Sal, Şub 6, 2018 · 19:45
Carrick Rangers [11]
0 3
0 - 3
Maç Sonu · İY 0-1
Crusaders [2]
5 1
En EskiEn Yeni
LDDLLL
15.00
7.00
1.16
En YeniEn Eski
LDWWDW

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.5
Toplam Gol
Alt 9.5
Toplam Korner
-2.25
Crusaders
Carrick Rangers
LLLDLDDLLLEn YeniDüşüşte-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
İkinci yarı takımıYavaş başlayanÜst üste 3 mağlubiyet3 maçtır gol atamıyor
Crusaders
WWWWWDWWDLEn YeniDüşüşte-1.0 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli5/10
Carrick Rangers

Son 10 maçta 0W-3D-7L; 6 gol atıldı, 22 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.6, yenilen 2.2. Galibiyet 0%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 50%.

Maç Sonucu
Kazanç 0%0 Beraberlik 30%3 Kayıp 70%7
Toplam Gol 3.5
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Toplam Korner 9.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 40%4 İptal 0%0 Kayıp 60%6
Crusaders

Son 10 maçta 7W-2D-1L; 25 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.5, yenilen 1.1. Galibiyet 70%, AH kazanma 50%, gol üst 40%, korner üst 30%.

Maç Sonucu
Kazanç 70%7 Beraberlik 20%2 Kayıp 10%1
Toplam Gol 3.5
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Toplam Korner 9.5
Üst 30%3 İptal 0%0 Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 50%5 İptal 0%0 Kayıp 50%5
Son
Carrick Rangers
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Crusaders
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Carrick Rangers
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Crusaders
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 3.70, Std. sapma: 1.90, Medyan: 3, Mod: 3, Üst: 43%

