Paz, May 24, 2026 · 14:00
En EskiEn Yeni
DDLLLL
2.55
3.25
2.63
En YeniEn Eski
WWLWLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.0
Toplam Gol
Üst 8.5
Toplam Korner
0.0
Central Espanol
Cerro vs Central Espanol Takım Profili
Cerro
LWLWDDLLLLEn YeniDüşüşte-1.1 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Central Espanol
LDWWDLWLWWEn YeniSabit+0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerAlt2/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatır7/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımıSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 8 tanesinde karşılıklı gol
Son
| Cerro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Central Espanol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Cerro | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Central Espanol | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0
Korner DağılımıÇizgi 8.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.25,
Std. sapma: 1.77, Medyan: 2,
Mod: 3,
Üst: 53%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Cerro vs Central Espanol Gol/Korner Zaman Dağılımı
Cerro vs Central Espanol Aralarındaki Maçlar
Cerro vs Central Espanol Tüm H2H verilerini gör →| Cerro Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Apertura | 2026-04-26 | 1 2 Central Espanol |
2 - 1
3 - 1
|
Cerro 5 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Segunda | 2022-08-05 | 1 3 Cerro |
2 - 0
2 - 0
|
Central Espanol 5 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Segunda | 2022-05-14 | 1 3 Central Espanol |
0 - 1
1 - 2
|
Cerro 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Segunda | 2021-09-28 | 2 Cerro |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Segunda | 2021-06-16 | 2 Central Espanol |
2 - 1
3 - 2
|
Cerro 3 | M | +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Cerro Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2026-05-16 | 2 Boston River |
2 - 1
4 - 1
|
Cerro 3 | M | -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-05-10 | 1 Nacional De Football |
2 - 0
4 - 0
|
Cerro 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-05-02 | 3 Cerro |
0 - 0
0 - 1
|
Deportivo Maldonado 3 | M | +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-26 | 1 2 Central Espanol |
2 - 1
3 - 1
|
Cerro 5 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-19 | 2 Cerro |
0 - 0
1 - 1
|
Montevideo City Torque 2 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-11 | 2 Cerro Largo |
1 - 0
1 - 1
|
Cerro 4 | B | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-04-05 | 6 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Defensor Sporting 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-28 | 2 Montevideo Wanderers |
1 - 0
3 - 0
|
Cerro 3 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-8 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-25 | 4 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Juventud De Las Piedras 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-21 | Penarol |
2 - 1
3 - 1
|
Cerro | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-14 | 4 Cerro |
0 - 0
0 - 1
|
Club Atletico Progreso 1 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-08 | 4 Racing Club de Montevideo |
0 - 0
1 - 0
|
Cerro 4 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-27 | 2 Cerro |
1 - 1
1 - 1
|
Boston River 6 | B | 0.0, +0.5 | İade | 8.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-20 | 5 Cerro |
0 - 0
1 - 1
|
Liverpool Montevideo 3 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | İade |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-16 | 4 Albion FC |
1 - 0
3 - 0
|
Cerro 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-09 | 1 3 Cerro |
0 - 0
0 - 1
|
Danubio 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Copa de la Liga | 2026-01-15 | 3 Racing Club de Montevideo |
0 - 0
2 - 1
|
Cerro | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-11-09 | 1 Cerro |
0 - 0
0 - 0
|
Boston River 5 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-11-01 | 1 3 Cerro |
0 - 0
0 - 0
|
Nacional De Football 3 | B | +1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Uruguay Clausura | 2025-10-25 | 2 Cerro |
1 - 0
2 - 0
|
Penarol 7 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-10-18 | 1 3 Montevideo City Torque |
0 - 2
1 - 2
|
Cerro 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2025-10-12 | 1 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Defensor Sporting 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2025-10-05 | 5 Club Atletico Progreso |
2 - 0
2 - 0
|
Cerro 3 | M | 0.0, -0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-09-27 | 6 Montevideo Wanderers |
0 - 1
0 - 1
|
Cerro 6 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-09-21 | 1 4 Cerro |
1 - 0
1 - 0
|
Miramar Misiones 6 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay Clausura | 2025-09-14 | 3 Danubio |
4 - 0
5 - 1
|
Cerro 2 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Uruguay Clausura | 2025-09-07 | 2 2 Cerro |
