Pzt, May 18, 2015 · 15:00
En EskiEn Yeni
LDWDWL
1.06
10.00
23.00
En YeniEn Eski
LDLLLW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 4.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+2.75
Strømsgodset 2
Alta vs Strømsgodset 2 Takım Profili
Alta
Puanlar hesaplanıyor
LLWLWWLDWLEn YeniYükselişte+0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 16
Üst 9.5 kornerÜst9/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmaz3/8
Strømsgodset 2
Puanlar hesaplanıyor
DWLWDWLLDLEn YeniDüşüşte-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 14
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıDengeli3/6
Sonlarda düşüyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 10 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 9 tanesinde karşılıklı gol
Alta vs Strømsgodset 2 Maç Bilgileri
Alta
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 23 gol atıldı, 15 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.3, yenilen 1.5. Galibiyet 50%, AH kazanma 37%, gol üst 30%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 20%2
Kayıp 30%3
Toplam Gol 4.5
Üst 30%3
İptal 0%0
Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 37%3
İptal 12%1
Kayıp 50%4
Strømsgodset 2
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 25 gol atıldı, 29 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.5, yenilen 2.9. Galibiyet 30%, AH kazanma 50%, gol üst 70%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 20%2
Kayıp 50%5
Toplam Gol 4.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 50%3
İptal 0%0
Kayıp 50%3
Son
| Alta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Strømsgodset 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Alta | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Strømsgodset 2 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 4.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 20,
Ort: 5.15,
Std. sapma: 2.17, Medyan: 5,
Mod: ,
Üst: 60%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Alta vs Strømsgodset 2 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Alta vs Strømsgodset 2 Aralarındaki Maçlar
Alta vs Strømsgodset 2 Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Alta Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 2 Group 2 | 2015-05-10 | Moss |
1 - 0
3 - 1
|
Alta 2 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 2 | 2015-04-27 | Alta |
4 - 1
7 - 1
|
Lillestrøm 2 1 | G | -2.0 |
|
|||||||
| Norway Division 2 Group 2 | 2015-04-19 | 1 1 Notodden |
2 - 2
3 - 3
|
Alta 3 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-03-29 | 2 Alta |
2 - 0
4 - 0
|
Finnsnes IL | G | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2015-02-08 | Alta |
0 - 0
0 - 0
|
Tromsdalen | B |
|
||||||||
| Norway Division 1 | 2014-11-02 | 2 Honefoss |
0 - 0
1 - 0
|
Alta 4 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norway Division 1 | 2014-10-26 | 1 Alta |
1 - 1
2 - 1
|
Ullensaker/Kisa 3 | G | -1.0, -1.5 | İade |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 1 | 2014-10-19 | 2 Ham-Kam |
0 - 3
2 - 4
|
Alta 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
6-10 (16) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norway Division 1 | 2014-09-28 | 1 Sandefjord |
1 - 0
3 - 0
|
Alta 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Norway Division 1 | 2014-09-21 | Alta |
2 - 0
2 - 1
|
Mjondalen | G | İade |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |||
| Norway Division 1 | 2014-09-14 | 1 Bryne |
3 - 1
6 - 1
|
Alta 2 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Norway Division 1 | 2014-08-31 | Alta |
0 - 3
0 - 3
|
Tromso | M | İade |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Norway Division 1 | 2014-08-24 | Fredrikstad |
0 - 0
0 - 0
|
Alta | B | Alt | 11.0 | Üst |
|
13-1 (14) | 10-0 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |
| Norway Division 1 | 2014-08-17 | Alta |
2 - 2
2 - 3
|
Baerum | M | Üst |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | |||
| Norway Division 1 | 2014-08-13 | Nest-Sotra |
0 - 1
2 - 1
|
Alta | M | Üst |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Norway Division 1 | 2014-08-10 | Alta |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim | G | Alt |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Norway Division 1 | 2014-08-03 | Kristiansund BK |
4 - 0
6 - 0
|
Alta | M |
|
15-4 (19) | 7-0 (7) | (-) | (-) | ||||
| Norway Division 1 | 2014-07-27 | Alta |
1 - 1
1 - 2
|
Tromsdalen | M | Üst |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Norway Division 1 | 2014-06-22 | Alta |
1 - 1
2 - 2
|
Nest-Sotra | B | Üst |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | |||
| Norway Division 1 | 2014-06-15 | Ranheim |
1 - 0
2 - 0
|
Alta | M | Alt |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Norway Division 1 | 2014-06-09 | Alta |
1 - 0
1 - 1
|
Bryne | B | Alt |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Norway Division 1 | 2014-05-29 | Alta |
0 - 0
1 - 0
|
Ham-Kam | G |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Norway Division 1 | 2014-05-20 | Tromsdalen |
0 - 0
0 - 0
|
Alta | B |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Strømsgodset 2 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Norway Division 2 Group 2 | 2015-05-11 | 1 Strømsgodset 2 |
0 - 1
0 - 3
|
Notodden 1 | M |
|
||||||||
| Norway Division 2 Group 2 | 2015-04-27 | 3 Strømsgodset 2 |
2 - 1
3 - 3
|
Fram 1 | B | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2015-03-19 | 1 Notodden |
4 - 0
5 - 2
|
Strømsgodset 2 | M |
|
||||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-10-25 | 1 Odd II |
1 - 1
5 - 1
|
Strømsgodset 2 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-10-11 | Asker |
2 - 0
2 - 1
|
Strømsgodset 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-10-06 | Strømsgodset 2 |
2 - 0
3 - 2
|
Ørn Horten | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-09-28 | Notodden |
0 - 1
1 - 1
|
Strømsgodset 2 | B |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-09-22 | Strømsgodset 2 |
3 - 0
4 - 2
|
Pors Grenland | G | -1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-09-14 | Fram |
4 - 1
5 - 2
|
Strømsgodset 2 | M | -1.5 | Üst |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-09-06 | Strømsgodset 2 |
5 - 0
8 - 1
|
Birkebeineren | G | Üst |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-09-01 | Holmen |
1 - 1
3 - 3
|
Strømsgodset 2 | B | Üst |
|
10-5 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 4 (4-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-08-24 | Strømsgodset 2 |
0 - 0
2 - 2
|
Jerv | B | İade |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-08-18 | Fløy |
4 - 1
7 - 2
|
Strømsgodset 2 | M | Üst |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-08-03 | Arendal |
1 - 1
3 - 1
|
Strømsgodset 2 | M | Alt |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-07-28 | Strømsgodset 2 |
2 - 1
5 - 2
|
Odd II | G | Üst |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-07-20 | Kongsvinger |
3 - 0
4 - 1
|
Strømsgodset 2 | M | Üst |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-06-28 | Strømsgodset 2 |
0 - 0
1 - 0
|
Asker | G | Alt |
|
6-5 (11) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-06-21 | Ørn Horten |
1 - 0
2 - 1
|
Strømsgodset 2 | M | Alt |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-06-14 | Strømsgodset 2 |
3 - 0
3 - 4
|
Notodden | M | Üst |
|
6-9 (15) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | |||
| Norway Division 2 Group 1 | 2014-06-10 | Pors Grenland |
1 - 0
3 - 0
|
Strømsgodset 2 | M | Alt |
|
10-3 (13) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.062 | 10 | 23 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-2.75) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: -2.5, -3.0 , Goller: 4.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

