Cologne vs NEC Takım Profili
Cologne vs NEC Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 19 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.1. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 40%, korner üst 80%.
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 12 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.3. Galibiyet 30%, AH kazanma 50%, gol üst 30%, korner üst 60%.
| Cologne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Cologne | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Cologne vs NEC Gol/Korner Zaman Dağılımı
Cologne vs NEC Aralarındaki Maçlar
Cologne vs NEC Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Cologne Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2022-07-17 | 1 Kickers Offenbach |
0 - 1
0 - 2
|
Cologne 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Elite Club Friendlies | 2022-07-16 | 2 Cologne |
0 - 2
1 - 2
|
AC Milan 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-09 | Cologne |
0 - 1
1 - 1
|
Grasshoppers | B | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2022-07-08 | Cologne |
2 - 0
4 - 0
|
Austria Lustenau | G | -1.5 | Üst |
|
||||||
| Germany Bundesliga I | 2022-05-14 | 1 VfB Stuttgart |
1 - 0
2 - 1
|
Cologne 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2022-05-07 | Cologne |
0 - 1
0 - 1
|
Wolfsburg 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Germany Bundesliga I | 2022-04-30 | 2 Augsburg |
0 - 2
1 - 4
|
Cologne 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Germany Bundesliga I | 2022-04-23 | 2 Cologne |
2 - 1
3 - 1
|
Arminia Bielefeld 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Germany Bundesliga I | 2022-04-09 | 2 Cologne |
0 - 1
3 - 2
|
Mainz 2 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germany Bundesliga I | 2022-04-01 | 3 Union Berlin |
0 - 0
1 - 0
|
Cologne 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2022-03-23 | Siegburger SV 04 |
0 - 6
1 - 8
|
Cologne | G | +5.0,+5.5 | Üst | 12.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2022-03-20 | 2 Cologne |
1 - 1
1 - 1
|
Borussia Dortmund 3 | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Germany Bundesliga I | 2022-03-13 | 2 Bayer Leverkusen |
0 - 0
0 - 1
|
Cologne 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2022-03-06 | 1 Cologne |
0 - 0
0 - 1
|
TSG Hoffenheim 4 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2022-02-26 | 1 Greuther Furth |
0 - 0
1 - 1
|
Cologne 2 | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-11 (18) | 2-7 (9) | 5 (0-5) | 2 (0-2) |
| Germany Bundesliga I | 2022-02-19 | 1 Cologne |
0 - 0
1 - 0
|
Eintracht Frankfurt 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany Bundesliga I | 2022-02-05 | 2 Cologne |
1 - 0
1 - 0
|
SC Freiburg 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 6 (3-3) |
| Europe Friendlies | 2022-01-27 | Cologne |
1 - 1
2 - 2
|
Schalke | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Germany Bundesliga I | 2022-01-22 | Bochum |
1 - 2
2 - 2
|
Cologne 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Germany DFB Pokal | 2022-01-18 | 3 Cologne |
0 - 0
0 - 0
|
Hamburg 1 | B | -0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
5-12 (17) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Germany Bundesliga I | 2022-01-15 | 1 Cologne |
0 - 2
0 - 4
|
Bayern Munich | M | +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-12 (17) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 5 (3-2) |
| Germany Bundesliga I | 2022-01-09 | 3 Hertha Berlin |
0 - 2
1 - 3
|
Cologne 1 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Germany Bundesliga I | 2021-12-19 | 3 Cologne |
0 - 0
1 - 0
|
VfB Stuttgart 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2021-12-14 | 3 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 3
|
Cologne 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| Germany Bundesliga I | 2021-12-10 | 2 Cologne |
0 - 0
0 - 2
|
Augsburg 4 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2021-12-04 | 1 Arminia Bielefeld |
1 - 1
1 - 1
|
Cologne 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Germany Bundesliga I | 2021-11-27 | 1 Cologne |
0 - 0
4 - 1
|
Borussia M'gladbach 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Germany Bundesliga I | 2021-11-21 | 2 Mainz |
1 - 0
1 - 1
|
Cologne 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2021-11-10 | Cologne |
2 - 0
4 - 0
|
Paderborn | G | -1 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Bundesliga I | 2021-11-07 | 2 Cologne |
1 - 2
2 - 2
|
Union Berlin 2 | B | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| NEC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2022-07-16 | 1 NEC |
