Cmt, Ağu 6, 2022 · 15:00
4 - 1
Maç Sonu · İY 2-1
Ards
5
En EskiEn Yeni
WWLWWW
1.17
6.50
11.00
En YeniEn Eski
WDWLWL

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.75
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-2.25
Coleraine
Coleraine
LLDLWLLLLLEn YeniDüşüşte-1.2 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli5/10
Ards
LDLWLLLWLWEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli4/9
Coleraine

Son 10 maçta 5W-0D-5L; 24 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.4, yenilen 1.3. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 50%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 50%5 Beraberlik 0%0 Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.5, 4.0
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 50%5 İptal 0%0 Kayıp 50%5
Ards

Son 10 maçta 4W-1D-5L; 19 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.6. Galibiyet 40%, AH kazanma 44%, gol üst 40%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 40%4 Beraberlik 10%1 Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.5, 4.0
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Asya Handikapı
Kazanç 44%4 İptal 11%1 Kayıp 44%4
Son
Coleraine
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Ards
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Coleraine
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Ards
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 26, Ort: 3.12, Std. sapma: 1.69, Medyan: 3, Mod: 3, Üst: 31%

Coleraine Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2019-01-18 2 Ards
1 - 1
1 - 2
Coleraine 1 G +1.0, +1.5 Üst 10.5
Northern Ireland Premier 2018-09-15 1 Ards
0 - 0
0 - 0
Coleraine 1 B +1.5 Alt 10.0
Northern Ireland Premier 2018-03-17 2 Ards
1 - 2
1 - 3
Coleraine G +1.0, +1.5 Üst 10.0
Northern Ireland Premier 2017-11-21 1 Coleraine
2 - 0
4 - 1
Ards 3 G -1.5, -2.0 Üst 10.5
Northern Ireland League Cup 2015-12-15 2 Ards
0 - 1
2 - 2
Coleraine 1 B +0.5 Üst 10.0
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Coleraine Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
UK Friendlies 2022-07-30 Coleraine
2 - 1
4 - 1
Annagh United G -2.0 Üst
UK Friendlies 2022-07-29 Portstewart
1 - 2
1 - 4
Coleraine G +2.5 Üst
UK Friendlies 2022-07-23 Coleraine
4 - 0
5 - 0
Ballinamallard Utd 4 G -2.0, -2.5 Üst 9.5
UK Friendlies 2022-07-19 1 Coleraine
0 - 2
1 - 2
Institute 1 M -2.5, -3.0 Alt 9.5
UK Friendlies 2022-07-16 Coleraine
2 - 0
4 - 0
Ballyclare Comrades G -2.5 Üst
UK Friendlies 2022-07-09 Limavady United
0 - 2
0 - 5
Coleraine G +2.5, +3.0 Üst
3-9 (12) 3-5 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-05-10 2 Larne
1 - 0
2 - 0
Coleraine 2 M -0.5, -1.0 Alt
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2022-04-30 Linfield
2 - 0
2 - 0
Coleraine 1 M -1.0 Alt 10.0 Alt
7-0 (7) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-04-19 1 2 Coleraine
0 - 2
1 - 2
Cliftonville 1 M +0.5 Üst 9.5 Alt
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2022-04-08 2 Larne
2 - 0
3 - 0
Coleraine 2 M -0.5 Üst 10.0 Alt
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2022-03-26 1 3 Coleraine
0 - 1
2 - 3
Glenavon 1 1 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Üst
10-7 (17) 4-6 (10) 3 (1-2) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2022-03-22 Warrenpoint Town
1 - 4
2 - 5
Coleraine G +0.5,+1.0 Üst 10.0 İade
8-2 (10) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-03-19 1 Portadown
0 - 0
2 - 0
Coleraine 2 M +1.0 Alt 10.5 Üst
3-13 (16) 1-8 (9) 2 (0-2) 1 (1-0)
Northern Ireland League Cup 2022-03-13 1 Cliftonville
0 - 0
2 - 2
Coleraine 3 B 0.0, -0.5 Üst 10.0 Alt
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2022-03-08 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Coleraine 2 M 0.0, -0.5 Alt 10.0 Üst
6-11 (17) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Northern Ireland Cup 2022-03-04 2 Cliftonville
0 - 1
2 - 1
Coleraine 3 M -0.5 Üst 10.0 Alt
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2022-03-01 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Larne 1 B 0.0, +0.5 Alt 10.0 Üst
9-2 (11) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2022-02-26 1 Coleraine
1 - 1
1 - 1
Ballymena Utd 4 B -0.5, -1.0 Alt 9.5 Üst
9-1 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Northern Ireland Premier 2022-02-15 2 Coleraine
0 - 0
2 - 1
Warrenpoint Town G -1.5 Üst 10.0 İade
7-3 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Cup 2022-02-05 Coleraine
0 - 0
2 - 0
Portadown 1 G -1.5,-2.0 Alt
12-9 (21) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-01-29 1 Coleraine
1 - 0
3 - 0
Linfield 4 G +0.5 Üst 10.5 Üst
6-5 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2022-01-25 Glentoran
1 - 0
2 - 1
Coleraine 3 M -0.5 Üst 9.5 Üst
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2022-01-22 1 Coleraine
2 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 3 G -1.0 Üst 10.0 İade
6-4 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (1-3)
Northern Ireland Premier 2022-01-15 3 Portadown
