Paz, Tem 26, 2015 · 18:12
En EskiEn Yeni
DDD
3.30
3.25
2.00
En YeniEn Eski
WWDDLW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.25
CD Mafra
CD Mafra vs Sporting B Takım Profili
CD Mafra
DDDEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst2/3
Üst 2.5 golAlt0/3
Asya handikabıDengeli1/2
Sporting B
WLDWWWLDDWEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıDengeli5/9
Hızlı başlıyorÖne geçenSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 8 tanesinde ilk yarıda gol
Son
| CD Mafra | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Sporting B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| CD Mafra | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Sporting B | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.78,
Std. sapma: 2.17, Medyan: 2,
Mod: ,
Üst: 50%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
CD Mafra vs Sporting B Gol/Korner Zaman Dağılımı
CD Mafra vs Sporting B Aralarındaki Maçlar
CD Mafra vs Sporting B Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| CD Mafra Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal Campeonato Nacional | 2015-06-10 | 4 Famalicao |
0 - 0
0 - 0
|
CD Mafra 3 | B | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Portugal Campeonato Nacional | 2015-04-12 | 2 CD Mafra |
0 - 0
1 - 1
|
Benfica Castelo Branco 2 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Portugal Cup | 2014-09-28 | 1 4 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 1 | B | Alt |
|
|||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sporting B Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2015-07-22 | Nacional |
2 - 2
2 - 3
|
Sporting B 1 | G |
|
||||||||
| Portugal Segunda Liga | 2015-05-24 | 2 3 Braga B |
0 - 2
2 - 3
|
Sporting B 5 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2015-05-17 | 4 Sporting B |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo Funchal B 3 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2015-05-10 | 7 Benfica B |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting B 6 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2015-05-06 | 2 Sporting B |
2 - 2
2 - 3
|
Guimaraes B 4 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2015-05-02 | 3 FC Porto B |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting B 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-9 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal Segunda Liga | 2015-04-26 | 1 4 Sporting B |
2 - 1
4 - 3
|
Clube Oriental Lisboa 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-04-19 | 3 Uniao Madeira |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting B 3 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-04-15 | 4 Sporting B |
0 - 2
2 - 2
|
Feirense 3 | B | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-04-12 | Sporting Covilha |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting B 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-04-04 | 3 Sporting B |
2 - 0
3 - 1
|
Leixoes 1 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-22 | 2 Sporting B |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Clube de Portugal 4 3 | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-18 | 4 UD Oliveirense |
0 - 0
1 - 2
|
Sporting B 4 | G | 0.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
6-11 (17) | 4-2 (6) | 5 (3-2) | 3 (1-2) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-15 | 1 5 Sporting B |
1 - 0
2 - 1
|
Academico Viseu 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-11 | 5 Trofense |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting B 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-07 | 1 Sporting B |
2 - 2
4 - 3
|
CD Tondela 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-03-01 | 3 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting B 5 | B | -0.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-25 | 3 Sporting B |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-22 | 1 Portimonense |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting B 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-18 | 1 3 Sporting B |
2 - 1
3 - 2
|
Beira Mar 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-15 | 2 Desportivo Aves |
2 - 0
4 - 0
|
Sporting B 2 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-07 | 6 Sporting B |
0 - 1
2 - 1
|
Olhanense 4 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-02-01 | 1 3 Santa Clara |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting B 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
12-3 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-01-25 | 1 Sporting B |
2 - 0
5 - 3
|
SC Farense | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-9 (14) | 5-6 (11) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-01-18 | 2 Sporting B |
0 - 0
0 - 0
|
Braga B 2 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-01-11 | 4 Maritimo Funchal B |
2 - 1
2 - 1
|
Sporting B 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal Segunda Liga | 2015-01-05 | 1 Sporting B |
0 - 1
0 - 1
|
Benfica B | M | 0.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-12-21 | 1 1 Guimaraes B |
1 - 1
1 - 3
|
Sporting B 4 1 | G | 0.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-12-13 | 1 6 Sporting B |
2 - 0
2 - 1
|
FC Porto B 5 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-12-07 | 1 Clube Oriental Lisboa |
1 - 1
3 - 4
|
Sporting B 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.3 | 3.25 | 2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 2 - 3
Korner: , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 2.5
-
28' - 1st Corner - Sporting B -
37' - 2nd Corner - Sporting B -
45+1' - 3rd Corner - CD Mafra -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Sporting B
-
57' - 4th Corner - Sporting B -
75' - 5th Corner - CD Mafra -
0-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
