Basel vs Bayern Munich Takım Profili
Basel vs Bayern Munich Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 11 gol atıldı, 12 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.2. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 20%, korner üst 0%.
Son 10 maçta 7W-1D-2L; 19 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.1. Galibiyet 70%, AH kazanma 30%, gol üst 30%, korner üst 0%.
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Bayern Munich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Bayern Munich | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Basel vs Bayern Munich Gol/Korner Zaman Dağılımı
Basel vs Bayern Munich Aralarındaki Maçlar
Basel vs Bayern Munich Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Basel Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Switzerland Super League | 2023-12-17 | 4 Lucerne |
0 - 0
0 - 1
|
Basel 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2023-12-09 | 1 3 Basel |
0 - 0
0 - 1
|
Grasshoppers 2 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2023-12-06 | 5 Lugano |
0 - 1
1 - 3
|
Basel 4 | G | -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2023-12-02 | 1 5 Stade Lausanne-Ouchy |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 4 | B | 0.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2023-11-26 | 2 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
St Gallen 3 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2023-11-12 | 1 Servette |
1 - 1
4 - 1
|
Basel 1 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2023-11-05 | 3 Basel |
1 - 0
2 - 1
|
Yverdon Sport FC 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Switzerland Cup | 2023-11-01 | 2 Kriens |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 1 | G | +2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2023-10-29 | 1 1 Lausanne Sports |
1 - 0
3 - 0
|
Basel 5 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2023-10-21 | 2 Basel |
0 - 0
0 - 1
|
Servette 3 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Switzerland Super League | 2023-10-08 | 3 Young Boys |
2 - 0
3 - 0
|
Basel | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2023-10-01 | 1 3 Basel |
0 - 1
0 - 3
|
Stade Lausanne-Ouchy 3 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2023-09-28 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
Lucerne 1 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2023-09-24 | 6 Yverdon Sport FC |
1 - 1
3 - 2
|
Basel 2 | M | +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Switzerland Super League | 2023-09-03 | 3 Basel |
0 - 1
2 - 2
|
FC Zurich 4 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2023-08-13 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Lausanne Sports 3 | M | 0.0, -0.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2023-08-06 | Grasshoppers |
3 - 1
3 - 1
|
Basel | M | 0.0, +0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
8-10 (18) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Conference League Qualifying | 2023-08-03 | 3 Tobol Kostanay |
1 - 2
1 - 2
|
Basel 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2023-07-30 | 2 Basel |
1 - 1
5 - 2
|
Winterthur 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League Qualifying | 2023-07-27 | 2 1 Basel |
1 - 0
1 - 3
|
Tobol Kostanay 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2023-07-22 | 5 St Gallen |
1 - 1
2 - 1
|
Basel 1 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2023-07-16 | 1 Basel |
0 - 3
1 - 3
|
Benfica 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2023-07-08 | FC Vaduz |
0 - 1
1 - 2
|
Basel | G | +0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2023-07-01 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Basel | M | +0.5 | Alt |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Switzerland Super League | 2023-05-29 | 1 Basel |
0 - 0
3 - 1
|
Grasshoppers 3 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2023-05-25 | 4 Servette |
1 - 1
3 - 3
|
Basel 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Switzerland Super League | 2023-05-21 | 1 4 Basel |
1 - 0
1 - 1
|
Lugano 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa Conference League | 2023-05-18 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Fiorentina 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Switzerland Super League | 2023-05-14 | 1 St Gallen |
3 - 0
6 - 1
|
Basel 2 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa Conference League | 2023-05-11 | Fiorentina |
1 - 0
1 - 2
|
Basel 3 | G | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Bayern Munich Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Bundesliga I | 2023-12-20 | 4 Wolfsburg |
1 - 2
1 - 2
|
Bayern Munich 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2023-12-17 | Bayern Munich |
1 - 0
3 - 0
|
