Switzerland 1.Liga Classic Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
TotalCorner, Switzerland 1.Liga Classic korner istatistikleri, fikstür, sonuçlar, puan durumu, kart istatistikleri ve oran karşılaştırması sunar. Son Switzerland 1.Liga Classic maçlarını maç sonu kornerleri, ilk yarı kornerleri, goller, kartlar ve maç verileriyle takip et.
| başlama saati | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | İY Korner | Asya Kor. | Korner Ü/A | Goller | Gol Ü/A | Atak | Şutlar | Analiz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/15 15:00 | Maç Sonu | FC Solothurn | 3 - 2 | SC Buochs | -0.5 | 4 - 2 | 2 - 2 | 3.0 | Üst | 111 - 80 | 11 - 9 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/09 13:00 | USV Eschen/Mauren | 0 - 0 | FC Mendrisio | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 11/09 13:00 | Maç Sonu | FC Widnau | 0 - 0 | St Gallen II | +0.5 | 4 - 2 | 3 - 1 | 3.5 | Alt | 88 - 93 | 18 - 8 | |||
| 11/09 13:00 | Grasshoppers II | 0 - 0 | FC Courtetelle | -0.5,-1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 11/08 16:00 | Maç Sonu | Wohlen FC | 1 - 3 | FC Black Stars | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 1 - 3 | 3.0, 3.5 | Üst | 100 - 79 | 9 - 3 | |||
| 11/08 16:00 | Maç Sonu | CS Chenois | 2 - 2 | FC Coffrane | -1.0, -1.5 | 8 - 1 | 6 - 0 | 3.0 | Üst | 78 - 74 | 22 - 10 | |||
| 11/08 14:00 | Maç Sonu | FC Collina d'Oro | 2 - 0 | Winterthur II | -0.5, -1.0 | 7 - 6 | 3 - 3 | 8.5 | Üst | 3.5 | Alt | 63 - 86 | 13 - 7 | |
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/05 19:30 | Maç Sonu | FC Coffrane | 2 - 3 | Meyrin | 0.0 | 4 - 5 | 4 - 3 | 3.0 | Üst | 84 - 75 | 6 - 20 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/02 14:00 | Maç Sonu | Winterthur II | 3 - 3 | FC Freienbach | 0.0 | 7 - 8 | 3 - 2 | 3.0, 3.5 | Üst | 80 - 70 | 16 - 16 | |||
| 11/02 14:00 | Maç Sonu | Servette II | 2 - 0 | Stade Payerne | -1.5 | 7 - 2 | 2 - 1 | 10.0 | Alt | 3.5 | Alt | 145 - 83 | 15 - 4 | |
| 11/02 14:00 | Maç Sonu | USV Eschen/Mauren | 0 - 3 | YF Juventus | +1.0 | 5 - 4 | 3 - 3 | 9.5 | Alt | 3.0, 3.5 | Alt | 98 - 112 | 3 - 18 | |
| 11/02 13:30 | FC La Sarraz | 0 - 0 | FC Sion II | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 11/01 18:00 | Maç Sonu | FC Prishtina Bern | 3 - 2 | FC Oberwallis Naters | -0.5 | 4 - 5 | 1 - 2 | 3.0 | Üst | 88 - 74 | 17 - 11 | |||
| 11/01 14:30 | Maç Sonu | AC Taverne | 3 - 1 | FC Widnau | -1.5, -2.0 | 8 - 4 | 3 - 2 | 10.0 | Üst | 3.0, 3.5 | Üst | 123 - 126 | 12 - 13 | |
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/29 19:00 | Maç Sonu | Echallens | 2 - 1 | FC Portalban Gletterens | 0.0, -0.5 | 4 - 8 | 2 - 5 | 2.5, 3.0 | Üst | 87 - 106 | 8 - 10 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/26 13:30 | Maç Sonu | FC Münsingen | 2 - 0 | FC Black Stars | 0.0, -0.5 | 1 - 5 | 0 - 4 | 3.0 | Alt | 86 - 97 | 5 - 4 | |||
| 10/26 13:00 | FC Coffrane | 0 - 0 | Meyrin | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 10/25 16:00 | Echallens | 0 - 0 | FC Portalban Gletterens | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 10/25 15:00 | Maç Sonu | YF Juventus | 3 - 0 | FC Mendrisio | -1.0, -1.5 | 9 - 4 | 5 - 1 | 3.0, 3.5 | Alt | 74 - 67 | 16 - 14 | |||
