Çar, Oca 11, 2023 · 11:00
En EskiEn Yeni
WLWWDL
1.33
5.50
5.50
En YeniEn Eski
DLDLWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.5
Toplam Gol
Üst 9.0
Toplam Korner
+1.5
Sporting U23
Benfica U23 vs Sporting U23 Takım Profili
Benfica U23
WWWWWLWWDLEn YeniDüşüşte-0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Öne geçenSon 10 maçın 7 tanesini kazandı
Sporting U23
LLWLLWLDLDEn YeniYükselişte+0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 21
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Hızlı başlıyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 10 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 9 tanesinde karşılıklı gol
Son
| Benfica U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Sporting U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Benfica U23 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Sporting U23 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.13,
Std. sapma: 1.98, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 33%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Benfica U23 vs Sporting U23 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Benfica U23 vs Sporting U23 Aralarındaki Maçlar
Benfica U23 vs Sporting U23 Tüm H2H verilerini gör →| Benfica U23 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U23 League | 2022-11-12 | 3 Sporting U23 |
1 - 2
4 - 2
|
Benfica U23 1 | M | +1.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2021-12-19 | Benfica U23 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U23 2 | G | -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2021-10-24 | 3 Sporting U23 |
0 - 1
1 - 3
|
Benfica U23 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2021-02-08 | Benfica U23 |
1 - 1
2 - 1
|
Sporting U23 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Portugal U23 League | 2020-12-01 | 1 Sporting U23 |
0 - 2
0 - 3
|
Benfica U23 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2020-09-24 | Benfica U23 |
1 - 1
4 - 2
|
Sporting U23 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 5 (3-2) | 4 (1-3) |
| Portugal U23 League | 2020-02-22 | 6 Sporting U23 |
0 - 2
3 - 2
|
Benfica U23 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2020-01-18 | 1 3 Sporting U23 |
1 - 2
1 - 2
|
Benfica U23 4 | G | 0.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2019-10-19 | Benfica U23 |
1 - 1
2 - 1
|
Sporting U23 1 | G | 0.0 | İade | 10.5 | Üst |
|
8-10 (18) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 5 (0-5) |
| Portugal U23 League | 2019-05-01 | 1 Sporting U23 |
3 - 0
4 - 2
|
Benfica U23 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2019-03-14 | 4 Benfica U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting U23 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Portugal U23 League | 2018-12-04 | 2 Benfica U23 |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting U23 3 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2018-08-28 | 3 Sporting U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Benfica U23 2 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Benfica U23 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U23 League | 2023-01-06 | 1 Estoril U23 |
0 - 0
2 - 0
|
Benfica U23 3 | M | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-12-13 | Estrela Amadora U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica U23 2 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-12-06 | 1 CD Mafra U23 |
0 - 1
0 - 1
|
Benfica U23 2 | G | +1.5, +2.0 | Alt |
|
||||||
| Portugal U23 League | 2022-11-29 | 4 Benfica U23 |
1 - 0
2 - 1
|
SC Farense U23 1 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-11-12 | 3 Sporting U23 |
1 - 2
4 - 2
|
Benfica U23 1 | M | +1.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-11-07 | 1 Benfica U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Portimonense U23 1 | G | -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-10-17 | 3 Benfica U23 |
0 - 0
3 - 1
|
Estoril U23 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2022-09-18 | 1 Benfica U23 |
1 - 0
5 - 1
|
Estrela Amadora U23 2 | G | -2.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U23 League | 2022-09-10 | Benfica U23 |
1 - 0
3 - 0
|
CD Mafra U23 1 | G | -2.0, -2.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal U23 League | 2022-09-01 | SC Farense U23 |
0 - 3
1 - 7
|
Benfica U23 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-08-27 | 1 1 Braga U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Benfica U23 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugal U23 League | 2022-08-22 | 1 1 Maritimo U23 |
0 - 2
1 - 3
|
Benfica U23 1 | G | +0.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal U23 League | 2022-08-16 | 3 SC Farense U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica U23 1 | B | +2.0 | Alt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (1-3) | ||
| Portugal U23 League | 2022-08-12 | 6 Benfica U23 |
1 - 0
3 - 2
|
Estoril U23 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U23 League | 2022-08-07 | Benfica U23 |
2 - 0
7 - 2
|
Portimonense U23 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugal U23 League | 2022-05-17 | 2 Benfica U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril U23 3 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
15-9 (24) | 7-5 (12) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Portugal U23 Cup | 2022-05-10 | 1 Estoril U23 |
1 - 1
3 - 1
|
Benfica U23 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-05-04 | Benfica U23 |
1 - 0
4 - 1
|
Rio Ave U23 2 | G | -1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Portugal U23 Cup | 2022-04-29 | 2 Benfica U23 |
0 - 2
0 - 3
|
Braga U23 1 | M | -1.0 | İade | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Portugal U23 Cup | 2022-04-16 | 2 Famalicao U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Benfica U23 3 | G | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2022-04-05 | 1 Braga U23 |
0 - 2
1 - 5
|
Benfica U23 3 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal U23 League | 2022-03-07 | 2 Leixoes U23 |
0 - 0
3 - 2
|
Benfica U23 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-02-24 | 2 Benfica U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave U23 2 | B | -1.0,-1.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Portugal U23 League | 2022-02-06 | 2 Benfica U23 |
1 - 0
1 - 0
|