VfB Stuttgart 3 | G | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2023-12-12 | 2 Man Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Bayern Munich 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2023-12-09 | 1 Eintracht Frankfurt |
3 - 1
5 - 1
|
Bayern Munich 2 | M | +1.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2023-11-29 | Bayern Munich |
0 - 0
0 - 0
|
FC Copenhagen 2 | B | -2.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2023-11-24 | Cologne |
0 - 1
0 - 1
|
Bayern Munich 1 | G | +2.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-12 (15) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Germany Bundesliga I | 2023-11-11 | 1 Bayern Munich |
2 - 0
4 - 2
|
Heidenheim | G | -2.5, -3.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League | 2023-11-08 | 1 Bayern Munich |
0 - 0
2 - 1
|
Galatasaray 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2023-11-04 | 3 Borussia Dortmund |
0 - 2
0 - 4
|
Bayern Munich 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany DFB Pokal | 2023-11-01 | 3 Saarbrucken |
1 - 1
2 - 1
|
Bayern Munich 1 | M | +3.0, +3.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
0-9 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Germany Bundesliga I | 2023-10-28 | 1 1 Bayern Munich |
0 - 0
8 - 0
|
Darmstadt 2 2 | G | -3.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2023-10-24 | 2 Galatasaray |
1 - 1
1 - 3
|
Bayern Munich 3 | G | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Germany Bundesliga I | 2023-10-21 | 3 Mainz |
1 - 2
1 - 3
|
Bayern Munich 2 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Germany Bundesliga I | 2023-10-08 | 1 Bayern Munich |
2 - 0
3 - 0
|
SC Freiburg | G | -2.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2023-10-03 | 3 FC Copenhagen |
0 - 0
1 - 2
|
Bayern Munich 1 | G | +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2023-09-30 | 2 RB Leipzig |
2 - 0
2 - 2
|
Bayern Munich 5 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany DFB Pokal | 2023-09-26 | 1 SC Preussen Munster |
0 - 3
0 - 4
|
Bayern Munich | G | +4.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Germany Bundesliga I | 2023-09-23 | Bayern Munich |
3 - 0
3 - 0
|
Bochum 1 | G | -2.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2023-09-20 | 1 Bayern Munich |
2 - 0
4 - 3
|
Man Utd 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2023-09-15 | Bayern Munich |
1 - 1
2 - 2
|
Bayer Leverkusen 3 | B | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2023-09-02 | Borussia M'gladbach |
1 - 0
1 - 2
|
Bayern Munich 2 | G | +2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
1-15 (16) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Germany Bundesliga I | 2023-08-27 | 1 Bayern Munich |
2 - 0
3 - 1
|
Augsburg 2 | G | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Germany Bundesliga I | 2023-08-18 | 2 Werder Bremen |
0 - 1
0 - 4
|
Bayern Munich 1 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Germany Super Cup | 2023-08-12 | 2 Bayern Munich |
0 - 2
0 - 3
|
RB Leipzig 1 | M | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Elite Club Friendlies | 2023-08-07 | Bayern Munich |
3 - 1
4 - 2
|
Monaco 2 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club Friendlies | 2023-08-02 | Bayern Munich |
2 - 2
4 - 3
|
Liverpool 1 | G | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elite Club Friendlies | 2023-07-29 | Kawasaki Frontale |
0 - 0
0 - 1
|
Bayern Munich 1 | G | +1.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Elite Club Friendlies | 2023-07-26 | Bayern Munich |
0 - 1
1 - 2
|
Man City | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Germany Bundesliga I | 2023-05-27 | 3 Cologne |
0 - 1
1 - 2
|
Bayern Munich | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2023-05-20 | 1 Bayern Munich |
1 - 0
1 - 3
|
RB Leipzig 1 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 10 | 7 | 1.167 |
| İlk Yarı | 11 | 3.4 | 1.4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+2.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+1.0) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 1 - 11
Korner: , Handikap: +2.0, +2.5 , Goller: 3.5, 4.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 6 İlk Yarı
Korner: , Handikap: +1.0 , Goller: 1.5
-
3' - 1st Corner - Bayern Munich -
7' - 2nd Corner - Bayern Munich -
10' - 3rd Corner - Bayern Munich - Race to 3 Corners - Bayern Munich
-
19' - 4th Corner - Bayern Munich -
26' - 5th Corner - Bayern Munich - Race to 5 Corners - Bayern Munich
-
40' - 6th Corner - Bayern Munich -
45' - 1st Yellow Card - Basel -
0-0 score at the end of First Half -
59' - 1st Goal - Basel -
70' - 7th Corner - Bayern Munich - Race to 7 Corners - Bayern Munich
-
70' - 2nd Goal - Bayern Munich -
72' - 8th Corner - Bayern Munich -
79' - 9th Corner - Basel -
84' - 10th Corner - Bayern Munich - Race to 9 Corners - Bayern Munich
-
86' - 11th Corner - Bayern Munich -
90+2' - 12th Corner - Bayern Munich -
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

