Dundee vs Rangers Takım Profili
Dundee vs Rangers Maç Bilgileri
Son 10 maçta 2W-3D-5L; 8 gol atıldı, 17 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 1.7. Galibiyet 20%, AH kazanma 50%, gol üst 40%, korner üst 20%.
Son 10 maçta 3W-3D-4L; 11 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.4. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 40%.
| Dundee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Rangers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Dundee | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Rangers | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Dundee vs Rangers Gol/Korner Zaman Dağılımı
Dundee vs Rangers Aralarındaki Maçlar
Dundee vs Rangers Tüm H2H verilerini gör →| Dundee Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2025-08-09 | 1 2 Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 1 | B | -2.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-03-29 | 1 Dundee |
2 - 1
3 - 4
|
Rangers 2 | M | +1.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-01-09 | Dundee |
1 - 1
1 - 1
|
Rangers 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-12-21 | 2 Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 2 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2024-09-21 | Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2024-05-14 | Rangers |
1 - 2
5 - 2
|
Dundee | M | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2024-04-17 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Rangers | B | +1.5, +2.0 | Alt | 11.0 | İade |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2023-12-09 | 1 1 Rangers |
3 - 1
3 - 1
|
Dundee 3 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2023-11-01 | 4 Dundee |
0 - 1
0 - 5
|
Rangers 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2022-10-19 | 2 Rangers |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee 2 | M | -2.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-03-20 | 4 Dundee |
1 - 0
1 - 2
|
Rangers 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2022-03-13 | 3 Dundee |
0 - 2
0 - 3
|
Rangers 1 | M | +1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2021-12-04 | 1 Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Dundee 3 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 11.5 | Üst |
|
11-4 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2021-09-25 | 1 Dundee |
0 - 1
0 - 1
|
Rangers 3 | M | +1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2019-02-27 | Rangers |
3 - 0
4 - 0
|
Dundee 2 | M | -2.5 | Üst | 12.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Dundee Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2025-11-01 | Hearts |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee 2 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-25 | 2 Falkirk |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee 2 | M | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-19 | 2 Dundee |
2 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 | G | +2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-05 | 1 Aberdeen |
3 - 0
4 - 0
|
Dundee | M | -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-09-27 | 3 St Mirren |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-09-20 | 1 Dundee |
1 - 0
3 - 2
|
Livingston 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2025-09-13 | 1 1 Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell 1 | B | +0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-08-31 | Dundee |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-08-23 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2025-08-09 | 1 2 Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 1 | B | -2.5 | Alt | 11.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2025-08-03 | 3 Dundee |
1 - 2
1 - 2
|
Hibernian 1 | M | +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
3-11 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2025-07-26 | 1 Dundee |
1 - 0
5 - 0
|
Montrose 5 | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League Cup | 2025-07-22 | 5 Bonnyrigg Rose |
1 - 1
1 - 3
|
Dundee 1 | G | +2.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League Cup | 2025-07-19 | 1 Alloa |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Cup | 2025-07-12 | Dundee |
0 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians | M | -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
14-4 (18) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-05 | 2 Brechin |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee | G | +2.5, +3.0 | Alt |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-06-28 | Arbroath |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premiership | 2025-05-18 | 3 St Johnstone |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee 1 | G | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-14 | 2 Dundee |
0 - 0
1 - 1
|
Ross County 1 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-10 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
3 - 2
|
Dundee 2 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-03 | 1 Dundee |
1 - 0
1 - 2
|
Motherwell 2 1 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2025-04-26 | 1 Hearts |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee 4 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-13 | 1 Hibernian |
1 - 0
4 - 0
|
Dundee 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-05 | 1 Dundee |
1 - 0
2 - 0
|
St Mirren 2 | G | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Scotland Premiership | 2025-03-29 | 1 Dundee |
2 - 1
3 - 4
|
Rangers 2 | M | +1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-03-16 | 1 3 Dundee Utd |
1 - 3
2 - 4
|
Dundee 2 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotland FA Cup | 2025-03-07 | 1 Hearts |
1 - 0
3 - 1
|
Dundee 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-10 (17) | 3-7 (10) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-03-01 | 2 Dundee |
1 - 1
1 - 1
|
St Johnstone | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2025-02-26 | 1 Motherwell |
1 - 0
2 - 1
|
Dundee | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Scotland Premiership | 2025-02-22 | Ross County |
1 - 1
3 - 1
|
Dundee 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Rangers Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League | 2025-11-06 | Rangers |
0 - 2
0 - 2
|
Roma | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2025-11-02 | 5 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 2 1 | B | -0.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-29 | 2 Hibernian |
