Pzt, Eki 19, 2026 · 00:00
En EskiEn Yeni
LLDDLW
1.91
3.90
3.40
En YeniEn Eski
LWWWLL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.5
Toplam Gol
Üst 9.5
Toplam Korner
+0.5
Columbus Crew
FC Cincinnati vs Columbus Crew Takım Profili
73Genel
FC CincinnatiUSA MLS · Ligdeki 30 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönHücumZayıf yönSavunma
LDWDLLDDLWEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
66Genel
Columbus CrewUSA MLS · Ligdeki 30 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönKazanılan kornerZayıf yönDış saha formu
LDLWLLWWWLEn YeniYükselişte+0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıDengeli5/10
İkinci yarı takımıSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
Son
| FC Cincinnati | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Columbus Crew | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Cincinnati | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Columbus Crew | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner DağılımıÇizgi 9.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.90,
Std. sapma: 1.34, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 30%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
FC Cincinnati vs Columbus Crew Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Cincinnati vs Columbus Crew Aralarındaki Maçlar
FC Cincinnati vs Columbus Crew Tüm H2H verilerini gör →| FC Cincinnati Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| USA MLS | 2026-07-26 | Columbus Crew |
2 - 1
2 - 1
|
FC Cincinnati 1 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2025-11-08 | 2 FC Cincinnati |
0 - 0
2 - 1
|
Columbus Crew 2 | G | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| USA MLS | 2025-11-02 | Columbus Crew |
2 - 0
4 - 0
|
FC Cincinnati 3 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| MLS Play-offs | 2025-10-27 | 3 FC Cincinnati |
0 - 0
1 - 0
|
Columbus Crew 1 | G | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2025-07-13 | 4 FC Cincinnati |
2 - 2
2 - 4
|
Columbus Crew 4 | M | 0.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2025-05-18 | Columbus Crew |
0 - 1
1 - 1
|
FC Cincinnati 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-8 (16) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2024-09-15 | 2 FC Cincinnati |
0 - 0
0 - 0
|
Columbus Crew 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| USA MLS | 2024-05-12 | 2 Columbus Crew |
0 - 0
1 - 2
|
FC Cincinnati 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2023-12-02 | 2 FC Cincinnati |
2 - 0
2 - 2
|
Columbus Crew 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2023-08-21 | Columbus Crew |
2 - 0
3 - 0
|
FC Cincinnati 2 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| USA MLS | 2023-05-21 | 1 FC Cincinnati |
2 - 1
3 - 2
|
Columbus Crew 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| USA MLS | 2022-08-28 | 1 FC Cincinnati |
1 - 0
2 - 2
|
Columbus Crew 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2022-07-18 | 1 Columbus Crew |
1 - 0
2 - 0
|
FC Cincinnati 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2021-08-27 | Columbus Crew |
1 - 1
3 - 2
|
FC Cincinnati | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 4-7 (11) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2021-07-10 | 6 FC Cincinnati |
2 - 1
2 - 2
|
Columbus Crew 2 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Cincinnati Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| USA MLS | 2026-10-11 | 2 Atlanta Utd |
0 - 0
1 - 3
|
FC Cincinnati 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-27 | 2 CF Montreal |
1 - 0
3 - 1
|
FC Cincinnati 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-20 | Houston Dynamo |
1 - 0
2 - 2
|
FC Cincinnati | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-13 | 2 FC Cincinnati |
1 - 2
3 - 3
|
Charlotte FC 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-10 | Philadelphia |
2 - 0
5 - 0
|
FC Cincinnati 2 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-08-30 | 3 Nashville SC |
1 - 0
4 - 0
|
FC Cincinnati 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| USA MLS | 2026-08-23 | 1 FC Cincinnati |
1 - 0
1 - 1
|
Seattle Sounders 2 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| USA MLS | 2026-08-20 | 3 FC Cincinnati |
1 - 1
2 - 1
|
New York City 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-08-16 | 1 Orlando City |
0 - 1
1 - 1
|
FC Cincinnati 2 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 3 (2-1) |
| Leagues Cup | 2026-08-12 | 1 FC Cincinnati |
1 - 0
1 - 2
|
Atlas 1 | M | -1.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Leagues Cup | 2026-08-08 | 1 FC Cincinnati |
1 - 0
2 - 0
|
Unam Pumas | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Leagues Cup | 2026-08-05 | 3 FC Cincinnati |
2 - 1
3 - 1
|
Pachuca 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-08-02 | 3 FC Cincinnati |
1 - 1
4 - 2
|
San Jose | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-07-26 | Columbus Crew |
2 - 1
2 - 1
|
FC Cincinnati 1 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-07-23 | 1 FC Cincinnati |
3 - 2
4 - 3
|
Vancouver Whitecaps 5 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| World Club Friendlies | 2026-07-11 | FC Cincinnati |
1 - 1
3 - 1
|
Burnley 1 | G | +0.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| USA MLS | 2026-05-24 | 2 FC Cincinnati |
2 - 1
6 - 2
|
Orlando City 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 5 (0-5) |
| USA MLS | 2026-05-17 | 1 San Diego FC |
1 - 1
3 - 3
|
