Paz, Eki 25, 2015 · 13:00
En EskiEn Yeni
LWLWWW
2.55
3.40
2.45
En YeniEn Eski
WWWLWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.75
Toplam Gol
Alt 11.0
Toplam Korner
+0.25
Cerro
Cerro vs CA River Plate Takım Profili
Cerro
LLLWLWLWWWEn YeniAlev almış+1.1 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli5/9
CA River Plate
LLLWLWLWWWEn YeniAlev almış+0.7 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıDengeli4/8
Cerro vs CA River Plate Maç Bilgileri
Cerro
Son 10 maçta 5W-0D-5L; 14 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 1.6. Galibiyet 50%, AH kazanma 55%, gol üst 60%, korner üst 30%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 0%0
Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 60%6
İptal 0%0
Alt 40%4
Toplam Korner 11.0
Üst 30%3
İptal 10%1
Alt 60%6
Asya Handikapı
Kazanç 55%5
İptal 0%0
Kayıp 44%4
CA River Plate
Son 10 maçta 5W-0D-5L; 19 gol atıldı, 18 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.8. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 80%, korner üst 40%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 0%0
Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 80%8
İptal 0%0
Alt 20%2
Toplam Korner 11.0
Üst 40%4
İptal 20%2
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 50%4
İptal 0%0
Kayıp 50%4
Son
| Cerro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| CA River Plate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Cerro | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| CA River Plate | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 11.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 36,
Ort: 3.17,
Std. sapma: 1.30, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 69%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Cerro vs CA River Plate Gol/Korner Zaman Dağılımı
Cerro vs CA River Plate Aralarındaki Maçlar
Cerro vs CA River Plate Tüm H2H verilerini gör →| Cerro Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Clausura | 2015-04-12 | 1 Cerro |
1 - 2
2 - 2
|
CA River Plate 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2014-10-05 | 2 CA River Plate |
2 - 0
3 - 0
|
Cerro 3 1 | M |
|
||||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Cerro Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Apertura | 2015-10-17 | 2 Cerro |
1 - 0
4 - 1
|
Juventud De Las Piedras 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Uruguay Apertura | 2015-10-04 | 3 Plaza Colonia |
0 - 0
0 - 1
|
Cerro 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-27 | 1 4 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Montevideo Wanderers 2 1 | G | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-20 | 3 Nacional De Football |
1 - 1
4 - 3
|
Cerro 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-13 | 3 Cerro |
1 - 1
3 - 1
|
Villa Teresa 4 | G |
|
||||||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-05 | 1 4 Liverpool Montevideo |
0 - 0
1 - 0
|
Cerro 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Apertura | 2015-08-29 | 1 2 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Rentistas 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Apertura | 2015-08-23 | 2 Danubio |
1 - 0
3 - 1
|
Cerro 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Apertura | 2015-08-16 | 2 Cerro |
0 - 1
0 - 3
|
Penarol 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-06-06 | 2 Atletico Fenix Montevideo |
1 - 0
3 - 0
|
Cerro 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-05-31 | 3 Cerro |
2 - 0
2 - 0
|
Rentistas 2 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-8 (18) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Uruguay Clausura | 2015-05-24 | Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Nacional De Football 3 | G | 11.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-05-16 | 1 Cerro |
1 - 0
2 - 0
|
Rampla Juniors 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
3-8 (11) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-05-02 | 3 Montevideo Wanderers |
2 - 1
4 - 1
|
Cerro 5 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-04-26 | 2 Cerro |
1 - 0
2 - 1
|
CA Atenas 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
11-6 (17) | 9-1 (10) | 6 (6-0) | 3 (1-2) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-04-19 | 4 Danubio |
0 - 0
1 - 0
|
Cerro 3 | M | -0.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-04-12 | 1 Cerro |
1 - 2
2 - 2
|
CA River Plate 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-04-05 | 4 El Tanque Sisley |
0 - 1
1 - 2
|
Cerro 5 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-29 | 3 Cerro |
0 - 1
2 - 2
|
IA Sud America 3 | B | 0.0 | Üst |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-03-21 | 4 Defensor Sporting |
0 - 0
1 - 1
|
Cerro 3 | B | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-15 | 1 Cerro |
0 - 0
2 - 1
|
Tacuarembo 2 | G | -0.5 | Üst |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-03-08 | 1 4 Juventud De Las Piedras |
2 - 2
4 - 3
|
Cerro 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Uruguay Clausura | 2015-02-22 | 2 Cerro |
0 - 0
1 - 0
|
Racing Club de Montevideo 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Uruguay Clausura | 2015-02-14 | 1 Cerro |
0 - 0
0 - 3
|
Penarol 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Apertura | 2014-12-07 | 1 1 Cerro |
1 - 1
1 - 3
|
Atletico Fenix Montevideo 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-7 (16) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-22 | Rentistas |
1 - 0
3 - 1
|
Cerro | M | -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
