Dunfermline vs Dundee Utd Takım Profili
Dunfermline vs Dundee Utd Maç Bilgileri
Son 10 maçta 4W-3D-3L; 16 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.6, yenilen 1.4. Galibiyet 40%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 6W-1D-3L; 19 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.4. Galibiyet 60%, AH kazanma 60%, gol üst 70%, korner üst 80%.
| Dunfermline | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Dunfermline | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Dunfermline vs Dundee Utd Gol/Korner Zaman Dağılımı
Dunfermline vs Dundee Utd Aralarındaki Maçlar
Dunfermline vs Dundee Utd Tüm H2H verilerini gör →| Dunfermline Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2017-12-02 | 3 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Dunfermline 4 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-09-30 | 3 Dunfermline |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee Utd 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-04-11 | Dundee Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline | M | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-01-28 | 1 Dunfermline |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 4 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland League Challenge Cup | 2016-11-12 | 1 2 Dunfermline |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 3 | M | +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2016-11-08 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 3 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2016-09-10 | 2 Dunfermline |
0 - 1
1 - 3
|
Dundee Utd 4 1 | M | +0.5 | Üst |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Cup | 2016-07-31 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2015-09-22 | 3 Dundee Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 11.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Dunfermline Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2018-01-06 | Dumbarton |
0 - 1
0 - 1
|
Dunfermline | G | +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2018-01-02 | 3 Dunfermline |
1 - 0
2 - 0
|
Falkirk 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-12-23 | Dunfermline |
1 - 0
2 - 1
|
Brechin 2 | G | -1.5 | İade |
|
||||||
| Scotland Championship | 2017-12-16 | St Mirren |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 5 | M | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-12-09 | 1 Dunfermline |
0 - 2
2 - 5
|
Queen of South | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-12-02 | 3 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Dunfermline 4 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2017-11-25 | 1 Dunfermline |
0 - 0
2 - 2
|
Dumbarton 5 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2017-11-21 | 2 Dunfermline |
1 - 2
1 - 1
|
Morton | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotland FA Cup | 2017-11-18 | 2 Queen's Park |
0 - 0
1 - 4
|
Dunfermline | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2017-11-04 | 3 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 6 2 | B | 0.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-10-28 | 2 Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 5 | M | 0.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-10-21 | Dunfermline |
3 - 0
3 - 1
|
Livingston 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotland Championship | 2017-10-14 | 2 Queen of South |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Scotland League Challenge Cup | 2017-10-07 | 1 Falkirk |
1 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 1 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Championship | 2017-09-30 | 3 Dunfermline |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee Utd 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2017-09-23 | 1 Brechin |
0 - 1
0 - 3
|
Dunfermline 1 | G | +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2017-09-16 | 4 Dunfermline |
2 - 0
3 - 0
|
St Mirren 2 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
11-10 (21) | 7-5 (12) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2017-09-09 | 4 Morton |
0 - 2
3 - 2
|
Dunfermline 3 | M | 0.0 | Üst |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2017-09-02 | 3 Buckie Thistle |
0 - 3
0 - 3
|
Dunfermline | G | +1.5 | Alt |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-08-26 | 1 3 Dumbarton |
0 - 2
0 - 4
|
Dunfermline 1 | G | +0.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-08-19 | 1 Dunfermline |
2 - 0
3 - 1
|
Falkirk 1 2 | G | 0.0 | Üst |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2017-08-15 | 1 2 Dunfermline |
2 - 0
2 - 0
|
Arbroath 3 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-08-12 | 1 Dunfermline |
3 - 1
5 - 1
|
Inverness CT 4 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland League Cup | 2017-08-09 | 2 Rangers |
4 - 0
6 - 0
|
Dunfermline 1 | M | -2.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2017-08-05 | 3 Livingston |
1 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 2 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-29 | Hearts |
1 - 1
2 - 2
|
Dunfermline 2 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-22 | 1 Dunfermline |
3 - 0
5 - 1
|
Peterhead 1 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-18 | 1 East Fife |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline 1 | B | +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2017-07-15 | Dunfermline |
4 - 0
6 - 0
|