3 - 0
4 - 0
|
1. FC Bocholt 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
||||||
| Netherlands Eredivisie | 2022-05-15 | 1 NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Fortuna Sittard 4 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2022-05-11 | PSV |
2 - 0
3 - 2
|
NEC | M | -2.0, -2.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2022-05-08 | 2 NEC |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 2 | G | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2022-04-29 | FC Utrecht |
0 - 0
1 - 0
|
NEC 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2022-04-23 | 2 NEC |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax 1 | M | +2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-04-09 | 1 1 NEC |
0 - 0
0 - 2
|
FC Twente | M | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-04-03 | 1 Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
1 - 2
|
NEC 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-03-19 | 1 NEC |
0 - 0
0 - 0
|
Sparta Rotterdam 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-03-12 | 4 FC Groningen |
2 - 3
4 - 3
|
NEC 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-10 (18) | 6-4 (10) | 5 (5-0) | 3 (1-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-03-06 | NEC |
1 - 1
1 - 3
|
AZ 1 | M | +1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-02-27 | 2 Vitesse |
0 - 0
4 - 1
|
NEC | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-02-19 | 2 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
RKC 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-02-13 | 3 Heerenveen |
0 - 1
0 - 1
|
NEC 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-02-05 | 1 2 PEC Zwolle |
1 - 1
1 - 1
|
NEC 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-01-23 | 1 NEC |
1 - 1
1 - 4
|
Feyenoord | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-9 (11) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dutch Cup | 2022-01-19 | 2 FC Groningen |
1 - 1
1 - 2
|
NEC 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2022-01-15 | 1 NEC |
0 - 0
0 - 0
|
Heracles 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-12-22 | 1 Willem II |
0 - 1
0 - 1
|
NEC | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-12-19 | 1 Go Ahead Eagles |
0 - 2
0 - 2
|
NEC 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dutch Cup | 2021-12-16 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 2
1 - 2
|
NEC 3 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
3-6 (9) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Netherlands Eredivisie | 2021-12-12 | 2 NEC |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 1 | M | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
1-14 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-12-05 | 3 RKC |
1 - 1
2 - 1
|
NEC 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-11-26 | 3 NEC |
2 - 1
2 - 3
|
Cambuur Leeuwarden 1 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-3 (13) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-11-20 | 1 AZ |
0 - 1
1 - 1
|
NEC | B | -1.0, -1.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
15-1 (16) | 9-0 (9) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-11-06 | NEC |
0 - 0
1 - 1
|
Heerenveen | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
11-7 (18) | 8-3 (11) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-10-31 | NEC |
1 - 0
3 - 0
|
FC Groningen 2 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Dutch Cup | 2021-10-27 | 2 Capelle |
0 - 2
0 - 3
|
NEC | G | +4.0, +4.5 | Alt | 12.0 | Üst |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-10-24 | 2 FC Twente |
0 - 0
1 - 2
|
NEC 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Netherlands Eredivisie | 2021-10-17 | 3 NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Vitesse 4 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.444 | 4.5 | 5 |
| İlk Yarı | 1.909 | 2.6 | 5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 5 - 0 , Korner: 6 - 3
Korner: 9.0 , Handikap: -1.0 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 2 - 0 , Korner: 4 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Cologne -
10' - 2nd Corner - NEC -
11' - 3rd Corner - Cologne - Race to 3 Corners - Cologne
-
17' - 4th Corner - Cologne -
22' - 1st Goal - Cologne -
34' - 5th Corner - Cologne -
40' - 2nd Goal - Cologne -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Goal - Cologne - Race to 5 Corners - Cologne
-
63' - 6th Corner - Cologne -
70' - 7th Corner - NEC -
75' - 4th Goal - Cologne -
80' - 5th Goal - Cologne -
81' - 8th Corner - Cologne -
86' - 9th Corner - NEC -
5-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

