FC Arouca vs Braga Takım Profili
FC Arouca vs Braga Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 10 gol atıldı, 17 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 1.7. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 100%.
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 14 gol atıldı, 12 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 1.2. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 70%, korner üst 60%.
| FC Arouca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| FC Arouca | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
FC Arouca vs Braga Gol/Korner Zaman Dağılımı
FC Arouca vs Braga Aralarındaki Maçlar
FC Arouca vs Braga Tüm H2H verilerini gör →| FC Arouca Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-06 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 3
|
FC Arouca 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2023-11-12 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Braga 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2023-02-19 | 1 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
FC Arouca 4 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2022-08-28 | 3 FC Arouca |
0 - 4
0 - 6
|
Braga 3 | M | +1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-12 | Braga |
0 - 0
3 - 2
|
FC Arouca 2 | M | -1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2022-05-08 | Braga |
0 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-7 (10) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2021-12-30 | 1 FC Arouca |
0 - 3
0 - 6
|
Braga 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| FC Arouca Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal Primeira Liga | 2024-10-26 | 4 Estoril |
2 - 0
4 - 1
|
FC Arouca 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Cup | 2024-10-20 | 1 SC Maria da Fonte |
0 - 3
0 - 5
|
FC Arouca 1 | G | +2.5, +3.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-10-05 | 3 FC Arouca |
1 - 0
1 - 1
|
AVS 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-29 | 2 FC Porto |
0 - 0
4 - 0
|
FC Arouca 2 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-22 | 1 SC Farense |
0 - 1
0 - 1
|
FC Arouca 4 | G | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-13 | 3 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
Sporting | M | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 5 (2-3) | 1 (0-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-01 | 1 Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-08-25 | 2 FC Arouca |
1 - 0
1 - 0
|
Nacional 6 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-08-18 | 1 Moreirense |
2 - 2
3 - 1
|
FC Arouca 2 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-08-12 | 1 6 FC Arouca |
0 - 1
0 - 1
|
Guimaraes 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-18 | 3 FC Arouca |
1 - 0
1 - 3
|
Guimaraes 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-12 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 0
|
FC Arouca 2 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-05 | 1 FC Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela Amadora 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-26 | 3 Gil Vicente |
0 - 0
2 - 2
|
FC Arouca 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-19 | 3 Rio Ave |
1 - 0
1 - 1
|
FC Arouca 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-14 | 3 FC Arouca |
2 - 0
2 - 1
|
Boavista 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-06 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 3
|
FC Arouca 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-03-30 | 4 FC Arouca |
1 - 0
2 - 1
|
SC Farense 2 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
13-4 (17) | 10-1 (11) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-03-17 | 1 Moreirense |
1 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-03-10 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
Sporting | M | +1.0, +1.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-03-01 | 1 Chaves |
1 - 2
1 - 5
|
FC Arouca 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-02-23 | 2 FC Arouca |
2 - 1
3 - 2
|
Famalicao 6 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-02-18 | Casa Pia |
0 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 2 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-02-12 | 3 FC Arouca |
2 - 1
3 - 2
|
FC Porto 3 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-02-03 | 4 Portimonense |
0 - 0
1 - 2
|
FC Arouca 1 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-01-28 | 1 FC Arouca |
2 - 0
5 - 0
|
Vizela 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-01-20 | 1 Estoril |
1 - 2
1 - 2
|
FC Arouca 1 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-01-15 | Guimaraes |
1 - 1
2 - 1
|
FC Arouca 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Cup | 2024-01-10 | 2 Vizela |
0 - 0
1 - 0
|
FC Arouca 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-01-06 | 2 FC Arouca |
0 - 1
0 - 3
|
Benfica 2 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Braga Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal League Cup | 2024-10-31 | 2 Braga |
1 - 1
2 - 1
|
Guimaraes 5 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-10-27 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
SC Farense 2 | G | -1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2024-10-23 | 1 3 Braga |
0 - 0
1 - 2
|
Bodo/Glimt 2 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Cup | 2024-10-19 | 3 SU 1 Dezembro |
0 - 1
1 - 2
|
Braga 1 | G | +2.0, +2.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Portugal Primeira Liga | 2024-10-06 | 2 FC Porto |
1 - 0
2 - 1
|
Braga 2 | M | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2024-10-03 | 3 Olympiakos |
1 - 0
3 - 0
|
Braga 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-29 | Braga |
2 - 0
4 - 0
|
Rio Ave 1 | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2024-09-26 | 2 Braga |