FC Cincinnati 3 | B | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| USA MLS | 2026-05-14 | 2 FC Cincinnati |
1 - 1
3 - 5
|
Inter Miami 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-05-10 | 1 Charlotte FC |
0 - 2
2 - 2
|
FC Cincinnati 4 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| USA MLS | 2026-05-03 | 1 Chicago Fire |
2 - 2
2 - 3
|
FC Cincinnati 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| USA MLS | 2026-04-26 | 1 FC Cincinnati |
2 - 0
2 - 0
|
NY Red Bulls 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| USA MLS | 2026-04-23 | New York City |
2 - 1
4 - 4
|
FC Cincinnati 3 | B | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| USA MLS | 2026-04-19 | 4 FC Cincinnati |
1 - 2
3 - 3
|
Chicago Fire 3 | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| USA MLS | 2026-04-11 | 2 Toronto FC |
0 - 0
1 - 1
|
FC Cincinnati 2 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| USA MLS | 2026-04-05 | 2 NY Red Bulls |
1 - 1
4 - 2
|
FC Cincinnati 2 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-03-22 | 1 4 FC Cincinnati |
1 - 2
4 - 3
|
CF Montreal 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| CONCACAF Champions Cup | 2026-03-20 | 6 Tigres UANL |
2 - 0
5 - 1
|
FC Cincinnati 4 | M | -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| USA MLS | 2026-03-15 | 3 New England |
3 - 1
6 - 1
|
FC Cincinnati 2 1 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| CONCACAF Champions Cup | 2026-03-13 | 4 FC Cincinnati |
1 - 0
3 - 0
|
Tigres UANL 1 | G | +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Columbus Crew Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| USA MLS | 2026-10-11 | 3 Orlando City |
2 - 1
3 - 2
|
Columbus Crew 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-28 | 5 Columbus Crew |
1 - 1
2 - 1
|
Inter Miami 5 1 | G | +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-20 | 2 CF Montreal |
0 - 0
0 - 2
|
Columbus Crew 1 | G | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| USA US Open Cup | 2026-09-17 | 1 Columbus Crew |
1 - 1
2 - 1
|
Orlando City 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-13 | 3 Columbus Crew |
0 - 0
0 - 1
|
NY Red Bulls 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| USA MLS | 2026-09-10 | 3 DC United |
2 - 0
2 - 1
|
Columbus Crew 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-09-06 | 4 Columbus Crew |
1 - 0
3 - 0
|
Colorado Rapids | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-08-30 | 1 Columbus Crew |
1 - 2
1 - 3
|
New England 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Leagues Cup | 2026-08-27 | Club America |
0 - 0
0 - 0
|
Columbus Crew | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-08-23 | 1 Nashville SC |
1 - 0
3 - 2
|
Columbus Crew 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| USA MLS | 2026-08-20 | 2 Columbus Crew |
1 - 1
1 - 2
|
CF Montreal 4 | M | -0.5, -1.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| USA MLS | 2026-08-16 | 3 Charlotte FC |
2 - 1
3 - 1
|
Columbus Crew | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
1-13 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Leagues Cup | 2026-08-12 | 1 Columbus Crew |
1 - 1
1 - 1
|
Unam Pumas 5 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Leagues Cup | 2026-08-08 | 3 Columbus Crew |
2 - 0
2 - 1
|
Pachuca 2 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Leagues Cup | 2026-08-05 | 2 Columbus Crew |
2 - 0
3 - 1
|
Atlas 1 | G | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| USA MLS | 2026-08-02 | 1 Inter Miami |
2 - 1
2 - 2
|
Columbus Crew 2 | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| USA MLS | 2026-07-26 | Columbus Crew |
2 - 1
2 - 1
|
FC Cincinnati 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-07-23 | 3 Columbus Crew |
0 - 1
1 - 2
|
New York City 2 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| USA MLS | 2026-05-24 | Columbus Crew |
2 - 0
2 - 0
|
Atlanta Utd | G | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| USA US Open Cup | 2026-05-21 | Columbus Crew |
0 - 0
1 - 0
|
New York City 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-05-17 | 3 Philadelphia |
0 - 1
1 - 1
|
Columbus Crew 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| USA MLS | 2026-05-14 | 3 NY Red Bulls |
2 - 1
3 - 2
|
Columbus Crew 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| USA MLS | 2026-05-10 | New York City |
2 - 0
3 - 0
|
Columbus Crew 1 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-05-03 | 2 Columbus Crew |
1 - 0
2 - 3
|
Minnesota Utd 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| USA US Open Cup | 2026-04-30 | Columbus Crew |
2 - 1
4 - 1
|
One Knoxville SC 1 | G | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-04-26 | 1 Columbus Crew |
2 - 0
2 - 0
|
Philadelphia 1 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| USA MLS | 2026-04-23 | Columbus Crew |
1 - 0
2 - 1
|
LA Galaxy 1 | G | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| USA MLS | 2026-04-19 | 1 New England |
0 - 1
2 - 1
|
Columbus Crew 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| USA US Open Cup | 2026-04-16 | 1 Richmond Kickers |
0 - 1
0 - 3
|
Columbus Crew | G | +1.5 | İade |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| USA MLS | 2026-04-13 | 1 Columbus Crew |
0 - 1
1 - 1
|
Orlando City 4 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.909 | 3.9 | 3.4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: 9.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 3.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