0 - 0
0 - 0
Coleraine 2 B +1.0, +1.5 Alt
3-12 (15) 1-8 (9) 3 (0-3) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2021-12-27 2 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Coleraine 1 M +0.5 Üst
2-12 (14) 0-6 (6) 1 (0-1) 4 (1-3)
Northern Ireland Premier 2021-12-22 1 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Glentoran 2 M 0.0 Alt 9.5 Üst
3-8 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2021-12-18 3 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 B 0.0 Alt 10.0 Alt
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland League Cup 2021-12-14 1 Coleraine
2 - 0
6 - 1
Warrenpoint Town 3 1 G -1.5 Üst 10.0 Alt
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2021-12-11 2 Glenavon
0 - 0
1 - 0
Coleraine 1 M 0.0, +0.5 Alt
6-6 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2021-12-04 2 Coleraine
1 - 1
1 - 2
Linfield 4 M 0.0, +0.5 Üst 10.5 Alt
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Ards Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
UK Friendlies 2022-08-02 Bangor FC
0 - 0
0 - 3
Ards G
UK Friendlies 2022-07-26 1 Carrick Rangers
1 - 1
4 - 4
Ards 1 B -0.5, -1.0 Üst
Northern Ireland Championship 2022-04-15 1 Ballyclare Comrades
0 - 1
0 - 1
Ards 1 G 0.0, +0.5 Alt
Northern Ireland Championship 2022-03-26 2 HW Welders
3 - 0
4 - 0
Ards M 0.0 Üst
Northern Ireland Championship 2022-03-05 Ards
3 - 0
5 - 0
Ballyclare Comrades 1 G -0.5, -1.0 Üst
Northern Ireland Cup 2022-02-04 1 2 Newry City
1 - 0
1 - 0
Ards 1 M -1 Alt 10.0 Üst
6-12 (18) 3-5 (8) 3 (1-2) 4 (1-3)
Northern Ireland Championship 2022-01-29 5 Queens University
1 - 0
2 - 1
Ards 2 2 M +0.5, +1.0 İade 8.5 Alt
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Northern Ireland Championship 2022-01-21 2 Ards
0 - 1
0 - 1
Annagh United 1 M 0.0, -0.5 Alt
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-12-18 1 Ballyclare Comrades
1 - 2
2 - 4
Ards 1 G 0.0 Üst
3-1 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-11-19 2 2 Ards
1 - 1
1 - 2
Dergview FC 1 1 M -1 Üst 9.0 Üst
9-1 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Championship 2021-10-29 Ards
1 - 1
1 - 1
Newry City B 0.0, -0.5 Alt 9.0 Üst
9-5 (14) 6-1 (7) 2 (2-0) 3 (0-3)
Northern Ireland League Cup 2021-10-26 Ards
0 - 1
1 - 4
Cliftonville M +1.0, +1.5 Üst 10.0 Alt
0-7 (7) 0-6 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-10-09 3 Knockbreda
2 - 0
2 - 3
Ards 4 1 G +1.0 Üst
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Northern Ireland County Antrim Shield 2021-10-05 Linfield
1 - 0
1 - 0
Ards 1 M -1.5, -2.0 Alt
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Championship 2021-09-24 3 Ards
2 - 0
3 - 0
Ballyclare Comrades 1 G 0.0, -0.5 Üst 9.5 Alt
4-2 (6) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-09-18 2 Institute
0 - 1
2 - 1
Ards 2 1 M +0.5 Alt
5-10 (15) 1-5 (6) 2 (1-1) 5 (2-3)
Northern Ireland League Cup 2021-09-15 2 Ards
1 - 0
4 - 0
Dollingstown 1 G -2.0 Üst 11.0 Alt
7-3 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Championship 2021-09-11 3 Ards
2 - 0
2 - 0
Dundela 4 G -1.0, -1.5 Alt
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Championship 2021-08-27 3 Newry City
0 - 1
2 - 1
Ards 5 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Alt
5-1 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Championship 2021-08-20 3 Ards
1 - 0
3 - 0
Queens University Belfast 3 G -1.0 Alt 10.0 Üst
10-3 (13) 5-3 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-08-14 2 Ards
1 - 0
1 - 0
HW Welders 1 1 G -0.5 Alt
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2021-08-10 1 4 Ards
1 - 1
3 - 1
Loughgall 1 G 0.0, -0.5 Üst
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
UK Friendlies 2020-10-02 Larne
2 - 0
3 - 0
Ards M -1.5 Alt
5-2 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2020-09-19 Portadown
1 - 0
1 - 2
Ards G -0.5, -1.0 Alt
9-1 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
UK Friendlies 2020-08-28 3 Bangor FC
1 - 0
1 - 2
Ards 2 G +0.5, +1.0 Alt
0-4 (4) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2020-08-22 Ards
0 - 0
0 - 1
Crusaders M
3-5 (8) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Championship 2020-02-25 2 Ards
1 - 1
3 - 1
Dergview FC 2 G -1.0, -1.5 Üst 9.5 Alt
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Championship 2020-02-15 1 Dundela
0 - 3
1 - 5
Ards 1 G 0.0, -0.5 Üst
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Championship 2020-01-17 2 Ards
0 - 0
0 - 1
PSNI 3 M -2.5, -3.0 Alt 10.5 Üst
12-3 (15) 7-3 (10) 4 (4-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Cup 2020-01-04 Ards
0 - 1
1 - 3
Carrick Rangers 1 M 0.0 Üst 10.5 Üst
4-10 (14) 1-7 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 1.167 6.5 11
İlk Yarı 1.5 3 8.5
Asya Handikapı
Maç Sonu (-2.25) Ev Sahibi@2 [email protected]
İlk Yarı (-0.75) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.75) Üst@2 [email protected]
İlk Yarı (1.5) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 4 - 1 , Korner: 10 - 5