0 - 1
0 - 1
|
Rangers 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-26 | 2 Rangers |
1 - 1
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | G | -1.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2025-10-23 | 1 SK Brann |
1 - 0
3 - 0
|
Rangers 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2025-10-18 | Rangers |
1 - 0
2 - 2
|
Dundee Utd 4 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2025-10-05 | 1 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Rangers 3 | B | +1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| UEFA Europa League | 2025-10-02 | SK Sturm Graz |
0 - 0
2 - 1
|
Rangers | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
3-7 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-09-28 | 4 Livingston |
0 - 1
1 - 2
|
Rangers 1 | G | +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| UEFA Europa League | 2025-09-25 | 1 1 Rangers |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 3 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland League Cup | 2025-09-20 | 3 Rangers |
2 - 0
2 - 0
|
Hibernian 2 | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-09-13 | 2 Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Hearts 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | İade |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-08-31 | 3 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | B | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-27 | 1 Club Brugge |
5 - 0
6 - 0
|
Rangers 1 1 | M | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-08-24 | 3 St Mirren |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 3 | B | +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-19 | 3 Rangers |
0 - 3
1 - 3
|
Club Brugge 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-9 (18) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Scotland League Cup | 2025-08-16 | 1 Rangers |
2 - 1
4 - 2
|
Alloa 3 | G | -3.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-12 | 1 Viktoria Plzen |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 2 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-08-09 | 1 2 Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 1 | B | -2.5 | Alt | 11.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-05 | 2 Rangers |
2 - 0
3 - 0
|
Viktoria Plzen 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2025-08-02 | 1 Motherwell |
0 - 1
1 - 1
|
Rangers 4 | B | +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-07-30 | 1 Panathinaikos |
0 - 0
1 - 1
|
Rangers 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-26 | Rangers |
0 - 1
2 - 2
|
Middlesbrough 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-07-22 | 2 Rangers |
0 - 0
2 - 0
|
Panathinaikos 1 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2025-07-06 | Rangers |
0 - 2
2 - 2
|
Club Brugge | B | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-17 | 3 Hibernian |
1 - 1
2 - 2
|
Rangers 2 | B | +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
3-13 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Scotland Premiership | 2025-05-14 | Rangers |
1 - 1
3 - 1
|
Dundee Utd 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2025-05-11 | 2 Rangers |
0 - 0
4 - 0
|
Aberdeen 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2025-05-04 | 1 Rangers |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | B | +0.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2025-04-26 | 3 St Mirren |
1 - 1
2 - 2
|
Rangers 1 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 7 | 4.5 | 1.444 |
| İlk Yarı | 6.5 | 2.5 | 1.909 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (11.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 3 , Korner: 4 - 6
Korner: 11.0 , Handikap: +1.0, +1.5 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 0 - 2 , Korner: 2 - 3 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: +0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Dundee - 3' - 1st Shot On Target - Hamilton (Dundee)]
- 4' - 2nd Shot Off Target - Digby (Dundee)]
-
9' - 2nd Corner - Rangers - 4' - 2nd Shot Off Target - Digby (Dundee)]
-
9' - 1st Goal - Rangers - 9' - 2nd Shot On Target - Raskin (Rangers)]
- 9' - 1st Assist - Tavernier (Rangers)]
-
13' - 3rd Corner - Rangers -
14' - 2nd Goal - Rangers - 0-2%Rangers extend their lead and Early Payout is awarded
- 13' - 4th Shot On Target - Pereira (Rangers)]
- 20' - 2nd Shot Off Target - Pereira (Rangers)]
-
29' - 4th Corner - Dundee - 29' - 3rd Shot Off Target - Congreve (Dundee)]
- 29' - 4th Shot Off Target - Graham (Dundee)]
- Race to 3 Corners - Rangers
-
35' - 5th Corner - Rangers - 35' - 5th Shot Off Target - Tavernier (Rangers)]
- 35' - 6th Shot Off Target - Souttar (Rangers)]
- 35' - 6th Shot On Target - Moore (Rangers)]
- 35' - 1st Offside - Rangers
- 41' - 7th Shot Off Target - Gassama (Rangers)]
- 45' - 8th Shot Off Target - Graham (Dundee)]
- 43' - 9th Shot Off Target - Hamilton (Dundee)]
-
0-2 score at the end of First Half - 4' - 2nd Shot Off Target - Digby (Dundee)]
- 29' - 3rd Shot Off Target - Congreve (Dundee)]
- 46' ~ Substitution ~ Barron ~ Diomande ~(Rangers)
- 46' ~ Substitution ~ Aasgaard ~ Pereira ~(Rangers)
- 46' ~ Substitution ~ Chermiti ~ Miovski ~(Rangers)
- 46' - 2nd Offside - Rangers
-
50' - 6th Corner - Rangers - 50' - 5th Shot On Target - Aasgaard (Rangers)]
- 54' - 3rd Offside - Rangers
- 57' - 10th Shot Off Target - Moore (Rangers)]
- 58' - 6th Shot On Target - Gassama (Rangers)]
- 59' ~ Substitution ~ Dhanda ~ Wright ~(Dundee)
- 58' ~ Substitution ~ Murray ~ Acquah ~(Dundee)
-
64' - 1st Yellow Card - Rangers - 65' - 7th Shot On Target - Dhanda (Dundee)]
- 66' ~ Substitution ~ Antman ~ Moore ~(Rangers)
- 67' - 8th Shot On Target - Murray (Dundee)]
-
69' - 7th Corner - Dundee -
69' - 8th Corner - Dundee - 74' - 9th Shot On Target - Hamilton (Dundee)]
-
77' - 9th Corner - Rangers - Race to 5 Corners - Rangers
- 77' - 10th Shot On Target - Raskin (Rangers)]
-
79' - 10th Corner - Rangers - 81' ~ Substitution ~ Reilly ~ Yogane ~(Dundee)
- 82' ~ Substitution ~ Djiga ~ Cornelius ~(Rangers)
- 83' - 11th Shot On Target - Chermiti (Rangers)]
- 84' - 12th Shot On Target - Antman (Rangers)]
- 89' - 13th Shot On Target - Hamilton (Dundee)]
-
90' - 3rd Goal - Rangers - 90' - 14th Shot On Target - Gassama (Rangers)]
- 90' - 2nd Assist - Aasgaard (Rangers)]
- 90+2' - 15th Shot On Target - Aasgaard (Rangers)]
-
0-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