Carrick Rangers Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2018-01-27 Crusaders
3 - 0
6 - 0
Carrick Rangers M -2.0, -2.5 Üst 10.0
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-11-28 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Carrick Rangers 2 1 M -2.5, -3.0 Alt 10.0
Northern Ireland Premier 2017-11-18 1 Crusaders
5 - 0
7 - 1
Carrick Rangers 1 M -2.0 Üst 10.0
Northern Ireland Premier 2017-03-11 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 4 M -2.0, -2.5 Alt 10.5
Northern Ireland Premier 2016-10-22 1 Crusaders
2 - 0
3 - 1
Carrick Rangers M -2.0, -2.5 Üst 10.5
Northern Ireland Premier 2016-08-10 1 2 Carrick Rangers
0 - 2
1 - 4
Crusaders M +1.0, +1.5 Üst 10.0 Üst
3-12 (15) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2016-03-22 1 1 Carrick Rangers
3 - 0
4 - 3
Crusaders 1 1 G +1.5, +2.0 Üst 10.0 Alt
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Northern Ireland Premier 2016-03-19 1 2 Carrick Rangers
0 - 3
0 - 4
Crusaders 1 M +1.5 Üst
9-5 (14) 6-4 (10) 2 (0-2) 3 (2-1)
Northern Ireland Cup 2015-02-28 1 Crusaders
0 - 1
4 - 1
Carrick Rangers 2 M -1.5 Üst
8-1 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Carrick Rangers Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2018-01-27 Crusaders
3 - 0
6 - 0
Carrick Rangers M -2.0, -2.5 Üst 10.0
Northern Ireland Premier 2018-01-13 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 1 M -1.0, -1.5 İade
Northern Ireland Premier 2018-01-09 1 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 1
Linfield 2 M +1.5, +2.0 Alt 10.0
Northern Ireland Cup 2018-01-06 3 Carrick Rangers
0 - 1
1 - 1
Glenavon 1 B +1.0, +1.5 Alt 9.5
Northern Ireland Premier 2017-12-29 2 Carrick Rangers
0 - 1
2 - 2
Ballinamallard Utd 4 B 0.0, -0.5 Üst 10.0
Northern Ireland Premier 2017-12-26 2 Ards
1 - 0
1 - 0
Carrick Rangers 1 M -0.5 Alt 10.5 Alt
6-4 (10) 3-3 (6) 4 (1-3) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-12-23 Carrick Rangers
0 - 1
1 - 1
Glentoran B +0.5 Alt 10.0 Üst
5-8 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-12-16 2 Ballymena Utd
0 - 1
3 - 1
Carrick Rangers 2 M -1.0, -1.5 Üst 10.0 Üst
4-8 (12) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-12-02 1 Carrick Rangers
1 - 2
1 - 3
Coleraine 1 M +1.5, +2.0 Üst
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-11-28 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Carrick Rangers 2 1 M -2.5, -3.0 Alt 10.0 Alt
8-0 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-11-25 1 Dungannon Swifts
4 - 0
4 - 0
Carrick Rangers 2 M -0.5, -1.0 Üst
4-5 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2017-11-18 1 Crusaders
5 - 0
7 - 1
Carrick Rangers 1 M -2.0 Üst 10.0 Alt
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland League Cup 2017-11-15 1 Carrick Rangers
0 - 1
0 - 1
Cliftonville 1 M +1.0, +1.5 Alt 10.5 Alt
1-0 (1) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-11-11 1 2 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 2
Warrenpoint Town 3 M 0.0 Alt 10.5 Alt
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2017-11-04 Cliftonville
2 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 2 M -1.5 İade
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-10-28 4 Carrick Rangers
0 - 1
0 - 2
Glenavon M +1.0, +1.5 Alt 10.5 Üst
2-12 (14) 0-8 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-10-24 1 Carrick Rangers
2 - 0
4 - 2
Dundela 3 G -1.5 Üst
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2017-10-21 2 Ballinamallard Utd
2 - 0
2 - 0
Carrick Rangers 1 1 M 0.0 Alt 11.0 Alt
1-5 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-10-14 1 Carrick Rangers
0 - 1
2 - 1
Dungannon Swifts 1 G 0.0, +0.5 Üst 10.0 Alt
4-3 (7) 3-1 (4) 3 (3-0) 3 (1-2)
Northern Ireland League Cup 2017-10-10 3 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Carrick Rangers 4 G -0.5, -1.0 Alt 11.0 İade
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-30 2 Warrenpoint Town
1 - 1
2 - 2
Carrick Rangers 1 B 0.0, -0.5 Üst 10.5 Üst
8-4 (12) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-23 1 Carrick Rangers
1 - 0
1 - 2
Cliftonville 1 M +0.5, +1.0 Üst 10.5 Alt
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2017-09-16 Coleraine
1 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 1 1 M -1.5 İade 10.5 Alt
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-08 1 Glenavon
0 - 0
2 - 0
Carrick Rangers 3 M -1.0, -1.5 Alt 10.5 Alt
5-2 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2017-09-05 1 6 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 1
Ards FC 3 1 M 0.0, -0.5 Alt 10.5 Alt
5-3 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland League Cup 2017-08-29 1 Carrick Rangers
0 - 0
3 - 0
Dergview FC 1 G -1.0 İade
10-1 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2017-08-25 1 Carrick Rangers
1 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd 4 G 0.0, -0.5 Alt 10.5 Alt
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-08-19 3 Glentoran
1 - 0
1 - 1
Carrick Rangers 2 B -0.5, -1.0 Alt 10.5 Alt
6-3 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-08-15 2 Carrick Rangers
0 - 0
1 - 1
Ballymena Utd 1 B +0.5, +1.0 Alt 10.5 Alt
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2017-07-15 Lisburn Distillery
1 - 1
1 - 3
Carrick Rangers 1 G +1.5 Üst
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Crusaders Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Northern Ireland Cup 2018-02-03 2 Cliftonville
2 - 0
4 - 1
Crusaders 5 M 0.0, +0.5 Üst
Northern Ireland League Cup 2018-01-30 Dungannon Swifts
0 - 0
1 - 1
Crusaders B +1.5 Alt