Braga U23 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Portugal U23 League | 2022-02-03 | 2 Rio Ave U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica U23 2 | B | +1 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-01-29 | 4 Estoril U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica U23 4 | M | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2022-01-24 | 1 Benfica U23 |
0 - 0
3 - 0
|
Leixoes U23 5 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Portugal U23 League | 2022-01-11 | Benfica U23 |
0 - 1
3 - 1
|
Portimonense U23 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2021-12-19 | Benfica U23 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U23 2 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-7 (16) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2021-12-13 | 3 Portimonense U23 |
1 - 1
1 - 3
|
Benfica U23 1 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sporting U23 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Portugal U23 League | 2023-01-05 | 2 Sporting U23 |
0 - 0
1 - 1
|
Estrela Amadora U23 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-12-20 | 5 CD Mafra U23 |
0 - 1
3 - 1
|
Sporting U23 3 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-12-12 | 2 Sporting U23 |
2 - 1
3 - 3
|
SC Farense U23 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-12-06 | 5 Portimonense U23 |
1 - 1
3 - 2
|
Sporting U23 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Portugal U23 League | 2022-11-12 | 3 Sporting U23 |
1 - 2
4 - 2
|
Benfica U23 1 | G | +1.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Portugal U23 League | 2022-11-07 | 4 Estoril U23 |
4 - 1
5 - 1
|
Sporting U23 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-10-18 | 2 Estrela Amadora U23 |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting U23 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Portugal U23 League | 2022-10-11 | 2 Sporting U23 |
1 - 0
2 - 1
|
CD Mafra U23 3 | G | -0.5, -1.0 | İade | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2022-10-04 | 1 SC Farense U23 |
1 - 0
3 - 1
|
Sporting U23 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2022-09-14 | 1 Sporting U23 |
2 - 2
2 - 4
|
Portimonense U23 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-08-25 | 4 Sporting U23 |
0 - 1
0 - 2
|
Rio Ave U23 3 | M | 0.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Portugal U23 League | 2022-08-14 | 1 Sporting U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Estrela Amadora U23 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugal U23 League | 2022-08-06 | 1 Maritimo U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting U23 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugal U23 League | 2022-04-04 | 4 Belenenses U23 |
1 - 0
3 - 0
|
Sporting U23 3 | M | -0.5 | İade |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Portugal U23 League | 2022-03-21 | 1 1 Sporting U23 |
0 - 0
2 - 5
|
Famalicao U23 4 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugal U23 League | 2022-03-05 | 2 SC Farense U23 |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting U23 3 | G |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||||
| Portugal U23 League | 2022-02-26 | 2 Academica U23 |
2 - 0
2 - 1
|
Sporting U23 2 | M | 0.0,-0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2022-02-23 | 4 Sporting U23 |
1 - 1
2 - 1
|
SC Farense U23 4 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal U23 League | 2022-02-19 | 1 Sporting U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Guimaraes U23 2 | B | 0.0,-0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-10 (17) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Portugal U23 League | 2022-02-07 | 1 Sporting U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Belenenses U23 2 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Portugal U23 League | 2022-02-01 | 1 Famalicao U23 |
2 - 0
2 - 0
|
Sporting U23 2 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2022-01-27 | 1 Sporting U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Vizela U23 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2022-01-23 | 2 Sporting U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo U23 3 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal U23 League | 2022-01-15 | 1 Sporting U23 |
2 - 0
4 - 3
|
Academica U23 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugal U23 League | 2022-01-11 | 2 Guimaraes U23 |
1 - 0
5 - 1
|
Sporting U23 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2021-12-19 | Benfica U23 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U23 2 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-7 (16) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugal U23 League | 2021-12-04 | Sporting U23 |
1 - 2
1 - 2
|
Portimonense U23 1 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Portugal U23 League | 2021-11-29 | 1 Estoril U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting U23 4 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal U23 League | 2021-11-19 | 3 Sporting U23 |
1 - 0
1 - 0
|
SC Farense U23 2 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Portugal U23 League | 2021-11-07 | 3 Belenenses U23 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U23 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.333 | 5.5 | 5.5 |
| İlk Yarı | 1.727 | 2.75 | 5.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 3 - 2 , Korner: 8 - 1
Korner: 9.0 , Handikap: -1.5 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 5 - 0 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 1.5
-
2' - 1st Corner - Benfica U23 - 11' - 1st Offside - Benfica U23
- 17' - 2nd Offside - Sporting U23
-
18' - 1st Goal - Benfica U23 -
20' - 2nd Corner - Benfica U23 - 29' - 3rd Offside - Sporting U23
- Race to 3 Corners - Benfica U23
-
31' - 3rd Corner - Benfica U23 -
37' - 4th Corner - Benfica U23 - 43' - 4th Offside - Benfica U23
-
44' - 5th Corner - Benfica U23 - Race to 5 Corners - Benfica U23
-
1-0 score at the end of First Half - 46' - 5th Offside - Benfica U23
- 65' - 6th Offside - Sporting U23
-
66' - 6th Corner - Benfica U23 - Race to 7 Corners - Benfica U23
-
67' - 7th Corner - Benfica U23 -
68' - 8th Corner - Benfica U23 -
71' - 1st Yellow Card - Benfica U23 -
74' - 2nd Goal - Benfica U23 -
78' - 3rd Goal - Sporting U23 -
81' - 2nd Yellow Card - Benfica U23 -
84' - 3rd Yellow Card - Benfica U23 -
85' - 4th Yellow Card - Sporting U23 -
88' - 4th Goal - Benfica U23 -
90+2' - 5th Goal - Sporting U23 -
90+4' - 9th Corner - Sporting U23 -
3-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