0 - 1
2 - 1
|
Maccabi Tel Aviv 3 2 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-20 | 1 Nacional |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-15 | 1 3 Braga |
0 - 0
0 - 2
|
Guimaraes 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-09-01 | 4 Gil Vicente |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 1 | B | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-29 | 5 Rapid Vienna |
1 - 0
2 - 2
|
Braga 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-12 (17) | 3-8 (11) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-08-25 | Braga |
1 - 0
3 - 1
|
Moreirense 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-22 | 2 Braga |
1 - 1
2 - 1
|
Rapid Vienna 2 1 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-15 | Servette |
0 - 1
1 - 2
|
Braga | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-08-11 | 3 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Estrela Amadora 5 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
13-4 (17) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-08 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Servette 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-08-01 | 3 Maccabi Petach Tikva |
0 - 3
0 - 5
|
Braga 1 | G | +1.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2024-07-25 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Maccabi Petach Tikva 3 | G | -2.5, -3.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2024-07-18 | Braga |
2 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano | B | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-9 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Europe Friendlies | 2024-07-14 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Anderlecht | G | -0.5, -1.0 | İade | 8.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Europe Friendlies | 2024-07-05 | Lausanne Sports |
1 - 1
1 - 3
|
Braga | G | +1.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-18 | 1 3 Braga |
0 - 0
0 - 1
|
FC Porto 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-11 | 3 Guimaraes |
1 - 1
2 - 3
|
Braga 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-05-05 | 1 3 Braga |
1 - 1
4 - 3
|
Casa Pia 3 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-27 | 2 Benfica |
0 - 1
3 - 1
|
Braga 3 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-20 | Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Vizela 1 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-13 | Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Braga | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-06 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 3
|
FC Arouca 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugal Primeira Liga | 2024-04-01 | Portimonense |
1 - 2
3 - 5
|
Braga 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (2-4) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 4.75 | 3.8 | 1.727 |
| İlk Yarı | 4.75 | 2.25 | 2.3 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 2 , Korner: 12 - 4
Korner: 9.5 , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 2.5
Skor: 0 - 1 , Korner: 0 - 0 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.0
- 1' - 1st Shot Off Target - Trezza (FC Arouca)]
- 3' - 2nd Shot Off Target - Paulo Oliveira (Braga)]
-
6' - 1st Yellow Card - FC Arouca - 8' - 3rd Shot Off Target - Tiago Esgaio (FC Arouca)]
- 9' - 4th Shot Off Target - Zalazar (Braga)]
-
9' - 2nd Yellow Card - FC Arouca - 11' - 5th Shot Off Target - Zalazar (Braga)]
- 12' - 6th Shot Off Target - Bruma (Braga)]
- 14' - 7th Shot Off Target - Niakate (Braga)]
-
16' - 1st Goal - Braga - 16' - 1st Shot On Target - Bruma (Braga)]
- Race to 3 Corners - FC Arouca
- 19' - 8th Shot Off Target - Trezza (FC Arouca)]
- 21' - 9th Shot Off Target - El Ouazzani (Braga)]
- 21' - 10th Shot Off Target - Fernandes (Braga)]
- 24' - 11th Shot Off Target - Ivo Rodrigues (FC Arouca)]
-
28' - 4th Yellow Card - Braga - 38' - 12th Shot Off Target - Carvalho (Braga)]
- 37' - 13th Shot Off Target - Zalazar (Braga)]
- 41' - 2nd Shot On Target - Ivo Rodrigues (FC Arouca)]
- 40' - 3rd Shot On Target - Ivo Rodrigues (FC Arouca)]
- 42' - 14th Shot Off Target - Horta (Braga)]
- 42' - 15th Shot Off Target - Trezza (FC Arouca)]
- 42' - 16th Shot Off Target - Yalcin (FC Arouca)]
- Race to 5 Corners - FC Arouca
- Race to 7 Corners - FC Arouca
-
0-1 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - FC Arouca
- 52' - 1st Offside - Braga
- 54' - 17th Shot Off Target - Tiago Esgaio (FC Arouca)]
-
54' - 2nd Goal - Braga - 54' - 4th Shot On Target - El Ouazzani (Braga)]
- 54' - 1st Assist - Horta (Braga)]
- 58' - 18th Shot Off Target - Ricardo Horta (Braga)]
- 58' ~ Substitution ~ Ricardo Horta ~ Zalazar ~(Braga)
- 58' ~ Substitution ~ Gorby ~ Horta ~(Braga)
- 59' - 19th Shot Off Target - Fernandes (Braga)]
- 61' ~ Substitution ~ Sylla ~ Yalcin ~(FC Arouca)
- 61' ~ Substitution ~ Pedro Santos ~ Fukui ~(FC Arouca)
- 62' - 20th Shot Off Target - Fontan (FC Arouca)]
- 67' - 21st Shot Off Target - Carvalho (Braga)]
-
69' - 5th Yellow Card - Braga - Race to 9 Corners - FC Arouca
- 75' - 22nd Shot Off Target - Sylla (FC Arouca)]
- 75' ~ Substitution ~ Gharbi ~ Fernandes ~(Braga)
- 73' ~ Substitution ~ Araujo ~ Ivo Rodrigues ~(FC Arouca)
- 74' ~ Substitution ~ Martinez ~ Bruma ~(Braga)
- 73' ~ Substitution ~ Quaresma Correia ~ Dante ~(FC Arouca)
- 77' - 23rd Shot Off Target - Quaresma Correia (FC Arouca)]
- 84' ~ Substitution ~ Gozalbez ~ Fontan ~(FC Arouca)
- 87' - 2nd Offside - Braga
- 87' - 3rd Offside - Braga
- 87' - 24th Shot Off Target - Gharbi (Braga)]
- 89' - 5th Shot On Target - El Ouazzani (Braga)]
- 90' - 6th Shot On Target - Sylla (FC Arouca)]
- 90' - 25th Shot Off Target - Pedro Santos (FC Arouca)]
- 93' ~ Substitution ~ Fernandez ~ El Ouazzani ~(Braga)
- 90+7' - 4th Offside - Braga
-
1-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

