Falkirk vs Dundee Takım Profili
Falkirk vs Dundee Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-4D-3L; 11 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.0. Galibiyet 30%, AH kazanma 70%, gol üst 40%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 14 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 1.1. Galibiyet 40%, AH kazanma 60%, gol üst 50%, korner üst 60%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Dundee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Dundee | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Falkirk vs Dundee Gol/Korner Zaman Dağılımı
Falkirk vs Dundee Aralarındaki Maçlar
Falkirk vs Dundee Tüm H2H verilerini gör →| Falkirk Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2026-02-11 | 4 Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | G | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-12-27 | 1 3 Dundee |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-25 | 2 Falkirk |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee 2 | G | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Challenge Cup | 2022-12-08 | Falkirk |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2022-08-30 | 1 Dundee |
0 - 0
3 - 0
|
Falkirk 1 1 | M | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Scotland FA Cup | 2016-01-26 | Dundee |
1 - 1
3 - 1
|
Falkirk 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Falkirk Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2026-09-19 | 1 3 St Johnstone |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-09-15 | 4 Falkirk |
1 - 1
2 - 1
|
Hearts 3 | G | +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-09-05 | 3 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Falkirk 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-09-02 | 2 Falkirk |
1 - 1
1 - 2
|
Rangers 1 | M | +1.0 | İade | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-08-29 | 1 Celtic |
2 - 0
2 - 1
|
Falkirk 4 | M | -2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-08-09 | 2 Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 2 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-08-01 | Falkirk |
0 - 1
0 - 2
|
St Mirren 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Scotland League Cup | 2026-07-25 | 2 Falkirk |
2 - 0
3 - 0
|
Stranraer | G | -2.0, -2.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotland League Cup | 2026-07-21 | 2 Alloa |
0 - 1
1 - 1
|
Falkirk | B | +2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2026-07-18 | Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Scotland League Cup | 2026-07-14 | 2 Falkirk |
0 - 1
0 - 1
|
Ayr | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Cup | 2026-07-11 | 3 Edinburgh City |
0 - 4
0 - 5
|
Falkirk | G | +2.5 | Üst |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-07 | Airdrieonians |
1 - 0
1 - 2
|
Falkirk | G | +1.0, +1.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
3-12 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-05-16 | 3 Falkirk |
2 - 3
2 - 5
|
Rangers | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-05-13 | 1 Hearts |
2 - 0
3 - 0
|
Falkirk 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-05-09 | Falkirk |
0 - 3
1 - 3
|
Hibernian 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-05-02 | 4 Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Motherwell 5 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotland Premiership | 2026-04-25 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 1
|
Falkirk 3 | M | -1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Scotland FA Cup | 2026-04-18 | 3 Dunfermline |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 3 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2026-04-12 | 3 Falkirk |
2 - 1
3 - 6
|
Rangers 3 | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-04-04 | 2 Motherwell |
1 - 2
2 - 3
|
Falkirk 3 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2026-03-21 | 1 Falkirk |
1 - 1
1 - 2
|
St Mirren 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-03-14 | 1 Aberdeen |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Scotland FA Cup | 2026-03-06 | 1 Falkirk |
2 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2026-02-28 | 3 Falkirk |
3 - 1
5 - 1
|
Kilmarnock 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-02-21 | 1 Hearts |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-02-14 | 1 Falkirk |
1 - 1
2 - 3
|
Dundee Utd 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-02-11 | 4 Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2026-02-08 | 2 Stenhousemuir |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk | B | +1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-02-04 | 3 Livingston |
0 - 2
1 - 2
|
Falkirk 4 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Dundee Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2026-09-19 | 1 Dundee |
2 - 1
2 - 1
|
Motherwell 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-09-06 | 2 Hearts |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee 3 1 | M | -1.0, -1.5 | İade | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-09-02 | Dundee |
0 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-08-30 | 1 Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Hibernian 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2026-08-22 | 4 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee 3 | G | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2026-08-15 | 2 Aberdeen |
0 - 0
3 - 0
|
Dundee | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-10 (17) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotland Premiership | 2026-08-08 | 1 Dundee |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 3 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-08-03 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 1 | M | -2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2026-07-25 | Dundee |
