Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.75
Toplam Gol
Alt 9.0
Toplam Korner
-0.25
Caen U19
Caen U19 vs PSG U19 Takım Profili
Caen U19
DWLWWWWDWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatır6/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımıSon 10 maçın 7 tanesini kazandıSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
PSG U19
WDWWWDDWWWEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 14
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatır8/10
Son
| Caen U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| PSG U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Caen U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| PSG U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 38,
Ort: 3.79,
Std. sapma: 2.40, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 66%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Caen U19 vs PSG U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Caen U19 vs PSG U19 Aralarındaki Maçlar
Caen U19 vs PSG U19 Tüm H2H verilerini gör →| Caen U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2019-11-23 | 1 PSG U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Caen U19 2 | M | -1.0 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2018-10-07 | 1 PSG U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Caen U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2017-02-11 | 4 PSG U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Caen U19 2 | M | -0.5 | İade |
|
||||||
| France U19 League | 2016-11-16 | 2 Caen U19 |
0 - 0
0 - 2
|
PSG U19 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2015-12-13 | 2 Caen U19 |
0 - 0
1 - 1
|
PSG U19 3 1 | B | -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Caen U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2020-10-18 | 2 Valenciennes U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Caen U19 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2020-10-11 | 1 Caen U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Feignies U19 2 | G | -1.0 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| France U19 League | 2020-10-04 | 3 Evreux FC 27 U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Caen U19 1 1 | B | +1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-27 | 3 Montfermeil FC U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Caen U19 1 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-20 | Caen U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Chambly Thelle U19 2 | G | -0.5 | İade |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-13 | 2 St Pryve St Hilaire U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Caen U19 1 | G | +0.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2020-09-06 | 1 Caen U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Lens U19 2 | G | -0.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2020-03-08 | 3 Le Havre U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Caen U19 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| France U19 League | 2020-02-16 | 2 Caen U19 |
3 - 0
5 - 0
|
US Orleans 45 U19 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 Cup | 2020-02-02 | 1 Chateauroux U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Caen U19 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
11-7 (18) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| France U19 League | 2019-11-23 | 1 PSG U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Caen U19 2 | M | -1.0 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| France U19 League | 2019-09-08 | 2 Lens U19 |
2 - 0
4 - 2
|
Caen U19 1 | M | 0.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2019-05-05 | 2 Entente SSG U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Caen U19 1 | G | +1.5, +2.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| France U19 League | 2019-04-14 | 1 1 Le Havre U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Caen U19 2 | G | +0.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-03-17 | 2 Boulogne U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Caen U19 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-01-20 | 1 Caen U19 |
2 - 0
2 - 1
|
US Orleans 45 U19 | G | -1.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| France U19 League | 2018-12-09 | 2 Lille U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Caen U19 1 | B | +0.5 | Alt |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 3 (1-2) | ||
| France U19 League | 2018-11-25 | Caen U19 |
4 - 1
5 - 1
|
Entente SSG U19 2 | G | -2.0 | Üst |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2018-10-21 | Lens U19 |
2 - 3
2 - 4
|
Caen U19 | G | 0.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2018-10-07 | 1 PSG U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Caen U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2018-09-30 | 2 Caen U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Boulogne U19 2 | G | -1.5, -2.0 | Alt |
|
7-6 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| France U19 League | 2018-09-09 | 2 US Orleans 45 U19 |
1 - 0
1 - 3
|
Caen U19 2 | G | +0.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2018-08-26 | Paris FC U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Caen U19 1 | G | +0.5 | İade |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| France U19 League | 2018-05-20 | 2 Le Havre U19 |
1 - 1
1 - 4
|
Caen U19 | G | +0.5 | Üst |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2018-04-08 | 1 Caen U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Boulogne U19 | G | -1.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2018-02-18 | 1 Lens U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Caen U19 2 | G | -0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| France U19 League | 2018-01-28 | 2 Lille U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Caen U19 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
