Çar, Kas 4, 2026 · 20:00
En EskiEn Yeni
LLWLWL
3.60
3.30
1.90
En YeniEn Eski
LDDWLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.5
Cotillas CD
Cotillas CD vs Union Molinense CF Takım Profili
56Genel
Cotillas CDSpain Tercera Group 13 · Ligdeki 22 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönSon formZayıf yönKazanılan korner
DLLWLWLEn Yeni
Üst 9.5 kornerDengeli3/7
Üst 2.5 golDengeli4/7
Asya handikabıDengeliKapattı 3/7
Üstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 4 maçın 2'sini kazanamıyor2.5 kart üstü: son 7 maçta 6
85Genel
Union Molinense CFSpain Tercera Group 13 · Ligdeki 22 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönDış saha formuZayıf yönSon form
DDLWDLWDDLEn YeniDüşüşte-0.9 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 2/10
İkinci yarı takımıÜst üste 3 maç 2.5 AltDeplasmanda son 3 maçtır galibiyetsizSon 10 maçta İY'de geriden gelip 2 galibiyet2.5 kart üstü: son 10 maçta 9
Cotillas CD vs Union Molinense CF Maç Bilgileri
Cotillas CD
Son 7 maçta 2W-1D-4L; 8 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.4. Galibiyet 28%, AH kazanma 42%, gol üst 57%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 28%2
Beraberlik 14%1
Kayıp 57%4
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 57%4
İptal 0%0
Alt 42%3
Asya Handikapı
Kazanç 42%3
İptal 14%1
Kayıp 42%3
Union Molinense CF
Son 10 maçta 2W-5D-3L; 12 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 20%, gol üst 30%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 50%5
Kayıp 30%3
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 30%3
İptal 0%0
Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 20%2
İptal 10%1
Kayıp 70%7
Son
| Cotillas CD | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Union Molinense CF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Cotillas CD | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Union Molinense CF | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.33,
Std. sapma: 1.66, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 38%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Cotillas CD vs Union Molinense CF Gol/Korner Zaman Dağılımı
Cotillas CD vs Union Molinense CF Aralarındaki Maçlar
Cotillas CD vs Union Molinense CF Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Cotillas CD Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-31 | 2 Cotillas CD |
0 - 0
0 - 1
|
UCAM Murcia CF B | M | +0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-25 | 1 3 SFC Minerva |
1 - 1
1 - 3
|
Cotillas CD 5 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-10 | 2 Atletico Santa Cruz |
0 - 0
1 - 0
|
Cotillas CD 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-04 | 4 Cotillas CD |
2 - 0
2 - 1
|
Bala Azul 2 | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-27 | 4 Cotillas CD |
1 - 1
1 - 2
|
At. Pulpileno 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-20 | 2 Alcantarilla FC |
2 - 0
2 - 0
|
Cotillas CD 1 | M | 0.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-13 | 4 Cotillas CD |
1 - 2
2 - 2
|
Aguilas B 2 | B | 0.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Union Molinense CF Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-31 | 3 Atletico Santa Cruz |
1 - 0
2 - 0
|
Union Molinense CF 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-25 | 3 Union Molinense CF |
0 - 1
1 - 1
|
Bala Azul 4 | B | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-10-04 | 2 Aguilas B |
0 - 0
1 - 1
|
Union Molinense CF 2 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-27 | 5 Union Molinense CF |
0 - 2
3 - 2
|
Mazarron 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-20 | 3 Olimpico Totana |
0 - 0
1 - 0
|
Union Molinense CF 2 | M | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-13 | 1 5 Union Molinense CF |
0 - 0
2 - 2
|
San Javier CF 3 | B | -0.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-09-06 | 1 FC Cartagena B |
1 - 0
2 - 4
|
Union Molinense CF 5 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera - Play-Offs | 2026-05-24 | Union Molinense CF |
0 - 0
0 - 2
|
Olimpico Totana | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-05-17 | 3 Olimpico Totana |
0 - 0
0 - 0
|
Union Molinense CF 1 | B | 0.0 | Alt |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-04-19 | 2 Union Molinense CF |
0 - 0
1 - 1
|
At. Pulpileno 4 | B | -0.5 | İade |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-04-02 | 1 2 Union Molinense CF |
1 - 2
3 - 3
|
UCAM Murcia CF B 4 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-03-29 | 6 Mazarron |
0 - 0
1 - 0
|
Union Molinense CF 4 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-03-22 | 2 Union Molinense CF |
2 - 0
3 - 0
|
El Palmar CF Estrella Grana 2 | G | -1.0 | Üst |
|
6-0 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-03-15 | 4 Deportivo Maritimo |
0 - 1
1 - 1
|
Union Molinense CF 1 1 | B | +0.5 | Alt |
|
4-9 (13) | 2-7 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-03-07 | 1 Muleno |
0 - 0
0 - 1
|
Union Molinense CF | G | +0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-03-01 | 1 3 Union Molinense CF |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Santa Cruz 6 1 | G | -0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-02-22 | Santomera |
1 - 1
1 - 2
|
Union Molinense CF | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-02-15 | 2 Union Molinense CF |
0 - 0
1 - 1
|
UD Caravaca 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-02-01 | 1 Union Molinense CF |
1 - 0
2 - 1
|
Bala Azul 6 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-01-25 | 2 Olimpico Totana |
1 - 1
1 - 2
|
Union Molinense CF | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-01-21 | 1 1 At. Pulpileno |
0 - 1
0 - 1
|
Union Molinense CF 4 | G | 0.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-01-18 | 1 Union Molinense CF |
0 - 1
0 - 1
|
FC Cartagena B 2 | M | -0.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-01-11 | 2 Union Molinense CF |
0 - 3
0 - 3
|
Real Murcia B 2 | M | -0.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2026-01-04 | 3 Yeclano B |
0 - 0
0 - 0
|
Union Molinense CF 2 1 | B | +1.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-12-21 | 1 3 Union Molinense CF |
1 - 1
5 - 1
|
SFC Minerva 2 | G | -1.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-12-07 | 1 3 Union Molinense CF |
2 - 1
4 - 2
|
Aguilas B 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-11-23 | 2 5 UCAM Murcia CF B |
0 - 1
0 - 1
|
Union Molinense CF 5 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-11-16 | 1 Union Molinense CF |
1 - 0
1 - 1
|
Mazarron 1 | B | -0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-11-09 | 4 El Palmar CF Estrella Grana |
0 - 1
0 - 1
|
Union Molinense CF 6 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Spain Tercera Group 13 | 2025-11-02 | 3 Union Molinense CF |
0 - 1
3 - 1
|
Deportivo Maritimo 6 | G | -1.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.6 | 3.3 | 1.9 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: +0.5 , Goller: 2.0, 2.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