| 10/25 15:00 | Maç Sonu | FC Baden | 0 - 1 | FC Dietikon | -0.5, -1.0 | 7 - 5 | 3 - 2 | 3.5 | Alt | 102 - 74 | 12 - 8 | |||
| 10/25 14:00 | Maç Sonu | FC Collina d'Oro | 1 - 1 | AC Taverne | -0.5 | 3 - 7 | 2 - 4 | 8.5 | Üst | 2.5, 3.0 | Alt | 65 - 105 | 7 - 9 | |
| 10/25 14:00 | Maç Sonu | FC Sion II | 3 - 1 | La Chaux-de-Fonds | -1.0 | 5 - 4 | 1 - 0 | 3.0 | Üst | 83 - 99 | 21 - 16 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/12 14:00 | FC Besa Biel/Bienne | 0 - 0 | BSC Old Boys | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 10/12 13:30 | Maç Sonu | FC La Sarraz | 0 - 5 | FC Monthey | +0.5 | 4 - 4 | 1 - 2 | 9.5 | Alt | 2.5, 3.0 | Üst | 116 - 93 | 3 - 11 | |
| 10/12 13:00 | Maç Sonu | Servette II | 7 - 0 | Lancy FC | -0.5 | 8 - 4 | 3 - 1 | 3.0, 3.5 | Üst | 120 - 81 | 21 - 6 | |||
| 10/12 13:00 | Maç Sonu | Concordia Basel | 1 - 1 | FC Bassecourt | -0.5 | 6 - 2 | 4 - 0 | 2.5 | Alt | 101 - 70 | 11 - 11 | |||
| 10/11 18:00 | Maç Sonu | Meyrin | 1 - 1 | FC Sion II | 0.0, +0.5 | 5 - 3 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Alt | 132 - 125 | 12 - 12 | |||
| 10/11 18:00 | Maç Sonu | FC Prishtina Bern | 1 - 1 | Echallens | -1.0 | 8 - 5 | 5 - 2 | 3.0 | Alt | 95 - 68 | 16 - 11 | |||
| 10/11 15:00 | Maç Sonu | FC Solothurn | 0 - 1 | Wohlen FC | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 3 - 3 | 2.5 | Alt | 109 - 75 | 18 - 4 | |||
| 10/11 15:00 | Maç Sonu | La Chaux-de-Fonds | 4 - 1 | Stade Payerne | +0.5 | 7 - 9 | 2 - 5 | 2.5, 3.0 | Üst | 116 - 134 | 9 - 12 | |||
| 10/11 14:00 | Maç Sonu | FC Mendrisio | 2 - 1 | SV Hongg | -0.5 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Üst | 89 - 96 | 15 - 12 | |||
| 10/10 19:00 | Maç Sonu | FC Portalban Gletterens | 2 - 2 | FC Coffrane | -0.5, -1.0 | 5 - 2 | 2 - 0 | 3.0 | Üst | 91 - 74 | 11 - 3 | |||
| 10/08 19:30 | Maç Sonu | FC Mendrisio | 1 - 2 | FC Collina d'Oro | 0.0 | 14 - 3 | 4 - 1 | 8.0 | Üst | 3.0 | İade | 122 - 101 | 10 - 10 | |
| 10/08 19:15 | Maç Sonu | FC Prishtina Bern | 2 - 1 | Meyrin | -1.0, -1.5 | 7 - 7 | 5 - 2 | 3.0 | İade | 101 - 69 | 14 - 7 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/04 16:00 | Maç Sonu | Stade Payerne | 0 - 1 | FC Sion II | -0.5 | 6 - 6 | 5 - 3 | 2.5, 3.0 | Alt | 81 - 74 | 17 - 17 | |||
| 10/04 15:00 | Maç Sonu | FC Bassecourt | 3 - 1 | FC Black Stars | 0.0 | 7 - 2 | 2 - 2 | 3.0 | Üst | 100 - 99 | 12 - 5 | |||
| 10/04 14:00 | Maç Sonu | FC Collina d'Oro | 2 - 1 | USV Eschen/Mauren | -1.0 | 7 - 3 | 5 - 0 | 8.5 | Üst | 3.0, 3.5 | Alt | 83 - 81 | 15 - 7 | |
| 10/03 19:30 | Maç Sonu | CS Chenois | 2 - 1 | FC Amical Saint-Prex | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 1 - 1 | 9.0 | Üst | 3.0 | İade | 120 - 115 | 8 - 6 | |
| 10/03 19:30 | Maç Sonu | Meyrin | 0 - 1 | FC Portalban Gletterens | 0.0 | 5 - 2 | 5 - 0 | 2.5, 3.0 | Alt | 107 - 74 | 11 - 10 | |||
| 10/03 19:15 | Maç Sonu | FC Kosova | 1 - 1 | FC Dietikon | 0.0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 9.0 | Alt | 3.0 | Alt | 114 - 103 | 10 - 9 | |
