Estoril U19 vs Sporting U19 Takım Profili
Estoril U19 vs Sporting U19 Maç Bilgileri
Son 10 maçta 0W-2D-8L; 7 gol atıldı, 26 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.7, yenilen 2.6. Galibiyet 0%, AH kazanma 20%, gol üst 40%, korner üst 60%.
Son 10 maçta 7W-1D-2L; 22 gol atıldı, 7 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.2, yenilen 0.7. Galibiyet 70%, AH kazanma 50%, gol üst 30%, korner üst 40%.
| Estoril U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Sporting U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Estoril U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Sporting U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Estoril U19 vs Sporting U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Estoril U19 vs Sporting U19 Aralarındaki Maçlar
Estoril U19 vs Sporting U19 Tüm H2H verilerini gör →| Estoril U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U19 League | 2016-10-01 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Estoril U19 2 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Estoril U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U19 League | 2016-12-29 | 1 Uniao Leiria U19 |
0 - 1
3 - 2
|
Estoril U19 1 | M | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Portugal U19 League | 2016-12-22 | Estoril U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Sacavenense U19 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Portugal U19 League | 2016-10-23 | 1 2 Estoril U19 |
0 - 2
0 - 4
|
Benfica U19 1 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst |
|
||||||
| Portugal U19 League | 2016-10-15 | Belenenses U19 |
0 - 0
4 - 0
|
Estoril U19 1 | M | -2.0 | Üst |
|
||||||
| Portugal U19 League | 2016-10-01 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Estoril U19 2 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Portugal U19 League | 2016-09-17 | 1 Sacavenense U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril U19 1 | M | -0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugal U19 League | 2016-09-03 | 1 Vitoria Setubal U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Estoril U19 1 | B | -1.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-08-27 | 3 Estoril U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Academica U19 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-08-17 | 3 Estoril U19 |
1 - 4
2 - 5
|
Oeiras U19 4 1 | M | 0.0 | Üst |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-08-13 | 2 Naval U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Estoril U19 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U19 League | 2015-12-22 | 3 Electrico U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Estoril U19 1 | G | +2.5, +3.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal U19 League | 2015-05-05 | 2 Casa Pia AC U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Estoril U19 2 | M |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Portugal U19 League | 2015-05-01 | 1 2 Beira Mar U19 |
1 - 1
2 - 4
|
Estoril U19 2 1 | G | +0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugal U19 League | 2015-04-07 | 2 3 Estoril U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Torreense U19 3 | M | 0.0 | İade |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Portugal U19 League | 2015-01-03 | 3 Oeiras U19 |
2 - 1
3 - 3
|
Estoril U19 1 | B | -0.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Portugal U19 League | 2014-10-11 | 2 Estoril U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Belenenses U19 2 1 | G | +1.0 | Alt |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sporting U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U19 League | 2016-12-29 | 3 Belenenses U19 |
0 - 3
0 - 3
|
Sporting U19 2 | G | +1.0 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Portugal U19 League | 2016-12-22 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
3 - 1
|
UD Leiria U19 3 | G | -2.0, -2.5 | İade | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2016-12-07 | Legia Warsaw U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting U19 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2016-11-22 | 1 Sporting U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Real Madrid U19 4 | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Portugal U19 League | 2016-11-18 | 3 CD Nacional Funchal U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting U19 2 | G | +2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Youth League | 2016-11-02 | 1 Borussia Dortmund U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting U19 4 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U19 League | 2016-10-28 | 1 Sporting U19 |
1 - 0
7 - 0
|
Oeiras U19 1 | G | -2.0, -2.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| UEFA Youth League | 2016-10-18 | 3 Sporting U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Borussia Dortmund U19 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U19 League | 2016-10-14 | 1 Benfica U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Sporting U19 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-6 (16) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Portugal U19 League | 2016-10-01 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Estoril U19 2 | G | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Youth League | 2016-09-27 | 7 Sporting U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Legia Warsaw U19 2 | B | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U19 League | 2016-09-24 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Belenenses U19 3 | G | -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Youth League | 2016-09-14 | 3 Real Madrid U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting U19 3 | B | -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal U19 League | 2016-09-07 | 1 Sporting U19 |
3 - 0
5 - 0
|
Sacavenense U19 1 | G | -2.5, -3.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-09-03 | 1 Loures U19 |
0 - 3
0 - 3
|
Sporting U19 1 | G | +1.5 | İade |
|
8-13 (21) | 5-7 (12) | 2 (1-1) | 5 (1-4) | ||
| Portugal U19 League | 2016-08-17 | 2 Sporting U19 |
2 - 0
6 - 0
|
Nacional U19 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal U19 League | 2016-06-04 | Sporting U19 |
0 - 1
2 - 0
|
Academica U19 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U19 League | 2016-05-28 | 1 Belenenses U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting U19 1 | B | +0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-05-21 | 2 Rio Ave U19 |
1 - 0
2 - 3
|
Sporting U19 3 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal U19 League | 2016-05-14 | 3 Sporting U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Benfica U19 1 1 | G | -0.5 | Üst |
|
7-8 (15) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Portugal U19 League | 2016-04-30 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pacos Ferreira U19 2 | B | -1.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-04-23 | 2 FC Porto U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Sporting U19 4 1 | M | 0.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-04-03 | 2 3 Sporting U19 |
1 - 1
1 - 5
|
Rio Ave U19 3 | M | -0.5 | 10.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Portugal U19 League | 2016-03-06 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Guimaraes U19 3 | G | -1.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-01-16 | 1 Sporting U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Casa Pia AC U19 7 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal U19 League | 2016-01-09 | 5 Benfica U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Sporting U19 5 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal U19 League | 2015-12-30 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Oeiras U19 1 | G | -2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
10-3 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugal U19 League | 2015-12-22 | Sacavenense U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Sporting U19 4 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
1-14 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Portugal U19 League | 2015-12-12 | 3 Portimonense U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting U19 2 | G |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Portugal U19 League | 2015-10-24 | 1 3 Sporting U19 |
0 - 0
4 - 0
|
Academica U19 4 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 13 | 8 | 1.12 |
| İlk Yarı | 9 | 3.1 | 1.44 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+2.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 3 , Korner: 5 - 7
Korner: 9.5 , Handikap: +2.0, +2.5 , Goller: 3.5, 4.0
Skor: 1 - 1 , Korner: 2 - 4 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: +1.0 , Goller: 1.5
-
3' - 1st Goal - Estoril U19 -
6' - 2nd Goal - Sporting U19 -
21' - 1st Corner - Sporting U19 -
26' - 2nd Corner - Estoril U19 -
34' - 3rd Corner - Sporting U19 -
40' - 4th Corner - Sporting U19 -
44' - 5th Corner - Estoril U19 -
45' - 6th Corner - Sporting U19 -
1-1 score at the end of First Half -
56' - 7th Corner - Sporting U19 -
61' - 8th Corner - Estoril U19 -
70' - 9th Corner - Sporting U19 -
71' - 3rd Goal - Sporting U19 -
76' - 4th Goal - Sporting U19 -
83' - 10th Corner - Sporting U19 -
85' - 11th Corner - Estoril U19 -
86' - 5th Goal - Estoril U19 -
90' - 1st Yellow Card - Sporting U19 -
90' - 12th Corner - Estoril U19 -
2-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