7-13 (20) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-16 | 2 Nacional De Football |
1 - 0
1 - 0
|
Cerro 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-08 | Rampla Juniors |
1 - 0
1 - 2
|
Cerro | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
8-12 (20) | 4-10 (14) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-02 | 2 Cerro |
1 - 0
2 - 1
|
Montevideo Wanderers 1 1 | G |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||||
| Uruguay Apertura | 2014-10-19 | 4 CA Atenas |
2 - 1
3 - 1
|
Cerro 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| CA River Plate Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Apertura | 2015-10-18 | 3 CA River Plate |
0 - 1
2 - 1
|
Danubio 5 | G | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2015-10-04 | 5 Juventud De Las Piedras |
1 - 1
2 - 3
|
CA River Plate 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-27 | 2 CA River Plate |
1 - 0
4 - 0
|
Penarol 1 | G | +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-20 | 2 Plaza Colonia |
1 - 1
3 - 2
|
CA River Plate 3 | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-13 | 3 CA River Plate |
2 - 1
3 - 1
|
Racing Club de Montevideo 3 | G |
|
||||||||
| Uruguay Apertura | 2015-09-05 | 2 Montevideo Wanderers |
1 - 1
5 - 1
|
CA River Plate 2 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-7 (10) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Uruguay Apertura | 2015-08-29 | CA River Plate |
0 - 0
2 - 0
|
IA Sud America 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Uruguay Apertura | 2015-08-23 | 5 Nacional De Football |
0 - 1
2 - 1
|
CA River Plate 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Apertura | 2015-08-15 | 1 CA River Plate |
0 - 1
1 - 2
|
Atletico Fenix Montevideo 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Uruguay Clausura | 2015-06-07 | 2 Danubio |
0 - 0
2 - 0
|
CA River Plate 3 | M |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Argentina Cup | 2015-06-04 | 2 CA River Plate |
2 - 0
2 - 0
|
Liniers de Bahia Blanca 3 | G | -2.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-05-31 | 2 CA River Plate |
0 - 0
1 - 0
|
Racing Club de Montevideo 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-05-23 | 1 CA River Plate |
1 - 0
4 - 0
|
El Tanque Sisley 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-05-03 | 1 CA River Plate |
0 - 0
1 - 2
|
Defensor Sporting 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-04-26 | 3 Tacuarembo |
1 - 1
1 - 3
|
CA River Plate 5 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-04-19 | 3 CA River Plate |
2 - 0
2 - 0
|
Juventud De Las Piedras 5 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-04-12 | 1 Cerro |
1 - 2
2 - 2
|
CA River Plate 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-04-05 | 4 CA River Plate |
0 - 2
1 - 2
|
Penarol 6 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-29 | 2 Atletico Fenix Montevideo |
0 - 1
1 - 2
|
CA River Plate 2 | G | +0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-22 | 1 4 CA River Plate |
0 - 0
1 - 0
|
Rentistas 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-14 | 2 Nacional De Football |
1 - 2
1 - 2
|
CA River Plate 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-03-08 | 1 CA River Plate |
4 - 0
4 - 0
|
Rampla Juniors 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Uruguay Clausura | 2015-02-21 | 1 Montevideo Wanderers |
0 - 1
1 - 1
|
CA River Plate 3 1 | B | 0.0 | Alt |
|
1-11 (12) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Clausura | 2015-02-14 | 3 CA River Plate |
0 - 2
2 - 5
|
CA Atenas 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| World Club Friendlies | 2015-01-31 | Liverpool Montevideo |
0 - 0
1 - 1
|
CA River Plate | B | 0.0 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| World Club Friendlies | 2015-01-25 | 1 5 Boca Juniors |
1 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 4 2 | M | +0.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay Apertura | 2014-12-06 | 2 5 CA River Plate |
0 - 0
1 - 2
|
Danubio 4 1 | M | -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
11-8 (19) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-08 | 3 CA River Plate |
0 - 1
2 - 1
|
IA Sud America 4 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
13-4 (17) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Apertura | 2014-11-01 | 1 2 Defensor Sporting |
0 - 2
0 - 2
|
CA River Plate 1 1 | G |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Uruguay Apertura | 2014-10-19 | 3 CA River Plate |
2 - 0
2 - 2
|
Tacuarembo 2 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
14-1 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.55 | 3.4 | 2.45 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 5 - 5
Korner: 11.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 2.5, 3.0
-
3' - 1st Corner - Cerro -
10' - 2nd Corner - CA River Plate -
10' - 3rd Corner - CA River Plate -
22' - 4th Corner - Cerro -
31' - 1st Goal - Cerro - Race to 3 Corners - Cerro
-
38' - 5th Corner - Cerro -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 1st Yellow Card - CA River Plate -
53' - 6th Corner - Cerro -
53' - 7th Corner - CA River Plate -
61' - 2nd Yellow Card - Cerro -
61' - 8th Corner - CA River Plate -
62' - 3rd Yellow Card - CA River Plate - Race to 5 Corners - CA River Plate
-
64' - 9th Corner - CA River Plate -
65' - 4th Yellow Card - CA River Plate -
71' - 5th Yellow Card - CA River Plate -
89' - 10th Corner - Cerro -
90+3' - 2nd Goal - CA River Plate -
90+4' - 6th Yellow Card - Cerro -
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

