Cmt, Mar 9, 2019 · 12:30
En EskiEn Yeni
WWWLWL
1.40
4.33
7.00
En YeniEn Eski
LWWLLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.75
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+1.0
Optik Rathenow
BFC Dynamo vs Optik Rathenow Takım Profili
BFC Dynamo
LWLLLWWLWLEn YeniYükselişte+0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 22
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Optik Rathenow
LLLWDLDLWLEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 22
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıDengeli5/10
Son
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Optik Rathenow | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Optik Rathenow | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 37,
Ort: 3.11,
Std. sapma: 1.81, Medyan: 3,
Mod: 4,
Üst: 57%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
BFC Dynamo vs Optik Rathenow Gol/Korner Zaman Dağılımı
BFC Dynamo vs Optik Rathenow Aralarındaki Maçlar
BFC Dynamo vs Optik Rathenow Tüm H2H verilerini gör →| BFC Dynamo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-12 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 2
|
BFC Dynamo 1 | G | +0.5 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2018-01-20 | 1 BFC Dynamo |
0 - 0
3 - 1
|
Optik Rathenow | G | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Germany Regionalliga North East | 2016-04-01 | BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Optik Rathenow 1 | B | -1.5, -2.0 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga North East | 2015-09-27 | 2 Optik Rathenow |
0 - 1
1 - 5
|
BFC Dynamo 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga North East | 2019-03-02 | 1 FC Lok Leipzig |
0 - 1
3 - 1
|
BFC Dynamo 6 | M | -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga North East | 2019-02-23 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
3 - 1
|
FSV Budissa Bautzen 1 | G | -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Germany Regionalliga North East | 2019-02-17 | 3 Berliner AK 07 |
1 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 2 | M | -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Germany Landespokal | 2019-02-03 | 4 Blau-Weiss 90 Berlin |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Dynamo 2 | G | +1.0 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2019-01-19 | BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
TSG Neustrelitz | G | -1.0 | Alt |
|
||||||
| Germany Landespokal | 2018-12-15 | 2 BFC Dynamo |
2 - 0
4 - 0
|
Lichtenberg 47 1 | G | -1.5 | Üst |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-12-08 | 1 Halberstadt |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Dynamo 4 1 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-12-02 | 3 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 3
|
VfB Auerbach 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-23 | 2 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 3
|
Rot-Weiss Erfurt 3 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Germany Landespokal | 2018-11-18 | 1 1 Turkiyemspor |
0 - 1
0 - 4
|
BFC Dynamo 3 | G | +3.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-10 | 1 VSG Altglienicke |
3 - 0
5 - 0
|
BFC Dynamo 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-9 (16) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-03 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 2 | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-9 (17) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-27 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Union Furstenwalde 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-20 | 1 2 Bischofswerdaer FV |
0 - 3
0 - 6
|
BFC Dynamo | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-06 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 1
|
Viktoria 89 Berlin 2 | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-29 | 2 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 1
|
FC Oberlausitz Neugersdorf 3 | G | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-23 | 1 Hertha Berlin II |
1 - 0
3 - 0
|
BFC Dynamo 4 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-16 | 1 3 BFC Dynamo |
0 - 1
1 - 1
|
Wacker Nordhausen 1 | B | +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-12 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 2
|
BFC Dynamo 1 | G | +0.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-01 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
FC Lok Leipzig 4 1 | G | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-24 | 2 FSV Budissa Bautzen |
1 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Germany DFB Pokal | 2018-08-19 | 3 BFC Dynamo |
1 - 4
1 - 9
|
Cologne 1 | M | +2.0, +2.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-11 | 4 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 3
|
Berliner AK 07 3 | M | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-04 | 1 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 5
|
Halberstadt | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-01 | 3 Chemnitzer |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Dynamo 5 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2018-07-21 | 2 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Carl Zeiss Jena | M | +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2018-07-14 | 1 BFC Dynamo |
