Cum, Şub 8, 2019 · 19:00
En EskiEn Yeni
LLDLDL
3.10
2.90
2.25
En YeniEn Eski
WLDLWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.0
Toplam Gol
Alt 9.0
Toplam Korner
0.0
Laval
Concarneau vs Laval Takım Profili
Concarneau
LDWDLLDLDLEn YeniDüşüşte-1.0 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmaz1/10
Laval
DWLLLWLDLWEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Sonlarda düşüyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 10 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 3 tanesini kazandı
Son
| Concarneau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Laval | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Concarneau | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Laval | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.40,
Std. sapma: 1.45, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 54%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Concarneau vs Laval Gol/Korner Zaman Dağılımı
Concarneau vs Laval Aralarındaki Maçlar
Concarneau vs Laval Tüm H2H verilerini gör →| Concarneau Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 3 | 2018-09-01 | 2 Laval |
0 - 0
2 - 0
|
Concarneau 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| France Ligue 3 | 2018-05-11 | 1 Laval |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau | B | 0.0 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| France Cup | 2016-11-12 | 2 Laval |
1 - 0
2 - 1
|
Concarneau 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Concarneau Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 3 | 2019-01-31 | 1 Le Mans |
1 - 1
2 - 1
|
Concarneau 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2019-01-18 | 2 Concarneau |
0 - 0
0 - 0
|
Jeanne d'Arc Drancy 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| France Ligue 3 | 2019-01-11 | 2 Dunkerque |
0 - 0
3 - 0
|
Concarneau 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| France Cup | 2019-01-05 | SC Bastia |
1 - 1
2 - 2
|
Concarneau 1 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| France Ligue 3 | 2018-11-30 | 1 Chambly Thelle FC |
2 - 0
2 - 0
|
Concarneau 3 | M | -0.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2018-11-09 | 4 Marignane |
1 - 0
2 - 0
|
Concarneau 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-11-02 | 1 Concarneau |
0 - 1
1 - 1
|
Rodez | B | 0.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2018-10-19 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 1
|
Concarneau 2 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-10-05 | 1 Concarneau |
0 - 0
0 - 0
|
Tours 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2018-09-28 | 1 Cholet |
1 - 0
4 - 1
|
Concarneau 1 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-11 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2018-09-21 | 1 Concarneau |
2 - 2
4 - 3
|
Villefranche 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 8.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-09-14 | 1 Lyon Duchere |
1 - 1
1 - 1
|
Concarneau 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-09-07 | 2 Concarneau |
0 - 1
1 - 1
|
Pau 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 4 (2-2) | ||
| France Ligue 3 | 2018-09-01 | 2 Laval |
0 - 0
2 - 0
|
Concarneau 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2018-08-25 | 4 Concarneau |
0 - 1
1 - 1
|
Le Mans 1 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-08-17 | 3 Jeanne d'Arc Drancy |
1 - 0
1 - 2
|
Concarneau 2 | G | 0.0 | Üst | 8.0 | Üst |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2018-08-11 | 2 Concarneau |
0 - 0
2 - 1
|
Dunkerque 2 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| France Ligue 3 | 2018-08-03 | 1 Bourg-Peronnas |
0 - 0
1 - 1
|
Concarneau 2 | B | -0.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2018-07-14 | Caen |
0 - 0
0 - 0
|
Concarneau | B | -1.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-05-11 | 1 Laval |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-04-20 | 2 Concarneau |
0 - 0
2 - 2
|
Avranches 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-04-16 | 1 Concarneau |
1 - 1
1 - 1
|
Cholet 2 | B | -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2018-04-13 | 3 GS Consolat Marseille |
0 - 1
0 - 1
|
Concarneau 1 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 3 | 2018-03-31 | 2 Pau |
4 - 0
4 - 1
|
Concarneau | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-03-24 | 2 Concarneau |
0 - 0
0 - 1
|
Red Star FC 93 4 1 | M | 0.0 | Alt | 8.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-03-20 | Boulogne |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau 1 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-03-16 | 1 1 Creteil |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau 2 | B | 0.0 | Alt | 8.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2018-03-09 | 1 Concarneau |
1 - 1