Elgin | G | -1.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2017-07-06 | 1 Dunfermline |
0 - 1
0 - 4
|
Hibernian 1 | M | +0.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2018-01-06 | Falkirk |
2 - 1
6 - 1
|
Dundee Utd 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2018-01-02 | 1 3 Dundee Utd |
2 - 0
4 - 1
|
Brechin 2 | G | -2.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-12-29 | 1 St Mirren |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 3 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2017-12-23 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Livingston 3 | G | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Scotland Championship | 2017-12-09 | 1 Morton |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Scotland Championship | 2017-12-02 | 3 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Dunfermline 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2017-11-25 | 3 Brechin |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 2 1 | B | +1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2017-11-19 | 3 Dundee Utd |
3 - 0
3 - 0
|
Falkirk 2 | G | -0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
9-2 (11) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland League Challenge Cup | 2017-11-11 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 2
|
Crusaders 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-11-04 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 1
|
St Mirren 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
2-9 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotland Championship | 2017-10-28 | 1 2 Dumbarton |
0 - 2
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
7-10 (17) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2017-10-21 | 1 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Inverness CT 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
10-7 (17) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland Championship | 2017-10-14 | 3 Livingston |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Scotland League Challenge Cup | 2017-10-07 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Scotland Championship | 2017-09-30 | 3 Dunfermline |
0 - 2
1 - 3
|
Dundee Utd 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2017-09-23 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 1 | G | -0.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotland Championship | 2017-09-16 | 2 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd 5 | B | 0.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotland Championship | 2017-09-09 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Dumbarton 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2017-09-02 | Dundee Utd |
0 - 0
3 - 1
|
Alloa 2 | G | -1.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Scotland Championship | 2017-08-26 | 1 St Mirren |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 5 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Championship | 2017-08-19 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Brechin 3 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Scotland League Challenge Cup | 2017-08-15 | Dundee Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Cowdenbeath | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2017-08-12 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Queen of South 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotland League Cup | 2017-08-09 | 3 Dundee |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2017-08-05 | 5 Inverness CT |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 4 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-30 | 1 Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-23 | Dundee Utd |
1 - 0
4 - 1
|
Cowdenbeath 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-19 | 2 Buckie Thistle |
0 - 3
0 - 3
|
Dundee Utd 1 | G | +1.5 | İade | 10.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Scotland League Cup | 2017-07-15 | Dundee Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Raith 1 | G | -1.0 | Alt |
|
7-12 (19) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 6 (2-4) | ||
| UK Friendlies | 2017-07-04 | Montrose |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee Utd | G | +0.5, +1.0 | İade |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.8 | 3.4 | 2.4 |
| İlk Yarı | 3.25 | 2.1 | 3 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 4 - 6
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.5
Skor: 0 - 0 , Korner: 2 - 1 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0
-
28' - 1st Yellow Card - Dunfermline -
30' - 1st Corner - Dundee Utd -
37' - 2nd Corner - Dunfermline -
38' - 3rd Corner - Dunfermline -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Yellow Card - Dunfermline -
54' - 4th Corner - Dundee Utd -
56' - 5th Corner - Dundee Utd - Race to 3 Corners - Dundee Utd
-
61' - 3rd Yellow Card - Dunfermline -
69' - 6th Corner - Dunfermline - 69' Substitution - Aird for Cardle - Dunfermline
-
72' - 7th Corner - Dundee Utd - 75' Substitution - Quinn for Stanton - Dundee Utd
-
78' - 4th Yellow Card - Dundee Utd -
82' - 8th Corner - Dunfermline -
83' - 5th Yellow Card - Dunfermline -
86' - 9th Corner - Dundee Utd - Race to 5 Corners - Dundee Utd
-
87' - 10th Corner - Dundee Utd -
88' - 6th Yellow Card - Dundee Utd - 88' Substitution - Ryan for Clark - Dunfermline
- 88' Substitution - Higginbotham for Paton - Dunfermline
-
0-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

