Cmt, May 7, 2022 · 16:00
En EskiEn Yeni
DDDLLL
4.00
4.20
1.65
En YeniEn Eski
DWDWWW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
Alt 9.0
Toplam Korner
-0.75
Unterhaching
Buchbach vs Unterhaching Takım Profili
Buchbach
LLLLDDDLLLEn YeniDüşüşte-0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerAlt2/10
Üst 2.5 golAlt1/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Unterhaching
WLWWWWWDWDEn YeniYükselişte+0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst8/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatır7/10
Son
| Buchbach | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Buchbach | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.33,
Std. sapma: 1.99, Medyan: 3,
Mod: 2,
Üst: 44%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Buchbach vs Unterhaching Gol/Korner Zaman Dağılımı
Buchbach vs Unterhaching Aralarındaki Maçlar
Buchbach vs Unterhaching Tüm H2H verilerini gör →| Buchbach Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-12 | 3 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Buchbach 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Germany Landespokal | 2021-08-24 | 1 3 Unterhaching |
1 - 2
1 - 4
|
Buchbach | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Germany Landespokal | 2017-09-05 | 3 Buchbach |
1 - 1
1 - 2
|
Unterhaching 3 | M | +1.5 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-04-17 | 1 Unterhaching |
3 - 0
5 - 0
|
Buchbach 2 | M | -1.5 | Üst |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2017-02-15 | Buchbach |
0 - 0
1 - 0
|
Unterhaching | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2016-09-30 | Buchbach |
0 - 2
0 - 3
|
Unterhaching 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2016-05-18 | 1 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Buchbach 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2015-10-31 | 4 Buchbach |
0 - 3
0 - 4
|
Unterhaching | M | 0.0 | Üst |
|
9-10 (19) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Buchbach Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-05-03 | 1 Buchbach |
0 - 0
0 - 1
|
Augsburg II 3 | M | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-27 | 2 Bayern Munich II |
0 - 0
1 - 0
|
Buchbach 1 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-23 | 1 4 Buchbach |
0 - 1
0 - 2
|
FC Pipinsried 5 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-13 | 5 Rain am Lech |
0 - 0
0 - 0
|
Buchbach 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-08 | 2 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
Memmingen 4 1 | B | 0.0,-0.5 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-25 | 4 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
SC Eltersdorf 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-19 | 3 SV Heimstetten |
1 - 0
2 - 0
|
Buchbach 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-09 | 3 Buchbach |
0 - 2
0 - 2
|
Greuther Furth II 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-06 | 4 Nurnberg II |
1 - 0
1 - 0
|
Buchbach 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-02-27 | 3 Buchbach |
0 - 1
1 - 3
|
Wacker Burghausen 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-13 | 4 Buchbach |
0 - 0
0 - 1
|
FV Illertissen 5 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-10 | 1 3 Schweinfurt 05 |
2 - 0
3 - 0
|
Buchbach 2 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-06 | 3 Buchbach |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 3 | G | -0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-23 | 2 SpVgg Bayreuth |
1 - 1
1 - 1
|
Buchbach 2 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 6 (5-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-12 | 3 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Buchbach 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-01 | 4 Buchbach |
1 - 0
2 - 0
|
SV Schalding-Heining 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-09-25 | 1 4 FC Pipinsried |
0 - 2
0 - 5
|
Buchbach 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-09-17 | 3 Buchbach |
0 - 1
2 - 2
|
Bayern Munich II 2 | B | +1.5 | Üst |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-09-04 | 3 Buchbach |
1 - 1
1 - 3
|
VfB Eichstätt 2 | M | -0.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-31 | 6 SC Eltersdorf |
2 - 1
4 - 2
|
Buchbach 2 | M | +0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Landespokal | 2021-08-24 | 1 3 Unterhaching |
1 - 2
1 - 4
|
Buchbach | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-03 | 1 4 Greuther Furth II |
0 - 2
0 - 3
|
Buchbach 3 | G | 0.0, +0.5 | İade |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-27 | 3 FV Illertissen |
0 - 0
0 - 1
|
Buchbach 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-23 | 2 Viktoria Aschaffenburg |
0 - 0
1 - 0
|
Buchbach 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2020-10-30 | 3 Buchbach |
0 - 0
0 - 1
|
Rain am Lech 5 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2020-10-16 | 1 Buchbach |
2 - 0
5 - 0
|
Greuther Furth II 2 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2020-08-07 | Union Gurten |
1 - 0
2 - 1
|
Buchbach | M | 0.0,-0.5 | Alt |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 5 (3-2) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2020-03-08 | 8 Buchbach |
1 - 0
2 - 2
|
VfB Eichstätt 5 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2020-02-09 | 1 TSV 1860 Munchen II |
0 - 2
1 - 2
|
Buchbach 3 | G | +1.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2019-11-30 | 1 SV Turkgucu Ataspor |
2 - 1
4 - 1
|
Buchbach 1 | M | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Unterhaching Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-29 | 1 Unterhaching |
0 - 1
1 - 1
|
Viktoria Aschaffenburg 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-20 | 2 FV Illertissen |
0 - 1
0 - 2
|
Unterhaching 5 | G | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-14 | Unterhaching |
1 - 0
2 - 2
|
SpVgg Bayreuth 3 | B | +0.5, +1.0 | Üst |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-04-09 | 2 TSV 1860 Rosenheim |
1 - 1
1 - 3
|
Unterhaching 2 | G | 0.0,+0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-25 | 3 Unterhaching |
1 - 0
4 - 0
|
SV Schalding-Heining | G | -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-19 | 2 FC Pipinsried |
1 - 2
1 - 2
|
Unterhaching 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-08 | 5 SC Eltersdorf |
1 - 2
1 - 5
|
Unterhaching 2 | G | +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-03-05 | 1 Memmingen |
0 - 0
0 - 2
|
Unterhaching 3 | G | 0.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2022-02-25 | 3 Unterhaching |
1 - 1
1 - 4
|
VfB Eichstätt 3 | M | -1 | Üst | 9.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-26 | 4 Unterhaching |
1 - 0
4 - 3
|
SV Heimstetten 1 2 | G | -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-20 | 1 Augsburg II |
1 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 5 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-11-12 | Unterhaching |
0 - 0
1 - 1
|
Nurnberg II 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-29 | 3 Unterhaching |
0 - 0
1 - 0
|
TSV Aubstadt 6 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-22 | 3 Unterhaching |
3 - 0
5 - 2
|
Greuther Furth II 5 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-19 | 3 Viktoria Aschaffenburg |
1 - 1
1 - 1
|
Unterhaching 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-16 | 6 Rain am Lech |
0 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 5 | M | +0.5 | İade |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-10-12 | 3 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Buchbach 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-09-11 | Unterhaching |
2 - 2
5 - 4
|
TSV 1860 Rosenheim 2 | G | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-09-03 | 1 4 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
FV Illertissen 2 | M | -0.5 | Alt |
|
10-7 (17) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (3-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-27 | 1 Unterhaching |
1 - 0
1 - 1
|
FC Pipinsried 2 | B | -1.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Landespokal | 2021-08-24 | 1 3 Unterhaching |
1 - 2
1 - 4
|
Buchbach | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-20 | Bayern Munich II |
1 - 1
5 - 1
|
Unterhaching 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-17 | Unterhaching |
4 - 0
4 - 2
|
Memmingen 1 | G | -1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-06 | 3 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
SC Eltersdorf 2 | G | -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-08-03 | 1 5 SV Heimstetten |
0 - 1
0 - 2
|
Unterhaching 6 | G | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-30 | 2 Unterhaching |
0 - 0
1 - 0
|
Augsburg II 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-12 (20) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-27 | 2 Nurnberg II |
1 - 0
5 - 1
|
Unterhaching | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-23 | 2 Unterhaching |
0 - 0
1 - 2
|
Wacker Burghausen 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2021-07-15 | 4 TSV Aubstadt |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2021-05-22 | 1 Magdeburg |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 2 | B | -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 4 | 4.2 | 1.65 |
| İlk Yarı | 4.333 | 2.4 | 2.2 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 6 - 8
Korner: 9.0 , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 2 - 3 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
9' - 1st Corner - Unterhaching -
15' - 2nd Corner - Unterhaching - Race to 3 Corners - Unterhaching
-
22' - 3rd Corner - Unterhaching -
28' - 1st Yellow Card - Unterhaching -
33' - 2nd Yellow Card - Unterhaching -
35' - 4th Corner - Buchbach -
36' - 5th Corner - Buchbach -
38' - 3rd Yellow Card - Buchbach -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Unterhaching -
58' - 1st Goal - Unterhaching -
61' - 7th Corner - Buchbach -
61' - 4th Yellow Card - Unterhaching - Race to 5 Corners - Unterhaching
-
63' - 8th Corner - Unterhaching -
70' - 9th Corner - Buchbach -
72' - 10th Corner - Unterhaching -
78' - 11th Corner - Buchbach -
78' - 2nd Goal - Buchbach -
81' - 12th Corner - Unterhaching - Race to 7 Corners - Unterhaching
-
84' - 13th Corner - Buchbach -
87' - 14th Corner - Unterhaching -
87' - 5th Yellow Card - Unterhaching -
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

