Paz, Eyl 20, 2015 · 09:15
En EskiEn Yeni
DLLWLL
2.55
3.75
2.20
En YeniEn Eski
DLLDLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.25
Post SV
Favoritner AC vs Post SV Takım Profili
Favoritner AC
LDLWLDLWLLEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 13
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz1/9
İkinci yarı takımıYavaş başlayanSon 10 maçın 2 tanesini kazandıSon 10 maçın 7 tanesinde 2.5 kart üstü
Post SV
WWWDLDDLDDEn Yeni
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz3/8
Favoritner AC vs Post SV Maç Bilgileri
Favoritner AC
Son 10 maçta 1W-2D-7L; 8 gol atıldı, 28 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 2.8. Galibiyet 10%, AH kazanma 11%, gol üst 40%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 10%1
Beraberlik 20%2
Kayıp 70%7
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 40%4
İptal 0%0
Alt 60%6
Asya Handikapı
Kazanç 11%1
İptal 11%1
Kayıp 77%7
Post SV
Son 10 maçta 0W-5D-5L; 10 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 2.1. Galibiyet 0%, AH kazanma 37%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 0%0
Beraberlik 50%5
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 37%3
İptal 0%0
Kayıp 62%5
Son
| Favoritner AC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Post SV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Favoritner AC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Post SV | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0, 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 18,
Ort: 3.00,
Std. sapma: 1.67, Medyan: 3,
Mod: 4,
Üst: 44%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Favoritner AC vs Post SV Gol/Korner Zaman Dağılımı
Favoritner AC vs Post SV Aralarındaki Maçlar
Favoritner AC vs Post SV Tüm H2H verilerini gör →| Favoritner AC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Austria Landesliga | 2014-09-21 | Favoritner AC |
1 - 0
4 - 0
|
Post SV | G | Üst |
|
|||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Favoritner AC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Austria Landesliga | 2015-09-06 | 4 Favoritner AC |
1 - 1
1 - 2
|
AS Koma Elektra 3 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Austria Landesliga | 2015-08-23 | 1 4 Favoritner AC |
1 - 2
1 - 5
|
Team Wiener Linien 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Austria Landesliga | 2015-08-16 | 1 Favoritner AC |
0 - 0
1 - 0
|
ISS Admira 1 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-08-04 | Favoritner AC |
0 - 4
1 - 8
|
First Vienna FC 1894 | M |
|
||||||||
| Europe Friendlies | 2015-07-28 | 1 SV Wurmla |
0 - 0
1 - 0
|
Favoritner AC | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-07-22 | 1 Favoritner AC |
0 - 1
1 - 1
|
SV Albania 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2015-07-15 | FC 1980 Wien |
1 - 1
5 - 1
|
Favoritner AC | M | +0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Austria Landesliga | 2015-06-14 | Gersthofer SV |
1 - 0
4 - 1
|
Favoritner AC 1 | M | 0.0,-0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Austria Landesliga | 2015-05-17 | 2 Favoritner AC |
0 - 0
0 - 0
|
Ostbahn XI 1 | B | 0.0 | Alt |
|
1-11 (12) | 1-10 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-05-03 | 3 Favoritner AC |
0 - 2
1 - 2
|
SC Mannswörth 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-04-26 | 3 Young Style SC Wienerberg |
0 - 0
0 - 2
|
Favoritner AC 1 | G | -0.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-04-19 | 1 Favoritner AC |
0 - 3
0 - 4
|
SV Gerasdorf Stammersdorf | M | 0.0, +0.5 |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | |||
| Austria Landesliga | 2015-03-29 | Favoritner AC |
0 - 0
0 - 0
|
Simmeringer SC 2 | B | 0.0 |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Austria Landesliga | 2015-03-20 | 1 4 AS Koma Elektra |
2 - 1
3 - 1
|
Favoritner AC 3 | M | -0.5 | Üst |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-03-15 | 2 Favoritner AC |
1 - 0
3 - 1
|
SV Donau 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2015-01-21 | SV Hirschstetten |
0 - 3
1 - 5
|
Favoritner AC | G | +2.5, +3.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2015-01-14 | Red Star Penzing |
0 - 4
0 - 6
|
Favoritner AC | G | +0.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Austria Landesliga | 2014-11-16 | 4 Favoritner AC |
0 - 0
0 - 2
|
Gersthofer SV 1 | M | Alt |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-11-02 | 1 Favoritner AC |
0 - 0
0 - 1
|