Korner: , Handikap: -2.0, -2.5 , Goller: 3.5, 4.0

7
İsabetli şut
1
8
İsabetsiz şut
2
148
Atak
68
107
Tehlikeli Atak
41

Skor: 2 - 1 , Korner: 6 - 3 İlk Yarı

Korner: , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 1.5

4
İsabetli şut
1
1
İsabetsiz şut
1
75
Atak
32
55
Tehlikeli Atak
26
  • 2' - 1st Goal - Coleraine
  • 5' - 2nd Goal - Ards
  • 7' - 1st Corner - Coleraine
  • 9' - 2nd Corner - Ards
  • 16' - 3rd Corner - Ards
  • 17' - 4th Corner - Coleraine
  • 20' - 5th Corner - Ards
  • Race to 3 Corners - Ards
  • 30' - 3rd Goal - Coleraine
  • 32' - 6th Corner - Coleraine
  • 39' - 7th Corner - Coleraine
  • 41' - 8th Corner - Coleraine
  • Race to 5 Corners - Coleraine
  • 41' - 9th Corner - Coleraine
  • 2-1 score at the end of First Half
  • Race to 7 Corners - Coleraine
  • 51' - 10th Corner - Coleraine
  • 51' - 4th Goal - Coleraine
  • 55' - 11th Corner - Coleraine
  • 69' - 5th Goal - Coleraine
  • Race to 9 Corners - Coleraine
  • 74' - 12th Corner - Coleraine
  • 75' - 13th Corner - Ards
  • 75' - 14th Corner - Ards
  • 77' - 15th Corner - Coleraine
  • 87' - Missed Penalty - Coleraine
  • 4-1 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar