Paz, Nis 19, 2015 · 16:00
En EskiEn Yeni
WLWDWW
1.61
3.75
4.33
En YeniEn Eski
LWDDLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.75
Compostela
Compostela vs Coruxo Takım Profili
Compostela
WDLWWLWDWWEn YeniSabit+0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 11
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatır8/9
Hızlı başlıyorÖne geçenSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 9 tanesinde ilk yarıda gol
Coruxo
LWDWDLDDWLEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 11
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt2/10
Asya handikabıDengeli4/9
Compostela vs Coruxo Maç Bilgileri
Compostela
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 18 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.3. Galibiyet 60%, AH kazanma 88%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 20%2
Kayıp 20%2
Toplam Gol 2.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 88%8
İptal 0%0
Kayıp 11%1
Coruxo
Son 10 maçta 3W-4D-3L; 9 gol atıldı, 9 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.9, yenilen 0.9. Galibiyet 30%, AH kazanma 44%, gol üst 20%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 40%4
Kayıp 30%3
Toplam Gol 2.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Asya Handikapı
Kazanç 44%4
İptal 22%2
Kayıp 33%3
Son
| Compostela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Coruxo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Compostela | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Coruxo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 16,
Ort: 1.63,
Std. sapma: 1.05, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 13%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Compostela vs Coruxo Gol/Korner Zaman Dağılımı
Compostela vs Coruxo Aralarındaki Maçlar
Compostela vs Coruxo Tüm H2H verilerini gör →| Compostela Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-11-30 | 5 Coruxo |
0 - 0
0 - 0
|
Compostela 3 | B | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Compostela Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-04-11 | 1 Compostela |
1 - 0
4 - 2
|
Tropezon 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-04-04 | 2 Zamora CF |
0 - 0
0 - 1
|
Compostela 5 | G | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-21 | 3 Murcia |
1 - 1
1 - 1
|
Compostela 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-15 | 2 Compostela |
1 - 0
2 - 0
|
UP Langreo 2 | G | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-07 | 2 Lealtad |
1 - 1
3 - 2
|
Compostela 1 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-28 | 1 Compostela |
1 - 0
2 - 0
|
Marino de Luanco 3 | G | -1.0 | Alt |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-22 | 3 Celta de Vigo B |
0 - 1
0 - 1
|
Compostela 7 | G | 0.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-15 | 1 5 Compostela |
0 - 1
0 - 3
|
Racing Ferrol 2 | M |
|
10-5 (15) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-08 | 1 3 UD Logrones |
1 - 2
3 - 3
|
Compostela 2 1 | B | -0.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-01 | 2 Compostela |
1 - 0
2 - 1
|
Valladolid B 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
12-5 (17) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-01-18 | 3 Compostela |
0 - 2
0 - 2
|
Cultural Leonesa 5 | M | -0.5 | Alt |
|
9-10 (19) | 6-8 (14) | 4 (0-4) | 2 (2-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-20 | Compostela |
0 - 0
1 - 0
|
Real Sporting B 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-13 | 2 Real Oviedo |
1 - 0
1 - 0
|
Compostela 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-07 | 1 1 Compostela |
0 - 0
1 - 0
|
Somozas 1 | G | -0.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-11-30 | 5 Coruxo |
0 - 0
0 - 0
|
Compostela 3 | B | -0.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-11-16 | Compostela |
2 - 0
4 - 1
|
Zamora CF | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Coruxo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-04-12 | Coruxo |
0 - 1
0 - 1
|
UD Logrones 1 | M | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-28 | 4 Coruxo |
1 - 0
2 - 1
|
Valladolid B 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-22 | 1 4 Zamora CF |
0 - 0
0 - 0
|
Coruxo | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-15 | 4 Coruxo |
1 - 0
1 - 1
|
Guijuelo 4 | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-03-07 | 2 Atletico Astorga |
0 - 0
3 - 1
|
Coruxo 2 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-28 | 1 5 Coruxo |
0 - 1
1 - 1
|
Cultural Leonesa 5 | B | 0.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-22 | 3 Murcia |
0 - 1
0 - 1
|
Coruxo 3 | G | -1.0 | Alt |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-15 | 2 Coruxo |
0 - 1
1 - 1
|
Burgos 5 | B |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-02-01 | 2 Coruxo |
0 - 0
2 - 0
|
Real Aviles CF 3 1 | G | 0.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-01-11 | 4 Marino de Luanco |
1 - 0
1 - 0
|
Coruxo 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2015-01-04 | 3 Real Oviedo |
1 - 0
2 - 0
|
Coruxo 5 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-21 | Coruxo |
0 - 0
0 - 2
|
Celta de Vigo B 3 | M | 0.0 | Alt |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-14 | 1 Coruxo |
0 - 0
0 - 0
|
Somozas 5 | B | -0.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-12-06 | 6 Racing Ferrol |
1 - 0
2 - 0
|
Coruxo 5 1 | M | -0.5 | Alt |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-11-30 | 5 Coruxo |
0 - 0
0 - 0
|
Compostela 3 | B | -0.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2014-08-24 | Coruxo |
0 - 0
1 - 1
|
Marino de Luanco | B | Alt |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.61 | 3.75 | 4.33 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 7 - 7
Korner: , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 2.5
-
3' - 1st Corner - Compostela -
17' - 2nd Corner - Coruxo -
21' - 3rd Corner - Compostela -
22' - 1st Goal - Compostela -
24' - 1st Yellow Card - Coruxo -
25' - 2nd Yellow Card - Compostela - Race to 3 Corners - Compostela
-
27' - 4th Corner - Compostela -
31' - 3rd Yellow Card - Compostela -
33' - 5th Corner - Coruxo -
39' - 6th Corner - Compostela -
40' - 4th Yellow Card - Coruxo - Race to 5 Corners - Compostela
-
42' - 7th Corner - Compostela -
45+1' - 8th Corner - Coruxo -
45+1' - 2nd Goal - Coruxo - Half Time
-
49' - 9th Corner - Coruxo -
50' - 10th Corner - Coruxo -
58' - 11th Corner - Coruxo -
72' - 5th Yellow Card - Coruxo - Race to 7 Corners - Coruxo
-
76' - 12th Corner - Coruxo -
86' - 13th Corner - Compostela -
90+3' - 6th Yellow Card - Coruxo -
90+6' - 14th Corner - Compostela
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