2 - 1
|
Dunkerque | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-02-23 | Concarneau |
1 - 1
2 - 1
|
Rodez 4 1 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2018-02-16 | Entente SSG |
1 - 1
1 - 1
|
Concarneau 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Laval Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 3 | 2019-02-01 | 4 Laval |
2 - 1
4 - 3
|
Jeanne d'Arc Drancy 2 | G | -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2019-01-17 | 5 Bourg-Peronnas |
0 - 0
2 - 1
|
Laval 3 | M | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2019-01-12 | 3 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Boulogne 2 | B | 0.0 | İade | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2018-12-20 | 1 Rodez |
1 - 1
2 - 1
|
Laval 5 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2018-12-13 | 5 Laval |
0 - 0
1 - 0
|
Tours 3 | G | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2018-11-30 | 2 Villefranche |
2 - 1
2 - 1
|
Laval 3 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2018-11-23 | 2 Laval |
0 - 1
0 - 2
|
Pau 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| France Ligue 3 | 2018-11-10 | 1 Le Mans |
0 - 0
1 - 0
|
Laval 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2018-11-02 | 4 Laval |
2 - 0
3 - 2
|
Dunkerque 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| France Ligue 3 | 2018-10-18 | 1 1 Avranches |
0 - 1
1 - 1
|
Laval 4 | B | 0.0 | İade | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-10-05 | 5 Laval |
0 - 0
2 - 0
|
Chambly Thelle FC 3 1 | G | 0.0 | İade | 8.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-09-28 | 4 Marignane |
1 - 0
2 - 0
|
Laval 3 | M | 0.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-09-21 | Laval |
1 - 0
2 - 0
|
Entente SSG | G | -0.5 | Alt |
|
4-10 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| France Ligue 3 | 2018-09-14 | 3 Cholet |
0 - 0
1 - 2
|
Laval 2 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-09-07 | 2 Laval |
3 - 2
3 - 2
|
Lyon Duchere 2 1 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| France Ligue 3 | 2018-09-01 | 2 Laval |
0 - 0
2 - 0
|
Concarneau 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2018-08-24 | 3 Jeanne d'Arc Drancy |
0 - 0
0 - 1
|
Laval 2 1 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 3 | 2018-08-17 | 3 Laval |
0 - 0
1 - 0
|
Bourg-Peronnas 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| French League Cup | 2018-08-14 | 6 Laval |
0 - 1
0 - 3
|
Clermont Foot | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 4-7 (11) | 6 (4-2) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-08-10 | 2 Boulogne |
1 - 0
2 - 0
|
Laval 2 | M | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| France Ligue 3 | 2018-08-03 | 2 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
US Quevilly 1 | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2018-07-20 | Niort |
0 - 0
1 - 0
|
Laval | M | -0.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2018-07-17 | 1 Laval |
0 - 0
2 - 1
|
Cholet 1 | G | 0.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2018-07-14 | Laval |
0 - 1
0 - 2
|
Lorient | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2018-07-07 | US Orleans 45 |
1 - 0
1 - 1
|
Laval | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2018-07-04 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Tours | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-05-11 | 1 Laval |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| France Ligue 3 | 2018-05-04 | 1 Les Herbiers |
0 - 0
3 - 2
|
Laval 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2018-04-27 | 1 1 Laval |
0 - 0
0 - 1
|
Chambly Thelle FC 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France Ligue 3 | 2018-04-21 | 1 AS Beziers |
3 - 0
5 - 1
|
Laval 2 | M | 0.0 | Üst | 8.0 | Üst |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.1 | 2.9 | 2.25 |
| İlk Yarı | 3.6 | 1.9 | 3.1 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 3 - 6
Korner: 9.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 1 - 3 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Laval -
13' - 2nd Corner - Laval -
19' - 1st Yellow Card - Laval -
30' - 2nd Yellow Card - Concarneau -
43' - 3rd Corner - Laval - Race to 3 Corners - Laval
-
44' - 4th Corner - Concarneau -
45' - 3rd Yellow Card - Laval -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Laval -
50' - 1st Goal - Concarneau -
52' - 6th Corner - Laval - Race to 5 Corners - Laval
-
63' - 4th Yellow Card - Laval -
68' - 7th Corner - Concarneau -
72' - 8th Corner - Concarneau -
84' - 9th Corner - Laval -
90' - 5th Yellow Card - Concarneau -
90' - 6th Yellow Card - Laval -
90' - 7th Yellow Card - Laval -
90+1' - Red Card - Laval -
90' - 7th Yellow Card - Concarneau -
90+1' - Red Card - Concarneau -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

