Barnsley U21 vs Sheff Utd U21 Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 15 gol atıldı, 22 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.5, yenilen 2.2. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 60%, korner üst 0%.
Son 10 maçta 10W-0D-0L; 33 gol atıldı, 5 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 3.3, yenilen 0.5. Galibiyet 100%, AH kazanma 70%, gol üst 40%, korner üst 0%.
Futbol Tahminleri: Gol üst 3.5, Sheff Utd U21 -1.0 (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
| Barnsley U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Sheff Utd U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Barnsley U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Sheff Utd U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Toplam– maç | Deplasman– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Barnsley U21 vs Sheff Utd U21 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Barnsley U21 vs Sheff Utd U21 Aralarındaki Maçlar
Barnsley U21 vs Sheff Utd U21 Tüm H2H verilerini gör →| Barnsley U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2024-02-13 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley U21 1 | G | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-09-27 | 4 Barnsley U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Utd U21 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-03-03 | Sheff Utd U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Barnsley U21 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2022-11-01 | 1 3 Barnsley U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Utd U21 2 | G | +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England U21 Development League 2 | 2015-04-28 | Sheff Utd U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Barnsley U21 | M |
|
||||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Barnsley U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2024-10-15 | 3 Burnley U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Barnsley U21 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-10-04 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crewe U21 | G | -1.5 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-10-01 | 3 Barnsley U21 |
1 - 2
3 - 4
|
Peterborough U21 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-09-24 | 1 2 Wigan U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Barnsley U21 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-09-17 | 2 Barnsley U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Ipswich U21 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-09-06 | 1 Bournemouth U21 |
1 - 2
4 - 3
|
Barnsley U21 | M | -0.5 | Üst |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England Development League 2 | 2024-09-03 | 1 Barnsley U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Bristol City U21 | M | -1.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| England Development League 2 | 2024-08-26 | 1 Swansea U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Barnsley U21 3 | B | -0.5 | Alt |
|
8-10 (18) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| England Development League 2 | 2024-08-20 | 1 1 Barnsley U21 |
0 - 0
0 - 4
|
Charlton U21 2 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England Development League 2 | 2024-08-09 | 2 Colchester U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Barnsley U21 1 | G | +1.0 | Üst |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| England Development League 2 | 2024-05-14 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2024-05-07 | QPR U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Barnsley U21 | G | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England Development League 2 | 2024-05-03 | Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Hull U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-04-23 | 2 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Barnsley U21 4 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
11-3 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| England Development League 2 | 2024-04-19 | 1 Burnley U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Barnsley U21 | G | +0.5 | Üst |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England Development League 2 | 2024-04-16 | 2 Barnsley U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Bristol City U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-10 (16) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| England Development League 2 | 2024-04-10 | Charlton U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Barnsley U21 1 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
2-12 (14) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| England Development League 2 | 2024-03-26 | 2 Barnsley U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Watford U21 1 | M | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| England Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Coventry U21 1 | G | -2.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2024-03-13 | 1 Birmingham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Barnsley U21 | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England Development League 2 | 2024-03-07 | Barnsley U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Wigan U21 1 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2024-02-27 | 1 Peterborough U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Barnsley U21 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England Development League 2 | 2024-02-20 | 1 Barnsley U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed U21 1 | M | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| England Development League 2 | 2024-02-13 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley U21 1 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-01-23 | 3 Sheff Wed U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Barnsley U21 2 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England Development League 2 | 2024-01-09 | 1 Fleetwood Town U21 |
1 - 3
2 - 4
|