0 - 1
2 - 1
|
Brandenburger SC Süd 05 | G | -1.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Landespokal | 2018-05-21 | 5 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 1
|
Berliner SC 2 1 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-05-12 | 2 Union Furstenwalde |
2 - 0
4 - 2
|
BFC Dynamo 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-05-09 | 2 Berliner AK 07 |
3 - 0
4 - 1
|
BFC Dynamo 4 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Optik Rathenow Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga North East | 2019-02-24 | 1 4 Union Furstenwalde |
1 - 0
1 - 0
|
Optik Rathenow 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Germany Regionalliga North East | 2019-02-16 | 4 Optik Rathenow |
0 - 0
1 - 0
|
Bischofswerdaer FV 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2019-01-16 | Optik Rathenow |
1 - 1
2 - 1
|
Brandenburger SC Süd 05 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2019-01-13 | Hertha Berlin U19 |
3 - 1
5 - 1
|
Optik Rathenow | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
||||||
| Germany Regionalliga North East | 2018-12-08 | 1 Optik Rathenow |
0 - 2
2 - 3
|
ZFC Meuselwitz 2 | M | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-23 | 1 Hertha Berlin II |
1 - 0
1 - 1
|
Optik Rathenow 1 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-10 | 3 Optik Rathenow |
0 - 1
0 - 2
|
Wacker Nordhausen 2 | M | +1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-11-03 | 1 VSG Altglienicke |
0 - 1
1 - 1
|
Optik Rathenow 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-20 | 1 Optik Rathenow |
1 - 0
4 - 1
|
FSV Budissa Bautzen 2 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-07 | 1 Berliner AK 07 |
1 - 0
2 - 0
|
Optik Rathenow 3 | M | -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-10-03 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 4
|
Chemnitzer | M | +1.0, +1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-30 | 4 Halberstadt |
0 - 0
2 - 0
|
Optik Rathenow 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-21 | 2 Optik Rathenow |
1 - 1
1 - 2
|
VfB Auerbach 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-9 (16) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-16 | 2 Rot-Weiss Erfurt |
2 - 0
5 - 0
|
Optik Rathenow 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-09-12 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 2
|
BFC Dynamo 1 | M | +0.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-31 | 1 Babelsberg 03 |
1 - 0
1 - 0
|
Optik Rathenow 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-25 | 3 Optik Rathenow |
1 - 0
2 - 2
|
Union Furstenwalde 3 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-12 | 1 Bischofswerdaer FV |
0 - 0
1 - 0
|
Optik Rathenow 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-08 | 1 Optik Rathenow |
2 - 2
2 - 3
|
Viktoria 89 Berlin 2 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga North East | 2018-08-05 | ZFC Meuselwitz |
0 - 0
4 - 0
|
Optik Rathenow 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga North East | 2018-07-28 | 2 Optik Rathenow |
3 - 0
4 - 1
|
FC Oberlausitz Neugersdorf 2 1 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2018-06-30 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 0
|
Magdeburg | B | 8.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-06-03 | Optik Rathenow |
1 - 1
3 - 1
|
Malchower SV 2 1 | G | -2.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-05-19 | Optik Rathenow |
1 - 1
2 - 2
|
FC Strausberg 5 1 | B | -2.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-05-09 | 1 2 Hansa Rostock II |
0 - 3
1 - 5
|
Optik Rathenow 2 | G | +1.5, +2.0 | Üst |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-05-05 | 2 Optik Rathenow |
0 - 0
2 - 0
|
1. FC Frankfurt 3 | G | -2.5, -3.0 | Alt |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-04-14 | Optik Rathenow |
0 - 0
0 - 0
|
Lichtenberg 47 1 | B | -0.5 | Alt |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-03-29 | 3 Optik Rathenow |
1 - 1
3 - 1
|
SV Altlüdersdorf 2 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-03-18 | 3 SC Staaken |
1 - 1
2 - 2
|
Optik Rathenow 2 | B | +1.0 | Üst |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga NOFV Nord | 2018-03-04 | 4 Hertha Zehlendorf |
0 - 0
2 - 0
|
Optik Rathenow 3 | M | +1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.4 | 4.33 | 7 |
| İlk Yarı | 1.9 | 2.4 | 6 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 3 - 5
Korner: , Handikap: -1.0 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 1 - 0 , Korner: 2 - 0 İlk Yarı
Korner: , Handikap: -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - BFC Dynamo -
13' - 1st Goal - BFC Dynamo -
25' - 1st Yellow Card - Optik Rathenow -
30' - 2nd Yellow Card - Optik Rathenow -
42' - 2nd Corner - BFC Dynamo -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Corner - Optik Rathenow -
60' - 4th Corner - Optik Rathenow -
62' - 5th Corner - BFC Dynamo - Race to 3 Corners - BFC Dynamo
-
69' - 3rd Yellow Card - BFC Dynamo -
70' - 6th Corner - Optik Rathenow -
84' - 4th Yellow Card - BFC Dynamo -
88' - 7th Corner - Optik Rathenow -
89' - 8th Corner - Optik Rathenow - Race to 5 Corners - Optik Rathenow
-
90+2' - 5th Yellow Card - BFC Dynamo -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