0 - 0
4 - 0
|
Clyde | G | -2.0, -2.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Scotland League Cup | 2026-07-21 | 4 Ross County |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club Friendlies | 2026-07-18 | Dundee |
0 - 1
0 - 4
|
Everton | M | +1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2026-07-14 | Annan Athletic |
0 - 0
0 - 5
|
Dundee | G | +2.0, +2.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Cup | 2026-07-11 | 1 Dundee |
1 - 2
4 - 2
|
Airdrieonians 1 | G | -1.0 | Üst |
|
16-3 (19) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2026-07-04 | 1 Maccabi Haifa |
2 - 0
2 - 1
|
Dundee 2 | M | 0.0 | İade |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-06-27 | Livingston |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotland Premiership | 2026-05-17 | Dundee |
1 - 2
3 - 2
|
Aberdeen | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2026-05-12 | 4 Kilmarnock |
0 - 0
3 - 1
|
Dundee 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-05-09 | 1 Dundee |
1 - 0
3 - 0
|
Livingston 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2026-05-02 | 1 Dundee |
1 - 0
1 - 0
|
St Mirren 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2026-04-26 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2026-04-11 | 4 Kilmarnock |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2026-04-05 | 1 Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | M | +1.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-03-21 | 1 2 Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2026-03-15 | 1 Dundee |
0 - 0
2 - 2
|
Dundee Utd 4 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2026-03-07 | 4 Dundee |
1 - 0
2 - 1
|
Motherwell 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2026-02-28 | 1 Dundee |
1 - 1
3 - 3
|
Hibernian 4 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2026-02-21 | 1 3 Aberdeen |
1 - 2
2 - 3
|
Dundee 2 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2026-02-14 | 2 Dundee |
2 - 2
2 - 2
|
Livingston 2 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2026-02-11 | 4 Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | M | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2026-02-07 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 3 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.85 | 3.7 | 3.8 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 2 , Korner: 3 - 10
Korner: 10.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 1 - 0 , Korner: 1 - 6 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Dundee - 1' - 1st Shot Off Target - Wright (Dundee)]
-
3' - 2nd Corner - Falkirk - 1' - 2nd Shot Off Target - Fink (Dundee)]
- 4' - 1st Offside - Falkirk
-
13' - 3rd Corner - Dundee - 12' - 1st Shot On Target - Wright (Dundee)]
-
14' - 4th Corner - Dundee - Race to 3 Corners - Dundee
- 14' - 4th Shot Off Target - Astley (Dundee)]
- 16' - 5th Shot Off Target - Murrell (Falkirk)]
-
19' - 5th Corner - Dundee - Race to 5 Corners - Dundee
-
20' - 6th Corner - Dundee - 19' - 6th Shot Off Target - Forrest (Dundee)]
-
21' - 7th Corner - Dundee - 21' - 7th Shot Off Target - Forrest (Dundee)]
- 22' - 2nd Shot On Target - Goodman (Dundee)]
- 24' - 3rd Shot On Target - Hay (Dundee)]
- 26' - 4th Shot On Target - Hay (Dundee)]
-
31' - 1st Goal - Falkirk - 31' - 5th Shot On Target - Murrell (Falkirk)]
- 38' - 7th Shot Off Target - Murrell (Falkirk)]
- 41' - 8th Shot Off Target - Jones (Dundee)]
- 44' - 9th Shot Off Target - McCann (Falkirk)]
-
1-0 score at the end of First Half - 46' - 10th Shot Off Target - Eames (Falkirk)]
- 49' - 6th Shot On Target - Hay (Dundee)]
-
52' - 8th Corner - Dundee - Race to 7 Corners - Dundee
- 51' - 10th Shot Off Target - Fink (Dundee)]
-
52' - 2nd Goal - Dundee - 52' - 7th Shot On Target - Bevan (Dundee)]
- 52' - 7th Shot On Target - Bevan (Dundee)]
- 52' - 1st Assist - Wright (Dundee)]
- 52' - 7th Shot On Target - Bevan (Dundee)]
- 55' - 11th Shot Off Target - Eames (Falkirk)]
-
63' - 9th Corner - Falkirk - 63' - 2nd Offside - Dundee
-
67' - 10th Corner - Dundee - 66' - 8th Shot On Target - Bevan (Dundee)]
- 65' - 9th Shot On Target - Murrell (Falkirk)]
- 67' - 12th Shot Off Target - Hay (Dundee)]
- 69' - 10th Shot On Target - Krauhaus (Falkirk)]
- 71' - 13th Shot Off Target - Hay (Dundee)]
- 70' ~ Substitution ~ Yeats ~ Murrell ~(Falkirk)
- 70' ~ Substitution ~ Parkinson ~ Krauhaus ~(Falkirk)
- 71' - 14th Shot Off Target - Fink (Dundee)]
- 72' - 15th Shot Off Target - Spencer (Falkirk)]
-
76' - 11th Corner - Falkirk - 76' - 16th Shot Off Target - Eames (Falkirk)]
- 76' - 17th Shot Off Target - Yeats (Falkirk)]
- 77' - 11th Shot On Target - Bevan (Dundee)]
- 77' - 18th Shot Off Target - Yeats (Falkirk)]
- 77' - 18th Shot Off Target - Yeats (Falkirk)]
-
79' - 12th Corner - Dundee - Race to 9 Corners - Dundee
- 79' - 19th Shot Off Target - Fink (Dundee)]
- 81' - 20th Shot Off Target - Hay (Dundee)]
- 79' - 21st Shot Off Target - Forrest (Dundee)]
-
83' - 13th Corner - Dundee - 83' - 22nd Shot Off Target - Forrest (Dundee)]
- 83' - 12th Shot On Target - Astley (Dundee)]
- 87' - 23rd Shot Off Target - Yeats (Falkirk)]
- 85' ~ Substitution ~ Sibbald ~ Barbrook ~(Falkirk)
- 89' - 13th Shot On Target - Eames (Falkirk)]
-
90+1' - 3rd Goal - Dundee - 90+1' ~ Substitution ~ McLeod ~ Strain ~(Falkirk)
- 90' - 14th Shot On Target - Hay (Dundee)]
- 90+1' ~ Substitution ~ McMillan ~ Strain ~(Falkirk)
- 90+1' - 2nd Assist - Hamilton (Dundee)]
- 90+1' - 14th Shot On Target - Hay (Dundee)]
- 90+1' - 14th Shot On Target - Hay (Dundee)]
- 90+5' - 24th Shot Off Target - Yeats (Falkirk)]
- 90+5' - 15th Shot On Target - Yeats (Falkirk)]
-
1-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