Barnsley U21 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England Development League 2 | 2023-12-22 | Barnsley U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 11.0 | İade |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2023-12-18 | 1 Crewe U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Barnsley U21 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England Development League 2 | 2023-12-05 | 3 Barnsley U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Birmingham U21 1 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England Development League 2 | 2023-11-07 | 2 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Barnsley U21 4 | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-10 (17) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sheff Utd U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2024-10-14 | 4 Sheff Utd U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Sheff Wed U21 1 | G | -1.5 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-10-08 | 3 Wigan U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Sheff Utd U21 2 | G | +2.5 | Üst |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-10-01 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Burnley U21 1 | G | -1.0 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-09-27 | 2 Sheff Utd U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Cardiff U21 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| England U21 Premier League Cup | 2024-09-17 | 2 Sheff Utd U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 1 1 | G | -1.0 | Alt |
|
||||||
| England Development League 2 | 2024-09-10 | 5 QPR U21 |
0 - 1
0 - 6
|
Sheff Utd U21 3 | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2024-09-06 | 1 Sunderland U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Utd U21 3 | G | 0.0 | Alt |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Development League 2 | 2024-09-02 | 1 Sheff Utd U21 |
5 - 2
8 - 2
|
Watford U21 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| England Development League 2 | 2024-08-27 | 4 Ipswich U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Sheff Utd U21 6 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England Development League 2 | 2024-08-20 | 5 Sheff Utd U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Brentford U21 3 | G | -1.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 2 (1-1) | ||
| England Development League 2 | 2024-08-12 | 1 Bristol City U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd U21 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England Development League 2 | 2024-05-24 | 2 Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 1 | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| England Development League 2 | 2024-05-20 | 2 Sheff Utd U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Swansea U21 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England Development League 2 | 2024-05-10 | Colchester U21 |
2 - 1
2 - 3
|
Sheff Utd U21 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England Development League 2 | 2024-05-06 | Sheff Utd U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Crewe U21 | G | -3.0, -3.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England Development League 2 | 2024-05-03 | 1 Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd U21 4 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2024-04-30 | 2 Sheff Utd U21 |
1 - 1
1 - 3
|
QPR U21 1 | M | -1.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-04-25 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed U21 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England Development League 2 | 2024-04-22 | Charlton U21 |
0 - 0
2 - 3
|
Sheff Utd U21 3 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-04-19 | 1 Bournemouth U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Sheff Utd U21 1 | G | 0.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Development League 2 | 2024-04-15 | Sheff Utd U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Watford U21 2 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England U21 Premier League Cup | 2024-04-09 | 1 4 Sheff Utd U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Nottm Forest U21 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2024-04-05 | 4 Sheff Utd U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Burnley U21 1 | B | -1.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2024-03-26 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 3
0 - 3
|
Millwall U21 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Sheff Utd U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Peterborough U21 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England Development League 2 | 2024-03-05 | 3 Sheff Utd U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Birmingham U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England U21 Premier League Cup | 2024-02-27 | 6 Sheff Utd U21 |
2 - 0
5 - 1
|
Swansea U21 6 | G | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2024-02-20 | 1 Fleetwood Town U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Utd U21 3 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2024-02-13 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley U21 1 | M | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England U21 Premier League Cup | 2024-02-05 | 1 6 Sheff Utd U21 |
2 - 3
2 - 3
|
Blackburn U21 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 4 | 4.5 | 1.55 |
| İlk Yarı | 4 | 2.625 | 2.05 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 1 , Korner: 2 - 10
Korner: , Handikap: +1.0 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 1 - 3 İlk Yarı
Korner: , Handikap: , Goller: 0.0, +0.5
-
6' - 1st Corner - Barnsley U21 -
9' - 2nd Corner - Sheff Utd U21 -
12' - 1st Yellow Card - Barnsley U21 -
17' - 3rd Corner - Sheff Utd U21 -
21' - 1st Goal - Barnsley U21 - Race to 3 Corners - Sheff Utd U21
-
29' - 4th Corner - Sheff Utd U21 -
1-0 score at the end of First Half -
55' - 5th Corner - Sheff Utd U21 -
59' - 2nd Yellow Card - Barnsley U21 -
67' - 6th Corner - Barnsley U21 -
69' - 7th Corner - Sheff Utd U21 - Race to 5 Corners - Sheff Utd U21
-
69' - 8th Corner - Sheff Utd U21 -
72' - 9th Corner - Sheff Utd U21 - Race to 7 Corners - Sheff Utd U21
-
77' - 3rd Yellow Card - Barnsley U21 -
77' - 4th Yellow Card - Barnsley U21 -
79' - 10th Corner - Sheff Utd U21 -
81' - 5th Yellow Card - Sheff Utd U21 - Race to 9 Corners - Sheff Utd U21
-
83' - 11th Corner - Sheff Utd U21 -
84' - 2nd Goal - Sheff Utd U21 -
90+3' - 12th Corner - Sheff Utd U21 -
1-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