Northern Ireland Premier 2018-01-27 Crusaders
3 - 0
6 - 0
Carrick Rangers G -2.0, -2.5 Üst 10.0
Northern Ireland County Antrim Shield 2018-01-23 2 Ballymena Utd
0 - 3
2 - 4
Crusaders 2 G +1.0 Üst 10.5
Northern Ireland Premier 2018-01-20 2 Coleraine
0 - 2
3 - 3
Crusaders 5 1 B 0.0, +0.5 Üst
Northern Ireland Premier 2018-01-13 2 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Ards 2 G -2.0, -2.5 Alt 11.0 Alt
8-0 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (4-0)
Northern Ireland Cup 2018-01-06 1 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Maiden City 1 G -3.0, -3.5 Alt
12-0 (12) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (5-0)
Northern Ireland Premier 2018-01-01 3 Ballinamallard Utd
0 - 0
0 - 3
Crusaders 1 G +2.0, +2.5 Alt 10.0 Alt
2-6 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2017-12-30 4 Linfield
1 - 0
1 - 2
Crusaders 6 G 0.0 Üst 10.0 Alt
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-12-26 1 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Cliftonville 3 G -0.5, -1.0 Alt 10.0 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 3 (2-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-12-22 3 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 4 G -1.5 Alt 10.0 Üst
5-10 (15) 3-3 (6) 3 (2-1) 5 (0-5)
Northern Ireland Premier 2017-12-16 2 Glenavon
1 - 3
3 - 4
Crusaders 2 G 0.0, +0.5 Üst 10.5 Üst
7-4 (11) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2017-12-09 2 Warrenpoint Town
2 - 1
2 - 3
Crusaders 2 G +1.5, +2.0 Üst 10.0 Üst
4-7 (11) 1-6 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2017-12-02 1 4 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Glentoran 2 G -1.5, -2.0 Alt
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-11-28 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Carrick Rangers 2 1 G -2.5, -3.0 Alt 10.0 Alt
8-0 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-11-25 3 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 2 B 0.0, +0.5 Alt 10.0 Alt
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2017-11-18 1 Crusaders
5 - 0
7 - 1
Carrick Rangers 1 G -2.0 Üst 10.0 Alt
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland League Cup 2017-11-15 3 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Linfield 2 1 G 0.0, -0.5 Alt 10.5 Alt
4-6 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Scotland League Challenge Cup 2017-11-11 2 Dundee Utd
0 - 0
1 - 2
Crusaders 2 G 0.0, -0.5 Üst
7-6 (13) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2017-11-04 2 Ards
0 - 1
2 - 4
Crusaders G +1.5, +2.0 Üst 10.5 Alt
1-6 (7) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2017-10-27 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd 1 G -2.0, -2.5 Alt 10.0 Üst
9-2 (11) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Northern Ireland Premier 2017-10-23 5 Linfield
1 - 3
2 - 5
Crusaders 4 G 0.0, -0.5 Üst 10.5 Alt
5-3 (8) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Northern Ireland League Cup 2017-10-17 2 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 2 G -0.5 Üst 10.0 Üst
10-2 (12) 6-1 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2017-10-14 3 Crusaders
1 - 3
2 - 3
Glenavon M -1.0 Üst 10.5 Alt
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotland League Challenge Cup 2017-10-07 1 4 Cove Rangers
0 - 1
0 - 3
Crusaders 1 G +0.5, +1.0 İade 10.5 Alt
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-10-02 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders G +0.5, +1.0 Üst 10.5 Alt
3-5 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-23 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Dungannon Swifts 3 B -1.5, -2.0 Alt 10.0 Üst
9-2 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-09-19 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Donegal Celtic 1 G -2.5 Üst 10.5 Alt
10-0 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-16 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ards FC 2 B -2.0 Alt 10.0 Üst
10-2 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2017-09-12 4 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Linfield 1 G 0.0 Üst 10.0 Üst
5-6 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (2-3)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 15 7 1.16
İlk Yarı 13 3 1.44
Asya Handikapı
Maç Sonu (+2.25) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (+1.0) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Korner
Maç Sonu (9.5) Ü[email protected] Alt@2
İlk Yarı (4.5) Ü[email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.5) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 3 , Korner: 0 - 5

Korner: 9.5 , Handikap: +2.0, +2.5 , Goller: 3.5

2
İsabetli şut
7
3
İsabetsiz şut
4
135
Atak
155
62
Tehlikeli Atak
100
42
Topa Sahip Olma %
58

Skor: 0 - 1 , Korner: 0 - 3 İlk Yarı

Korner: 4.5 , Handikap: +1.0 , Goller: 1.0, 1.5

1
İsabetli şut
3
1
İsabetsiz şut
2
69
Atak
69
34
Tehlikeli Atak
48
39
Topa Sahip Olma %
61
  • 9' - 1st Goal - Crusaders
  • 18' - 1st Corner - Crusaders
  • 30' - 2nd Corner - Crusaders
  • 35' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 35' - 1st Yellow Card - Carrick Rangers
  • 38' - 3rd Corner - Crusaders
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' - 4th Corner - Crusaders
  • 58' - 2nd Yellow Card - Carrick Rangers
  • 58' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 61' - 2nd Goal - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 64' - 5th Corner - Crusaders
  • 68' - 3rd Goal - Crusaders
  • 90+3' - 4th Yellow Card - Carrick Rangers
  • 0-3 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar