Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
Alt 9.5
Toplam Korner
-0.25
Cesena
Cesena vs Siena Takım Profili
Cesena
DWWDWDWLWDEn YeniSabit-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 21
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıDengeli5/10
Siena
WLDWLWLLLLEn YeniDüşüşte-0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst8/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Son
| Cesena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Siena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Cesena | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Siena | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner DağılımıÇizgi 9.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.20,
Std. sapma: 1.44, Medyan: 2,
Mod: 1,
Üst: 43%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Cesena vs Siena Gol/Korner Zaman Dağılımı
Cesena vs Siena Aralarındaki Maçlar
Cesena vs Siena Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Cesena Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2021-12-12 | 1 3 Carrarese |
1 - 0
1 - 1
|
Cesena 1 | B | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-12-05 | Cesena |
2 - 0
3 - 1
|
Montevarchi 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-28 | 1 Virtus Entella |
1 - 1
3 - 1
|
Cesena 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-21 | 1 Cesena |
1 - 0
4 - 0
|
Fermana 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-14 | 1 AC Reggiana 1919 |
0 - 0
0 - 0
|
Cesena 4 | B | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-08 | 2 Cesena |
0 - 0
1 - 0
|
Pescara 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-31 | 1 Cesena |
0 - 0
0 - 0
|
Pistoiese 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-23 | 2 Teramo |
0 - 2
0 - 4
|
Cesena | G | +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-19 | 1 Cesena |
2 - 0
2 - 1
|
Pontedera 1 | G | -1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-16 | 1 Vis Pesaro |
0 - 1
1 - 1
|
Cesena 4 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-10 | 3 Cesena |
1 - 0
2 - 0
|
Ancona-Matelica 3 | G | -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-10-02 | 3 Grosseto |
0 - 1
0 - 1
|
Cesena 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-28 | 4 Cesena |
1 - 1
1 - 2
|
Modena 4 1 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-25 | 1 1 Olbia |
0 - 0
0 - 1
|
Cesena 4 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
7-4 (11) | 7-3 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-09-19 | 2 Viterbese |
0 - 0
0 - 1
|
Cesena 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Cup | 2021-09-15 | 1 Cesena |
0 - 0
1 - 2
|
Virtus Entella 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-12 | 1 Cesena |
0 - 0
0 - 0
|
Imolese 3 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-05 | 4 Lucchese |
1 - 0
1 - 2
|
Cesena 4 | G | 0.0 | Üst |
|
10-4 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-08-29 | 2 Cesena |
0 - 0
0 - 0
|
Gubbio 2 | B | 0.0,-0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Cup | 2021-08-22 | 1 Cesena |
2 - 0
3 - 1
|
Pistoiese 2 | G | -1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2021-08-18 | Forli |
1 - 1
2 - 2
|
Cesena | B | +1.0 | Üst |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2021-08-13 | 1 Cesena |
1 - 1
1 - 2
|
Mantova 2 | M | 0.0,-0.5 | Üst |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2021-08-01 | 2 Perugia |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena | M | -0.5, -1.0 | Alt | 8.0 | İade |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Elite Club Friendlies | 2021-07-24 | Juventus |
2 - 1
3 - 1
|
Cesena | M | -2.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Play-Offs | 2021-05-19 | 2 2 Cesena |
0 - 1
2 - 3
|
Matelica 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Italy Serie C Play-Offs | 2021-05-08 | 3 Cesena |
2 - 1
2 - 1
|
Mantova 4 | G | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-05-02 | Cesena |
2 - 0
3 - 1
|
Arezzo 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Italy Serie C Group B | 2021-04-25 | 4 Sudtirol |
1 - 1
1 - 1
|
Cesena 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-04-18 | 4 Cesena |
0 - 0
0 - 2
|
Imolese 2 | M | -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-04-11 | 1 3 Sambenedettese |
0 - 2
0 - 2
|
Cesena 1 | G | 0.0 | İade | 9.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Siena Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2021-12-12 | 1 5 Siena |
0 - 1
0 - 1
|
Pontedera 3 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-12-05 | 2 Ancona-Matelica |
0 - 1
3 - 2
|
Siena | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-27 | 3 Siena |
0 - 0
1 - 3
|
Grosseto 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-21 | 4 Lucchese |
0 - 0
1 - 0
|
Siena 4 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-13 | 2 Siena |
0 - 0
3 - 2
|
Olbia | G | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2021-11-07 | 6 Siena |
0 - 1
1 - 2
|
Modena 3 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-11-01 | 1 Gubbio |
0 - 1
1 - 2
|
Siena 1 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-23 | 1 3 Siena |
1 - 0
1 - 1
|
Pescara 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-10-19 | 4 Viterbese |
0 - 0
2 - 0
|
Siena 2 | M | 0.0 | İade |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2021-10-16 | 2 Siena |
0 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella 5 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
12-2 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-09 | 4 Fermana |
1 - 1
1 - 1
|
Siena 4 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-10-02 | 1 Siena |
0 - 0
0 - 0
|
Pistoiese 2 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-28 | 1 Montevarchi |
0 - 1
0 - 3
|
Siena 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-25 | 2 Siena |
0 - 2
0 - 2
|
AC Reggiana 1919 2 | M | 0.0 | İade | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-19 | 1 Imolese |
0 - 0
0 - 0
|
Siena 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-15 (21) | 5-7 (12) | 4 (3-1) | 3 (0-3) |
| Italy Serie C Cup | 2021-09-16 | 1 Teramo |
0 - 0
1 - 0
|
Siena 1 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-12 | 1 Siena |
1 - 0
3 - 0
|
Carrarese 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-09-05 | 5 Teramo |
0 - 0
0 - 0
|
Siena 2 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2021-08-29 | 4 Siena |
2 - 0
3 - 0
|
Vis Pesaro 2 1 | G | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Cup | 2021-08-21 | 1 Siena |
0 - 1
1 - 1
|
Fermana 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie D | 2021-06-09 | Foligno |
1 - 1
1 - 2
|
Siena 3 | G | 0.0 | Üst |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie D | 2021-06-06 | 2 Siena |
1 - 1
1 - 3
|
Aquila 1902 Montevarchi 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italy Serie D | 2021-06-02 | 3 ASD Trastevere |
1 - 0
2 - 2
|
Siena 4 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Italy Serie D | 2021-05-09 | 1 1 ASD Sporting Trestina |
1 - 0
1 - 0
|
Siena 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 2 (0-2) | ||
| Italy Serie D | 2021-04-28 | 1 Montespaccato |
1 - 0
2 - 0
|
Siena 4 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
2-12 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie D | 2021-04-21 | 2 ASD Grassina |
0 - 0
0 - 1
|
Siena 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie D | 2021-04-18 | 1 Siena |
2 - 1
2 - 2
|
ASD Lornano Badesse 3 | B | -0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Italy Serie D | 2021-04-14 | 2 Gavorrano |
0 - 0
0 - 1
|
Siena 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie D | 2021-02-24 | 2 Siena |
1 - 0
1 - 0
|
Scandicci 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Italy Serie D | 2021-02-21 | 4 AS Ostia Mare |
1 - 0
3 - 1
|
Siena 2 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.05 | 3.1 | 3.25 |
| İlk Yarı | 2.75 | 2 | 4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 6 - 5
Korner: 9.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 2.0, 2.5
Skor: 0 - 0 , Korner: 3 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 0.5, 1.0
-
1' - 1st Corner - Siena -
19' - 2nd Corner - Cesena -
34' - 1st Yellow Card - Cesena -
37' - 3rd Corner - Cesena -
39' - 4th Corner - Cesena - Race to 3 Corners - Cesena
-
41' - 2nd Yellow Card - Siena -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Cesena - Race to 5 Corners - Cesena
-
51' - 6th Corner - Cesena -
60' - 7th Corner - Siena -
67' - 8th Corner - Siena -
68' - 9th Corner - Siena -
69' - 10th Corner - Cesena -
70' - 1st Goal - Cesena -
72' - 11th Corner - Siena -
84' - 3rd Yellow Card - Siena -
88' - Red Card - Siena -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