FV Austria XIII 2 | M | 0.0 | Alt |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Austria Landesliga | 2014-10-11 | 2 SC Mannswörth |
0 - 1
1 - 1
|
Favoritner AC 3 | B | -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Austria Landesliga | 2014-10-05 | 3 Favoritner AC |
1 - 2
2 - 4
|
SV Wienerberger 1 | M | Üst |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | |||
| Austria Landesliga | 2014-09-21 | Favoritner AC |
1 - 0
4 - 0
|
Post SV | G | Üst |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-09-07 | Favoritner AC |
0 - 0
1 - 1
|
AS Koma Elektra | B | Alt |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | |||
| Austria Landesliga | 2014-08-24 | Favoritner AC |
0 - 1
0 - 3
|
Team Wiener Linien | M | İade |
|
13-9 (22) | 7-5 (12) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-06-04 | SV Gerasdorf Stammersdorf |
0 - 1
3 - 1
|
Favoritner AC | M |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Post SV Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Austria Landesliga | 2015-09-06 | 2 Gersthofer SV |
0 - 0
0 - 0
|
Post SV 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-07-31 | 1 SV Stripfing/Weiden |
2 - 0
3 - 1
|
Post SV | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-07-29 | SC Lassee |
0 - 0
3 - 0
|
Post SV | M | +0.5 | Alt |
|
||||||
| Austria Landesliga | 2015-06-13 | 3 SC Mannswörth |
1 - 2
3 - 3
|
Post SV 3 | B | -1.5, -2.0 | Üst |
|
||||||
| Austria Landesliga | 2015-06-04 | Post SV |
0 - 2
1 - 3
|
Young Style SC Wienerberg 2 | M | +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Austria Landesliga | 2015-05-29 | 1 SV Gerasdorf Stammersdorf |
1 - 0
1 - 1
|
Post SV 2 | B |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Austria Landesliga | 2015-05-25 | 2 Post SV |
0 - 0
0 - 0
|
ASV 13 Vienna 1 | B | -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Austria Amateur Cup | 2015-04-15 | 2 Post SV |
0 - 2
0 - 3
|
Gersthofer SV 2 | M | 0.0 | Üst |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Austria Landesliga | 2015-03-28 | 2 SC Wiener Viktoria |
1 - 1
2 - 2
|
Post SV 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 6-5 (11) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2015-02-04 | 1 Post SV |
1 - 3
2 - 3
|
SV Schwechat | M |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Europe Friendlies | 2015-01-16 | Austria Vienna (A) |
2 - 0
4 - 0
|
Post SV | M |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||||
| Austria Landesliga | 2014-11-15 | 1 Post SV |
1 - 0
1 - 0
|
SC Mannswörth | G | 0.0 | Alt |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austria Landesliga | 2014-11-09 | 1 SV Wienerberger |
1 - 3
1 - 4
|
Post SV 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Austria Landesliga | 2014-10-11 | 3 Post SV |
2 - 0
2 - 1
|
AS Koma Elektra 2 | G | +0.5 | İade |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Austria Landesliga | 2014-09-21 | Favoritner AC |
1 - 0
4 - 0
|
Post SV | M | Üst |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-09-07 | Gersthofer SV |
0 - 0
1 - 1
|
Post SV | B | Alt |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-06-14 | Post SV |
1 - 0
2 - 1
|
FC Stadlau | G | İade |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | |||
| Austria Landesliga | 2014-06-04 | Gersthofer SV |
0 - 0
1 - 0
|
Post SV | M |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.55 | 3.75 | 2.2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 2 , Korner: 6 - 12
Korner: , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0, 3.5
-
7' - 1st Corner - Favoritner AC -
14' - 2nd Corner - Post SV -
15' - 3rd Corner - Post SV - Race to 3 Corners - Post SV
-
30' - 4th Corner - Post SV -
30' - 5th Corner - Post SV -
37' - 6th Corner - Favoritner AC -
38' - 7th Corner - Favoritner AC - Race to 5 Corners - Post SV
-
44' - 8th Corner - Post SV -
44' - 9th Corner - Favoritner AC -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 10th Corner - Favoritner AC -
57' - 11th Corner - Post SV - Race to 7 Corners - Post SV
-
58' - 12th Corner - Post SV -
60' - 13th Corner - Post SV -
60' - 1st Goal - Post SV - Race to 9 Corners - Post SV
-
66' - 14th Corner - Post SV -
69' - 1st Yellow Card - Post SV -
74' - 15th Corner - Post SV -
77' - 16th Corner - Favoritner AC -
82' - 2nd Yellow Card - Favoritner AC -
82' - 3rd Yellow Card - Post SV -
86' - 17th Corner - Post SV -
86' - 2nd Goal - Post SV -
90+1' - 18th Corner - Post SV -
0-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