0 - 0
0 - 1
|
Cerro Largo 6 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-08-31 | 1 Juventud De Las Piedras |
1 - 0
1 - 0
|
Cerro 3 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-08-24 | 5 Cerro |
1 - 1
2 - 1
|
Liverpool Montevideo 2 | G | +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Clausura | 2025-08-17 | 3 Plaza Colonia |
0 - 2
0 - 2
|
Cerro 2 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Central Espanol Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2026-05-17 | 1 4 Central Espanol |
1 - 1
2 - 1
|
Defensor Sporting 2 | G | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-05-09 | 4 Central Espanol |
0 - 0
2 - 0
|
Racing Club de Montevideo 3 | G | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-05-03 | 1 Boston River |
1 - 0
2 - 1
|
Central Espanol 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-26 | 1 2 Central Espanol |
2 - 1
3 - 1
|
Cerro 5 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-18 | 1 Albion FC |
0 - 1
6 - 1
|
Central Espanol 2 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2026-04-12 | 1 4 Central Espanol |
0 - 1
2 - 2
|
Danubio 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-04-04 | 2 Nacional De Football |
0 - 0
0 - 1
|
Central Espanol 3 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-31 | 1 5 Central Espanol |
1 - 1
2 - 1
|
Deportivo Maldonado 6 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-24 | 4 Liverpool Montevideo |
2 - 2
3 - 3
|
Central Espanol 3 | B | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-21 | 4 Montevideo City Torque |
1 - 1
2 - 1
|
Central Espanol 4 | M | -0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-15 | 1 Central Espanol |
0 - 1
1 - 3
|
Cerro Largo 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-03-08 | 2 Defensor Sporting |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-28 | 2 Central Espanol |
0 - 0
0 - 1
|
Montevideo Wanderers 6 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-22 | 4 Juventud De Las Piedras |
0 - 0
0 - 1
|
Central Espanol 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-15 | 2 Central Espanol |
0 - 0
2 - 1
|
Penarol 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Uruguay Apertura | 2026-02-07 | 2 4 Club Atletico Progreso |
0 - 2
0 - 3
|
Central Espanol 2 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| America Friendlies | 2026-01-20 | Central Espanol |
0 - 0
0 - 0
|
Universidad de Concepcion | B | +0.5 | Alt |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Uruguay Copa de la Liga | 2026-01-13 | 2 Penarol |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-8 (16) | 4-6 (10) | 5 (2-3) | 3 (1-2) |
| Uruguay Segunda | 2025-10-26 | Albion FC |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-10-18 | 3 Central Espanol |
1 - 1
2 - 1
|
Atletico Fenix Montevideo 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-10-11 | 1 Rampla Juniors |
0 - 0
0 - 1
|
Central Espanol 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-10-06 | 1 2 Central Espanol |
0 - 1
0 - 1
|
CA Atenas 2 1 | M | -0.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uruguay Cup | 2025-10-03 | 2 Defensor Sporting |
1 - 0
2 - 0
|
Central Espanol 2 | M | -0.5, -1.0 | İade | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-09-20 | 1 Tacuarembo |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 4 | B | 0.0 | Alt |
|
11-2 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Segunda | 2025-09-14 | 5 Central Espanol |
1 - 0
1 - 0
|
Rentistas 5 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Cup | 2025-09-09 | 4 CA Bella Vista |
1 - 1
1 - 2
|
Central Espanol 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-09-05 | 1 4 La Luz |
0 - 1
0 - 4
|
Central Espanol 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Segunda | 2025-08-31 | 3 Cerrito |
0 - 0
0 - 1
|
Central Espanol 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Segunda | 2025-08-24 | 2 Colon FC |
0 - 0
0 - 0
|
Central Espanol 4 | B | -0.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Segunda | 2025-08-19 | 1 4 Central Espanol |
0 - 2
0 - 2
|
Deportivo Maldonado 7 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.55 | 3.25 | 2.625 |
| İlk Yarı | 3.5 | 1.952 | 3.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 5 - 4
Korner: 8.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.0
Skor: 1 - 0 , Korner: 3 - 2 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 0.5, 1.0
-
15' - 1st Corner - Central Espanol -
18' - 2nd Corner - Cerro -
28' - 3rd Corner - Cerro -
36' - 1st Yellow Card - Cerro -
38' - 4th Corner - Central Espanol -
40' - 2nd Yellow Card - Cerro - Race to 3 Corners - Cerro
-
40' - 5th Corner - Cerro -
41' - 3rd Yellow Card - Cerro -
45+1' - 1st Goal - Cerro -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Cerro -
49' - 7th Corner - Cerro - Race to 5 Corners - Cerro
-
57' - 4th Yellow Card - Cerro -
76' - 8th Corner - Central Espanol -
77' - 9th Corner - Central Espanol -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

