 | 2.6 | 2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 5 , Korner: 3 - 8
Korner: 10.5 , Handikap: +1.0 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 1 - 5 , Korner: 1 - 6 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: +0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Goal - Cambuur Leeuwarden -
14' - 1st Corner - Cambuur Leeuwarden -
15' - 2nd Corner - Cambuur Leeuwarden -
16' - 2nd Goal - Cambuur Leeuwarden - Race to 3 Corners - Cambuur Leeuwarden
-
18' - 3rd Corner - Cambuur Leeuwarden -
22' - 3rd Goal - Cambuur Leeuwarden -
26' - 4th Corner - FC Eindhoven -
27' - 1st Yellow Card - FC Eindhoven -
29' - 4th Goal - FC Eindhoven -
33' - 5th Corner - Cambuur Leeuwarden -
34' - 5th Goal - Cambuur Leeuwarden -
36' - Red Card - FC Eindhoven - Race to 5 Corners - Cambuur Leeuwarden
-
39' - 6th Corner - Cambuur Leeuwarden -
40' - 2nd Yellow Card - FC Eindhoven -
41' - 6th Goal - Cambuur Leeuwarden -
45+1' - 7th Corner - Cambuur Leeuwarden -
1-5 score at the end of First Half -
51' - 8th Corner - Cambuur Leeuwarden - Race to 7 Corners - Cambuur Leeuwarden
-
64' - 9th Corner - FC Eindhoven -
64' - 7th Goal - FC Eindhoven -
66' - 10th Corner - FC Eindhoven -
86' - 11th Corner - Cambuur Leeuwarden -
2-5 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