14-3 (17) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| France U19 League | 2017-11-11 | 1 2 Boulogne U19 |
1 - 3
2 - 5
|
Caen U19 3 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2017-09-03 | 2 Caen U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Avranches U19 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| France U19 League | 2017-05-14 | 2 Le Havre U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Caen U19 1 | B | -1.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| PSG U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2020-10-11 | 1 3 Chambly Thelle U19 |
0 - 0
1 - 3
|
PSG U19 3 | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2020-10-04 | 1 PSG U19 |
3 - 1
4 - 2
|
St Pryve St Hilaire U19 1 | G | -1.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-27 | 3 Lens U19 |
1 - 0
1 - 2
|
PSG U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-20 | 3 PSG U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Le Havre U19 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2020-03-11 | 1 Valenciennes U19 |
0 - 0
1 - 1
|
PSG U19 1 | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2020-03-08 | PSG U19 |
4 - 0
8 - 0
|
C'Chartres U19 3 | G | -2.5, -3.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
16-2 (18) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| France U19 Cup | 2020-02-22 | 1 2 Lyon U19 |
1 - 3
1 - 5
|
PSG U19 2 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| France U19 League | 2020-01-26 | PSG U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Evreux FC 27 U19 2 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2020-01-19 | 2 Amiens SC U19 |
0 - 1
1 - 1
|
PSG U19 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| France U19 Cup | 2020-01-12 | Lens U19 |
1 - 3
2 - 6
|
PSG U19 3 | G | +0.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (2-3) | ||
| UEFA Youth League | 2019-12-11 | 2 PSG U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Galatasaray U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| France U19 League | 2019-12-07 | 1 PSG U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Lille U19 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Youth League | 2019-11-26 | 3 Real Madrid U19 |
1 - 1
6 - 3
|
PSG U19 3 1 | M | -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2019-11-23 | 1 PSG U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Caen U19 2 | G | -1.0 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| France U19 League | 2019-11-10 | 1 PSG U19 |
3 - 0
6 - 4
|
Boulogne U19 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Youth League | 2019-11-06 | 1 PSG U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Club Brugge U19 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| UEFA Youth League | 2019-10-22 | 2 Club Brugge U19 |
1 - 0
2 - 0
|
PSG U19 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Youth League | 2019-10-01 | 1 Galatasaray U19 |
0 - 2
1 - 5
|
PSG U19 1 | G | +1.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2019-09-22 | 1 PSG U19 |
0 - 0
1 - 0
|
US Orleans 45 U19 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
13-0 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| UEFA Youth League | 2019-09-18 | 3 PSG U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Real Madrid U19 2 | M | 0.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| France U19 League | 2019-09-08 | 1 PSG U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Amiens SC U19 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-09-01 | Lille U19 |
1 - 2
1 - 2
|
PSG U19 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2019-08-25 | 3 PSG U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Feignies U19 | B | -2.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| France U19 League | 2019-05-12 | 1 3 PSG U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Boulogne U19 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2019-05-05 | 3 US Quevilly U19 |
1 - 0
1 - 0
|
PSG U19 | M | +1.5 | Alt |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2019-04-21 | 2 PSG U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Lille U19 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2019-03-31 | 3 PSG U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Valenciennes U19 4 | B | -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2019-03-24 | 2 Lens U19 |
2 - 2
4 - 3
|
PSG U19 2 | M | 0.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| UEFA Youth League | 2019-02-19 | Hertha Berlin U19 |
0 - 1
2 - 1
|
PSG U19 2 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2019-02-03 | 1 PSG U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Paris FC U19 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.2 | 3.75 | 2.6 |
| İlk Yarı | 2.75 | 2.3 | 3.25 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 3 , Korner: 8 - 2
Korner: 9.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 1 - 2 , Korner: 2 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0
-
4' - 1st Corner - Caen U19 -
6' - 2nd Corner - PSG U19 -
11' - 1st Goal - PSG U19 -
37' - 3rd Corner - Caen U19 -
37' - 2nd Goal - Caen U19 -
39' - 1st Yellow Card - Caen U19 -
43' - 3rd Goal - PSG U19 -
1-2 score at the end of First Half -
50' - 4th Corner - Caen U19 - Race to 3 Corners - Caen U19
-
51' - 4th Goal - PSG U19 -
58' - 5th Corner - Caen U19 -
63' - 6th Corner - Caen U19 - Race to 5 Corners - Caen U19
-
63' - 7th Corner - Caen U19 -
69' - Red Card - PSG U19 -
83' - 8th Corner - Caen U19 - Race to 7 Corners - Caen U19
-
85' - 9th Corner - Caen U19 -
85' - 5th Goal - Caen U19 -
88' - 2nd Yellow Card - PSG U19 -
90' - 10th Corner - PSG U19 -
2-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

